|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Plikovi na stopalima
26.6.2008 22:52:03   
nikka
Ja stvarno neznam kakva je alergija u pitanju,evo drugi dan kako se moj sin kupa vani u bazenu i hoda bos po travi pojavili su se mali bijeli plikovi i oko njih crvenilo danas malo više,ja nesmijem ništa da stavljam na to,on normalno hoda kao da ga neboli,ako znadete nešto o ovome pišite.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 29.5.2012 22:41:09 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: plikovi na stopalima
27.6.2008 12:19:15   
stella
mozda bi bilo najbolje da se posavjetujes sa dermatologom.

moja hana je dobila sitni crveni osip dermatolog kaze da je najvjerovatnije od znoja,ako hipermangan ne pomogne da je onda vodimo na dermatologiju.pozz

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: plikovi na stopalima
27.6.2008 13:04:18   
nikka
Danas je manje kao da nestaju plikovi ali jutros kad je bio vani obula sam mu čarapice u sandale,zvala sam ped. da napravim termin kad sam joj objasnila o čemu se radi kaže vjerojatno alergija na neku travu ako se pogorša da ga dovedem sad ću sačekati još malo da vidim.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: plikovi na stopalima
27.6.2008 13:07:06   
nikka
A možeš li mi Stella pojasniti taj hirermangan jer se i moj mali sad kad su vrućine zna osuti po dnu leđa gdje je rub  pampersa,da li smijem to koristiti?

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: plikovi na stopalima
27.6.2008 13:54:47   
leka
moj bebac je isto imao male plikove po dlanovima i između prstića i dr nam je preporučila običnu Penaten kremu sa cinkom i za dva dana je nestalo pa eto ne znam možeš probati s njom

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: plikovi na stopalima
27.6.2008 13:57:22   
leka
a hipermangan su ljubičasta zrnca koja se rastve u vodi kojom se beba kupa a rastvor mora biti vrlo blag (svijetlo roza boja vode) da ne bi nagrizao kožu takve sam ja dobila upute od dr

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Plikovi na stopalima
28.6.2008 16:42:19   
nikka
Leka hvala ti puno na pomoći,vidiš ja se jako bojim bilo što isprobavati na svome djetetu zato sam zvala ped., a kad si mi rekla za tu kramicu sa cinkom, pa mislim da to nemože naškoditi i stavila sam mu na stopala samo je kod mene niveina isto sa cinkom i pomoglo je do ujutro se prilično sasušilo,jest da se previjao od smijeha dok sam namazala,u svakom slučaju hvala puno.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 29.5.2012 22:41:23 >

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *