|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Solarij
30.5.2009 20:38:16   
žana o8
Nisam vidjela da ova tema postoji, ako sam pogriješila sorry user posted image . Ja sam juče bila u solariju, 20 min na najblažem zračenju tzv jedinica, jer sam bijela ko sir. Kakva su vaša iskustva sa solarijem???

< Poruku je uredio acudesa RR -- 17.2.2010 22:48:04 >


_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: solarij
30.5.2009 20:51:31   
larina
ja nisam odavno koristila solarij mada ga imam u kuci.a parije sam stalno koristila,trenutno imam boju s mora za ovu godinu,a prirodno mi je koza malo tamnija.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: solarij
30.5.2009 21:23:24   
mišur
Ja imam u zgradi kozmetički salonuser posted image user posted image user posted image user posted image
Tu idem i na frizuru i na depilaciju i u solarijum...
Išla sam ove godine svega tri puta, i to u zadnjih mjesec dana..
Čisto da dobijem bar malo boje, pošto imam svijetao ten, i nekako mi je ružno kad sam bijela kao sir..
Ali ne volim pretjerivanje, pomalo, samo da imam malo boje...

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: solarij
30.5.2009 21:40:04   
Anoniman
Ja nisam nikad volila suncanje, tj ne volim tamni ten. Ne volim kod sebe, ali svidja mi se kad neko to umjereno potamnbi, pa bilo suncanjem bilo solarijem.

Zana, ako si bas bas bijela, nemoj puno. Da ti nije puno 20 min?
Ovo govorim jer sam juce slusala dr. prof. sa dermatologije, i bas je govorio o solariju. Kaze da svacija koza treba drugaciji tretman. Ovo nek bude kao neki apel, ne prtjerujte, zbog zdravlja.

(odgovor članu mišur)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: solarij
30.5.2009 21:48:02   
andji
Evo tvoje jaranice da ti da par savjetauser posted image user posted image user posted image

Govorim iz iskustva,išla sam dosad i već imam boju kao sa morauser posted image

Ne znam od kud da ti daju da prvi put ideš an 20min???Koliko znam to je najača skala,odnosno minutaža kod novog turbo solarijuma...ne znam žanić koji je taj..jedino ako su mu lampe polovne,odnosno istrošene pa 20 min nije onda puno

Ja sam prvi put išla na 5 min,pa na 7 min..pa sam tu bila izgorila(stomak i grudi)pa sam išla opet 3x7min...sve dok nisam prestala gorit..onda sam prešla na 9min..i nastavila sam još 3x9min,i zadnji put na 10min..eto to je ukupno 8 puta,i imam sad boju onu boja meda/na smedjkasto...a stomak mi je najviše potamneo,kao da sam crnacuser posted image user posted image user posted image user posted image

Eto,šta te interesuje još pitaj slobodno???pusu ti šaljem,i slala sam ti pp da ti kažem da te nisam zaboravila,ali nisi mi odguser posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: solarij
30.5.2009 22:30:20   
andji

user posted image evo baš sam potamnila,uspjela sam se sama slikat...mada mi je blic uključenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: solarij
30.5.2009 22:32:05   
veeseelaa
ja sam prirodno tamnoputa pa nemam potrebe da idem u solarij, pet dana na more i ko ciganka samuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: solarij
30.5.2009 22:33:31   
Anoniman
user posted image vau mišića, ma ti si andji mrak...hajd sad na temu halteriuser posted image

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: solarij
30.5.2009 22:34:01   
Ilhana RR
ja jako dobro podnosim solarijum ali slabo dobijam boju haha... nedavno sam se suncala 13 minuta profesijonalnom solariju i dobila sam ko malo pa cu opet ako Bog da kad budem trenirala u ponedeljak da se suncam jer tu mi najbolje pase...

ja ako se nesuncam u solarijumu onda nista nepocrnim na moru...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: solarij
30.5.2009 22:37:55   
Ivona

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam prirodno tamnoputa pa nemam potrebe da idem u solarij, pet dana na more i ko ciganka samuser posted image


Ista sam!Nekad mi je muka koliko puno pocrnim...,a solarij smatram stetnim...,mada je i sunce stetno...,pa ti ga dodje skoro na isto user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: solarij
30.5.2009 22:57:01   
Visnja RR
nikad u zivotu ne bih otisla u solarij... smrt za kozu...
na zalost mnogi to shvate kad je kasno... a na srecu neki prodju bez problema... samo sto im koza jako brzo ostari.. oprez!!!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: solarij
30.5.2009 23:08:34   
leli§
ja nisam nikad isla... ne znam... znam sebe, ne bih ja mogla izdurati 5 minuta na jednom mjestu, a o ovih 9 i da ne pricam...ne znam gdje bi mi bilo dosadnije, da lezim u onoj kapsuli ili da visim u onom stojecemuser posted image user posted image user posted image user posted image

znam puno ljudi koji idu i boja im bude fenomenalna, a opet znam i onih sto budu kao mrkve poslije solarijuma... znaci sve zavisi od osobe do osobe...

sto se suncanja tice... meni nos i grudi gore tako da se uvijek trackam sa 30SPF-om svakih 5 minuta i opet malo "zagorim"...nemam zivaca da se cvrcam:$ voda, malo sunca da se suhnem i onda hlad... ali se polahko "oslobadjam"... malo vise vremena provodim na suncu radi D vitamina s obzirom da ribu ne jedem nikako... ali na licu apsolutno uvijek imam 30SPF... kod mene je vazda sunce tako da bih do sad izgledala kao da mi je 50 godina, a ne 25...

hajte zene kod mene... juce bilo 51C, ja isla na bazen... napravim nam ja virgin mojitos, da malo uzivamo, a za jelo cemo se nekako vec snaciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: solarij
30.5.2009 23:17:46   
leli§
evo da ne bi bilo da vas zovem u mahalu kod mene, a i da komsije ne pare oci vodim nas na ovaj bazencic (ulaz 10eura---castim)


user posted image

ako vec hocemo da se malo rasipamo moze i ovaj:
user posted image



p.s. molim nekoga da preuredi ovu moju neuredjenu porukicu (tj. da ove slikice postavi kako treba...jer kod mene nece pa nece...)

< Poruku je uredio Visnja RR -- 30.5.2009 23:22:59 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: solarij
30.5.2009 23:29:43   
leli§
user posted image

hvala visnjauser posted image user posted image

evo sam skontala...ne moze bez ovoga [image] [/image]....sad cu moci sama...jao kako sam sretnauser posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio leli§ -- 30.5.2009 23:32:09 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: solarij
30.5.2009 23:43:37   
Mik Mik
Da podijelim svoje iskustvo s vama vezano za solarij. Ja sam ga koristila godinama od 95-2001. Isla sam tokom cijele godine onako umjereno, nisam nikada pretjerivala. Nisam imala nikada problema nikakvih do unazad zadnje 2 godine. Znaci od 2001 ne koristim solarij nikako. Imala sam tako čisto lice, bez ikakvih mrlja ili sl. Međutim zadnje 2 godine počele su da se pojavljuju tamne mrlje na licu i postajU sve gore i gore a ja ludim sve više i više. Bila sam kod dermatologa, rekao mi je da je to od solarija. Pokušavala sam tokom zime da izbjelim kožu raznim kremama, voćnim kiselinama i sl, nisam sama već dermatolog. Sve bude ok, ali čim malo na sunce pojave se mrlje opet. Ne znam sama šta da radim. Mnogo patim zbog ovoga. Zato drage moje IZBJEGAVAJTE SOLARIJ!

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: solarij
31.5.2009 9:07:31   
žana o8
Ovaj u koji sam išla, ima neke 3 zone, a ja sam bila kao u najslabojoj. Samo sam malo boje dobila, i ekla mi je tek sutra da dođem ponovo, kao moram dan pauze napraviti. Ali neće puno, čisto ko što andji- "stručnjak "user posted image kaže da dobijem boju meda, ne bi volila budem garava. Eh sad , znam da ima i prednosti i nedostatka solarija, ali mislim da ću ja biti umjerena. Andji, nikad nisam dobila tu pp, mislim da nešto nije uredu sa pp. Inače , i ja sam tebe poželila, ajde ženo u Zenicu.user posted image  

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: solarij
31.5.2009 9:22:39   
manuela RR
Ja sam solarij konstantno koristila 5 godina,dok mi nije toliko isušio kožu da se počela ljuštiti,i od tada ni S od solarija nisam vidjela.
Posljednji put sam bila prije 2 godine,premda sad razmišljam da odem ponovo pošto uskoro imam jednu svadbu,pa eto, odjeća ljepše izgleda na tamnijoj kožiali baš se dvoumimuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: solarij
31.5.2009 9:30:53   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: andji


user posted image evo baš sam potamnila,uspjela sam se sama slikat...mada mi je blic uključenuser posted image user posted image user posted image


MA vidi ti moje andji,sva sreća pa se mi uparismo na vrijemeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dok druge nisu nagrnuleuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: solarij
31.5.2009 10:09:18   
tea lana
ja solari koristim rijetko,jer mi koza prima boju brzo a slabo spada,tako da ja od dva puta po 7min bas imam finu podlogu  za more.A ostalim mjesecima idem jednom u dva mjeseca najvise deset minuta.A nedavno sam bila u Robotu gdje se solari reklamira 60min 25km.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja udjem i pitam jel se ovo moze od jednom kaze ona mene naravno ako zelite.Pa kakava cu izaci.A znam za primjer koji se desio,djevojka se udavala mislim u Njemackoj,nasa djevojka i ode u solari i posto oni dobijaju kartice radi kontrole koristenja ona je obilazila manje gradice i kvarcala se,ko zna koliko puta.Sutradan joj je bila svadba,medjutim ona se ujutro nije probudila kazu da joj je solari sprzio sve organe.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: solarij
31.5.2009 10:30:38   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: tea lana

.Sutradan joj je bila svadba,medjutim ona se ujutro nije probudila kazu da joj je solari sprzio sve organe.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma joj nesto mi to zvuci nevjerovatno...a opet ko zna,sve je moguce. user posted image user posted image

I ja sam bila par puta,nekad prije...ali vise ne idem. Nema potrebe,imam odlican pigment,tri kruga po gradu i ja crna. user posted image user posted image A s mora se vratim ko cigancica i jako sporo mi spada boja.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: solarij
31.5.2009 10:32:32   
tea lana
ma i ja znam iz price tetke iz Njemacke ali kazu da je cura taj dan posjetila 15 solarija sto i nije onda cudno.user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: solarij
31.5.2009 10:40:22   
Nunichi
Ma bas mi to jezivo zvuci... user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: solarij
31.5.2009 10:52:51   
andji
Manuela znači to je bila ljubav na moj stomakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kažem ja tebi da se što prije uparimouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: solarij
31.5.2009 20:15:31   
Ilhana RR
meni danas solarijum nije trebo... dobila sam boje sjedeci napolju sa Lamijom =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: solarij
2.6.2009 0:27:23   
le_ella
i ja sam isla vec dva puta prvi put 7 min i drugi put 12 min, koriste li vi kakve kreme za tanning i poslije?  

_____________________________

Boze, olaksaj, nemoj otezati,
Boze, svaki nam posao zavrsi sretno, Uslisaj Boze!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *