|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Napravi sam album
21.11.2010 14:48:41   
anidla
Odlicna stvar!

Nadam se da tema ne postoji slicna ovoj, a ako postoji neka moderatori ovu premjeste i izbrisu!

Super za poklon, za uspomenu, i jeftino, budite kreativni i napravite knjigu vaseg vjencanja, bebinu knjigu, knjigu putovanja...

Vidjela sam i gotov proizvod uzivo, predobro izgleda!

uzivajte

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 22.11.2010 9:19:18 >


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 14:49:19   
anidla
ups link mi fali user posted image

http://www.gogobook.com/


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 16:37:34   
R&T@
Nisam se registrovala, ali sam malo "mahalala"user posted image

Albumi lijepo izgledaju u "virtualnom svijetu", ali me zanima jesam li dobro shvatila da se moze naruciti "isprintan" album, koji same uredimo, i da on kosta oko 2000 dinara (mislim da je to oko 55 KM)?????????

Moze li se naruciti u Sarajevo?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 16:54:09   
teacher75
IZVORNA PORUKA: tajra

Nisam se registrovala, ali sam malo "mahalala"user posted image

Albumi lijepo izgledaju u "virtualnom svijetu", ali me zanima jesam li dobro shvatila da se moze naruciti "isprintan" album, koji same uredimo, i da on kosta oko 2000 dinara (mislim da je to oko 55 KM)?????????

Moze li se naruciti u Sarajevo?

i ja bih voljela ovo isprintano, online mi nije zanimljivo. inace sam staromodan tip koji voli prave albume i nervira me sto imam previse digitalnih slika i ne mogu naci vremena da odaberem, izradim, kupim lijepe albume i poredam ihuser posted image a sve se kanim da to uradim, mjesecima...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 17:24:14   
Anoniman
Ja sam odlucila mojim roditeljima napraviti kalendar kao poklon za N.godinu

ovdje ima dobrih...for free http://www.hp.com/hho/hp_create/calendars.html

naravno da ce me printanje nesto kostati...kao i uvezivanje...mislim da opet nece biti vise od 10 km

a i ovdje ima ekstra stvari...dizajn je stvarno boli glava...samo sto za printanje izgleda treba platiti http://www.smilebox.com/

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 18:37:33   
colito
jest pravi poklon,meni je sestra poklonila prosle godine knjiga (vjencanje),ja i moj muz smo se bas obradovali,jer je bas neobican poklona prekrasan jeuser posted image ,i svi koji su vidjeli svima je se svidjelo,bas neobicno

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 18:46:53   
palachinken
Hej, odlična ideja za poklon! Da li oni rade dostavu u BiH?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 18:59:15   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada

Ja sam odlucila mojim roditeljima napraviti kalendar kao poklon za N.godinu

ovdje ima dobrih...for free
http://www.hp.com/hho/hp_cre_ate/calendars.html

naravno da ce me printanje nesto kostati...kao i uvezivanje...mislim da opet nece biti vise od 10 km

a i ovdje ima ekstra stvari...dizajn je stvarno boli glava...samo sto za printanje izgleda treba platiti http://www.smilebox.com/



Najdrazi su mi ovi s "titulom" freeuser posted image user posted image

Nego, dadada, na ovom linku za kalendar nema 2011 godineuser posted image


< Poruku je uredio tajra -- 21.11.2010 19:08:58 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 19:00:42   
colito
meni je sestra posla iz USA ,a dali rade ovi dostavu neznam user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 19:13:20   
anidla
ovi rade dostavu, kolegica s posla ima vec tri knjige, ja sam odusevljena kako to uzivo izgleda!

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 19:42:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: dadada

Ja sam odlucila mojim roditeljima napraviti kalendar kao poklon za N.godinu

ovdje ima dobrih...for free
http://www.hp.com/hho/hp_cre_ate/calendars.html

naravno da ce me printanje nesto kostati...kao i uvezivanje...mislim da opet nece biti vise od 10 km

a i ovdje ima ekstra stvari...dizajn je stvarno boli glava...samo sto za printanje izgleda treba platiti http://www.smilebox.com/



Najdrazi su mi ovi s "titulom" freeuser posted image user posted image

Nego, dadada, na ovom linku za kalendar nema 2011 godineuser posted image

kada izaberes neki kalendar...i onda ga otvoris s lijeve strane imas opciju choose a year....e tu kliknes i cusasuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 19:43:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

ovi rade dostavu, kolegica s posla ima vec tri knjige, ja sam odusevljena kako to uzivo izgleda!
a koliko to onda sve plati...mislim zajedno s postarinom

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 19:51:10   
palachinken
Mislim da nije ispod 50km 28x20cm, onih 28 strana. A kontam za te pare mi mogu malo fotošopom skinut struka i zagladit kožu, ako ništa...user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 20:15:37   
anidla
sutra cu pitati kolegicu tacno koliko je nju izaslo, ali znam da je rekla da je po njoj to jeftino nesto...vidjet cu pa vam javim user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 20:25:01   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada


kada izaberes neki kalendar...i onda ga otvoris s lijeve strane imas opciju choose a year....e tu kliknes i cusasuser posted image



Tu sam i trazila...
ili je samo kod mene "kraj" sa 2010user posted image user posted image user posted image

Ih, jesam komplikovanauser posted image user posted image user posted image

Anidla, raspitaj se sutra...
bas me zanima... cijena+postarina... i vrijeme od narucivanja do prijema...
i da li se placa karticom ili po prijemu...

Svasta me zanimauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 20:32:24   
škorpija
hej ovo je super, ko bi se još zamarao pravljenjem albuma i stavljanjem slika, samo jel semmogu dopsiati neki komentari, tipa ko je an slici, gdje, datum itd

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 20:36:46   
anidla
IZVORNA PORUKA: škorpija

hej ovo je super, ko bi se još zamarao pravljenjem albuma i stavljanjem slika, samo jel semmogu dopsiati neki komentari, tipa ko je an slici, gdje, datum itd


mozeeeeee, kupicu ja ajdinu ovo za drugi rodjendan, al bice sve nonijeve slike user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 20:43:05   
škorpija

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: škorpija

hej ovo je super, ko bi se još zamarao pravljenjem albuma i stavljanjem slika, samo jel semmogu dopsiati neki komentari, tipa ko je an slici, gdje, datum itd


mozeeeeee, kupicu ja ajdinu ovo za drugi rodjendan, al bice sve nonijeve slike user posted image


user posted image user posted image user posted image  može ajdinu je svejedno, al mora noni u ruci držati kamion, traktor, auto, cuku, macu, patku i tako redom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: GoGo Book :)
21.11.2010 20:46:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: dadada


kada izaberes neki kalendar...i onda ga otvoris s lijeve strane imas opciju choose a year....e tu kliknes i cusasuser posted image



Tu sam i trazila...
ili je samo kod mene "kraj" sa 2010user posted image user posted image user posted image

Ih, jesam komplikovanauser posted image user posted image user posted image

Anidla, raspitaj se sutra...
bas me zanima... cijena+postarina... i vrijeme od narucivanja do prijema...
i da li se placa karticom ili po prijemu...

Svasta me zanimauser posted image
evo sam ti recimo na ovoj stavila na 2011

http://h30393.www3.hp.com//printing/app/us/en/cal_photo_montage_monthly-landing.aspx

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Napravi sam album
22.11.2010 9:51:21   
Mya_81 RR
Dadada, je li se ovo moze printati samo od kuće? Nisam vidjela da to mogu snimiti pa odnijeti na printanje.



< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 22.11.2010 9:55:02 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Napravi sam album
22.11.2010 16:32:43   
Anoniman
mislim da se moze i snimitiuser posted image ...trebalo bi...jos ga nisam zavrsila pa ne znam

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Napravi sam album
22.11.2010 17:10:37   
Mya_81 RR
Ja koliko sam danas pokušavala nisam našla tu opciju user posted image

U koliko nadješ javi jer imam u planu da to odradim za poklončić jedan...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Napravi sam album
22.11.2010 19:28:30   
dinciii
Ja sam napravila Photobook sama,ovde ima isto program s kojim sve ti napravis i onda samo posaljes preko neta i oni ti isprintaju uglavnom prvu sam platila 42 eura a drugu 50 eura.Al sam presretna jer imam knjigu sa svojim najdrazim slikama sa svadbe.Super stvar ja odusevljena :)) Nemam sad vremena al kad budem mogla slikat cu vam da vidite...user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Napravi sam album
22.11.2010 19:29:27   
Anoniman
mya..otidji na ovu drugu stranicu sto sam stavila...smilebox...evo sam napravila kalendar...i daje ti opciju da snims na stik ili da odmah printas...izgleda da se placaju jedino one kao knjige sa slikama   sto je kao prica...kako se to zove...ha sam zaboravila...pozivnice i kalendari su izgleda dzabauser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Napravi sam album
22.11.2010 20:42:02   
Mya_81 RR
Dadada, ja na ovom smilebox-u ne mogu naći kalendare user posted image

registrirala sam se i skinula taj program, ali vidim da imaju samo scrapbook, photo album i još par dodataka, ali ne vidim kalendar user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *