|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 19:42:42   
Blue rose RR
Kada dođe vakat razgovarat ću sa svojom kćerkom o braku i onome što brak nudi i traži, sa jedne strane, i što uzima bez pitanja sa druge strane.
Mislim da će biti dovoljno pametna da razluči šta želi od braka, a šta ne želi. Uvijek oko nas ima primjera kako treba i kako nje poželjno, pa neka sama razvaga. Ako bude od mene tražila savjet pružit ću joj ga.

Neko spomenu da će ženskom djetetu kupiti nešto/obezbijediti ju.
Moje dijete će naš stan naslijediti tek onda kada sebi nešto stekne, a ne da čeka da ja i moj muž umremo pa da se uvali u njeg.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 23:09:05   
veeseelaa
Bogami ako hoce markirano nek zapne, ne nosim ni ja markirano


ma naravno, al znaš kakvi su momčići kad su solo, svaki dinar dadoše na automobil, parfeme i odjeću a mi smo žene opet (bar većina) malo drugačije
Ja npr od kada radim (11 godina imam staža) od prvog dana sam kupovala stvari koje trebaju jednom domaćinstvu....
i sad mi mnoge služe hB a mm kao tadašnji momak ibretio se mojim kupovinama

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
25.7.2011 11:13:14   
SailorMoon
Mi nismo svi isti, i nemamo iste stavove. evo naprimje, ovde je sada svakodnevnica da se prave ogrovne svadbe - ali ti mladenci nisu vjenaci. Ta svadba kosta nekih 20.000 - 30.000 eura. I sta onda - nemaju para da namjeste sebi stan i odu u zajednicu sa njegovim. I neprodje godina dana mlada se vraca svojima - razvod (i ako se nemoze tako reci jer nisu ni bili vjencani). I to u 21. vjeku u jednoj svjetckoj metropoli u Njemackoj.
Ja licno nevidim nikave potrebe u svadbi bez vjencanja. Niti bi moji roditelji ikad na to pristali da daju masu para na nesta sto nije potpuno.
I kao sto kaze vesela, moje djete sve ima hvala Bogu i ja cu joj isto tako svojoj reci da nema potrebe za udaju sve dok nema svoj krov nad glavom. Nemora to biti vlastiti, ali nek je njihov.
Ja i mm smo uzeli sebi stan 3 mjeseca prije vjencanja i namjestili ga i ljepo 1. noc u svoj stan. I milina.
A ja ljepo ponavljam: U zajednicu ni pod razno - ALI ni kod MOJIH ni Njegovih

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
25.7.2011 17:51:03   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Navikla na svoj mir i svoju slobodu.Kad sam se udala imala 27. godina i da me neko smesti u zajednicu.Veruj, radije se ne bih udala nego to bi ivela u zajednici.I zna ta, tako ću vaspitati i moju kćer.Suvie je ovaj ivot kratak da bi neko nekoga trpeo.


upravo tako, a da mi kći kaže da ide iz života koji će aBd imati, u zajednicu sa svekrom i svekrvom, kod hodže bi joj pisala



user posted image user posted image  presmiješno user posted image  Vidiš mene moja ne odvede kod hodže user posted image  Očigledno joj je bila bitnija moja sreća nego materijalne stvari user posted image
- kao što sam ti i sama takva user posted image
Da jednu stvar razjasnimo, naravno da bi svako volio odmah da ima vlastiti dom, da isti ne dijeli ni sa kim ali ako to odmah nije moguće meni je preegoistično okrenuti leđa i krenuti u potragu za osobom koja bi trebala sve da ima da bi bila uopšte vrijedna razmišljanja o braku sa istom! Pih user posted image  
a gdje je ljubav, oooooooooo a gdje je ljubav http://www.youtube.com/watch?v=w5ZAx5PZ23w - oprostite na smetnji i ja bih nešto veselo......


Ja ne mogu da shvatim jednu stvar.To što neko ceni svoju vlastitu slobodu i neće da živi u zajednici ne znači da je samim tim materijalista.A što se ljubavi tiče, ubedjena sam da život u zajednici može samo polako da uništava ljubav dvoje ljudi koji su počeli da grade svoj dom.Ja stičem utisak da se žene na ovom forumu koje žive u zajednici zapravo samo teše time da smo sve mi koje imamo vlastiti mir materijaliste.To mi je bedno.Ali dobro, ja ne želim da nikoga ubedjujem u to da li sam ili nisam materijalista, nebitno mi je šta neko o meni na ovom forumu misli.Uostalom da sam materijalista ne bih se udala za nekog ko ima mnogo manje od mene, nego bi tražila nekoga ko ima više, ali mi je kad sam srela mog muža to bilo nebitno i to onaj što nas sve posmatra zna.Bitno mi je da se stavovi mog muža i mene podudaraju, jer i on ne bi mogao da smisli život u zajednici.A to što se pojedine ovde lažno teše, e to mi je stvarno nebitno.

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
25.7.2011 17:55:13   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

misliš da roditelji pomognu djecu da se osamostale?? slažem se i sa tim, ako su djeca ok a ako nisu voz
i nije mi jasna jedna stvar, sta je sa imovinom mlade??? nasljeuje li ona ista od svojih il ne?? mislim ako ide u zajednici dobija li ista love od svojih, zemlje, dio stana i bla bla
kako tako da je njeni ostave


Da znaci i od mlade roditelji i od mladozenje da pomognu, sto da ne! Mojim djevojcicama planiram aBd kupit nesto, pa nek je i gansonjera ,samo nek imaju , taman da je 30 kvadrati! Pa ako bude htjela da se uda i kad bude, nek ide i u svoje ,njeno je, nek radi s tim sta hoce!
I ne volim ono zenska su djeca blago ti se , ne trebas im kupovati, haloo djete je djete! Eto najbolji zakljucak, roditelj nek opskrbi svoje djete onoliko koliko moze! Znaci i od mlade i mladozenje, i svi zadovoljni i sretni! user posted image

Jedni kupe zemlju,drugi pomognu da prave itd!!


Bravo Malena, ja sam upravo tako i postupila što se tiče mog deteta, a ona ako može neka stekne više.

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
25.7.2011 18:55:41   
N_N
Lela77, pišeš nepovezano, ne razumijem te zaista ali nejse, nije mi ni bitno zaista!
Meni ovaj dio predstavlja materijalno:

a da mi kći kaže da ide iz života koji će aBd imati, u zajednicu sa svekrom i svekrvom, kod hodže bi joj pisala

Vidi, svi smo različiti i svi imamo, hB, drugačiji pogled na život. Sada bi svi trebali iznijeti imovinsku kartu na forumu kako bi mogle sudjelovati u razgovoru i eventualno se razumjeti user posted image  Nikada se ne zna ko koliko ima user posted image  neki pišu o tome a neki ne user posted image .

Ja stičem utisak da se žene na ovom forumu koje žive u zajednici zapravo samo teše time da smo sve mi koje imamo vlastiti mir materijaliste.
 
Ne! Vidi ni ja ne živim u zajedenici, jesam na početku, kratko, ali odavno ne. I da, puno više sam imala od supruga pa sam otišla njemu i njegovim roditeljima koji su, btw, krasni ljudi! Nakon godina braka sada smo u mogućnosti (nešto od mog miraza nešto od ušteđevine) da započnemo gradnju vlatitog doma. Ali ne jer nemamo gdje i jer nam smeta što smo u istoj kući sa njegovim roditeljima, već zato što to želimo i nigdje nam se ne žuri, ali ćemo da pravimo za našu djecu.  

Svakako je tema otišla OT a povrh svega ježim se na nametnuto mišljenje - ovo tvoje tešenje koje si navela user posted image  

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
25.7.2011 19:00:35   
koka i po
cccccc..jeste zakuhale..
ja sam zivila u zajednici i otisla iz zajednice.
da sam cekala posao i kucu da kupim nikad se udala nebi a kamoli rodila djecu.
halo zene ovo je Bosna a ne Njujork.
vi koje ste u zajednici pretrpite malo i pokusajte da se prilagodite a doci ce i vasih pet minuta aBduser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
25.7.2011 19:46:59   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: N_N

Lela77, pišeš nepovezano, ne razumijem te zaista ali nejse, nije mi ni bitno zaista!
Meni ovaj dio predstavlja materijalno:

a da mi kći kaže da ide iz života koji će aBd imati, u zajednicu sa svekrom i svekrvom, kod hodže bi joj pisala

Vidi, svi smo različiti i svi imamo, hB, drugačiji pogled na život. Sada bi svi trebali iznijeti imovinsku kartu na forumu kako bi mogle sudjelovati u razgovoru i eventualno se razumjeti user posted image  Nikada se ne zna ko koliko ima user posted image  neki pišu o tome a neki ne user posted image .

Ja stičem utisak da se žene na ovom forumu koje žive u zajednici zapravo samo teše time da smo sve mi koje imamo vlastiti mir materijaliste.
 
Ne! Vidi ni ja ne živim u zajedenici, jesam na početku, kratko, ali odavno ne. I da, puno više sam imala od supruga pa sam otišla njemu i njegovim roditeljima koji su, btw, krasni ljudi! Nakon godina braka sada smo u mogućnosti (nešto od mog miraza nešto od ušteđevine) da započnemo gradnju vlatitog doma. Ali ne jer nemamo gdje i jer nam smeta što smo u istoj kući sa njegovim roditeljima, već zato što to želimo i nigdje nam se ne žuri, ali ćemo da pravimo za našu djecu.  

Svakako je tema otišla OT a povrh svega ježim se na nametnuto mišljenje - ovo tvoje tešenje koje si navela user posted image  


Pa vidi draga, zavisi iz kog ugla posmatraš stvari.Ja recimo nisam videla u veselinim rečima ništa materijalno.I ja bih se čudila kada bi moja kći pristala da ode u zajednicu, a ima uslove da ima svoj mir.A to da se žene lažno teše, teše se.I opet ponaljate ono isto, moji svekar i svekrva su divni.Kao što već neko reče na ovom forumu, to što neke od nas ne bi živele sa svojom svekrvom i svekrom, to ne znači da gajimo mržnju prema njima.Pa ne bi živela u zajednici ni sa svojim roditeljima.

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
25.7.2011 20:02:07   
N_N
IZVORNA PORUKA: LELA 77


I ja bih se čudila kada bi moja kći pristala da ode u zajednicu, a ima uslove da ima svoj mir.




Ovo je nešto sasvim drugo. Naravno da bi svako izabrao da živi totalno odvojeno ali ako mogućnosti, trenutno, ne dozvoljavaju ne vidim bauk neko vrijeme provesti u zajednici, pa bilo sa roditeljima žene bilo sa roditeljima muža. Ja sam shvatila (zato sam i spomenulaa termin materijalno) da protivnice zajednice žive pod parolom: ako imaš stan/kuću - super! ako ne onda ćao - nema ni ljubavi! Zato sam i napisala da bi svako trebao početi sa zajednicom jer se dobije jaka želja da se stekne i izgradi vlastiti dom. Naravno da nisam za da se čitav život provede u zajednici, neeee!


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
25.7.2011 20:06:54   
N_N
IZVORNA PORUKA: LELA 77


I opet ponaljate ono isto, moji svekar i svekrva su divni.




Moji nisu divni već krasni user posted image user posted image
Definitivno OT, izvinjavam se moderatorima, obećavam da nakon ovoga posta neću više user posted image

Roditelji mm su draga, mila, divna i krasna stvorenja!! Sa punim pravom, nakon 11 punih godina od upoznavanja sa njima, sa ponosom mogu reći da niko nema svekrvu i svekra kao ja! user posted image user posted image  Da nam požive 100 god. user posted image

E pa sad ti vjerovala ili ne, zaista je tako user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
25.7.2011 20:14:22   
milenium
ja mislim da mi svi ovdje govorimo o jednom te istom i samo se vrtimo u krug.samo što svak govori na svoj način al u biti sve isto mislimo.tako da je ova tema više i besmislena.zar nije ukratko: zajednica -ako se ne može drugačije,nezajednica ako se ima mogućnosti.user posted image

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
25.7.2011 20:16:42   
R&T@
zajednica- ne daj Boze nevolje ili bolesti...
nezajednica=spremnost za brak...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
25.7.2011 23:04:49   
veeseelaa
to što neke od nas ne bi živele sa svojom svekrvom i svekrom, to ne znači da gajimo mržnju prema njima.Pa ne bi živela u zajednici ni sa svojim roditeljima.


upravo tako i moja mama je divna al ne živim s njom, pa ja
smatram da ako ikako se može izbježi zajednica (a uvijek se može) glupost je uletjeti u nju
N-N pitala si me bil čekala da se udam 10 godina dok suprug il ja ne steknemo svoje nekretnine, pa meni brak nije uopće nikada bio o glavu, niti me smarala misao o istom, sa mm tadašnjim momkom sam provodila vrijeme kad nešto skontam možda i više nego sad user posted image  čemu žurba za brakom??? jedino zbog djece, ako se već ne želimo odlučiti na vanbračnu ili zbog straha da nam momak ne odleprsa sa nekom drugom, e ko bajagi će ga papir drzati user posted image

samo opusteno i svega ce biti

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.7.2011 23:10:24 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
26.7.2011 0:33:10   
Galicia
IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: LELA 77


I ja bih se čudila kada bi moja kći pristala da ode u zajednicu, a ima uslove da ima svoj mir.




Ovo je nešto sasvim drugo. Naravno da bi svako izabrao da živi totalno odvojeno ali ako mogućnosti, trenutno, ne dozvoljavaju ne vidim bauk neko vrijeme provesti u zajednici, pa bilo sa roditeljima žene bilo sa roditeljima muža. Ja sam shvatila (zato sam i spomenulaa termin materijalno) da protivnice zajednice žive pod parolom: ako imaš stan/kuću - super! ako ne onda ćao - nema ni ljubavi! Zato sam i napisala da bi svako trebao početi sa zajednicom jer se dobije jaka želja da se stekne i izgradi vlastiti dom. Naravno da nisam za da se čitav život provede u zajednici, neeee!



Jaka se zelja stvori jos prije braka a ne u braku. Il' to mozda kod tebe ide unazad.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
26.7.2011 12:49:19   
disaaa
kakva zelja u braku,,,jos prije braka ta zelja postoji,,i nastojimo da obezbjedimo sebi samostalnost,,,da je danas teska situacija teska jest,,za ostvarivanjem samostalnosti,,,al ko ima cilj i dodje do njeg

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
26.7.2011 13:02:55   
veeseelaa
ispucasmo se mi na ovoj temi user posted image  jasno je zašto zajednica ne valja al mi nije jasno nikako zašto nekom valja user posted image  neko je spomenuo pitu koju sveki napravi sedmično, o maj Gad user posted image user posted image user posted image  nosio je vrag s pitom user posted image user posted image user posted image  
il čuvanje djeteta???
mene nazivate materijalostom a vidite vas user posted image  koristoljubljive snahe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu disaaa)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
26.7.2011 13:45:00   
Galicia
Veselinka, ako cemo iskreno ko je materijalista onda bi to trebali ljudi u zajednici biti. Sve im zajednicko, ne moraju nista zasebno kupovati, pa cak ni wc papir.
I onda mi koje smo se osamostalile smo materijaliste.
 
Sinoc sam imala razgovor sa roditeljima bas oko zajednice. Evo quote on quote sta je moj tata rekao. "Necete kod mene zivjeti, ama nece niko kod mene zivjeti, pomoci mogu, i moze ko god zeli privremeno zivjeti, ali za stalno niko".
Covjek u svojim srednjim 50-tim, fakultetski obrazovan, zdrave glave, zdrave pameti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
26.7.2011 13:49:05   
veeseelaa
pametan ti je otac, ma hožeš da se ženiđ/udaješ voz, pa ljudi u tim godinama trebaju imati svoj mir.... neznam, moja mama živi sama, kad mi je otac umro brat se bukvalno htio useliti kod nje (nakon moje udaje), ona je pošizila.... zvala me i molila da mu ja lijepo objasnim da ona to ne želi, bilo joj je neugodno baš direktno mu u facu reći nego preko mene
tako da sam ja objasnila bratu da mama želi živjeti odvojeno od njih a mi je možemo posjećivati svaki dan... da žena želi svoj mir itd a da i oni (brat i snaha) trebaju imati svoj mir i hB poslušao me brat i tako da mama živi odvojeno a brat par zgrada dalje od nje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
26.7.2011 13:55:15   
Galicia
Za zdrav i funkcionalan zivot, nix zajednica.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 20:40:12   
Mirkica
citam ovu temu i mislim se , jesam li ja nesto propustila ili sta , znam sta je Bosna i da niej lak zivot u njoj narod  zivi kako zna i umije i dodjem ovdje  i citam neke postove ebote pise se ko da se u BOsni imaju uslovi bolej nego igdje na svijetu , sve se moze , poslovi obezbedjeni , plate gromovske , ma sve pod koncom pa se moze sebi priustavati sto sta , kule i gradovi , stanovi do 25 mislimmmm kako da ne sve se da skuciti , kako bih ja voljela da je tako ali nije zato neka se svako zeni i udaje kada zeli i ima potrebu za tim , a ko zeli da se kuci skucice se i koje cestiti cestiti je .



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 20:57:06   
Skvo RR
Spominje se materijalizam..Pa eto MM i ja smo materijalistiuser posted image ..nismo se uzeli dok nismo zgotovili stan. Da nismo ovo mogli da odradimo, onda bi vjerovatno isli u podstanare..
Zajednica je za mene..ono za ne daj Bozeuser posted image ...da te zadesi kada si vec u braku, neke okolnosti i slicno nesto zaista nepredvidjeno..a bas "ici u brak" tj. u zajednicu od pocetka...nisam tip za to. Mislima nije pod moranje udaja i zenidba...ja ne razumijem u startu takve zrtve.
Mozda sam sebicna, namcorasta, ali u biti jedva sam se prve godine braka navikla na zajednicki zivot sa MM-omuser posted image user posted image user posted image user posted image ..zaista...drugacije je zivjeti zajedno, u odnosu nas sistem cmoka-cmoka i svako svojoj kuci.

Da zakljucim misao ja nesto ne vidim pozitivne strane zajednice, bar kada sam ja u pitanju..hocu da budem prva u wc-u ujutro, hocu da nekada pijem sama kafu, ne zelim da mi iko kuha, zelim sama kuhati....hocu da susim najdraze gacice ako mi je cejf zimi u dnevnom boravku, ne spavam i ne hodam gola po kuci, ali zelim da budem bucna, kada ja to hocuuser posted image ...hocu da po potrebi satima sutim, a da nisam ljuta...hocu da pricam dva sata na telefon...kada se vracam kuci..boli me uho jesam li to jutro zategnula posteljinu ili nisam...docekat ce me sve ono sto sam ostavila....
Vezano za "usluge" koje zajednica moze da pruzi tj. pozitivne strane...sve to mogu da prisutim, a da nisam nikome duzna.

I sto je najvaznije svi se medjusobno postujemo, volimouser posted image i obilazimo..user posted image





_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 22:38:44   
veeseelaa
Skvo potpisujem od do....
osobito ove dijelove

Mislima nije pod moranje udaja i zenidba...ja ne razumijem u startu takve zrtve.
 
Mozda sam sebicna, namcorasta, ali u biti jedva sam se prve godine braka navikla na zajednicki zivot sa MM-omuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
hocu da nekada pijem sama kafu, ne zelim da mi iko kuha, zelim sama kuhati....hocu da susim najdraze gacice ako mi je cejf zimi u dnevnom boravku, ne spavam i ne hodam gola po kuci, ali zelim da budem bucna, kada ja to hocuuser posted image ...hocu da po potrebi satima sutim, a da nisam ljuta...hocu da pricam dva sata na telefon...kada se vracam kuci..boli me uho jesam li to jutro zategnula posteljinu ili nisam...docekat ce me sve ono sto sam ostavila....
Vezano za "usluge" koje zajednica moze da pruzi tj. pozitivne strane...sve to mogu da prisutim, a da nisam nikome duzna.

 
Ma ustvari sve sam trebala odmah potpisati user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 22:40:16   
veeseelaa
citam ovu temu i mislim se , jesam li ja nesto propustila ili sta


ma pusti šuplju Mirki, šatro nemaju a da zineš kako je raja obučena i kako se živi... e pa mojne markirane stvari, par godina bez mora, cuganja sa rajom i bez janjeta za 1 maj pa će zgotiviti bar za izgradnju jednog sprata neđe

Čast izuzezima... koji za 1 maj jedu ćevape user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 22:43:31   
veeseelaa
I smatram da mnoge ženice žive u zajednici ne što ne bi htjele otići već što muža ne zanima ta opcija, oni hoće s mamom da žive user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 22:57:55   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

I smatram da mnoge ženice žive u zajednici ne što ne bi htjele otići već što muža ne zanima ta opcija, oni hoće s mamom da žive user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma sve koje žive u zajednici žive zbog toga što njihovi muževi neće da puste maminu suknju.Samo što to neće priznati.Ma nema tog muškarca koji bi me naterao na tako nešto.Da sam naletela na maminog sina dobio bi taj od mene nogu u zadnjicu.Ajd neću da skrećem sa teme, ali uvek sam se pitala kako jedna žena uopšte može da poštuje takvog koji je mamin sin, ja sa takvim u krevet ne bih mogla.

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *