|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prosidba
29.8.2008 15:21:29   
nesanica
Evo ne naletih nigdje na temu o tome kakva je bila vasa prosidba.Hajte drage podijelite iskustva?
Naime mene je moj dragi odveo u Pariz. On je sve to bio rezervisao a da pojma nisam imala, nego dan prije polaska mi rece kao eto hoce da me iznenadi da vidimo "grad svjetlosti", jer tamo nikad nismo bili.
Naravno nista ni ne ocekujucu bas smo prvi dan uzivali kroz Pariz i divili se ljepotama tog prekrasnog grada. I ono kad je sunce bilo taman na zalasku,a mi imamo pogled na cio Pariz on vadi prsten i pita.................

Eeeeee, zato je meni Pariz nesto posebnuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prosidba
29.8.2008 15:28:05   
lotos
user posted image cestitke za takvu prosidbu. Mene je mnoj muz odveo na nase mjesto gdje smo se poceli zabavljati a u tom caffe-restoranu je dogovorio sa konobarom da posluzi veceru i uz nasu pjesmu je mm donio cvijece i prstenove a konobar je donio sampanjac..kleknuo je i zaprosio me... taj dan cu pamtiti do kraja zivota

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prosidba
29.8.2008 15:40:11   
sarah
Nesanice, pa to je bas romanticno. Svaka mu cast. user posted image

Ja nisam imala romanticnu prosidbu, ustvari uopste je nisam imala, odmah smo se vjencali. user posted image

Ne znam, MM nije neki romanticar i po njemu su prosidba i zaruke nepotrebne.
Mi smo razgovarali o vjencanju, slozili se da oboje to zelimo i to je bilo to. Zaruka i prosidbe nije bilo, ali ne zalim za tim.
Bitno mi je da mi je lijepo sada u braku i da smo sretni zajedno.

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prosidba
29.8.2008 15:42:06   
bubamara80
user posted image ja sam strašan romantik i mislim da male stvari čine život. zabavljala sam se sa suprugom dugo i čekala prosidbuuser posted image  
uživala u filmovima kad vidim prosidbu tipa Ričard Gir -Julija: Znam da će biti uspona i padova i znam da će u nekim momentima života jedno od nas dvoje željeti da izađe iz ovoga ali znam da ako te sada ne pitam da ću se kajati čitav život: hoćeš li se udati za mene? Ahhhh...
uglavnom nije bilo tako, nije bilo ni neke prosidbe nego je ispala prilika da odemo u drugu državu da radimo zajedno i samo je razumno bilo da se prvo vjenčamo pa odemo zajedno živjeti u drugoj državi.
Tako i bi. Iskreno malo žalim i sve nekako čekam da se nečim strašno romantičnim oduži za taj propust, ali evo i četiri godine prođoše user posted image user posted image user posted image  a svaki put kad gledamo neki sentiš ja njemu kažem ti mene nikad nisi zaprosiouser posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prosidba
29.8.2008 15:45:45   
nesanica
Tu je jedino bio romanticanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma zezam se zna on i sad obradovati svoju zenu, s vremena na vrijeme dodje sa buketom cvijeca......

Meni je to stvarno bilo nesto sto nikada necu zaboraviti, ali opet kazem neka se mi samo slazemo i da u zdravlju i rahatluku uzivamo u nasem zajednickom zivotu jos puuuuuuuuuuuno godina aBd!



(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prosidba
29.8.2008 16:00:11   
Anoniman

super tema... da i ja dam svoj doprinos user posted image
ja i mm smo vec bili dogovorili datum vjencanja, a jos nije bilo prosidbe, tako da sam ja s nestrpljenjem cekala taj momenat... i docekala ga onako kako nisam ni zamisljala user posted image
naime, ja sam duuuugo zeljela macu da imam, i to ne bilo kakvu, nego perzijsku zute boje 
i tako se jedno jutro, nekih 15 dana pred vjencanje, moj dragi pojavio na vratima drzeci malo mace... bas onakvo kakvo sam ja zeljela... bila sam presretna
drzeci macu u naramku, vidim joj malu ogrlicu oko vrata, a na ogrlici visi prsten, predivan, prelijep.. suze su mi krenule od dragosti.. tu mene moj dragi zagrli i na uho mi tiho rece: hoces li biti moja ljubav do kraja zivota? user posted image

i eto... maca je tu jos uvijek, ziva i zdrava user posted image , nije s nama doduse, nego je u sarajevu sa muzevim roditeljima... jedva cekam da je vidim jer je praaavo porasla user posted image ... a ovakva je bila kad sam je prvi put ugledala:
user posted image

(odgovor članu nesanica)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prosidba
29.8.2008 16:03:28   
makana
uuuuuuuuuuuuu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za ove vaše romantične muževe
hehehhhehheh
ja to volim gledati na filmovima, ali iskrena da budem nikada nisam zamišljala za sebe, kao ni vjenčanje veliko i u vjenčanici, jednostavno to me nikada nije privlačilo
tako da mi je i prosidba bila ono totalno "prirodna" hihihihi kroz razgovor, jedna po jedna i user posted image
možda i zato što uopšte nije bilo upitno hoćemo li već samo kad i kako ćemo user posted image


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prosidba
29.8.2008 16:06:43   
makana
uh, ja prvo zbrzam pa se onda pitam
zbunih se sad, jel prosidba ono kao prvo pitanje o tome ili vjeridba?
hm
et onda samo da dodam da je pao prsten, ušli u dvorište Begove džamije, stavili jedno drugom i "obećali se" dva mjeseca prije vjenčanjauser posted image


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prosidba
29.8.2008 16:08:03   
Adana
Mene je moj gagani zaprosio na Valentinovo. Dosao je po mene u odijelu (znala sam da cemo negdeje izaci ali nisam mislila da ce doci toliko sredjen) sa prelijepim buketom crvenih ruza. Vani nas je cakao automobil od prijatelja, americki, velik gotovo koliko i limuzina. Kaze moj dusi samo najbolje za princezu, na moje pitanje zasto nije dosao svojim autom. I odvede me na romanticnu veceru u restoran sa pogledom na grad - "Park Princeva". I nakon vecere vrpolji se on i nesto po dzepovima trazi, i iznenada vidim ja crvenu, barsunastu kutijicu. I kaze mm imam pitanje i zelim odgovor! user posted image  A ja se napravim pametna i pitam koje pitanje? Tu se on jos malo zbuni, a onda me lijepo zaprosi... user posted image  Bas tada je naisao djecak koji je prodavao ruze i dobila sam zutu (inace moje najdraze cvijece). Eto toliko... Bila sam presretna i jos uvijek sam!!! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prosidba
29.8.2008 16:11:27   
batterfly
Jooooj sto vi mene rasplakaste pravo sa tim svojim pricama!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Bas su lijepe i romanticne!!!
A i ja sam veliki romanticar ali eto nisam "naletila" na romanticara!!!

Mi smo uveliko pricali o vjencanju..i tako se kupio i stan..pripreme se vrsile...
I jedne prilike kad smo ostali sami u stanu..Sjedili smo nako na balkonu..bilo je predvecerje(a sa naseg balkona se vidi cijeli Travnik) i dok smo gledali kako se svjetla pale on je izvadio prsten i zaprosio me!!!!
Zaprosio me istim onim prstenom s kojim je njegov otac zaprosio njegovu mamu......prije skoro 40god...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prosidba
29.8.2008 16:11:36   
Adana
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za Paris, a ponajvise za macu!!!! Jakoooo volim mace, a vec sam ti Dince rekla da je tvoja prelijepa!!!!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prosidba
29.8.2008 16:13:19   
Adana
Mishka pa sta ces romanticnije? Iskoristio je prsten svoje mame, i jos predvecerje, sami, svjetla grada pred vama.... Zaista lijepo! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prosidba
29.8.2008 16:14:49   
batterfly
uuuuuuuuuuuuu

za ove vaše romantične muževe


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prosidba
29.8.2008 16:20:48   
batterfly
Mishka pa sta ces romanticnije? Iskoristio je prsten svoje mame, i jos predvecerje, sami, svjetla grada pred vama.... Zaista lijepo!
O

OOOOoo Hvala Adana...ali valjda ja to malo "usminkam" pa ispadne romanticno!!!
Ma salim se naravno...ali nisam ja to tako zamisljala......uvijek sam zeljela da prsten "sakrije" npr...u ogrooomni buket crvenih ruza....i da izgovori "par" recenica...onako pravih romanticnih...znas...a ne samo "ono" jedno pitanje!!!
I to mi je uvijek bila (i ostala) zelja,,,jer ja nikad nisam mastala o mjestima gdje bi to bilo jaaako "romanticno" ili limuzinama ii nakim zalascima ..i td...vec samo o "izjavi" i "sakrivenom" prstenu!!!!

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prosidba
29.8.2008 16:25:55   
Adana
Ma znam, razumijem te... i ja sam se nadala malo drugacijoj prosidbi, ali... Ma valjda je bitnije ko je, a ne kako, jeli tako? user posted image  
Ipak mislim da je lijepo i romanticno iako nije onako kako si zamisljala.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prosidba
29.8.2008 16:37:44   
batterfly
Ma valjda je bitnije ko je, a ne kako, jeli tako?
Ipak mislim da je lijepo i romanticno iako nije onako kako si zamisljala.



Slazem se!!!!
I bitno je da nam je lijepo i da zivimo u slozi.sreci i ljubavi .............

Ali ja sam znala da on nije romanticar.......i nadala sam se da cu to promjeniti...mozda sam malkice i uspjela....I danas vise ne cekam da on meni nesto napravi romanticno...vec sam se ja dala u "akciju" pa  ja njemu sad malo "romanticarim"...... 

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prosidba
29.8.2008 16:49:36   
Adana
user posted image    user posted image     user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prosidba
29.8.2008 16:59:26   
nikka
IZVORNA PORUKA: makana

uuuuuuuuuuuuu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za ove vaše romantične muževe
hehehhhehheh
ja to volim gledati na filmovima, ali iskrena da budem nikada nisam zamišljala za sebe, kao ni vjenčanje veliko i u vjenčanici, jednostavno to me nikada nije privlačilo
tako da mi je i prosidba bila ono totalno "prirodna" hihihihi kroz razgovor, jedna po jedna i user posted image
možda i zato što uopšte nije bilo upitno hoćemo li već samo kad i kako ćemo user posted image


Eh,nek nisam jedina koja nevoli vjenčanja ni prosidbe,a iskrena da budem mislim da bih se u tom trenutku više zbunila ja nego on,nedaj bože.
Ali svaka čast za sve ove romantičare,ipak je to vama mnogo značilo.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prosidba
29.8.2008 23:29:18   
ja
user posted image stvarno i muski znaju biti romanticni nekad cak i vise od zena,moj bas i nije neki tip romanticara ali voli da mu se takvo sta priredi dok ja jesamuser posted image i uzivam u tome,a posto je tema prosidba user posted image malo je i smjesna moja jer je bila spontana...sjecam se nedelja je bila posto smo tako praktikovali da ja taj dan dolazim u Sarajevo a ostale on u Zenicu...joj sta smo kilometraze napravili za 7 mjeseciuser posted image e odemo mi polako na kaficu i ja mu tu pocnem da pricam o svojoj prijateljici koja je pocela da sama zivi ali zbog troskova stana trazi cimerku i da sam ja odlucila da zivim sa njom naravno u Zenici...a on meni gdje sam ja u svemu tome tako da sam ja brzo preskocila tu temu da nebi doslo do dalje rasprave...nakon kafice On insistira da setamo do Bascarsije hajd ok pristanem...posto je nedelja vecina zlatara nije radila ali ja nisam znala da sam zbog toga kruzila neznam koliko krugova, da bi u jednu covjek slucajno otvorio i direkt tamo,biraj koji ....user posted image nema kolegice meni treba cimerka za zivota a ja sam je vec nasao...eto i bi tako

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prosidba
29.8.2008 23:30:38   
camm
mene je moj zaprosio uz kikiriki partyuser posted image user posted image user posted image

svaka cast romanticnim muzevima a blago njihovim zenama.

< Poruku je uredio camm -- 29.8.2008 23:32:07 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prosidba
29.8.2008 23:46:33   
mamyca
Mene je MM zaprosio u mojoj kuci na sestrin mi rodjendan,bilo je romanticnouser posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prosidba
30.8.2008 0:27:37   
ziki
Sa nama je bio sou. Zabavljali smo se 9 god, on me tri puta prosio onako skoro djecije slatko i ja odbijala, nije mi se udavalo... Kad smo na kraju dobili posao u Bosni on je bez trunke romantike rekao da hoce da se zeni i da ja vidim sta cu....

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prosidba
30.8.2008 9:33:25   
mamsi
Mene moj još nije zaprosio a preko 3 godine smo u braku, i tako ja čekam i čekam i čekam...

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prosidba
30.8.2008 9:53:22   
Happy
Mi se nismo prosili.... Prstene smo razmijenili u Željiuser posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Prosidba
30.8.2008 23:16:35   
Visnja RR
Joooj izgleda da sam ovdje jedino ja zaprosila svoga muza user posted image

Bilo je to pred kraj rata user posted image  
Par dana prije toga u jednoj zlatarskoj radnji nadjemo privjeske (srce koje se prelomi pa svakom se da po pola i na svakoj polovici napisali svoje ime) ...
I tako dodjem ja jedno vece kod njega... a on pustio jednu nama sad jako vaznu pjesmu od Toni Montana... a tekst glasi:

Ma sve sto zelim u zivotu to si ti
I kad ti kazem da mi trebas veruj mi
Jer znam I ja a znas I ti
Da smo jedno bas za drugo rodjeni

Znam cele noci bices budna cekaces
I kada vidis da me nema zaspaces
Za laku noc I miran san
jer sutra duso za nas svice nvoi dan

Sad dobro zna
Da bicu uvjek samo njen
Sad dobro znam
Ja sam zaljubljen

Sve moje mostove sam davno spalio
Novac, zene sve mi je dosadilo
U ljude bas ne verujem
A u tebe ja se uvek zaklinjem

Ma sve sto zelim u zivotu to si ti
I kad ti kazem da mi trebas veruj mi
Jer znam I ja a znas I ti
Da smo jedno bas za drugo rodjeni

Sad dobro zna
Da bicu uvjek samo njen
Sad dobro znam
Ja sam zaljubljen…


I MM me zagrli i malkice mi plesemo...zatim izvadi taj privjesak i zajedno ga prelomimo i njemu moje ime , meni njegovo...
I pitam ja njega :"Jesi li spreman da ostatak zivota provedes sa mnom?"
Rece on DA  i sve ode u legendu...

Evo sad umire od smjeha i kaze eeee da je pricekao jos koju godinu user posted image  (gadjacu ga papucom)user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *