|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada mogu koristiti jednokratne pelene?
9.7.2008 11:44:46   
oksana
Da li mi neko moze reci da li mogu odmah nakon bebinog rodjenja da koristim jednokratne pelene, jer sam cula da bi trebalo platnene da koristim bar 40 dana?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kada mogu koristiti jednokratne pelene?
9.7.2008 11:47:15   
Emina*
U bolnici odmah stave bebi jednokratne...
Mi ih koristimo od prvog dana..... user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu oksana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kada mogu koristiti jednokratne pelene?
9.7.2008 11:56:37   
mamsi
naravno da ih možeš odmah koristiti

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kada mogu koristiti jednokratne pelene?
9.7.2008 12:47:32   
Najdraza mama
Slobodno odma jer moj nije podnosio pamucne imao je osip i morala sam jednokratne..

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kada mogu koristiti jednokratne pelene?
9.7.2008 13:29:07   
ziki
KAo što su ti rekle možeš odmah da koristiš, a moje iskustvo je da su pampers najbolje, kupiš 1 new born i to samo jedno pakovanje jer ne znaš kad će ih beba prerast, mi smo pola drugog dali u porodilište jer Tarik ih je prerastao vrlo brzo.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kada mogu koristiti jednokratne pelene?
9.7.2008 13:47:24   
emina_h
Naravno da mozes odmah da ih koristis,i slozila bih se sa ziki pampers najbolje,samo sto sam ih ja puno uzela,Zana se rodila od 4 kg,pa su joj odmah bile potjesne.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kada mogu koristiti jednokratne pelene?
9.7.2008 13:55:13   
ja
Ja sam koristila pampers od pocetka a kao sto su ti vec ovde rekle i u bolnici ti odma stave bebi jednokratne ,to su price stari ljudi da treba ove koristiti pamucne i ja sam ih nauzimala ali stvarno kad covjek skonta svaki 15 min moras dijete da presvlacis jer je mokro i dok ti to sve operes pa ispeglas ..........tako da sve ima svoje....oni kazu da su zdravije ali neces ni u pampersu dijete drzat citav dan..... tako da sam ja njih samo koristila kada sam sina sunetila tad su mi dobro dosle....nadam se da sam pomoglauser posted image

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kada mogu koristiti jednokratne pelene?
9.7.2008 15:41:21   
nely
ma ja sam za jednokratne,libero ..pampers..ma nebitno samo neka su dobre za moje zlato..
a moram priznati da nebi imala pojma kako da stavim bebi te pamucne,i sa ovima sam se par dana praksalauser posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kada mogu koristiti jednokratne pelene?
9.7.2008 16:07:10   
triplemama
A  imaju tako prelijepe platnene. Nisu su samo obične  bijele
http://www.diapersetc.com/categories/all-in-one-diapers/

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kada mogu koristiti jednokratne pelene?
11.7.2008 16:38:20   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: ja

Ja sam koristila pampers od pocetka a kao sto su ti vec ovde rekle i u bolnici ti odma stave bebi jednokratne ,to su price stari ljudi da treba ove koristiti pamucne i ja sam ih nauzimala ali stvarno kad covjek skonta svaki 15 min moras dijete da presvlacis jer je mokro i dok ti to sve operes pa ispeglas ..........tako da sve ima svoje....oni kazu da su zdravije ali neces ni u pampersu dijete drzat citav dan..... tako da sam ja njih samo koristila kada sam sina sunetila tad su mi dobro dosle....nadam se da sam pomoglauser posted image


Meni nije jasno kako danasnje mame, koje su ipak savremene, mogu misliti da su platnene pelene ostale na onom nivou od kad su nase mame nas umotavaleuser posted image  Da bebu presvlacimo svakih 15 min i da je dijete mokro i da se pelene peglaju pa to je suludouser posted image . Moja malena je od prvih dana u platnenim i nebih ih zamjenila nizasta. Imam dovoljno iskustva sa starijim koji je bio u jednokratnim i stvarno se osjeti razlika.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kada mogu koristiti jednokratne pelene?
11.7.2008 16:46:02   
nely
upsss ja stvarno nemam iskustva sa tim pelenama...i nisam jos upoznala nekog ko ih koristi bar ne ovdje gdje ja zivim...a kako se peru i odrzavaju???stvarno me zanimauser posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kada mogu koristiti jednokratne pelene?
11.7.2008 16:59:58   
mamina cura
Izgledaju potpuno isto kao jednokratne a peru se kao i ostali ves, na 60 ili 90 stepeni sa malo deterdjenta i bez omeksivaca. Pelene su 100% od pamuka i sve je isto kao jednokratne samo sto ih ne bacate u kantu za smece ves ih stavljete u kantu u kupatilu. Jedino, ako se beba ukaki onda se to mora saprati, sto meni nije problem jer mi nije nista gadljivo od mog djeteta. Veoma je ekonomican nacin previjanja jer nema stalne kupovine pelena. U pocetku je velika investicija ali se visestruko isplati, prvo je bebino zdravlje a onda sve ostalo. Ja nemam povjerenja u jednokratne i smatram ih nuznim zlom. A nisu tako ni jeftine.user posted image  Meni je moja beba na prvom mjestu i ako imam mogucnosti zasto ih ne bih iskoristila.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kada mogu koristiti jednokratne pelene?
11.7.2008 17:06:28   
nely
hvala na info,mamina curauser posted image
bas se svasta nauci na nasem forumu,eto ja za ovo nisam dosad znala...user posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *