|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 15:41:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

veeseelaa nece da prizna da joj je muz nekad umoran a ja priznalauser posted image


heh od čega da bude umoran, od plivanja i fitnesa heh zna taj za svoje guzoveuser posted image

Vesela, tvoj je 1, koliko upratih, amlo si se ti zajebunila


može bit, možda sam nešto pogriješila
i šta je s tom jedinicom? jel čemu? user posted image


ma odlican je kad nije umoranuser posted image

Zbir je 1
Nemojte da se uplašite ako vašeg partnera karakteriše broj 1. On je poprilično spretan u krevetu – ali samo kada je raspoložen i kada zaista želi seks. Nažalost, to nije baš često slučaj. „Umoran sam!“, „Imao sam naporan dan na poslu!“, „Ne mogu sada ništa da radim!“ jesu rečenice koje će često izgovoriti. Oko njega ćete zaista morati da se potrudite, sve dok konačno ne pristane na seks. A kada se to napokon dogodi, biće izuzetno nežan i strastven ljubavnik.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 15:43:03   
veeseelaa
evo sad vidjeh, nije to mm, taj je u top formi za sex a za sve drugo je umoran user posted image i nema vremena user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 15:44:37   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

evo sad vidjeh, nije to mm, taj je u top formi za sex a za sve drugo je umoran user posted image i nema vremena user posted image

ma ti ga umoris pa nije nizasta viseuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 15:44:53   
Medić*
Evo malo budite ljubomorne sta sam ja upecala user posted image

Zbir je 8
Osam je broj beskonačnosti, a vi ste „upecali“ muškarca koji ne zna kada je dosta. On uvek želi seks, i to intenzivan. Zaista će vam biti divno ako ste i vi takvi. U suprotnom ćete morati da ga obuzdate i da zadovoljite njegova čula na neki drugi način. Zašto da ne?! Sve to samo će probuditi njegovu strastvenost. San mnogih žena upravo je da budu sa ovakvim muškarcem.

Idem sada user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 15:46:39   
teacher75
dobar ako ste i i vi takve, posto nisam, mene bi to umorilouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 15:46:53   
veeseelaa
mijenjam jedinicu za osmicu user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 13.6.2012 15:47:04 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 15:48:30   
Medić*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mijenjam jedinicu za osmicu user posted image user posted image



Predeni mu ime user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 15:50:58   
Anoniman
moj br 9
ah kuku meni

Broj devet simboliše razuzdanost i „divljinu“. A kada ovaj muškarac demonstrira svoju strast, imaćete osećaj da ste dospeli u sasvim drugi svet. Njemu je seks u krvi, a umetnost zavođenja njegovo drugo ime. Jedini problem je taj što mu ništa drugo nije na pameti!


ko jos ima devetku




< Poruku je uredio triputmama -- 13.6.2012 15:56:31 >

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 16:01:41   
Anoniman
hajde same sebe da analiziramo ovaj test moze i za zene user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 20:32:03   
MicoTico
Zbir je 7
Nijedan muškarac neće pokazati više saosećanja od ovoga. On ume da sasluša svog sagovornika, veoma je pažljiv i vrlo nežan ljubavnik. Voli da sluša laganu i romantičnu muziku i da uživa „svim čulima“. Da li je to zaista muškarac? Da! Ukoliko vam se upravo to dopada, prepustite mu se i zaboravite na sve oko sebe.


Ma veze s vezom! Mm ako nešto ne voli to je romatična muzika (obožava Prodigy , onako baš romantično), a nije ni neka nježnica.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 20:34:34   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: triputmama

hajde same sebe da analiziramo ovaj test moze i za zene user posted image

Evo meni ispalo 8 - nezasitna! Baš su me pogodili, izgleda da , bar u mom slučaju, više važi za žene!user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 23:26:01   
bananica

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Evo malo budite ljubomorne sta sam ja upecala user posted image

Zbir je 8
Osam je broj beskonačnosti, a vi ste „upecali“ muškarca koji ne zna kada je dosta. On uvek želi seks, i to intenzivan. Zaista će vam biti divno ako ste i vi takvi. U suprotnom ćete morati da ga obuzdate i da zadovoljite njegova čula na neki drugi način. Zašto da ne?! Sve to samo će probuditi njegovu strastvenost. San mnogih žena upravo je da budu sa ovakvim muškarcem.

Idem sada user posted image




znala si ti izabratiuser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 23:28:25   
veeseelaa
Zbir je 7
Nijedan muškarac neće pokazati više saosećanja od ovoga. On ume da sasluša svog sagovornika, veoma je pažljiv i vrlo nežan ljubavnik. Voli da sluša laganu i romantičnu muziku i da uživa „svim čulima“. Da li je to zaista muškarac? Da! Ukoliko vam se upravo to dopada, prepustite mu se i zaboravite na sve oko sebe.


meni ovaj lik dosadan user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 23:32:00   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Zbir je 7
Nijedan muškarac neće pokazati više saosećanja od ovoga. On ume da sasluša svog sagovornika, veoma je pažljiv i vrlo nežan ljubavnik. Voli da sluša laganu i romantičnu muziku i da uživa „svim čulima“. Da li je to zaista muškarac? Da! Ukoliko vam se upravo to dopada, prepustite mu se i zaboravite na sve oko sebe.


meni ovaj lik dosadan user posted image




od ponudjenih mi je ova varijanta najgorauser posted image ........imam predstavu da je poput neke razvlakeuser posted image nikad kraja onome sto pocneuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 23:32:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Zbir je 7
Nijedan muškarac neće pokazati više saosećanja od ovoga. On ume da sasluša svog sagovornika, veoma je pažljiv i vrlo nežan ljubavnik. Voli da sluša laganu i romantičnu muziku i da uživa „svim čulima“. Da li je to zaista muškarac? Da! Ukoliko vam se upravo to dopada, prepustite mu se i zaboravite na sve oko sebe.


meni ovaj lik dosadan user posted image




od ponudjenih mi je ova varijanta najgorauser posted image ........imam predstavu da je poput neke razvlakeuser posted image nikad kraja onome sto pocneuser posted image

da ja zamisljam on bi da pita sta ja zelim i kako zelim user posted image user posted image p

< Poruku je uredio triputmama -- 13.6.2012 23:33:23 >

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 23:33:53   
veeseelaa
mrljo bi on nešto, mrljo, dok mu ne bi tać zveknula user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 23:33:57   
bananica
a i 2 nije za pozeljetiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 23:35:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

a i 2 nije za pozeljetiuser posted image

auu
mene asocira na nekog seljacinu

< Poruku je uredio triputmama -- 13.6.2012 23:38:30 >

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 23:37:21   
veeseelaa
Zbir je 2
Za ovog muškarca nikako ne bismo smeli da tvrdimo da je savršen ljubavnik. Naime, on mu „nije ni do malog prsta“. Ovaj muškarac je dosadan, on je samo bleda senka ljubavnika kakvog bi svaka žena volela da ima pored sebe. On voli da se hvali svojim „poduhvatima“, iako su to sve samo obične laži. Ako bi se više posvetio sebi, možda bi tada saznao šta je strast i želja. Stoga mu pomozite da bolje upozna sebe.


ko da neko ima vremena za peglanje user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 23:51:14   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mrljo bi on nešto, mrljo, dok mu ne bi tać zveknula user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
13.6.2012 23:53:14   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Zbir je 2
Za ovog muškarca nikako ne bismo smeli da tvrdimo da je savršen ljubavnik. Naime, on mu „nije ni do malog prsta“. Ovaj muškarac je dosadan, on je samo bleda senka ljubavnika kakvog bi svaka žena volela da ima pored sebe. On voli da se hvali svojim „poduhvatima“, iako su to sve samo obične laži. Ako bi se više posvetio sebi, možda bi tada saznao šta je strast i želja. Stoga mu pomozite da bolje upozna sebe.


ko da neko ima vremena za peglanje user posted image


auuuuuuuuu, ja sam onda dobro prosla sa jedinicomuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
15.6.2012 12:39:05   
veeseelaa
Pored toga što veruju u dobre duhove i moć horoskopa, Japanci smatraju i da krvna grupa, takođe, može imati velikog uticaja na naš karakter i psihičke osobine, pa samim tim i na to kako je ko predodređen da se ponaša u ljubavi


Grupa A Ljudi sa ovom krvnom grupom su iskreni, osećajni, strpljivi i rezervisani. Dobri su partneri i na njih uvek možete da se oslonite. Najverovatnije nisu previše zabavni u krevetu, ali to nadoknađuju odličnim veštinama socijalizacije, pa tako predstavljaju odlično društvo za odlazak u restoran, pozorište ili na nekakvu izložbu ili promociju. Uvek su tu za one kojima je neophodna emocionalna potpora, odlični su roditelji i dobro se snalaze u stresnim situacijama.


Grupa B
Divlji, strastveni, kreativni, snažni… Ova krna grupa idealna je za izbegavanje u Japanu, ali u otvorenijim kulturama tu su svi oni loši momci i devojke zbog kojih je lako izgubiti pamet. U vezi
su užasni, sebični i neodgovorni, ali to je upravo ono što nam je ponekad potrebno.


Grupa AB
Hladne glave, smireni, racionalni ljudi sa jako izraženom društvenom notom. Lako se prilagođavaju bilo kojoj situaciji. Za vezu su odlični, ali na jedno morate biti spremni: ljudi s ovom krvnom grupom nikada neće uzvraćati ljubav jednakom merom kojom će je uzimati. Osim toga, odlično su društvo na zabavama, a jedina im je mana prevelika kritičnost.


Grupa 0
Društveni i optimistični, vlasnici ove krvne grupe lako će se složiti sa svim predlozima i neće previše insistirati na tome da isteraju svoje. Tople su osobe koje obožavaju da se maze, što se odlično slaže sa njihovim neverovatnim osećajem za romantiku. Uz romantičnu stranu, imaju i nekoliko loših: ljubomorni su, sujetni i arogantni, tako da nemojte se iznenaditi činjenicom da će hteti da kopaju po vašem mobilnom telefonu.


< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.6.2012 12:40:41 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
15.6.2012 18:19:15   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: triputmama

moj br 9
ah kuku meni

Broj devet simboliše razuzdanost i „divljinu“. A kada ovaj muškarac demonstrira svoju strast, imaćete osećaj da ste dospeli u sasvim drugi svet. Njemu je seks u krvi, a umetnost zavođenja njegovo drugo ime. Jedini problem je taj što mu ništa drugo nije na pameti!


ko jos ima devetku






Imam ja user posted image user posted image Hebem mu ime kad mu je kilometarsko pa tona vokala user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
15.6.2012 18:29:27   
mila81
U mene br.2, a krvna grupa A, tako da mogu samo reći po ovome "jadna ja", ali valjda u stvarnosti, odnosno van papira i matematike, logike....opet "jadna ja" al u velikom + user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Njegovo ime otkriva kakav je u krevetu!
15.6.2012 18:36:35   
ElmaB
E ovakav je moj. Pogodili su.

Zbir je 7
Nijedan muškarac neće pokazati više saosećanja od ovoga. On ume da sasluša svog sagovornika, veoma je pažljiv i vrlo nežan ljubavnik. Voli da sluša laganu i romantičnu muziku i da uživa „svim čulima“. Da li je to zaista muškarac? Da! Ukoliko vam se upravo to dopada, prepustite mu se i zaboravite na sve oko sebe.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *