|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vize za putovanje
12.2.2009 12:18:27   
Ilhana RR
user posted image

Tema cini mi se nepostoji...

Ovako, mi smo poslali sve sto treba mojoj zaovi da nam dodje vamo malo... pa neznamo kolike su sanse da dobije vizu...

ima li iko ko je dobio vizu uz pomoc svog brata/sestre a da nije udata i bez "obaveza"?

Njena jedina obaveza sada je fakultet... pa sad kontamo kolike su joj sanse da dobije vizu jer olaksica nevazi za bracu/sestre...

neznam dal ste me skontali... nadam se hihi =)

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 19:57:27 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vize za putovanje
12.2.2009 13:23:34   
leli§
od moje drugarice sestra je udata za bosanca sa svedskim pasosom... kada je ona sestri (mojoj drugarici) poslalal papire za vizu... vjeruj da je djevojka to ganjala pravooooo dugoooooo... ne zelim te obeshrabljivati...ali... da izvines kake k'o foke u bosni... kada je djevojka napokon dobil vizu na 3 mjeseca tek kad je otisla tamo je saznala da ta viza od 3 mjeseca vazi 40 dana a nigdje na njoj nije pisalo da je to tako, u svedskoj je to produzila bez prpoblemauser posted image nadam se da ce ta papirologija uspijeti bez problema... ali da se ceka...ceka seuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vize za putovanje
12.2.2009 22:17:45   
almai
Ja sam ogorcena po pitanju viza na nasu zemlju.Kakve su nam to vizne olaksice dali??? Ja samo vidim vizne otezice i nista vise i to za sve europske zemlje.Bogami ko da smo kakve stoke pa u redovima cekamo po cijeli dan i to je opet pitanje dali dobiti vizu ili ne.Dok prve komsije sa hrvatskim pasosom idu bez problema svugjde po europi i zaista im zavidim,dok mi bosnjaci...

<moja kolegica je apsolvent na fax-u i 3 puta je dobila za redom odbionicu i to bas iz svedske ambasade,a trazila je vizu na 3mj.Razlog je taj sto joj nevjeruju da ce se vratiti ovamo u ovu nasu 'divnu' BiH.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vize za putovanje
13.2.2009 0:55:35   
juni
Mislim da ce bez problema dobiti vizu, ja sam je dva puta dobila za Norvesku a i moja prijateljica. Tad sam vec bila zavrsila faks ali mislim da je njoj olaksavajuca okolnost sto studira jer studenti imaju olaksice. Meni je pozivno pismo poslala tetka-tatina sestra.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vize za putovanje
13.2.2009 1:00:31   
juni
Ono sto sam zaboravila reci je da je veoma bitno ko salje pozivno pismo, tj da ta osoba dobro zaradjuje i da posalje dokaz o plati (ne znam kako bih to nazvala). Ja tada nisam bila udata i nisam imala nikakvih obaveza, taman sam bila zavrsila sa faksom, znaci nisam bila zaposlena.
Bit ce to OK, samo malo optimizma user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vize za putovanje
13.2.2009 22:49:25   
emina_h
IZVORNA PORUKA: juni

Ono sto sam zaboravila reci je da je veoma bitno ko salje pozivno pismo, tj da ta osoba dobro zaradjuje i da posalje dokaz o plati (ne znam kako bih to nazvala). Ja tada nisam bila udata i nisam imala nikakvih obaveza, taman sam bila zavrsila sa faksom, znaci nisam bila zaposlena.
Bit ce to OK, samo malo optimizma user posted image




Uz ovo gore navedeno nije lose ponijeti izvod iz banke,da mozes dokazati da se za vrijeme boravka mozes samofinancirati.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vize za putovanje
16.3.2009 20:18:08   
dana3
Ilhana ne znam sta se desilo za tvojom zaovom jer vidim tem aje vec starija ali da bi ona dosla ovamo nema veze sto je student-treba donijeti kopiju indeksa ili neki intyg da je student.ono sto vi treba da posaljete je person bevis i garantno pismo iu kojem pisete zasto  zelite da dodje i sta je cilj posjete.
za zaposlene moraju imati izvod iz banke dana racunu imaju 2000 km a penzionerima to ne treba.isto tako garantujete za mjesec dana a onda obicno daju dva mjeseca.takodje treba rodni list tvog muza i njen da se prilozi u ambasadu kao dokaz da su sestra i brat

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vize za putovanje
16.3.2009 20:21:06   
dana3
i jos ovo:u svedskoj nije vazno da se prilaze bilo kakav papir koji pokazuje vasu zaradu.moja mama je dolazila tako u svedsku-kod brata prije nego asm se udala a i sad je kad sam rodila jer s edesilo prijevremeno sv ei nismo mi mogli da sv ewna vrijeme joj posaljemo.viza koja se dobije u sarajevu ovde u svedskoj se moze da produzi isto toliko dana koliko je dobijeno prvi put

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vize za putovanje
16.3.2009 20:33:43   
ElmaB
Zna li neko da li u Sarjevu ima Belgijska ambasada i sta treba od papira za vizu? Ja nigdje nisam mogla pronaci te informacije!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vize za putovanje
17.3.2009 12:35:29   
Blue rose RR
Kažu da je ovdje : http://www.adresar.ba/20084_ambasadakraljevinebelgije.aspx , nazovi pa vidi da li je tačan broj telefona, ili stari dobri 1182 - informacije.

< Poruku je uredio MaryamAmina RR -- 17.3.2009 12:36:27 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vize za putovanje
17.3.2009 13:14:45   
ElmaB
Nasla sam broj, ali se viza za Belgiju vadi u Holandskoj ambasadi!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *