|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 11:05:38   
nikka
Što vi darujete svojoj djeci i ostalim najmilijima?
Za Sv.Nikolu ja ću staviti u čizmicu slatkiše i neku malu igračkicu,a možda i tata dobije nešto ako bude dobar.
A za Božić uvijek bude nešto začajnije,na Badnjak pripremim poklone za svoju obitelj i za svu djecu koja znam da će mi doći,stavim ispod bora,a uvijek imam u rezervi par paketića za iznenadne goste sa djecom.
Imam jednu ideju za poklon za muža,
naime htjela sam na majicu aplicirati sliku muža i sina zajedno,to bi mi bio idealan poklon,ali nemam pojma tko bi to mogao da mi odradi,možda fotograf da napravi neku sliku koja se može zaljepiti peglom?

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 1.1.2009 21:34:08 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 11:09:29   
maslačak82
Redovno i svake godine, muž u cipelu dobije šibu!

_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 11:09:50   
lamka
mislim da to rade u firmama koje stavljaju logo na maice i reklamni materijal. Ja konkretno znam da to imas u fisu. Pa nije zgoreg da provjeris

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 11:10:27   
lamka
 
IZVORNA PORUKA: maslačak82

Redovno i svake godine, muž u cipelu dobije šibu!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A što maslačak?
jadan muz s tobom


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 11:11:04   
mamyca
To za sliku stvarno neznam.user posted image
Ali se rado sjecam da smo mi kao djeca jedva cekali Svetog Nikoluuser posted image ,posto sam ja bila za vrijeme rata u Hrvatskoj,i svi moji prijatelji su slavili pa tako da sam i jauser posted image .Mene bi ujutru docekale pune carape slatkisa i pokloni.Jer bi moj divni deko meni to pripremiouser posted image ,kako i nece kolio sam ga tusila s tim.user posted image user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 11:12:56   
ElmaB
Ove godine sam planirala svom muzu kpiti jedan extra dzemper koji on neki dan vidio u Modiani u Mercatoru, a djeci on kupuje poklone za ove praznike. Od mame dobiju poklone za Bajram!user posted image Mislim da ce Tei kupiti neku pcelicu u Turbo Limacu. Neka vrsta igracke koja stoji na podu i vrti se. To je vidjela na tv-u pa joj se svidjelo. A, blizancima vjerovatno neke mekane pamucne igrackice! A, i mi isto okacimo cizmu na zid, blizu kojeg stoji jelka i Tea se ujutro pravo obraduje!

P.S. Nikka, to ti je super ideja user posted image i to ti nije problem uraditi. U sarajevu ima toga svugdje, nadam se i kod tebe!


< Poruku je uredio ElmaB -- 21.11.2008 11:14:22 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 11:19:16   
nikka
Ma nisam još nigdje ni pitala, sutra idem u grad i provjeriću a ima jedan dečko što radi tako reklame,dobro ste me podsjetile,hvala vam.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 12:04:27   
Anoniman
nikka imaš na čaršiji, preko puta begove džamije prodavnicu koja pravi majce sa natpisima... mislim da bi oni i to mogli uraditi... samo im doneseš sliku koju želiš na usb-u ili cd-u... pokušaj i sretno!!!

(odgovor članu nikka)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 12:15:45   
mnn
Meni če ovo biti prvi sveti Nikola sa mojim budučim mužem, tako da neznam što če mi pokloniti,kao ni za Božič, budemo slavili dva božiča jer je muž pravoslavac a ja katolik pa ako netko zna kakvi su njihovi običaji za božić?

za svetog Nikolu ja uvijek dobijem slatkiše od prijatelja, mi si to darujemo a za Božič neku sitnicu, npr sjenilo i sjalilo,lak za nokte, ili čarape neke opičene....roditeljima i bratu i sestri isto poklanjam neke sitnice, prošle godine sam kupila sestri kapu i rukavice, bratu majicu, mami isto majicu a tati smo zajedno kupili vestu u merkatroru.

A ove godine neke sitnice koje meni znače više nego neki veliki pokloniuser posted image    

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 12:56:28   
dacy
Za SV. NIkolu uvjek darujem slatkisima, a za Bozic su veci pokloni, zapamtim sta je ko spomenuo da bi volio imat i to uzmem.
A to sa majicom, kada mi se sin rodio muz je dobio majicu sa njegovom slikom i ispod pise: Ja sam TATA!
To je uradjeno kod nas u FIS-u

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 13:03:02   
Ivona
user posted image  user posted image  user posted image Tako sam sretna sto idu praznici!!!O poklonima cu tek razmisljati!
Ovo ce nam biti prvi Bozic  i N.G. sa Selenom i fakat mi nisu jasni ljudi koji nas pitaju gdje cemo slaviti N.G. user posted image Valjda se podrazumijeva...user posted image
Uljepsala nam je i Bajram...,ali nikako da nadjem vremena da vam postavm slicice!

Mi cizmice kacimo na komodu i nadamo se da cemo jednog dana imati kamin user posted image


_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 13:42:35   
ElmaB
Ovdje ima super ideja kako okiti jelku i kucu za Bozic! Pa, pogledajte, super je!

http://www.uredidom.com/VA%C5%A0KUTAK/FOTOGALERIJE/tabid/84/AlbumID/462-12/Default.aspx


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 14:11:21   
mnn
kako su lijepi borovi prekrasni suuser posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 14:15:04   
ElmaB
I meni su se svidjeli, jos ima super ideja i za ukrase za sto i opcenito za stan! Bas je lijepo!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 14:17:57   
beni29
Kod mene je vec sve uradjeno evo danas sam na pauzi za rucak isla po poklone za djecicu. Ja strasno volim ovu praznicnu atmosferu i svake godine pocinje sve ranije i ranije....Ja sam jelkicu vec okitila i sva sam sretna ali lampice jos nisma upalila cekat cemo malo....jos koji dan.



_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 14:20:21   
ElmaB
Ja jelku kitim oko 15-og decembra, a obozavam praznicnu atmosferu u gradu. Sve je nekako veselo i sareno, a i u trznim centrima mi je super razgledati i kupovati one ukrase za jelku, za djeciju sobu!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 14:21:42   
beni29
Kod mene je plastican zato je kitim tako rano.........da mozemo sto duze uzivati.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 14:22:54   
ElmaB
I ja uvijek kitim plasticnu, ona prirodna jeste ljepsa, ali se nekako brzo susi, prvelika mi je i bude puna kuca iglica!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 17:09:09   
stella
IZVORNA PORUKA: maslačak82

Redovno i svake godine, muž u cipelu dobije šibu!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bas si me nasmijala.user posted image

Kao sto vec rekoh,Maci cemo ove nove godine okititi jelkicu i tragati za djeda mrazomuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
21.11.2008 20:25:34   
tea lana
za Svetog Nikolu jedino Lana poklone dobiva i to puno poklona od mene,dede ujke onda ide Bajram pa nana daje bajramuk kao i familija sa mamine strane a i mi nanu obradujemo.Ove godine joj sijemo stolnjak i jasutucnice. e onda ide Bozic tad idu bolji pokloni i kupujem ono sto nekome treba tati djemper ili kosulje,bratu od parfema i kozmetike pa do gardarobe a i ja dobijem il ono sto mi je potrebno il novac uz neku sitnicu da sama sebi kupim.Suprug slavi Bozic pravoslavni e njemu kupim obavezno neki odjevni predmet,jer i 17 decembra slavimo godisnjicu braka i tad dobije wvrijedne poklone poput narukvice prije dvije godine ili zipo upaljaca na koji sam ugravirala datum.A svekrvi i svekru kupujem kozmetiku i alkohol.Nas 3 kredita ne zakrpe u decenbru.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
22.11.2008 15:49:40   
mamsi
Do sad nisam Kenanu kupovala ništa za Sv.Nikolu,a za Božić su to obično bile igračke zamotane u puno šarenih papira,koje bih ostavila ispod jelkle,e tek prošle godine je on skontao kao da njemu Deda Mraz(tad ga zvao mamlaz user posted image ) uvečer kad spava dođe i ostavi poklone pod jelku.I evo već sad nabraja šta bi volio da mu donese,a za sad su to samo autići i živa ne znam gdje ću više s tolikim autićimauser posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
22.11.2008 17:56:35   
mnn
bš sam danas bila kod prijateljice u turbo limaču i kažem joj daj mi ostavi jedan plastičan bor i kuglice,a joj pomislila sam 12 mj čemo bankrotirati jer brat mi ima rođendan pa svadba od moje sestrične, božič katolički, onda pravoslavni od muža , pa u 1mj naša svadba i godišnjica veze....a joj neče nam pomoči ni svi minusi i kreditiuser posted image user posted image user posted image , i taman kad budemo malo udahnuli dolazi u 4mj beba mala kojoj se od svega najviše veselimouser posted image user posted image ,a kad se sijetim što sve moramo kupiti za stan....padam u nesvijest....

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
2.12.2008 11:14:26   
ElmaB
U Merkatoru, u Sarajevu, doslo je super pokloncica za djecu i odrasle za Bozic! Ja sam bila neki dan i odusevila se!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
2.12.2008 19:08:14   
mnn
Super, valjda če i u puli biti toga....user posted image  neke sitnice čemo kupiti...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: pokloni za Sv.Nikolu i Božić
2.12.2008 19:55:18   
tea lana
jel u onom u Novom Sarajevu

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *