|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Naj kompliment
3.11.2011 22:08:21   
bebbe RR
Evo, kao što i sam naslov kaže, koji je najbolji, najljepši, najoriginalniji ili najsmješniji  kompliment koji ste dobili od svog (svojih) partnera?

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 22:16:37   
veeseelaa
dobro je da ima opcija anonimanuser posted image

Moj suprug je meni jednom pripit, kad smo se tek počeli zabavljati rekao "volim te ko brata" hahahah  al mi smo bili prije svega extra raja, valjda od tud ta izvala hahahah

a jednom mi je rekao: kako divno što si nam rodila kćerku.... pa se onda ko zamislio i dodao "inače bi svi mislili da si muškarac" user posted image ovo je proizašlo iz mog poimanja života, ko muško  heheheh

ima toga još al ovih se rado sjetim izvala




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 22:32:43   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
Moj suprug je meni jednom pripit, kad smo se tek počeli zabavljati rekao "volim te ko brata"

user posted image
Super, baš me nasmija. Originalno, nema šta. Čuj K'o brata!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 22:36:00   
veeseelaa
da šega baš, poslije su ga  prisutni, kad je to izvalio danima zezali... a i sad se toga sjećaju hahaha skoro smo se baš tome smijali....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 22:38:13   
Medić*
Meni je muz par puta izjavio " ruzo moja namrstena "  " brezuljku moj " user posted image  

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 22:45:27   
neki x
Neki dan smo bili u svadji,ali bas,basuser posted image Prolaze sati,a mi ne pricamo,usput spremamo djecu,jer smo isli negdje...Tisina,niko ne progovara,kad samo u neka doba MM kaze:znam da smo trenutno posvadjani,ali...hvala ti sto si mi rodila ovakve ljepotane...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 22:54:46   
Dida79
Prije par dana mm se sjetio da ce meni uskoro rodjendan,posla sam da se kupam kad on to meni govori.Reko jeste, jel to nesto planiras govorim mu u prolazu i nastavim do kupatila.
Kad sam sve zavrsila izlazim a on meni ko grom iz vedra neba e starka moja nabrala si i ti godinica.user posted image user posted image
Meni je to tako slatko zvucalo da sam se nasmijala e onda sam ga pocela ganjati po kuci pucajuci mokrim peskirom po njegovoj guzici user posted image user posted image


(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 22:55:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa
Moj suprug je meni jednom pripit, kad smo se tek počeli zabavljati rekao "volim te ko brata"

user posted image
Super, baš me nasmija. Originalno, nema šta. Čuj K'o brata!

Odlicanuser posted image user posted image
i gdje ces bolji kompliment...ipak je to musko...ovako znas da je odsrcauser posted image

(odgovor članu bebbe RR)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 22:59:55   
veeseelaa
joj bebbe draga tema ti je baš kul, evo ja se sva raznježila i poželjela mm-a user posted image user posted image
toliko mi je toga lijepog rekao kroz zabavljanje i u braku da ću zaista  vječno biti zaljubljena u njega.... još uvijek mi lete leptirići u stomaku kad vidim njegovo ime na displeju mobitela

Heh odoh ja ot al morala sam


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 23:00:14   
mama_debeljuca
Slatka mala izvrnuta torto user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 23:00:35   
Anoniman
komplimenti mm mogu slobodno ici u provaleuser posted image

najjaci mi je bio "imas trepavice k'o kamila matilda" ovo kad smo tek krenuliuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 23:05:22   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj bebbe draga tema ti je baš kul, evo ja se sva raznježila i poželjela mm-a user posted image user posted image
toliko mi je toga lijepog rekao kroz zabavljanje i u braku da ću zaista  vječno biti zaljubljena u njega.... još uvijek mi lete leptirići u stomaku kad vidim njegovo ime na displeju mobitela

Heh odoh ja ot al morala sam



Divno, Vesela... Želim ti da ti uvijek tako bude...
Super mi je i ovo sa starkom. Oni baš znaju komplimentiratiuser posted image
A kamila Matilda je isto odlična!
je l' to ona što je bila zaljubljena u orla i pjevala mu: "O zašto nemaš četiri nogegegegegege...:)"


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 23:08:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj bebbe draga tema ti je baš kul, evo ja se sva raznježila i poželjela mm-a user posted image user posted image
toliko mi je toga lijepog rekao kroz zabavljanje i u braku da ću zaista  vječno biti zaljubljena u njega.... još uvijek mi lete leptirići u stomaku kad vidim njegovo ime na displeju mobitela

Heh odoh ja ot al morala sam



Divno, Vesela... Želim ti da ti uvijek tako bude...
Super mi je i ovo sa starkom. Oni baš znaju komplimentiratiuser posted image
A kamila Matilda je isto odlična!
je l'' to ona što je bila zaljubljena u orla i pjevala mu: "O zašto nemaš četiri nogegegegegege...:)"



nadam se da mu je dadada na kompliment boldirano rekla user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 3.11.2011 23:09:04 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 23:28:44   
Anoniman
Mene stid napisati jedan user posted image user posted image

To jutro kad sam se porodila,otisao traztii cvjecaru po gradu,a nije skontao da ima cvjecara na ulazu ti prosao je nekoliko puta kraj nje,vratio se sa ogromnim buketom morali smo ga u kantu staviti,sa suzama u ocima je rekao dok nas je grlio vidi srce sta smo napravili,samo ti si ta koja je to sve lijepo zavrsila,ponosan sam na tebe

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 23:34:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj bebbe draga tema ti je baš kul, evo ja se sva raznježila i poželjela mm-a user posted image user posted image
toliko mi je toga lijepog rekao kroz zabavljanje i u braku da ću zaista  vječno biti zaljubljena u njega.... još uvijek mi lete leptirići u stomaku kad vidim njegovo ime na displeju mobitela

Heh odoh ja ot al morala sam



Divno, Vesela... Želim ti da ti uvijek tako bude...
Super mi je i ovo sa starkom. Oni baš znaju komplimentiratiuser posted image
A kamila Matilda je isto odlična!
je l'' to ona što je bila zaljubljena u orla i pjevala mu: "O zašto nemaš četiri nogegegegegege...:)"



nadam se da mu je dadada na kompliment boldirano rekla user posted image
ja sam prvo 'vakouser posted image pa sam 'vakouser posted image user posted image ...do sad najorginalniji kompliment meni upucenuser posted image ...a ne znam sta je pjevala kamila...lutka je(mislim da su ljudi u njoj...nesto na fazon muppeta)...ima jaaaaaaaaako duge trepaviceuser posted image
ja inace ne volim komplimente...nije da ih ne volim...al se ne znam postaviti...vazda crknem od sege...a to za drugu stranu moze jako stresno biti...ako je romanticanuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 23:38:16   
veeseelaa
ja inace ne volim komplimente...nije da ih ne volim...al se ne znam postaviti...vazda crknem


a meni su komlimenti sasvim ok, u početku bi prekidala one koji mi daju komplimente a sad ih pustim da sve kažu do zadnje user posted image al u biti nisam ložoničarka, mislim znam jel me neko voli ko brata il ne il je to rekao fola radi user posted image i ne mijenjam se nakon njih, niti me spuštaju, niti uzdižu.... al svakako je ugodno primiti kompliment osobito od ljudi koje voliš


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 23:46:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja inace ne volim komplimente...nije da ih ne volim...al se ne znam postaviti...vazda crknem


a meni su komlimenti sasvim ok, u početku bi prekidala one koji mi daju komplimente a sad ih pustim da sve kažu do zadnje user posted image al u biti nisam ložoničarka, mislim znam jel me neko voli ko brata il ne il je to rekao fola radi user posted image i ne mijenjam se nakon njih, niti me spuštaju, niti uzdižu.... al svakako je ugodno primiti kompliment osobito od ljudi koje voliš

ja pravim razliku izmedju komplimenta i da kazem "simpaticnih izjava ljubavi"user posted image
komplimenti su za mene tipa: imas dobru kosu, frizur, jesu ti dobre pantole, jest ti dobra straznjica u tim pantolama etc.user posted image
a te slatke izjave...to volim cuti...naravno od mm sada...nekad su to bili momci...i tako touser posted image ...al to su moje slatke tajneuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 23:48:30   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj bebbe draga tema ti je baš kul, evo ja se sva raznježila i poželjela mm-a user posted image user posted image
toliko mi je toga lijepog rekao kroz zabavljanje i u braku da ću zaista  vječno biti zaljubljena u njega.... još uvijek mi lete leptirići u stomaku kad vidim njegovo ime na displeju mobitela

Heh odoh ja ot al morala sam



Divno, Vesela... Želim ti da ti uvijek tako bude...
Super mi je i ovo sa starkom. Oni baš znaju komplimentiratiuser posted image
A kamila Matilda je isto odlična!
je l'' to ona što je bila zaljubljena u orla i pjevala mu: "O zašto nemaš četiri nogegegegegege...:)"



nadam se da mu je dadada na kompliment boldirano rekla user posted image
ja sam prvo 'vakouser posted image pa sam 'vakouser posted image user posted image ...do sad najorginalniji kompliment meni upucenuser posted image ...a ne znam sta je pjevala kamila...lutka je(mislim da su ljudi u njoj...nesto na fazon muppeta)...ima jaaaaaaaaako duge trepaviceuser posted image
ja inace ne volim komplimente...nije da ih ne volim...al se ne znam postaviti...vazda crknem od sege...a to za drugu stranu moze jako stresno biti...ako je romanticanuser posted image




isto

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Naj kompliment
3.11.2011 23:49:46   
Hanady RR
od jako zanimljivih do užasno komičnih od svoga partnera sam komlimenata naprimala...
bilo je i onih komlimenata radi kojih bi ga macolom po glavi puklauser posted image

al da gode gode...
nisam baš vrsna nositi se sa komlimentima od drugih al od supruga jesam i gode mi...
najvažnije mi je da on prepozna kada meni komlimnet treba da se dobro osjećam...

U svakom slučaju od bošanstveno romantičnih komlimenata meni su opet najdraži oni upućeni da bih se ja osjećala lijepo tada...
tipa:
vidi kako sam smršala...ove hlače su ogromne bacam ih...
a on na to kaže...
''uopšte nisam primjetio ti si meni uvijek ista''user posted image

samo neko poremećen nebi primjetio 105 kg ispred sebeuser posted image
No njemu sam ja sa svakom ista...i on zna da meni to godiuser posted image

i da ...uvijek mi se dopadaju oni iskazani u nezananju...
priča sa sugovornikom i kaže '' ma moja je žena pametna ona bi to ovako'''user posted image
ili kaže : '' ma moja je ljubica broj 1 za te stavri/temu''user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Naj kompliment
4.11.2011 9:29:35   
ena23
Skoro mi je, nicim   izazvan, poslo poruku koliko  je ponosan na  mene, kao  majku, domacicu  i zenu   koju  neizmjerno voli user posted image   to mi je bio njegov naljepsi kompliment do sada.  takodjer, mojoj sestri je reko 'ja cim otvorim fejsbuk shvatim koliko ja zapravo volim voju zenu"    user posted image

a pred drugim ljudima cini mi se prije bi crko nego mene  pohvalio, uvjek nekako se zeza na  moj racun, to mi uzasno smeta user posted image al ja mislim da on toga nije ni svjestan.


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Naj kompliment
4.11.2011 10:43:12   
koka i po
user posted image user posted image user posted image joj temice za 10...a sto se ismija...
dobro...mm ima poseban smisao za davanje komplimenata kao recimo...zumbule moj,jorgovanu moj izbeharani,jna oficiru itd itd...user posted image
Matilda mi je vodeca user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Naj kompliment
4.11.2011 11:05:40   
sarisari
naravno i meni kao i svim normalnim ljudima gode komplimenti i od partnera i nekoga drugog, ali naravno odmah prepoznam da li su lažni, i volim indirektne komplimente kada nekome priča pa kaže: " moja bi beebba ( ja ) uradila to ovako, moja beebba zna ovo, ona je najpametnija, najljepša, najbolja, najbolje radi ovo ili ono, svim prijateljima govori i pokazuje koliko me voli i uvijek su tu mali ili veliki znaci pažnje ne ustručava se pred drugima kao i kada smo sami da to pokaže, a trenutno se ne mogu sjetiti ni jednog orginalnog a standardne ne bih nabrajala da se ne ponavljamo

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Naj kompliment
4.11.2011 14:41:03   
vjestica
ubjedljivo najgori kompliment koji sam dobila je od jednog bivšeg (zato je i bivši user posted image )
kad sam kukala zbog svojih kila, rekao je "ali ja baš volim debele djevojke" user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Naj kompliment
4.11.2011 21:35:23   
SdZ
Meni je moj rekao: "Ti si moja crna Barbie."

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Naj kompliment
4.11.2011 21:40:03   
klemzi
Moj mene zove Lopendara user posted image user posted image user posted image kad je iznimno raspoložen, a to je često, hvala Bogu...i Biro za informacije, i tako me zove...dere se kroz kuću kaže Birooooo gdje si ti user posted image
A naj kompliment, pa ništa mi posebno ne pada na pamet...često mi govori da sam lijepa, da sam pametna, ali, nije objektivan ne user posted image user posted image njegova radna kolegica mi je rekla da joj je, kad smo izašli, nakon 10 dana, rekao "kako da takvo biće nisam upoznao prije" eto ovo mi je baš milo user posted image


< Poruku je uredio klemzi -- 4.11.2011 21:50:23 >


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *