|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mobitel
5.10.2008 15:58:48   
M kao Mama
Draga Dino, unaprije primi moje izvinjenje ako sam zabrljala i postavila temu koja je bila, tražila sam ali ovu nisam našla, i ako je onda nisam postavila na pravo mjesto.

Mobiteli, od kada ih imate, da li ste ovisnice, koliko ih često mijenjate, da li patite da imate zadnji krik iz mobilne tehnologije i slično, koliki vam računi dolaze, da li ste ovisnici o porukama ili razgovorima i slično.

Da li bi mogli funkcionisati bez mobitela, kako to izgleda ako nedje odete i shvatite da ste zaboravili mob.

Ja sam prvi mobitel dobila 1999. godine, od svog tate, bio je to alkatel, biloje ljeto, otišla sam na more u CG kod rođaka i naravno ponijela mob, kao ja ću tamo kupiti karticu, kad tamo, svi mi se ismijaše zbog mog primjerka mobitela, kao to je već zastarjelo, a moj tata ovgdje dao 250 km za mob. i ja ga sakrijem i nikako ga više na moru nisam pomaljala na sunce. Kada sam se vratila tata mi priključio i broj i bogami bila sam glavna u raji.
Nakon alkatela dolazi simens, a  nakon simensa nokia ona gumena, e bože mili ona me je služila 4 pune godine, kako je to bio dobar mob. Onda mi je tata opet kupio soni erikson na preklop i to je bio moj prvi mob sa kamerom, međutim, nešto me bap i nije slušao pa sam nedavno kupila samsung puin klizni, ali nisam nešto zadovoljna, onako je napucan , a funkcije i nisu neke, ali ne smijem se požaliti nikome, do vama.
Helems kontala sam nisam neki bolesnik što se tiče modnih krikiva u mobitela, bitno je da mi se neki svidi, da je funkcionalan i da je cijena neka ok, i u ljubavi možemo biti godinama.
Ali, zato kada je riječ o poruka,a tu sam nekada bila manijak, po 1.000 , 1.500 a nekada i više poruka sam znala slati.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:08:42   
camm
m.alama ja tebe mogu slijediti
isto sam posla od alkatela,simensa,soni-erikson onaj na preklop crveni
mozda neko znauser posted image ,pa simens eh taj mi je u upo u wc solju user posted image ,onda motorola bebi,
samsung. nokia to su mob.bili od 1999.do 2005.

i sad sam na motoroli nisam dugo promijenila mob.
nesto mi se neda a i ovaj me dobro sluzi svasta je predevero al nesto mi je drag
ima jedan sto mi se svidja ali je skup valjda ce mu opasti cijena
ne daje mi se 600 km za mob.najvise mogu dati 350 vise ni centa.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:11:53   
M kao Mama
Ja jedino mogu reči da sam uvijek padala na te kaoženske felefone i nešto su mi gušt ovi na prekolp, mada su oni smrt za mene koja je ne ispištam isti iz ruku, ali eto, dok traje neka traje, ovaj zadnji uzela sam peko pretplate i on je 270 KM. Pravi curski, tač skrin, pink -metalik verijanta, ma on je prava bombona,

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:12:56   
jasmina_mm
Ja ima mob negdje od 2003 godine i prvi moj mobitel je bila nokia 3410, e oda sam dobila od najboljeg prijatelja za rodjendan siemens mali sladak ko med, a onda kad sam se udala od muza sam dobila motorolu V500 koju samo nosila svije god, a prosle godine od MM-a sam dobila za rodjendan Samsung D840 koji i sada nosim i super sam zadovoljna. Nisam neki manijak za mobitelima, uopste ne trosim puno 10KM mi bude i vise od dva mjeseca, a poruke mi je mrsko pisati uvijek radije nazovem....
user posted image



< Poruku je uredio jasmina_mm -- 5.10.2008 16:13:31 >


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:15:37   
camm
ma ija volim na preklop mob.ova motorola je stvarno tanka
pa moze stati i u djep,imala sam prije srebrnu novu
koristila je mjesec dana i ispraznila se baterija a u medjuvremenu neko me je nazvo
kad ono samo zapista i kraj.
muz se naljutio kaze kakav je to mob,kad je crko tako lako i baci on njega i puce u 100 komada.
i sutradan je otiso i kupio mi pink. eto bezz trosoak al ova je tvrdja i bolja.
jeste da su isfurane ali eto jos gura.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:17:57   
lamka
uh bolna tema
ne bolujem za najboljim bitno je samo da me dobro sluzi
sato se tice koristenja nisam neki poseban ljubitelj jer me stalno zivkaju vezano za posao.
ali imam peh da mi se cesto kvare . sad imam samsung klizni ali mi se odjednom pojavio problem kada mene neko zove ili ja nekoga zovem ja njih cujem ali mene niko ne cuje.a nikako se nakaniti otici i popraviti.bas mi lijeo kad se ne moram javljati.ali cu morati uskoo jer mi treba za posao.


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:23:20   
camm
ovaj samsung je mraka žešća svidja mi se
user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:23:52   
M kao Mama

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:25:28   
M kao Mama
ja pokušala da vam pokažem ova moj, prekpirala sliku ali neće, helem samsung J 600 , pink boja,

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:27:32   
camm
user posted image jel ovaj alma.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:28:08   
jasmina_mm
hej mama alma vidim ovaj mobitel je screen touch i moj MM ima neki samsung screen touch ali ja kad god hocu da gledam slike ili da pustim muziku izadjem nehotice valjda nisam navikla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:31:00   
lamka
Kod mene je isti kao kod tebe jasmina
samo sto je se moj pokvariouser posted image


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:31:13   
M kao Mama
joj cam, jeste samo što je ova puno ljepi od mog, moj nije istetoviran,

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:34:56   
jasmina_mm
joj lamka bas mi je zao i moj je bio nesto u kvaru ali samo tipka za gasenje pa sam ga popravila, a i da se pokvario skroz isti bih kupila jer sam ovim prezadovoljna. Mozda je samo mali kvar zvucnik ili nesto pa vidi da ga napravis...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:37:52   
lamka
morat cu otici jer mi stvarno treba mobitel a ne kupuj mi se novi. i ja sam ovaj dobila na poklon od svog mm.
moram naci kakvog majstora. jer me dosad sve slsao a kod mene je vec 5 mjeseci


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:45:06   
Amela V.
i moj prvi mobitel je bio alcatel, kupila sam ga sebi davneeeeee 1998 godine. Poslije toga sam imala jedan samsung (vise se ni ne sjecam modela), nije mi bas "sjeo".... i poslije toga stalno nokia.
Ja kad bih mogla, stalno bih mijenjala telefone... al' eto.... Tranutno imam Nokia N82, a prije toga sam imala Nokia 5300....

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:49:21   
medavi
user posted image
ovo jr moj telefoncek sadasnjiuser posted image prezadovoljna sam K770i
a bilo ih je od alkatela , samsunga, motorole, nokie....
tuchscreen mi je bezveze, ovaj je bio kod mm prije 10 dana
sr...nje zivo a skupoca..
user posted image
toliko su ga napucali softverom da jo posto sporuser posted image i zamijeno ga je za K800
njega je imao  i prije i pokazo se najbolje do sad!


< Poruku je uredio medavi -- 5.10.2008 16:52:45 >


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:54:23   
Lulu_
user posted image

ovaj belaj imam ja ...poklonio mi MM kad trebam napisati sms treba mi 3 mjeseca tako da nikad ne pisem sms i zato i nisam ovisnik

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:54:42   
haidy
Moj prvi mobitel sam dobila od tate kad sam krenula na fakultet 2001 i bio simens A40, poslije toga sam imala Nokie raznih vrsta, a prije dva mjeseca sam uzela Motorolu K1 i za sad mi je super, samo me nervira sto neke bitne funkcije su zavucene, pa kad mi hitno treba nikako da nadjem, a valjda i nisam navikla na Motorole. A svidja mi se i LG Shine.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Mobitel
5.10.2008 16:59:31   
liebevoll
Dobra temauser posted image
Moj prvi mobitel je sony erixon, onaj sa antenom, tezak kao tuc, dobila ga `98 od roditelja. Bila sam ponosna na broj koji je pocinjao sa 13. Dugo sam ga nosila, posto je bio totalno neunistiv, a zauzme ti pola tasne, sad je tako smijesan...user posted image
Zatim, Nokia, je li bila 3310, ili 3210, nisam sigurna oko tipa, ali znate sigurno, ona plavkasta, malo teza, sa zelenim displejom. Ona mi je bila favorit pravo dugo, zapravo, sve dok nije postala totalno out, onda sam imala neki Siemens, ne znam tacno koji tip, i njega dugo(nekako se vezem za mobitele), i sada imam Motorolu, onu na preklop tanku, crnu i prilicno sam zadovoljna s njom user posted image

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Mobitel
5.10.2008 17:16:49   
Lulu_
user posted image  tu motorolu su meni ukrali u sarajevu

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Mobitel
5.10.2008 18:34:04   
tweety
Imam mobitel negdje od 1996,izmjenjalo ih se dosta,tako da me sad ubijete ne bih vam znala reći koji su to bili user posted image  samo vam mogu reći da je moj prošli mob. bio SE k750i
user posted image

a sad je SE k850i
user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Mobitel
5.10.2008 20:46:13   
stella
Bas sam se namjenjala mobitela a sada imam sonyericson k800i

< Poruku je uredio stella -- 5.10.2008 20:47:17 >


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Mobitel
5.10.2008 21:31:10   
Anoniman
evo moje igracke s kojom sam jako zadovoljna vec 3 godine user posted image samsung d600i

user posted image

a prije sam imala ukupno 3 mob od 2000 god user posted image
bitno je da koristi svrsi, a izgled... manje vise user posted image

(odgovor članu stella)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Mobitel
5.10.2008 21:33:51   
Anoniman
eeeey lulu, pa ne mogu da vjerujem... ja imam nokiu iz te kolekcije, samo ne tu malu, već onu što se obrće! Slatla mi je, ženska i ne bih ga mijenjala ni zašta! Bila sam ga pokvarila i bila sam toliko tužna da mi je mm htio kupiti koji god, ali ja sam htjela njega i samo njega, opet!

(odgovor članu stella)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *