|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 14:22:12   
MicoTico
Ako ima ovakva tema, neka moderatori izbrišu.
Vidjela sam temu kakav je vaš muž, ali me interesuje:kakav vam se tip muškarca sviđa (mislim na izgled)?
Evo, meni svi kažu da je moj ukus skroz čudan sto se tice muškaraca: volim malo buckaste (ne mislim one od 200 kg, nego da ima malo stomačića, jake ruke i noge i sl),. Sviđaju mi se kad su ošišani skroz "na ćelavo" i da imaju malo veći, kukastiji nos.
Ja sam inače prava suprotnost tome: nikada nisam imala problema sa kg (čak spadam među mršavije), imam pregustu, dugu kosu (s kojom muke mučim) i mal, prćast nos. Ne kaze se džaba da se suprotnosti privlace!
Kakve vi volite muškarce i dali se vaš muž/partner  uklapa u tu sliku?


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 14:31:59   
veeseelaa
Vidjela sam temu kakav je vaš muž, ali me interesuje:kakav vam se tip muškarca sviđa (mislim na izgled)?



fizički izgled? crn, visok bar 185, lijepi zubi, njegovane ruke.... atleta, ni premršav ni pretio
mora se baviti bar rekreativno nekim sportom, ne volim pivske trbuščiće takvi mi likovi dođu kao neke čikice i mlakonje, ne pušač, da nije sklon konzumiranju alkohola.....
Volim kad je guza, trba, ruke ma sve čvrsto user posted image user posted image user posted image  uz ovo ne bi trebao biti napadan, ono da trčkara oko mene, malčice tajanstven, umjeren, šlifovan.... lijepo držanje, ispravan hod, mislim dignute glave a ne povijen jer ti mi djeluju kao mlakonje
Stil oblačenja: elegantno sportski (markirana user posted image user posted image ) , da nosi bokserice uske, obavezno (mislim na tijelo atlete to i ide) user posted image  
e eto......




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 14:33:02   
balasgirl
Ja nemam i nikad nisam imala tip muškarca, u određenim fazama života privlačilči su me različiti tipovi. Sada mi je mm najbolji iako ima i višak kilograma i skoro pa je ćelav, ali eto meni je idealan. Mada nikad ne ostanem ravnodušna kada recimo na plaži vidim tipa sa širokim ramenima i razvijenim torzom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 14:38:48   
veeseelaa
Kakve vi volite muškarce i dali se vaš muž/partner uklapa u tu sliku?


uklapa, izuzev što nije crn
atleta je i visok, cijeli život se bavi sportom
zategnut brate user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 15:40:09   
teacher75
mene su uvijek privlacili tamnokosi i visoki muskarci sa tamnim ili zelenim ocima, po mogucnosti krupnije ili misicave gradje. mm odgovara opisu samo sto je mrsaviji i nije bas atletski tip. rijetko bi mi se svidio momak svijetle kose i plavih ociju

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 15:46:15   
ziki
Mene je mama učila da gledam visoko, al ne privisoko, i konkretnouser posted image pa tako je to od 180 do 190 cm visine i ništa ispod 95 kg. E MM se u to uklapa odlično 187 cm i nekad težina bila oko 100( koliko je sad neću da vam kažemuser posted image  

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 15:49:37   
Anoniman
Da je visok, zgodan(citaj:misicav), crnokos, zelenih ociju, da ima velike ruke(sake), da mirise na muskarca, da je snalazljiv u svakoj situaciji, da zna svasta raditi svojim rukama(ono, da nas bace na pusti otok bez igdje icega, da mogu prezivjeti uz njega) i naravno, da uvijek leta oko meneuser posted image
HB(nije da se hvalimuser posted image user posted image ), ja ga nasla...user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 15:49:53   
salmy
Pa tip jeuser posted image user posted image da ima dobar auto,brdo love i mene pored sebeuser posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 15:51:40   
Anoniman
I da, kao i Teacher, nikad ne bih mogla biti s muskarcem koji je nizi od mene, koji je sav ono zenskast i koji je plav user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 15:52:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

Pa tip jeuser posted image user posted image da ima dobar auto,brdo love i mene pored sebeuser posted image user posted image

Bjez' ba sponzorusouser posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 15:54:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

Pa tip jeuser posted image user posted image da ima dobar auto,brdo love i mene pored sebeuser posted image user posted image

to nisam nikad gledala, materijalno mi je bilo najmanje bitno od kad znam za sebe

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 15:55:26   
ziki
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

da zna svasta raditi svojim rukama


pahuljiceuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 15:55:32   
salmy
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: salmy

Pa tip jeuser posted image user posted image da ima dobar auto,brdo love i mene pored sebeuser posted image user posted image

to nisam nikad gledala, materijalno mi je bilo najmanje bitno od kad znam za sebe
nisam ni jauser posted image user posted image pa evo gdje dogurahuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 15:56:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

da zna svasta raditi svojim rukama


pahuljiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 17:45:09   
new mama
Eh ovako, ja volim visoke,tamne muskarce,lijepo gradjene, zubi ko biseri,oci zelenkaste,ali crna kosa,ne volim bas plave muskarceuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 17:51:29   
Anoniman
Pa tip jeuser posted image user posted image da ima dobar auto,brdo love i mene pored sebeuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo moga tipa  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 17:52:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: new mama

Eh ovako, ja volim visoke,tamne muskarce,lijepo gradjene, zubi ko biseri,oci zelenkaste,ali crna kosa,ne volim bas plave muskarceuser posted image

ne znas ni ti sta valja, a ni triputmamauser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 17:54:27   
new mama
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: new mama

Eh ovako, ja volim visoke,tamne muskarce,lijepo gradjene, zubi ko biseri,oci zelenkaste,ali crna kosa,ne volim bas plave muskarceuser posted image

ne znas ni ti sta valja, a ni triputmamauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image ma znam ja izabratiuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 17:56:32   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Da je visok, zgodan(citaj:misicav), crnokos, zelenih ociju, da ima velike ruke(sake), da mirise na muskarca, da je snalazljiv u svakoj situaciji, da zna svasta raditi svojim rukama(ono, da nas bace na pusti otok bez igdje icega, da mogu prezivjeti uz njega) i naravno, da uvijek leta oko meneuser posted image
HB(nije da se hvalimuser posted image user posted image ), ja ga nasla...user posted image user posted image



Ovo me podsjeti na onu reklamu za Old SpiceMirise kao da izgleda savrseno user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 18:06:56   
Anoniman
  a u Tysona bila zaljubljena jos od kad sam ga u spotu unbreak my heart videla , a moj muz slican njemu    user posted image user posted image   ma jok salim se
user posted image

< Poruku je uredio triputmama -- 28.4.2011 18:07:22 >

(odgovor članu *pcelica*)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 18:10:42   
MicoTico
E moj idealni je bas ovakav
user posted image

moze da ima i para ko on, ne bi se ja puno bunila...user posted image


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 18:17:07   
isabella
moj tip muskarca je onaj koji je pored meneuser posted image pa ja da nije moj tip nebi bio samnom a inace volim visoke,,tamnokose i bogami ljepuskaste muskarce a zubi su mi slaba tacka na osobi prvo primjetim zube i ako tu ima nekih nedostataka jojj onda moze biti neznam ti kakav user posted image

_____________________________

Naida 25.04.2010.g dusa moja


Priroda nije fer! Psima nije dala mogucnost da govore, dok neki ljudi odlicno laju.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 18:22:12   
sabinos
IZVORNA PORUKA: MicoTico

E moj idealni je bas ovakav
user posted image

moze da ima i para ko on, ne bi se ja puno bunila...user posted image


vala ne bih mu dinara uzelauser posted image a i ove pare koje ima bih mu oprostilauser posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 18:23:04   
sabinos
i da,podsjeca na mm,bja ociju,kose,usne..

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 18:31:27   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: MicoTico

E moj idealni je bas ovakav
user posted image

moze da ima i para ko on, ne bi se ja puno bunila...user posted image



E da, moj mm lici bas na njega ( mada on kaze, koliko u superlativima pricam o njemu,da ce se ljudi razocarati kad ga videuser posted image )




_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *