|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoć samohranoj majci
2.3.2017 22:27:06   
Visnja RR
Drage moje jedna samohrana mama koja je prije par dana rodila slatku bebicu moli za pomoć

Odjeća...šta god za bebu

ako bilo ko od vas može pomoći, proslijediti odjeću koju vašim bebicama ne treba javite se ovdje pa se dogovirmo oko preuzimanja

Hvala!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoć samohranoj majci
2.3.2017 23:13:16   
aidana
Visnja je li djecak ili djevojcica?
Ja imam samo par stvarcica, svu odjecu do broja 86 sam podjelila. A prije 2 dana sam se rijesila i lezajke, jajeta i baby gym-a :(
Ja sve stvari koje cura preraste prosljedjujem pomozi.ba jer nemam nikog svog kome bi trebale. Ako je curica u pitanju mogla bih ubuduce sve sto moja preraste proslijedjivati njoj.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoć samohranoj majci
2.3.2017 23:17:00   
Visnja RR
dečkić je

ali možeš sve neutralno da proslijediš...mada kad je neimaština sve boje su dobrodošle.... dobila je nesto stvari sto će biti dobro nekih mjesec dana ....poslije bi bilo dobro da e probamo orgnaizovati ...od 3 mjeseca pa prema gore....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoć samohranoj majci
3.3.2017 16:07:20   
aidana
Neutralni su samo bodici, ostalo su sve helankice, roze majcice, tunikice i sl. Ja mogu jedino tih par neutralnih stvarcica koje imam proslijediti, ali zaista nije puno.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoć samohranoj majci
4.3.2017 11:08:10   
salmy
Visnja koha tacno vel? Imam stvarcica sto su mi ostale uz radnje
Trebala bih se zaroviti i potraziti u paketima....kome i gdje dostaviti

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoć samohranoj majci
30.3.2017 23:59:48   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Visnja koha tacno vel? Imam stvarcica sto su mi ostale uz radnje
Trebala bih se zaroviti i potraziti u paketima....kome i gdje dostaviti


daću ti podatke na pp

beba sad ima skoro dva mjeseca

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *