|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 9:58:44   
leona81
Uvijek me interesovao ovaj podatak...zasto bi neko iznajmio vjencanicu ako moze sebi priustiti da kupi nesto slicno za istu cijenu...ili moze dobiti haljinu koja je sivana po narudzbi. Ja sam znala, ako se ikad budem udavala da ce moja haljina biti drugacija od obicnih vjencanica. I prvenstveno da ce biti samo moja...

Moja najbolja prijateljica iz susjedne nam drzave imala je gala svadbu sa 150 uzvanika. sve je bilo perfektno, djevojacka, momacka, restoran, crkva, muzika, cvijece, pozivnice...i iznajmljena vjencanica iz jednog od salona u Zgb? Pronovias...cijena ovisi o tome da li je neko nosio prije tebe ili je potpuno nova pa je iznajmljujesuser posted image

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:00:47   
Medić*
Kod nas vecinom iznajmljuju ( u mom kraju ) Tamo gdje sam se udala user posted image ne kupuju niti iznajmljuju siju kod profesionalnih krojaca vjencanicu. I ja sam tako, eno stoji mi bez veze i kupi prasinu a predivna je.

Sto se iznajmljivanja tice mislim da cijena ovisi o modelu vjencanice, materijalu i sl...

< Poruku je uredio medic slatki -- 11.6.2013 10:02:13 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:04:18   
InLove
Hehe Leona... kazu sto ljudi sto cudi..

A mene interesuje zasto je kupiti ,ako je vec moze iznajmiti.. Mislim ono bacis tolike pare bezze, i onda skuplja prasinu po ormaru.. Svako ima svoje naravno. Al ja bi radije te pare negdje drugo ulozila user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:07:38   
tekja
Oduvijek sam znala da se NECU udati u vjencanici...kupih haljinu, u koju vise ne mogu stati. Bolje da je nemam u kuci, ovako me samo rospija deprimirauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:08:10   
Medić*

IZVORNA PORUKA: tekja

Oduvijek sam znala da se NECU udati u vjencanici...kupih haljinu, u koju vise ne mogu stati. Bolje da je nemam u kuci, ovako me samo rospija deprimirauser posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:08:26   
Super Beba
Ja nisam za vjenčanicu uopće..i nisam istu ni nosila na mojoj svadbi...već sam dala da mi se sašije haljina po mjeri :) Doduše, koju nisam ni jednom obukla nakon toga user posted image

Ali da sam htjela istu, ne znam da li bih davala neke vele cifre na vjenčanicu...skupo je i rentanje, ali mislim da je skuplja kupovina...a koji će mi vrag..jedino da je djetetu ostavim u amanet..pod uvjetom da imam žensko čeljade...ili budućoj snahi, pa da me ismijava na kafi sa svojim jaranicama user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:09:34   
canim
Isto ovako ko medic, i moja je sivena kod profesionalnog krojaca koji sije iskljucivo vjencanice po narudjbi, naravno u kraju odakle je mm, ne kod nas. user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:10:04   
mala86
super tema jer sam ja sad u tome sa svojom kumom

za koliko se moze sasiti haljina,vjencanica?
za koliko otprlike novaca?
jel zna itko otprlike?


ja cu ovih dana sa kumom u potragu za vjencanicom,jer imamo 2 mjeseca
plan je sve obici vidjeti,ali koliko znam od prijateljice koja se nedavno udavala i iznajmljivala
cijene za iznajmljivanje su od 500 km navise


i jel bi se moglo sasit nesto kao vjencanica a da se uz neke "popravke" moze nositi i poslije?

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:10:37   
Medić*

IZVORNA PORUKA: canim

Isto ovako ko medic, i moja je sivena kod profesionalnog krojaca koji sije iskljucivo vjencanice po narudjbi, naravno u kraju odakle je mm, ne kod nas. user posted image


Garant smo udate u iste krajeve user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:14:53   
Mya_81 RR
Tako svejedno...meni bar...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:15:50   
hatepsut
Kad bi imala para,ono kupila bi.Inace moju vjencanicu sam posudila od drugarice,njoj djever kupio.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:17:00   
Amani12

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Tako svejedno...meni bar...


I meni. Bas svejedno. user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:17:49   
jednaa
Ja sam iznajmila vjenčanicu jer kad sam se udavala bila sam student i nisam mogla priuštiti sebi da je kupim...
a mislim i da sam mogla priustiti zasto bi mi sluzila samo da mi skuplja prašinu, ono jest da je uspomena ali po meni suvise skupa

_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:18:12   
canim

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: canim

Isto ovako ko medic, i moja je sivena kod profesionalnog krojaca koji sije iskljucivo vjencanice po narudjbi, naravno u kraju odakle je mm, ne kod nas. user posted image


Garant smo udate u iste krajeve user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:32:19   
mala86
kad sam se ja udavala (prije 8 godina skoro user posted image user posted image ) iznajmljivanje kostalo 100,200 km najskuplje a sad-strasno

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:35:03   
leona81
ne znam kako mi moze biti svejedno da na svojoj svadbi nosim nesto sto je neko prije nosio i to nepoznat? i platim to skoro kao i novo?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:36:33   
leona81

IZVORNA PORUKA: mala86

super tema jer sam ja sad u tome sa svojom kumom

za koliko se moze sasiti haljina,vjencanica?
za koliko otprlike novaca?
jel zna itko otprlike?


ja cu ovih dana sa kumom u potragu za vjencanicom,jer imamo 2 mjeseca
plan je sve obici vidjeti,ali koliko znam od prijateljice koja se nedavno udavala i iznajmljivala
cijene za iznajmljivanje su od 500 km navise


i jel bi se moglo sasit nesto kao vjencanica a da se uz neke "popravke" moze nositi i poslije?


zavisi sve od materijala, moja stvarno nije bila skupa, haljinu je sio Haad i napravio je iz 2 dijela tako da je mogu i kasnije nositi...tj imam 2 haljineuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:38:08   
mala86

IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: mala86

super tema jer sam ja sad u tome sa svojom kumom

za koliko se moze sasiti haljina,vjencanica?
za koliko otprlike novaca?
jel zna itko otprlike?


ja cu ovih dana sa kumom u potragu za vjencanicom,jer imamo 2 mjeseca
plan je sve obici vidjeti,ali koliko znam od prijateljice koja se nedavno udavala i iznajmljivala
cijene za iznajmljivanje su od 500 km navise


i jel bi se moglo sasit nesto kao vjencanica a da se uz neke "popravke" moze nositi i poslije?


zavisi sve od materijala, moja stvarno nije bila skupa, haljinu je sio Haad i napravio je iz 2 dijela tako da je mogu i kasnije nositi...tj imam 2 haljineuser posted image


imas li negdje sliku?
moze i na pp ili na fb

stvarno nam treba ideja

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:40:24   
Mya_81 RR
Da mi se nesto svidi ne vidim razloga sto ne bih uzela bez obzira ko je nosio. Ja sam dala da se sasije haljina i ne smijem ni napisati koliko sam potrosila user posted image Pogotovo s cipelama user posted image Jako malo, a svejedno sam si bila najljepša user posted image Nema sanse da bi se za to moglo iznajmiti ista, pa cak i ono najjeftinije user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:49:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

Uvijek me interesovao ovaj podatak...zasto bi neko iznajmio vjencanicu ako moze sebi priustiti da kupi nesto slicno za istu cijenu...ili moze dobiti haljinu koja je sivana po narudzbi. Ja sam znala, ako se ikad budem udavala da ce moja haljina biti drugacija od obicnih vjencanica. I prvenstveno da ce biti samo moja...

Moja najbolja prijateljica iz susjedne nam drzave imala je gala svadbu sa 150 uzvanika. sve je bilo perfektno, djevojacka, momacka, restoran, crkva, muzika, cvijece, pozivnice...i iznajmljena vjencanica iz jednog od salona u Zgb? Pronovias...cijena ovisi o tome da li je neko nosio prije tebe ili je potpuno nova pa je iznajmljujesuser posted image




ja kada sma se udavala doživjela sma pritisak da moram biti u bjenčanici...
i hajde onda hoće da mi je kupe...
najeftinija koju sma tada našla da mi se dopada bila je 1200 KM...nije mi padalo napamet za te novce rekla sma idemo na bračno po mojoj želji...
moja prijetljica drži slaon vjenčanica...ona je donjela vjenčanicu iz njemačke koja nije previše nadždižana i koja je iz jednoga dijela i koja je lagana za kretanje to su mi bili uvjeti...
i u iznajmljivanju i kod nje je situacija ako je manje nošena košta skuplje ...
ja sma je prva nosila i platila sma iznajmljivanje 300 KM...sa bolerom/pelerinom za šerijetsko vjenčanje...
kada su je nosili da je vrate moja prijetljica je vratila nazad...poklonila mi je ...elem tako sma ja za 300 Km kupila svoju vjenčanicuuser posted image
a i da je uzela nazad meni nebi smetalo...sad mi ona smeta...malo malo prebaci je tamo, prebaci je vamo...čuvaj pazi, bijelo da ne žuti...ne znam bogami ni za šta je čćuvamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:55:05   
hapymum
Joj bas je super tema.ja sam svoju iznajmila cijena joj je bila 450km .mada mislim da je to preskupo za vjencanicu koju ces nositi par sati i to je to.

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:59:09   
Blue rose RR
I sada da se udajem dala bih sašiti prema sebi, kao što sam i prvi put.
Želim da je uvijek imam ormaru :)
Sentimentalna luda :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 10:59:20   
leona81
preskupo je definitivno, meni kad su rekli koliko to kosta, zapitala sam se sto onda radije ne kupiti haljinu....

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:01:56   
leona81

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

I sada da se udajem dala bih sašiti prema sebi, kao što sam i prvi put.
Želim da je uvijek imam ormaru :)
Sentimentalna luda :)



istouser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:02:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

preskupo je definitivno, meni kad su rekli koliko to kosta, zapitala sam se sto onda radije ne kupiti haljinu....

i ja sma ovo pomislila ...al od 27 avgusta je krenulo peglanje mene sa vjenčanicom...ja pristala 1. septembra a 17 svadba nisam imala šanse da neđem ni šta bih šila ni koće mi šitiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *