|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: skafander
15.12.2010 11:35:18   
chuci
lady26 meni treba donji dio skafandera. možeš li mi pliz napisati gdje na pijaci na otoci. jel onaj dio podzemni, ili ono tamo prema buća potoku otvoreno.

mislim ne treba meni, nego Ajši user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: skafander
15.12.2010 11:36:28   
Lady26
Ja jos nisam kupila, jos obilazim radnje ali ne mogu da vjerujem da nema skafandera, mislim vecih brojeva, ima ali za bebe tj mali brojevi i sa zatvorenim nogavicama. Mislim da cu uzeti onaj u baby radnji, jer mi i boja odgovara a mislim da nije skup
Pa dinkice ne znam vjeruj mi, pipala sam i stvarno su topli a sad ako je vjerovati teti kaze da je nepromociv...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: skafander
15.12.2010 11:41:19   
Lady26
Hehehehehe pretpostavila sam da ne treba tebi user posted image .
Mercur pijaca, tj zatvorena, niz stepenice, desni dio pijace, kad udjes kroz vrata ides lijevo i do dna, pa desno i tu negdje je teta sa djecijom robom (cini mi se da je box u lijevom redu)
Jaoooooooooo ko ce se snaci hehehehe.... lijevo desno, desno lijevo hahahahaha
Al bas tako ide ako sam pisala gore.
Ali ti donji dijelovi su teget plavi, neka siva tamnija boja, narandzasti i maslinato zeleni....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: skafander
15.12.2010 12:43:48   
Malenaoduvijek
samo da vam kazem da je skafandera bilo i na siranu prije 2 sedmice i nisu skupi uopste.a bilo je i samih hlaca ali od broja 92.
nadam se da ce nekome ova info biti korisnauser posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: skafander
15.12.2010 15:14:06   
puma
Lady ljepoto, kakav tacno trazis da vidim ima li ovdje za princezu?

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: skafander
20.12.2010 11:39:55   
miracle
IZVORNA PORUKA: miracle

Ja sam takođe u potrazi za skafanderom.
Ima li ko kakvih novih informacija?

U Intersportu imaju ali su  cijene malo "too much" pa baš mi se ne daje toliko novca,kad će ga nositi jednu zimu.

Nekako mi je realno do 80-90KM za solidan skafander.





Ja sam s poslom na socijalnom....baš mi je nezgodno do grada u vrijeme radnog vremena otićiuser posted image .

Ovi u mercator marketu mi se ne sviđaju,ne čine mi se neudobnim,krutim.



Kupila skafander u mališi mercur otoka(već je neko tamo kupio)72,00 KM .Nama je super.



< Poruku je uredio miracle -- 20.12.2010 11:40:22 >

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: skafander
20.12.2010 11:52:54   
Dinkica
I mi smo konačno kupili, isto kao dadada, Intersport, 60KM, donji dio 104 veličina sa tregerima (imamo već dvije jakne), nogavice su duge, taman da se jednom podvrne user posted image , kad sam došla kući pogledah fino etiketu piše za 4 godine user posted image ( a nešto se smijem mami i svekrvi kad kupe Adni, pliva u stvarima), isprobali ga juče na sankanju, super je, nije joj krut, uglavnom zadovoljni i uzdravlju da sva dječica poderu svoje skafandere user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: skafander
20.12.2010 11:57:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dinkica

I mi smo konačno kupili, isto kao dadada, Intersport, 60KM, donji dio 104 veličina sa tregerima (imamo već dvije jakne), nogavice su duge, taman da se jednom podvrne user posted image , kad sam došla kući pogledah fino etiketu piše za 4 godine user posted image ( a nešto se smijem mami i svekrvi kad kupe Adni, pliva u stvarima), isprobali ga juče na sankanju, super je, nije joj krut, uglavnom zadovoljni i uzdravlju da sva dječica poderu svoje skafandere user posted image
ma bice im taman dogodine...vidjecesuser posted image user posted image user posted image

to su ti br. za male francuze i italijane...pusti to fol za 4 goduser posted image

(odgovor članu Dinkica)
  Neposredna veza do poruke: 233
   RE: skafander
20.12.2010 13:04:12   
Adana
IZVORNA PORUKA: chuci

lady26 meni treba donji dio skafandera. možeš li mi pliz napisati gdje na pijaci na otoci. jel onaj dio podzemni, ili ono tamo prema buća potoku otvoreno.




Ja sam te donje dijelove skafandera kao i vece skafandere vidjla na pijaci Sirano, u radnji koja je tacno ispred prolaza kroz koji se udje u pijacu od Vjecne vatre...

A znam da su prosle godine kupovali te donje dijelove na pijaci Kvadrant, ona prema Buca Potoku.

Skafandere sam vidjela i na pijaci na Ilidzi.

Isto tako i u Skafi u Halilovicoma.

I na Bascarsiji, u ulici u kojoj se nalazi cevabdzinica Specijal, samo gore blize ulazu u Kolobaru. Prekoputa te prodavnice djecice odjece se nalazi obucar Talic.

< Poruku je uredio Adana -- 20.12.2010 13:05:51 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: skafander
20.12.2010 13:43:10   
babina beba
Snizenje u Fisu u Rajlovcu. Skafanderi za bebe malo vece 16KM!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: skafander
27.12.2010 14:43:52   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Dinkica

IZVORNA PORUKA: dadada

ja sam u intersportu kupila "ski" pantole za 60 KM...poslusala sam hanady..kupila sam mu 2 br. veceuser posted image ..ne primjeti se kada zavrnemuser posted image ..tako da imamo za slijedecu godinu...a mozda i onu tamouser posted image

jaknu imamo...mada ce dobiti i ovu sto ide uz skafander...to mu je poklon od tetke za N.guser posted image user posted image ...jakna je ukrv skupa...ali je divnauser posted image ...a za sve je kriva-pustarauser posted image



Neka ste i to riješili, i ja sam bila neko veče, obilazila oko njih, prelijepi su, to mi je podnošljivo za pantalone 60KM, koji ste broj uzeli, koliko maleni ima mjeseci?, moja 22 pa da se ravnam za veličinu. I pošto ti živiš blizu da nisi slučajno gledala u Frenchy u Merkuru sestra mi reče da ima dvodjelni za djevojčice oko 55 km pa ako si vidjela da javiš valja li to šta. Sestra je djevojka, nema iskustva sa skafanderima pa mi nije baš mjerodavna user posted image

ja sam mu uzela 104user posted image ...nije bilo 102...bila 98 a to mu je knap...a on sad ima 21 mjesec
nisam bila u frenchy-u...tamo nema skoro nista za djecake...bude ponesto ali uglavnom od sintetike pa ne idem...al' cu ti rado otici...pa ti javnem...koji ti br. treba



i mi smo isto taj kupili, tačnije 59 KM košta, mislim da je firma Etirel i ima neku gumenu etiketu u obliku kruga na nogavici sa duškom dugouškom (sive boje-je li i kod vas isti takavuser posted image user posted image )...mi uzeli broj 98 i izgleda kao mali astronaut..piše za 2 godine tako da će moći i slijedeće godine garant jer je on mali crv user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: skafander
27.12.2010 14:45:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Dinkica

IZVORNA PORUKA: dadada

ja sam u intersportu kupila "ski" pantole za 60 KM...poslusala sam hanady..kupila sam mu 2 br. veceuser posted image ..ne primjeti se kada zavrnemuser posted image ..tako da imamo za slijedecu godinu...a mozda i onu tamouser posted image

jaknu imamo...mada ce dobiti i ovu sto ide uz skafander...to mu je poklon od tetke za N.guser posted image user posted image ...jakna je ukrv skupa...ali je divnauser posted image ...a za sve je kriva-pustarauser posted image



Neka ste i to riješili, i ja sam bila neko veče, obilazila oko njih, prelijepi su, to mi je podnošljivo za pantalone 60KM, koji ste broj uzeli, koliko maleni ima mjeseci?, moja 22 pa da se ravnam za veličinu. I pošto ti živiš blizu da nisi slučajno gledala u Frenchy u Merkuru sestra mi reče da ima dvodjelni za djevojčice oko 55 km pa ako si vidjela da javiš valja li to šta. Sestra je djevojka, nema iskustva sa skafanderima pa mi nije baš mjerodavna user posted image

ja sam mu uzela 104user posted image ...nije bilo 102...bila 98 a to mu je knap...a on sad ima 21 mjesec
nisam bila u frenchy-u...tamo nema skoro nista za djecake...bude ponesto ali uglavnom od sintetike pa ne idem...al' cu ti rado otici...pa ti javnem...koji ti br. treba



i mi smo isto taj kupili, tačnije 59 KM košta, mislim da je firma Etirel i ima neku gumenu etiketu u obliku kruga na nogavici sa duškom dugouškom (sive boje-je li i kod vas isti takavuser posted image user posted image )...mi uzeli broj 98 i izgleda kao mali astronaut..piše za 2 godine tako da će moći i slijedeće godine garant jer je on mali crv user posted image

to je tajuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 237
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *