|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   UPOZORENJE
12.6.2013 13:28:09   
Visnja RR
UPOZORENJE 1.
djevojke primjetili smo da jedan dio forumašica ne čita dio gdje pojašnjavamo pravilnik

molim vas ispod fotki ne smije biti samo smajli i samo like na svako fotografiju

logika je da svaka fotografija izazove različitu emociju i samim tim se očekuje različit kometar

molim vas poštujete pravilnik



poštena igra prije svega!!!

i pojašnjenje pravilnika

< Poruku je uredio Visnja RR -- 12.6.2013 17:51:44 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: UPOZORENJE
12.6.2013 17:48:47   
Visnja RR
UPOZORENE 2.
Novo upozorenje:

Uskoro ću dobiti spisak takmičarki koje su kršila pravila "Prihvati Prijateljstvo"
Šta su radile?

Više puta su brisale prijatelje i opet ih dodavale ...

u pravilniku piše da se za tu radnju dobija 30 bodova ..što bi značilo 30 + 30 + 30 + ...........

Sve te takmičarke će dobiti opomenu putem pp da to više ne rade ...
Programeri će svaki dan provjeravati da li se to pravilo poštuje

Ako dođe do kršenja pravila opet, takmičarke do kraja takmičenja imaju ban...brisanje svih poena za sebe i zajednicu RR

/očekujem spisak/

< Poruku je uredio Visnja RR -- 12.6.2013 17:52:12 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: UPOZORENJE
13.6.2013 9:39:41   
Visnja RR
jos jednom


OPOMINJEM VAS I MOLIM DA ZABORAVITE BILO ŠTA ŠTO IMA VEZE SA PRIHVATANJEM I SLANJEM ZAHTJEVA ZA PRIJATELJSTVO

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: UPOZORENJE
13.6.2013 10:17:19   
Visnja RR
djoisa je iskljucena iz takmicenja i njeni bodovi su izbrisani njoj i zajednici...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: UPOZORENJE
13.6.2013 11:55:35   
Blue rose RR
UPOZORENJE PONOVO:

- Smislene komentare ostavljati u albumima,

- Ohladiti malo sa albumima, ima ih dovoljno za ostavljanje komentara.
Albume dnevno ograničite na dva (2) unošenja...
Znači u vremenu trajanja igre dnevnom od 06.00 h do 24.00 h 2 albuma po takmičaru.
Albumi maximalno do 13 gotografija mogu sadražavati.

Kršenje ove obavijesti i dogovora RR Tima podliježe sankcijama...
One koje su postavile albume danas i imaju konačni broj 2 molimo da to više ne čine.


- Određene korisnice su slale duple zahtjeve za prijateljstva (već prihvaćeno prijateljstvo brišu i šalju nove zahtjeve, te tako ostvaruju više bodova).
One koje to budu i dalje radile bit će opomenute ili banovane (ovisno koliko puta se neko napravi slučajno neuk za "dupla sl(r)anja".
Bodovi koji se tako prikupe će biti obrisani i njima i RR-u, i onima koji šalju duple zahtjeve i oni koji iste budu prihvatili (bili saučesnici ili ne).


P.S : Nemojte da dobijemo svi crveni karton sa Vrha.


< Poruku je uredio Blue rose RR -- 13.6.2013 12:08:35 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: UPOZORENJE
14.6.2013 15:36:11   
Visnja RR
Upozorenje:

Zbog nekog pokšaja da se moje ima oblati i ova igra učini prljavom programer će ispitati kako je došlo do toga
Za sad znamo da sam se ja zadnji put logovala prošle godine

Ko je pokušao da pod nickom Višnja RR (i da li je uopšte) šalje uvredljive poruke na RR.rs provjerićemo...

Ako je takva osoba postojala biće zauvjek banovana odakle god da mu je došao IP...

Žalosno!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   OBAVJEST
14.6.2013 17:33:39   
Visnja RR
Izvještaj programera:

1. Niko ko u svoj username ima "visnja" se nije logirao na portal u toku ove nedele.
2. Niko ko u svoj mail ima "visnja" se nije logirao na portal u toku ove nedele.
Jer je dupla negacija da pojasnim, broj clanova po gorni kriterium koje su se logirale ove nedele je 0.
Sa ovaj podatak znamo da nije moguce da se neko najavio na portal i nije mogao da shalje privatna poruka.

Uradio sam i proverka porukama:niko nije poslao pp sa uvredljivim sadržajem...


***

ovdje se priča završava jer je i igra završena

Ni ja ni iko od vas nije slao pp uvredljivog sadržaja...

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *