|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nova godina kuca na vratima...(doživljaji, mj...
11.11.2009 14:32:20   
shejla
user posted image
planirate li ici negdje, barem ovi sa vecom djecicom user posted image
Mi naravno, necemo ove godine, ali inace smo isli na ove neke aranzmane...
(Istanbul i Dubrovnik, do sada user posted image )

Ovdje mozete i preporuciti neki aranzman - zanimljiv, povoljan...
a mozete i podijeliti svoje planove sa nama iako necete nigdje ici user posted image

Mi cemo u nasoj kucici docekati prvu Lamijinu NG, ako Bog da.... ja vec gledam ukrase i dzidze za jelku user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 19:56:13 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
11.11.2009 14:39:59   
Mya_81 RR
Ovo će biti prva Nova godina u mirnoj kućnoj atmosferi, bez puno buke i sve one pompe koja ide uz slavlje....i zapravo sam oduševljena što ćemo slaviti u troje, jest da će nam se tata pridružiti tek oko 23h kad mrvica bude već odavno spavala...meni će ovo definitivno biti najljepša Nova godina dosada user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
11.11.2009 14:46:07   
Nedi
Svake godine imamo jelku, lampice i pokoji ukras tako ćemo i ove. A nismo ni spomenuli Novu godinu, teško je sa djetetom bilo gdje uglavnom bi to bio umor a ne slavlje. A i 2. rođendan nam je 24.12. i kako to obično traje 3-4 dana vjerovatno ćemo se oporavljati što fizički što finasijski, tako da skupi aranžmani otpadaju i ove godine.

Ali ima još vremena


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
11.11.2009 14:54:23   
Pretty mamma
Joj, mi smo planirali Du, ali izgleda da mm radi 31. pa ne stignemo brzinski sve. To mi je bila jedina opcija od putovanja, ako ne to, onda home sweet home sa poklonima i jelkicom!

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
11.11.2009 14:57:12   
istra09
Drage mame,
mi ćemo, kao i većina vas, Novu godinu dočekati u našem toplom domu.
Ovo je prva Nova godina koju dočekujemo sa našom princezom.user posted image user posted image user posted image
Mami i tati će ona biti najljepša do sada.

Puse svima.

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
11.11.2009 15:08:03   
bebano
Do sada nam je uvijek obicaj bio da za Novu otputujemo negdje. Ali ne zbog same proslave, nego zbog toga sto se oko Nove nakupi slobodnih dana, pa se ne mora koristiti godisnji user posted image .
Medjutim proslu docekasmo kuci sa nasom ljubavi najvecom. I bila mi je najljepsa Nova Godina do sada. Tako ce biti i ove godine. Uvijek je tu jelkica, kuglice, svjecice i sve je sareno i svecano. Bas volim taj period godine user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
11.11.2009 15:08:58   
remzy
Posto MM radi za novu godinu i nije uopce u gradu,novu godinu cu slaviti sa mojim najmilijima Lamijom ,Fatihom I Amberom i da stvar bude jos bolja doci ce mi roditelji i oni ce biti sa nama!!!
Jedva cekam ,ne zbog nove godine ,jer meni je skoro svaki dan kao nova godina ,bitno da smo zivi i zdravi,vec zbog toga sto ce mi roditelji biti tu!!
Nisu mi dolazili od Amberinog rodenja ,pa nemogu da docekam ,kad ce doci!!!



_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
11.11.2009 15:30:04   
shejla
IZVORNA PORUKA: remzy

,jer meni je skoro svaki dan kao nova godina ,bitno da smo zivi i zdravi,vec zbog toga sto ce mi roditelji biti tu!!





user posted image user posted image user posted image  remzy

Ja volim Novu Godinu, bas mi to nekako drag praznik... I isto kao i gore mame, mislim da ce ovo biti ajljepsa :) Jeste da ce Lamija u veliko spavati, ali eto... mama tata ce je izljubiti u snu user posted image  aBd

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
11.11.2009 15:38:22   
Misica84
Drage moje,
ja i mm cemo provesti Novu privi put zajedno u mojoj kuci u SA. Mislim dacemo ostati kod kuce i pozvti negog drustva i moze se i neka jelka ognaizovati.
Bas se radujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
11.11.2009 20:02:33   
Ilhana RR
Mi cemo i ovu novu godinu kod moji roditelja. Ove godine nam dolaze rodjaci iz Svicarske, iz Njemacke mi dolazi daidza i njegovi i mozda mi dodje sveki i zaova i svekar za novu...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
11.11.2009 20:53:18   
SdZ
Jos ne znam gdje cu,ali se nadam cu je provesti sa svojim dragim i drugim dragim osobama i ne samo 31.12. i 01.01.vec i sve ostale daneuser posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
11.11.2009 21:00:16   
malaaaa
kod kuce sa voljenima-user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
11.11.2009 21:01:57   
Dida79
MM i ja smo novu godinu uvijek docekivali vani tj ispred pozorista ili na skenderiji, samo nismo zadnje dvije godine jer ne mozemo voditi i ovog mladjeg pa zato ostajemo kuci i uvijek sa djeverom, jetrvom,njihovim sinom, mojom sestrom i njezinim momkom.Nista previse glamurozno ali lijepo i uvijek nam super bude...

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
11.11.2009 21:09:30   
*Seve*
Ove godine u nasem toplom domu, sa nasim malim zlatom...
Jelku imamo svake godine pa tako i ove...Dok smo samovali uvijek smo negdje
otputovali.A sada je druga prica a bas sam zbog toga i sretna.Inace vise volim kucni ambient...
Toplotu doma i opustis se lijepo....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
11.11.2009 23:26:17   
Tidzi
Kako od naseg drustva, ove NG niko nece ici za Bosnu, a ima nas negdje oko 25-30 parova, u pregovorima smo da ovdje slavimo NG, a imamo ponudjen i prostor za to. E, sad, vidjet cemo sta ce biti do tada. A ne bi bilo lose, ni da jednu godinu budemo u porodicnom krugu. Bas bih to voljela!

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
11.11.2009 23:42:24   
dafri
Nova Godina,moj najdraži praznikuser posted image user posted image user posted image
Kada sam ostala trudna prva pomisao mi je bila da ćemo već iduću Novu čekati nas troje s okićenom jelkom,sa snijegom ,sa puuuno kolača...

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
12.11.2009 7:49:39   
Anoniman
Mi smo do sada, svaku Novu godinu docekivali u jednom divnom hotelu koji se zove "Bazeni" u Gorazdu, sa pravim prijateljima... Medjutim, obzirom da nam 4-ti clan porodice dolazi bas negdje pred Novu, ovaj put smo rezervisali mjesta u hotelu "RR" gdje cemo biti cijelu noc

(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
12.11.2009 7:53:07   
babina beba
Svedska-Skovde, naravno ako nam vize daju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
13.11.2009 12:07:03   
dana3
U DB sa porodicom



P.S: DB je Dnevni Boravakuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
13.11.2009 13:00:52   
_melina_
Nova godina...
Bebač, mm i ja u nasem toplom domu cemo docekati nasu prvu novu godinu zajedno...


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
13.11.2009 13:01:46   
Skvo RR
Vlasic!!!
user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
14.11.2009 13:08:39   
mnn
ova nam je prva nova godina sa našim pilencetom stoga čemo slaviti doma sa njim! pozvati čemo društvo neko ako žele doči ali ja bi najradije da smo ja i mm sami u svom domu i da zajedno proslavimo Novu godinu sa našim malenim i reicom!

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
14.11.2009 14:59:43   
Romali
IZVORNA PORUKA: dana3

U DB sa porodicom



P.S: DB je Dnevni Boravakuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ja mislila Dubai user posted image
Kod nas nema nikakvih planova, joooooj, ja nekako nisam fan Ng.fešti user posted image Volim biti s rajom i mahnitati kad baš želimo,a ne kad 'moramo'. Najradije bih negdje na planinu, ali opušteno, ne napucano.  A može bude 'Dubai' i od nas user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
14.11.2009 16:34:58   
dana3
Hhehe Romali-bujrum kod nas , imacemo postere a grijanje radi pa to ga dodje  isto-haman user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: gdje cete za Novu Godinu?
14.11.2009 16:40:31   
Meri29
I mi smo na RR sa Bambi i ekipom, vise nista nije isto pa se treba privikavati na to user posted image Ali mislim da ce biti najljepsi docek od svih i to jer je bebi pored nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *