|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 14:45:34   
MaminaBeba
Gluplju temu odavno nisam vidjela.. Bože svašta!!! Svoju bebu, svoje djetešce, svoje milo čedo ljubim od glave do pete, pa i usnice i okice i obraze i vratić, i rukice i pupu i none, pa to sam ja rodila, to ja gajim, pazim, mazim, milujem i beskrajno volim .. Još da se nađem u razmišljanju trebam li svoje dijete poljubiti u usnice jer je to nešto odvratno, perverzno, grozno, (pošto vidim da ima zgroženih), tek bih onda otišla psihijatru da se posavjetujem, da mi napiše kakvu šifru ili dijagnozu ... Meni nije normalan onaj koji u tome vidi nešto čudno ili nešto abnormalno ... Zna se šta je roditeljski poljubac, ma gdje on bio, a zna se šta je poljubac kao poljubac sa partnerom.. Eh svašta u Božijoj bašti.

_____________________________

*07.08.2010*
Mamin i tatin princ, blagoslov, život!

*16.03.2013*
Mamina, tatina, bracina princeza, naša druga radost!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 14:53:52   
jasmin
Dajte zene ne idite ni u jednu krajnost. Nije normalan onaj ko smatra da je ok da ljubi,nije normalan onaj ko smatra da to nije ok user posted image .....
Postujte drugaciji stav i nemojte biti toliko perfektno uvjerene da je ispravno iskljucivo ono sto vi radite.
Ja sam protiv i normalna sam i bas me briga kakve mastarije razvija onaj ko se cudi sto sam ja protiv.
Za razliku od nekih...ne smatram da osobe koje cmoknu svoju djecu u usta nisu normalne...ili trebam smatrati user posted image .
Svasta od teme.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 15:23:18   
lila25
Nije mi jasno da neko poljubac sa djetetom moze uporedjivati s onim sa partnerom ili ti sa TV-a...LJubimo se,volimo se bude poljubac i u usne i u rukice guzu ...ali mi nije jasno da je to nekome perverznouser posted image
Postujem izbor ali nikako ne osudjujem ako neko na takav nacin coki svoje djete...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 15:25:01   
veeseelaa
svađa, svađauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 15:29:08   
Blue rose RR
Nije svađa - nego ključ - opetuser posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 130
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *