|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vasi omiljeni cajevi
12.10.2009 23:16:34   
neki
Koje cajeve pijete,da li ih uopste volite???
Jamogu popiti kamilicu,majcinu dusicu;ali mi je najveci favorit Milford bilo koje vrste,a pogotovo Winttergenussuser posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vasi omiljeni cajevi
12.10.2009 23:18:29   
dinaa
A jest te krenulo zeeeenoooooooo s temama.

Ja ne volim caj nijedan.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vasi omiljeni cajevi
12.10.2009 23:20:15   
NUR
Ja volim čajeve, nezaslađene, ali baš volim, mogla bih ih umjesto vode piti. Samo da nisu gorki. Sada pijem vrkutu i dobra mi je.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vasi omiljeni cajevi
12.10.2009 23:20:41   
neki
IZVORNA PORUKA: dinaa

A jest te krenulo zeeeenoooooooo s temama.

Ja ne volim caj nijedan.

user posted image user posted image user posted image Ma naumpalo mi dok sam ovu svoju dvojicu uspavljivalauser posted image
A ja evo taman sebi napravila Milfordov,njamiuser posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vasi omiljeni cajevi
12.10.2009 23:27:19   
nikita
mogu vala sve cajeve, kamilicu, mentvicu, brusnicu...nije da mi je neki gust popit kao npr. nes od cokolade ali zimi ne prođe dan da ne popijem barem 1-2 soljice caja

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vasi omiljeni cajevi
12.10.2009 23:39:37   
reallove
ja volim brusnicu i sumsko voce...cesto pijem cajeve a iz bosne sam sebi donijela apoteku citavuuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 0:47:07   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dinaa

A jest te krenulo zeeeenoooooooo s temama.

Ja ne volim caj nijedan.


Ni ja... doduse svidio mi je se onaj caj u turskoj sto je u prahu... morala sam naruciti od mojih kad su bili sada da mi donesu... pogotovo od nara... jao kako je dobar... =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 0:56:56   
leona81
volim sve teekanne cajeve, milford, tetley...najvise volim mentu i kamilicu...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 1:10:59   
malaaaa
ja volim sve cajeve osim vocnih posto nepijem kafu uzivam cajeveuser posted image ali nezasladjene

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 8:13:23   
Hannan
Nana i kamilica, posebno nana koju pakuje "Seti".

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 8:42:47   
ziki
Volim čajeve ali ne sve. Kamilicu ne mogu da smislim, nana, lipa, šipirak... mogu da prođu ali zeleni čaj mi je omiljeni. Dok sam studirala u Nišu imao je lokal Bombaj u kome je specijalitet kuće bio čaj. Nema kakvih nije bilo, zeleni sa laticama ruže, sa mentom.... crveni čaj, razni i fino servirani sa medom ili smeđim šećerom,mmmm al me uhvati nostalgija.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 9:02:13   
DM
Ima li išta ljepše,kad je vani snijeg i hladno,a ne moraš izlaziti,od šolje vrućeg čaja i toplog zagrljaja!
Ma ja vam u svemu vidim romantiku!
A koji čaj?! Pa zavisi šta situacija iziskuje:ako boli tibo onda kamilica(a i za bebača jer dojimo),a kad je samo onako onda voćni, a za doručak uz džem od šipurka onda i čaj od nj....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 9:06:07   
dana3
Moj omiljeni caj je hm.......
nema gauser posted image ,kako znam za sebe mati mi nekakve pravi u ulijeva u mene,evo i sad kad sam 2000 km daleko,salje POSTOM kese cajeva da pijem za bubrege,kosti,pluca,usi ,oci user posted image hahahaaha ma da ne nabrajam.ako samo kazem da me malo nesto boli,odmah salje nekakve mjesavine cajeva.Zadnja posiljka dosla puna zobi ahahahahahauser posted image haah,ja ko krava kakva
eto za acudesinu temu-koja sma zivotinja sad se sjetih hahahuser posted image ahaaah

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 9:48:50   
Skvo RR
Ja sam veeeliki ljubitelj cajeva!

Volim nanu, kamilicu, brusnicu, majcinu dusicu, draga mi je i Milford mjesavina, jabuke i cimeta!

A u zadnje vrijeme, skuham sebi serpicu caja i ubacim po kesicu od svakog caja, i to ispadne za 5!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 9:55:33   
bebano
Jaaaaaako volim cajeve. Pijenje caja mi dodje kao neki mali ritual user posted image . Najcesce ih pijem uvece pred spavanje. Imam i posebnu solju sa suncokretima, iz koje pijem samo caj user posted image . Nisam bas ljubitelj vocnih cajeva mada ih mogu piti, a obozavam majcinu dusicu, kamilicu, nanu, kantarion, maticnjak i one od raznih trava. Ti su mi najdrazi.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 10:00:11   
ziki
Ne bih da pametujem ali kod miješanja čajeva treba biti oprezan da ne ispadne kakva paklena kombinacija. Ja sam ranije miješala majčinu dušicu, nanu, lipu.. a onda me seka upozorila da to ne radim.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 10:04:51   
bebano
IZVORNA PORUKA: ziki

Ne bih da pametujem ali kod miješanja čajeva treba biti oprezan da ne ispadne kakva paklena kombinacija. Ja sam ranije miješala majčinu dušicu, nanu, lipu.. a onda me seka upozorila da to ne radim.


Da, da Ziki u pravu si i ja sam cula da treba biti pazljiv kod ovog mjesanja.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 11:56:16   
gvendolina
Ja strasno volim caj i pijem ga obavezno za dorucak,bilo ljeto bila zima.Volim sve cajeve a najaaaajvise volim sipurak sa limunomuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 11:57:26   
M kao Mama
T-Kane čajevi svi njihovi su mi super, samo ih pijem pravo, pravo rijetko, najviše volim kombinavije cimet i jabuka i naranča, 

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 12:04:43   
Ilhana RR
Pokusajte izbjegavati cajeve u kesicama... cajevi u kesicama sadrze 19 vrsta otrova...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 12:05:48   
larina
cajeve nikako nevolim,samo ako me muka natjera popijem

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 13:39:04   
acudesa
IZVORNA PORUKA: malaaaa

ja volim sve cajeve osim vocnih posto nepijem kafu uzivam cajeveuser posted image ali nezasladjene

kod mene-sasvim suprotno od ovogauser posted image user posted image
ja volim samo voćne čajeve, pošto pijem mnogo kafe i sa mnogo šećerauser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image malaaaa imaš zdravu ishranu, a ja sram me bilouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 13:45:29   
neki
Definitivno najbolji okus je jabuka-cimet(ja vooooooooooolim cimet,gdje god da se nadjeuser posted image )user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 13:48:38   
Azure
HIBISKUS na prvom mjestu, a onda Crni caj.user posted image user posted image

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vasi omiljeni cajevi
13.10.2009 14:04:11   
dina_89
volim brusnicu i nar... uglavnom vocne

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *