|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vaše vjenčanje..
16.4.2008 20:30:24   
Emina*
Drage moje, evo da stavim i ovu temu....

Kakvi su utisci s vašeg vjenčanja????
Kako je izgledalo vase vjencanje???
Jel bilo kao iz snova......????
Sta vam se nije svidjelo,
sta vam se svidjelo......

Da vas cujem..............

< Poruku je uredio Eminica -- 16.4.2008 20:35:11 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vaše vjenčanje..
16.4.2008 21:23:41   
Amelaa RR
E draga moja...ovako moje vjencanje je bilo ....hvala Bogu pa onako kako sam ga zamisljala oduvijek ....Posto sam ja iz Bugojna...a MM iz Visokog oko 30 auta je islo iz Vis u Bugojno po mladu...MM vjencanicu nije vidio do dana vjencanja...on je imao bijelo laneno odjelo posto je bilo ljeto 09.08...a ja prekrasnu vjencanicu....Sve je proslo u najboljem redu...srce mi se kidalo kada smo krenuli...kada su ostali moja mama...tatta...i sva rodbina....Kada smo dosli do Visokog tamo nas je cekalo jos 20-30auta...i onda hajmo....prvo opstina pa vjerski ...pa kuci na kicenje..pa onda dernek...I sve je dobro bilo dok moj brat i moja sestra bliznakinnja nisu trebali krenuti nazad za Bugojno.....e tada sam se isplakala i ja i moja seka...jer ipak nas dvije smo nerazdvojne uvijek bile...ali i to je proslo..Sjedilo se festalo se...i onda smo se ja i moj MM kasno navecer ispalili...otisli smo na bracno u Dubrovnik i bilo nam predivno.......

< Poruku je uredio amelaa RR -- 17.4.2008 10:09:01 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vaše vjenčanje..
17.4.2008 8:30:15   
budućamama
Ja nisam htjela klasičnu svadbu, ali moj muž jeste, pa sam na kraju popustila i nije mi nimaložao zbog toga. Bilo je oko 70 ljudi, uglavnom mlađe raje, naših dobrih prijatelja. Dernek je počeo u 11 ujutro i završio oko 2 ujutro slijedećeg dana.
Bio je 17.03. prošle godine, ali je vrijeme bilo izmišljeno, ne pretoplo, ali je sve drveće ispred opštine probeharalo bijelim cvatom...
Ja sam nosila vjenčanicu koja mi je bila savršena, a MM crno odijelo. Svi moji najdraži su bili tu da podijele sa mnom radost tog lijepog dana...
Meni je bilo prekrasno i baš ništa ne bih mijenjala. Jedini dio kad sam osjetila grč u stomaku jeste kad sam čula sirene auta koji su dolazili po mene. Tad sam shvatila da se stvarno udajem i da je to TO.


_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vaše vjenčanje..
17.4.2008 9:13:40   
mamsi
Ja sam se vjenčala 04.06.05. i tad sam bila početak 6.mjesecauser posted image ,ali sam se osjećala izvrsno.Ustvari se ja nisam ni htjela udavati jer taj papir mi ne znači puno,ali nisam htjela da mi se dijete vanbračno rodi.A tek u 6. mjesecu sam se vjenčavala jer smo čekala sestru i zeta od MM da dođu iz daleke Amerike.Nismo željeli veliku svadbu,pa smo pozvali oko 30 ljudi da dođu kod nas.Svi smo se pokupili do opštine,malo bibikali po gradu i onda je dernek počeo oko 14:00 a završio se oko 03:00,uglavnom je tu bila naša raja i roditelji.Imala sam vjenčanicu i stomak mi se nije ni primijetio.Uglavnom svi smo se lijepo proveli,ma kao na derneku

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vaše vjenčanje..
17.4.2008 9:21:16   
sarah
Moje vjenacanje...

Ovako...  Ni moj MM, a ni ja, nismo zeljeli klasicno vjencanje (tu smo se odmah slozili), ali smo obavezno zeljeli medeni mjesec.

Tako da se nase vjencanje sastojalo od najblizih prijatelja, zajedno sa mojom sestrom i zetom, i bratom od mog MM. Bilo je bas onako kao smo zeljeli.
Nije bilo kicenja gostiju i auta, nisam ni vjencanicu htjela, nego sam sasila jedan extra kompletic (haljinicu i sako).
Dosli su po mene, zatim smo otisli na vjersko vjencanje, pa opstinsko, pa na rucak-veceru. Bio je oktobar mjesec i vrijeme nas je posluzilo.

Bila sam jako opustena i vrlo malo nervozna (valjda zato sto nije bilo ogromno vjencanje i sto su nam gosti bili nama vrlo dragi i bliski ljudi).
Nisam se uopste pokajala sto sam imala vjencanje kakvo sam imala, i to je najbitnije.
A dva dana poslije vjencanja smo moj MM i ja otisli u Istanbul.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vaše vjenčanje..
17.4.2008 9:52:21   
akica b
Nase vjencanje je bilo lijepo i malo.Nije bilo svadbe i tih standardnih obicaja(ono kicenje,darivanje i td..)Bilo je 50 ljudi,najblizih prijatelja i to je to.Jedino sto mi je ostalo bas upecatljivo od vjencanja je da sam (dok sam plesala) pala i iscasila noguuser posted image user posted image user posted image ...PA LJUDI,NA VLASTITOM VJENCANJUuser posted image user posted image user posted image ...Tad sam bila u sedmom mjesecu trudnoce i mozete zamisliti na sta je to licilouser posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vaše vjenčanje..
17.4.2008 12:14:19   
Okarica
IZVORNA PORUKA: sarah

Moje vjenacanje...

Ovako...  Ni moj MM, a ni ja, nismo zeljeli klasicno vjencanje (tu smo se odmah slozili), ali smo obavezno zeljeli medeni mjesec.

Bila sam jako opustena i vrlo malo nervozna (valjda zato sto nije bilo ogromno vjencanje i sto su nam gosti bili nama vrlo dragi i bliski ljudi).
Nisam se uopste pokajala sto sam imala vjencanje kakvo sam imala, i to je najbitnije.
A dva dana poslije vjencanja smo moj MM i ja otisli u Istanbul.


Kod mene je isto ovako bilo. Nisam imala vjenčanicu, nego odijelo. Bilo nas je dvadesetak, samo najuži krug porodice i kumovi. Organizovali smo ručak u restoranu "Una" a poslije smo došli kod nas u stan. Vjenčanje je bilo 26. aprila a već 28. smo imali let za Istanbul. Super nam je bilo.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vaše vjenčanje..
17.4.2008 12:41:52   
M kao Mama
Sada kada sam čitala vaše postove samo što mi suze nisku krenule, sjetila sam se tog dana i kada sam krenula iz kuće, suze su mi klizile niz lice ko lude, uglavnom, Haris i ja smo se složili da nećemo veliku svadbu, ustvari da nećemo praviti nešto veliko, svatovi su došli po mene, opština, šerijatsko, odlazak kod Harisove kuće, proveli smo sve što je trebalo, proveselili se sa gostima do tri ujutro, dva dana smo bili tu i onda odlepršali na bračno u Dubrovnik. Jeste da je bilo hladno, cik zime, 25. februar 2006. godine, ali imala sam vjenčanicu.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vaše vjenčanje..
17.4.2008 12:45:12   
akica b
I ja sam imala vjencanicu i bila sam ko tenkuser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vaše vjenčanje..
17.4.2008 13:07:40   
Amela V.
ja sam se vjencala 26.08, vrijeme je bilo super nije bilo prevruce. MM i ja smo se slozili da ne pravimo veliku svadbu, samo najbliza rodbina i prijatelji. S njegove strane su bili samo njegova mama i kum koji su za ovu priliku dosli iz Italije, a mi smo se vjencali u Travniku. Ja sam po svaku priliku thjela vjencanicu, o kojoj sam sanjala jos kao djevojcica. Vjencanicu sam sasila u jednom salonu u Vitezu. MM je po mojoj zelji obukao svecanu uniformu Carabiniera, bilo je super. On se kasnije presvukao u odijelo, ali je meni udovoljio i za cin vjencanja je bio u toj uniformi. Mozete samo zamisliti kako su nas ljudi gledali....
Prvo smo u mojoj kuci pripremili zakusku (mezu i pice) kada su dosli moj buduci muz, njegova mama i kum, tu smo malo sjedili i onda smo svi krenuli u opstinu u stvari u Muzej gdje ima jedna bosanska soba u kojoj se sada obavljaju opstinska vjencanja. . Posto ja imam samo mamu, nisam htjela da ona propusti najljepsi dan u mom zivotu, tako da sam insistirala da podje i ona sa mnom, mada su me mnogi kritikovali zbog toga, ali meni je to bilo sasvim svejedno. Poslije vjencanja, par krugova po gradu, pa onda smo otisli u restoran Bosna i tu smo ostali do nekih doba, ne sjecam se vise.
Mi smo umjesto bracnog imali predbracno putovanje, prije svadbe smo otisli na Bol 10 dana. Posto su u Travniku bili moja svekrva i kum, onda smo 4 dana sa njima obilazili neka mjesta po nasoj lijepoj Bosni, a bili smo jedan dan i u Dubrovniku i Malom Stonu.....
Eto, malo sam oduzila, ali sam htjela sa vama podjeliti najljepsi dan u mom zivotu....user posted image

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vaše vjenčanje..
17.4.2008 14:16:25   
Sonja
moje vjencanje je bilo 09.11.07god.
bila sam jako uzbudjena i nisam 5 dana mogla spavatuser posted image
po mene su dosli u 12h  i ispred moje kuce su gidili a ja se spremala u svojoj sobi..imala sam crveno-bijelu prelijepu vjencanicu ( mozete vidjeti u mojim slikama:)
a MM crno odijelo...najstrasniji trenutak bio mi je kad mi je drugarica uletila u sobu i rekla "eto ih"...pocela sam da placemuser posted image naravno od uzbudjenja ali sam se smirila...
kad sam vidjela MM kad nisam pala s nogu uuuu kako mu odjelo lijepo stoji... vjencanje je bilo u 15h u jednom clubu i poslije toga smo isli kod njegovih.tu me prenio preko praga i popili smo po pice.poslije toga smo isli u lokal u kojem smo slavili do 12h navecer .bilo je oko 160 osoba vecinom najblizi prijatelji i rodbina..
bila sam presretna jer mi se ispunila zelja velika i to je bio najsretniji dan mog zivota.

samo mi je zao sto niko nije snimio kad sam bacila bidermajer .kuma ga je uhvatilauser posted image
a podvezicu od MM drug koji se dugo zabavlja heheeh
eto to je to...user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vaše vjenčanje..
18.4.2008 16:24:05   
Adana
Moje vjencanje...hmmmm.... Bilo je lijepo prije svega, malo, skromno...tuzno. Nije bilo sirena, niti svatova, ni kicenja. Mada u sustini nisam ni bila za tako neke obicaje.
Bio je 06. maj 2006. godine. Cak je i kisa malo padala, a ja sam uvijek govorila da se nikada ne bih udala ako pada kisa... a udadoh se. Srecom razvedrilo se user posted image  Ali uspjeli smo zakasniti na vlastito vjencanje user posted image
Ono sto je bitno je da sam se udala za covjeka svog zivota, kojeg volim i koji me voli... Bila sam u prelijepoj vjencanici boje slonovace, a o tome sam od djetinjstva mastala (to je bila jedna stvar koje se nikada ne bih odrekla user posted image ).  Cak sam se i noc pred vjencanje ofarbala u vatreno crvenu boju. Svi su bili iznenadjeni. A kako se inace ne sminkam i ne nosim haljine, bilo je to jako veliko iznenadjenje za sviju. Jedva su me prepoznali. Nikada necu zaboraviti pogled pun divljenja i ljubavi koji mi je muz uputio kada me vidio! Ali sve je proslo u nekoj zurbi pa nisam stigla ni da uzivam kako treba. Ali se sjecam momenta kada smo stavili prstenove jedno drugom i poljubili se, cinilo se kao da je vrijeme stalo i postojali smo samo nas dvoje, muz i zena...divnooooo! 
Bilo je 50-ak ljudi, mala proslavica u stanu od prijatelja...i onda rucak kod svekrve uz jos jednu svadbenu tortu. I to isto vece oko 7 smo otisli na bracno u Pocitelj. A vjencanje je bilo u 14h. Kuma je uhvatila bidermajer, koji je bio prelijep, i totalno je isao uz haljinu. I tata je bio sa mnom, nisam namjeravala da ga ostavim samog kod kuce. Bilo mi je tesko kada sam krenula na bracno, a on ostao...
E sada, sta bih promijenila, pa recimo to da bih dala sve da je moja mama bila sa mnom, da me vidi, zagrli, isprati... Sta bih dala da me mogla vidjeti.... user posted image  Zato kazem sve je bilo lijepo, ali i jakoooo tuzno i nekako nepotpuno. Ali sa mnom su bili meni dragi i bitni ljudi, i moj tajo i to je puno pomoglo.
Uglavnom sve u svemu ne mogu se zaliti... Bilo je nezaboravno i lijepo, bila sam zadovoljna i sretna (koliko je to bilo moguce)....
E napisah se i ja user posted image  Sorry

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vaše vjenčanje..
18.4.2008 18:11:49   
RAJA
Moje vjenčanje je bilo 11.05.02.Dan je bio divan ujutru je bila prava frka frizer pa kozmetičar a kad smo ja i kuma sve to završili onda oblačenje,sve do tok čina oblačenja nisam ni bila svjesna da se udajem kako sam ja tatina mezimica ja i tata smo se čitav dan izbjegavali. A tek kad smo čuli sirene auta znala sam da je to to. Ja i MM nismo htjeli veliku svadbu ali je ipak bila jer je to bila želja mojih roditelja i sad mi nije ni trenutka žao.Po mene je došlo oko 100-tinjak ljudi i malo se jelo i pilo a poslije toga na vjenčanje.
kad smo krenuli najgore mi je bilo pozdravljanje sa mojima, moj tata nije dao svatovima da idu umalo nismo zakasnili. Vjenćanje je bilo u 19 sati opštinsko a u 19 30 vjersko poslije toga smo otišli u hotel Bristol i ostali do nekih doba naravno bila sam u vjenčanici što mi je i bila želja od malena a MM u crnom odijelu i stvarno mi je to bio dan za nezaboraviti do kraja života i ništa nebih promijenila sve bih opet isto.
I na kraju što je najvažnije još uvijek se volimo možda malo i više nego tog dana
pa i ja se pravo napisa mada nisam sve trebala bi mi 3 sata pa možda neki drugi put

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vaše vjenčanje..
21.4.2008 20:22:45   
mali
Naše vjenćanje je bilo 12.09.2007 i bilo je supr mada sam ja bila nervozna i plakala sam svo vrujeme dok nismo otišli kod svekeve.Moji su iznajmili jedan restoranćić,a ja sam se spremala u kući od ljudi ćiji je restoran pošto se naš stan renovirao.Bila sam kritićna pogotovo kada mi je tata zaplakao i kada smo krenuli mislila sam da ću se onesvjestiti.Kod njegovih smo bili do ranih sati,a ujutro smo krenuli za Dubrovnik poklon od radnih kolega MM...Sve u svemu bilo je lijepo,a ja sam bila u bijeloj haljinici,a MM u sivom odijeluuser posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vaše vjenčanje..
29.4.2008 8:27:46   
Kesten
Moje zvanićno da bilo je 24.06.2000.godine..u četiri sata...
 
Ja i moj dragi smo malo zaobisli tradiciju..user posted image user posted image ....on je ujutro u šest otišao od moje kuće, moj ga tata probudio user posted image user posted image  i rekao mu, ajde zete ustaj da ne budu i po tebe dolazili, inaće se dolazi po mladu, mi smo se smijali kao ludi...a nervozana nas pucala pravo....Naša svadaba bila je velika, bilo je 300 zvanica, bila je prava ludnica , svi dragi ljudi na okupu , nas dvoje centar svijeta, plesali smo do šest ujutru...pamtiću uvjek jednu anegdotu...

...nas dvoje odlazimo u iz hotela i u autu puno svega od buketa do poklona i prolazimo ulicom kroz Travnik koja ima ogranićenu vremensku zonu i nas policajac onako snen zaustavlja..konta evo doručka...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....i moj  muž otvara prozor..i kaže dobro jutro..a policajac ne zna da progovori i kaže na kraju; aaa neka vam je sa srecom, izvini te...user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vaše vjenčanje..
5.5.2008 0:43:05   
hemicarka











EVO I MOJE PRIČE....BILO JE TO 02.07.2005....PRIJE NA DAN TEMPERATURA JE BILA IZNAD PROSJEKA  A NA DAN VJENČANJA TOLIKI PLJUSKOVI ...UŽAS...TO NIKAD NEĆU ZABORAVITI...
UJUTRO SAM OTIŠLA NA FRIZURU A ZATIM U KOZMETIČKI  SALON ..I ONDA JE KRENULO SPREMANJE...IMALA SAM  TAKVU  TREMU DA SAM  MORALA   POPITI   NEŠTO   ZA SMIRENJE ..   HODALA SAM  PO  SOBI  GORE-DOLE ..ONAKO U VJENČANICI SA BIDERMAJEROM.. TRESLA SE,
ČEKAJUĆI SVATOVE  I NEPRESTANO GOVORILA KUMI: NAMAŽI ME PO LEĐIMA (NEKIM  SJAJEM U SPREJU)...HAHAHHA... IAKO JE ONA TO URADILA VIŠE PUTA.....
I JOŠ JEDAN BLAM ... KAD JE UŠAO KAMERMAN SA KAMEROM U SOBU DA SNIMA...JA SAM OD UZBUĐENJA   STALA I PRAVILA POZE MISLEĆI DA ME ČOVJEK SLIKA...HAHAHHAHA...
I DAN DANAS KAD POGLEDAM DVD  UMIREM OD SMJEHA KAO NEKI KIP...STOJIM  I KEZ OD UHA DO UHA... 
 SVATOVI SU DOŠI U 2 ...UH TAJ OSJEĆAJ... SIRENE ISPRED ZGRADE...PARKIRAJU SE  ...BILO IH JE OKO 150,   ALI JE SAMO JEDAN DIO DOŠAO PO MENE JER JE MANJI STAN KOD MOJIH...
KAD SU SE SMJESTILI JA SAM IZAŠLA ...MOJ BRAT I KUMA SU ME IZVELI... BILI SMO U STANU MOŽDA SAT VREMENA I ONDA SMO SVI KRENULI U HOTEL- RESTORAN...TO JE PREDIVAN DIO VJENČANJA...TAMO SU VEĆ BILI MATIČARI...I OSTATAK SVATOVA...KAD SAM ULAZILA SVJETLA SU SE POČELA PALITI PREDIVNO....SVI SU APLAUDIRALI...ONDA JE POČELA CEREMONIJA..VJENČANJA..ZATIM   REZANJE TORTE...ITD...
SLAVLJE JE TRAJALO DO 1H...A UŽI KRUG PRIJATELJA I MI SMO NASTAVILI ALI U DRUGOM RESTORANU...NARAVNO JA SAM SE PRESVUKLA...OSIM CVJETIĆA NA GLAVI KOJI SU OSTALI..user posted image user posted image ... MOJ MUŽ JE DEFINITIVNO BIO U  SVOM   NAJGOREM IZDANJUuser posted image user posted image user posted image   ALI HVALA BOGU SVE JE PROŠLO U NAJBOLJEM REDU.....ETO TOLIKO OD MENE...SORRY  AKO SAM MALO PRETJERALA ......
 P.S. IMA PAR SLIKA U MOJIM ALBUMIMA...SAMO SMO SADA  BUCE ,  MOŽDA  10 -TAK KILOGRAMA    VIŠE ...HEHEHE...




 

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vaše vjenčanje..
6.5.2008 16:03:41   
lamka
moje vjenačanje je bilo 07.08.2004 i na neki je način bilo tužnouser posted image a opet na neki najsretnji dan u mome žvotu.
opštinsko vjenčanje je bilo zakazano u 14:00 a šerijatsko u 15:00
ujutro sam ustala uplakana jer moj dragi tata nije više bio sa mnom a u zivotu mu je najveća želja bila da mu djeca nađu bračne drugove i da ih vidi sretne.moja mama je cijelo vrijeme samo plakala jer se to desilo samo 7 mjeseci prije moje svadbe.user posted image user posted image user posted image user posted image
ujutro sam otisla sa budućim mm popiti na kafu a nakon toga i na frizuru i spremanje.nisam imala vjenčanicu sto neću prežaliti jer sam slusala druge kako je vise nikada necu moci iskotristiti.svadba nije bila velika 30-tak zvanivca samo najuzi prijatelji .po mene su dosli oko 12.30 i malo smo tu sjeli pa smo otisli na voznju gradom potonm smo obavili opstinsko pa serijatsko i onda smo otisli do svekrve na kicenje i tortu.tu smo bili do 5 pa smo se prebacili u hotel do ranih jutarnjih sati.sutradan smo se ja i mm ispalili na bračno u herceg novi


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu hemicarka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vaše vjenčanje..
23.5.2008 11:03:20   
*sunce*
željela sam stupiti u brak ali nipošto bez vjenčanja, svadbe i naravno vjenčanice koju sam jedva pronašla bilo je izbora ali ja niska mršava u odnosu na mjere po kojima su one pravljene user posted image  ne znam kako je kod ostalih bilo ali kod nekih je običaj a i kod nas je bio prije da mladoženjini snose sve troškove i da mladini roditelji ne budu uopće na svadbi user posted image  mi smo dogovorili  troškove po pola i naravno da moji budu tu da nisu bili ja nebi ni pravila svadbu user posted image

02.06.2007 osvanulo je jutro prvo što sam uradila prije nego sam uopće se digla iz kreveta i umila se je to da sam poslala sms svekrvi da vidim jel mi budući čitav stigo kući user posted image  on je bio vani sa drugovima a ja sa drugaricama, rodicama mamom tetkama i tetkom-kumom user posted image  kod nje u stanu...kad je javila da je čitav e onda sam krenula s umivanjem, doručkom odlazak frizerki u 11:00 pa kozmetičarki u 13:00 pa kući...vjenčanje je bilo zakazano u 16:30 samo dan prije išla sam na manikir i tresla me je trema kao nikad, a na dan vjenčanje ma ni zrnce je nije bilo, već oko 14:30 čula sam sirene (inače sam ih mogla sve skoro i vidjeti jer sa prozora svoje zgrade sam mogla vidjeti pa skoro cijelu kuću mog cakanoguser posted image , smetalo je drveće i voćke inače bi vidjela sve) bilo je oko 40 auta i valjalo je sve to da se pokiti, e onda usledilo je kucanje na vratima user posted image  ušlo ih je par u stan i sjelo se malo kao da se ja spremim, i onda izvođenje i lafo kupo-prodaja mlade predali su me brat i kuma( a brat samo što nije otjero ih sve ma on je jedva pristo na te koverte za njega je to kaže ciganluk čuj da on prodaje sestru, duša moja) izlazak pred zgradu posipanje sa oko 200 bombona i novčića user posted image  joj koja je dječurlija bila (kad smo već kod ove dječurlije zabrana je pala maloj sekici od 9 god i malim rođacima da se guraju user posted image ) puno svijeta što oko 135 zvanica što komšiluka, kolo se piči, ja šaram očima a niđe mog budućeg, sakrili ga. sjedaj u auto i pravac u 65-icu na vjenčanje joj tuge kad je seka sjela samnom u auto i razvezala plakat i ja sam malo a najgore je bilo ne okrenut se, kako li je samo bilo mojoj mami kad je ostala pred zgradom...gore sam bila vesela konačno je cakani stao pored mene, ali kad mi je amidža prišo i zagrlio me i počeo da plače i ja sam ruknula plakala sam ja a znam da je i on jer moj tajo nije bio među nama, nije mogo da bude uz svoju curicu jer ga je prokleti rat ubio...jedva su me smirili...vjenčanje je nekako brzo prošlo sjećam se da su prijatelji dobacivali nam svakakve šale...prošlo je i to i onda vožnja po gradu i pravac restoran....slavilo se do jutarnjih sati napili smo se oboje plesali smo i ludovali...kako je bilo lijepo oko ponoći samo smo na podiju bili mi i naši prijatelji u jednom krugu svi zagrljeni svi veseli i pomalo tužni user posted image user posted image  pobjegli smo oko 2...kući...a dva dana posle na bračno u istanbul user posted image
samo da napišem da mi je vjenčanica bila tako udobna i super nije mi smetala pri igranju što je bilo dobro jer sam presjedila samo pola sata kad smo tek ušli u salu user posted image  ono sam sve se vrckala, e al su prosuli slučajno crveno vino po meni sreća pa pred kraj i sreća skinulo se sve na hemijskom user posted image

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vaše vjenčanje..
30.5.2008 20:27:20   
lejlaze
i kod nas je bilo malo vjencanje. nisam imala vjencanicu, neko sam sasila komplet (moze se vidjeti na slikama) .
vjencanje je bilo u 13,00 sati, u 14,00 serijtsko vjencanje, poslije smo otisli na rucak (nas 10), poslije rucka kod muzevih roditelja da njegova rodbina daruje mladu user posted image .
bilo je onako kako smo zeljeli.
sutra dan smo krenuli na bracno u Dubrovnik sto je bila dogodovstina. ali da vam ne duzim.


(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vaše vjenčanje..
8.9.2008 22:12:10   
maslačak82
Isto jako skromno, samo nas dvoje i kumovi, poslije ručak,nisam imala vjenčanicu, ali sanjam o njoj i biće aBd nismo još crkveno samo općinsko pa eto imaću priliku da ispunim želju.Haljina je bila boje leda,bez naramenica, ali napuhana prema dole kao balon, pa su svi mislili kad su vidjeli slike pošto smo se oženili a da smo rekli samo roditeljima da sam trudna

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vaše vjenčanje..
9.9.2008 8:03:45   
mamyca
 I kod nas je bilo skromno vjencanje,bilo nas je oko 30,ja iskreno bas i nisam za neku veliku pompu,papir mi nije toliko bitan,eto samo radi djeceuser posted image .Imali smo prvo opstinsko pa onda vjersko.Bilo je predivno,a ja sam bila na pola luda od nervoze.Vjencanicu nisam nosila,vec sam kupila haljinu koju sam jako masno kupilauser posted image .Posto sam jako vezana za svoje roditelje i malu sestru,bilo mi je tesko otici od njih,ali hB sad se vidjamo skoro svaki dan,i super nam jeuser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vaše vjenčanje..
23.11.2008 15:55:38   
najjda
14.07.2007 g moje vjencanje ....hihihihi nikad ga necu zaboraviti ......onako kako sam htjela tako je i bilo .imala sam prekrasnu vjencanicu mm pantalone na peglu i kosulju  bili smo u restoranu saraj kos h.beslic pumpe bilo je tacno 102 covjeka jako lijepo vjencanje ali nikada necu zaboraviti u opcini pita mene mat pristajete li  aja ko i stapa ono jako DA to je bio smijeh do suza ali  kada je pitala za prezime ja ono polako da se opet ne prospem  tiho da kaza ona sta a ja opet se dreknem ama DA .kada god poricamo sa prijateljima uvijek mene zezaju za to DA .........  ma sta da tipkam vise ma to je moje vjencanje  ludo vjencanje

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vaše vjenčanje..
23.11.2008 16:07:29   
anitaMO
kod nas je bilo tacno 230 ljudi.opcinsko i crkveno smo imali isti dan.imala sam vjencanicu boje sampanjca.imate slike .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vaše vjenčanje..
23.11.2008 16:08:23   
mala curica
Moje vjencanje je bilo 06.09.2006god.,bilo je skromno samo mm,ja i kumovi i poslije vecera u restoranu.Nisam ni ja imala vjencanici,neki bijeli komplet s dugom suknjom.
Uviek sam mastala o vjencanici,svatovi s mnogo okicenih auta................,ali eto sve se desilo prije vremena(nismo mogli cekati,bili smo nestrpljivi)ali je ipak bilo lijepouser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vaše vjenčanje..
23.11.2008 16:15:46   
mnn
a mene čeka vjenčanje 24.1.2009.pripreme teku a tada ču biti več 6,5 mjeseci trudnoče skoro pa 7.javim kako je bilo.izabrala sam vjenčanicu baš za trudniceuser posted image user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *