|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika
4.11.2013 23:36:25   
idana_85
rumenila su roskastih boja, boje breskve, ono smedje je bronzer. bronzer bi se trebao koristti ljeti,a u ostalim dobima rumenila, zavisno od tena
usput sad je super praznicni katalog u oriflamu po meni do sada najbolji pa pogledajte. a u proslom je bila super ponuda set bb krema i rumenilo :)
http://ba.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201316

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: Kozmetika
4.11.2013 23:50:42   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Moram reci da sam prezadovoljna sa Maybelline BB kremom. user posted image
Imam problema sa rumenilom, nikako da potrefim boju/ton itd.


Je li ona u svijetlo plavoj tubi? Cakli li se lice poslije par sati, i prekriva li crvenilo?

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Kozmetika
5.11.2013 0:25:58   
anagloria
ti ove nase nazivas strucnjacima , svaki dan mijenjaju misljenje da bih imali sto da nam pisu user posted image , najbolje da svaka od nas vidi sto je za nju najbolje ,
za mene nikad vise topla voda ...hladna voda i gel navece i ujutro ,moja Clinique nocna krema .

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Kozmetika
5.11.2013 1:26:16   
Galicia

IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: Galicia

Moram reci da sam prezadovoljna sa Maybelline BB kremom. user posted image
Imam problema sa rumenilom, nikako da potrefim boju/ton itd.


Je li ona u svijetlo plavoj tubi? Cakli li se lice poslije par sati, i prekriva li crvenilo?



Ovo je ta. Ne cakli se ni sekunde, cak je i ne osjetim nakon 5 minuta. Lagana na licu, ne zateze i nemam osjecaj one tezine. Meni prekriva crvenilo.


https://www.google.com/search?q=maybelline+bb+cream&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=uTp4UqHNDtTF4APH_YCwAw&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=653#facrc=_&imgdii=_&imgrc=tPMOb7Rq1uzZGM%3A%3BQsEWCwJRIWZ2_M%3Bhttp%253A%252F%252Fimg1.targetimg1.com%252Fwcsstore%252FTargetSAS%252F%252Fimg%252Fp%252F14%252F06%252F14060992.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.target.com%252Fp%252Fmaybelline-dream-fresh-bb-cream%252F-%252FA-14081984%3B410%3B410

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: Kozmetika
5.11.2013 8:25:20   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Ja bih zeljela probati eye liner. Samo se moram malo uferciti kako se stavlja precizno. Mislim da bi mi pristajao. Malo da vuce na pin up izgled. Inace imam svjetao ten, tamnu kosu i kratke siske. Pa uz eye liner i crveni ruz da budem prava vintage girl. user posted image user posted image


Ovo ti je idealno
http://www.solus71.com/wp-content/uploads/2013/04/300320081143.jpg
Ja sam s olovkom bila na vi uvijek, jer se fkt mora izvjezbati da bude perfektno precizno. Ali s ovim sam se na prvu povezala user posted image Odlična je!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Kozmetika
5.11.2013 8:32:27   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: anagloria

rekla sam hladnom a ne ledenom user posted image

Pa ne bih se baš složila da je to najbolje, a ne bi ni stručnjaci
http://metro-portal.hr/kakvom-se-vodom-trebate-umivati-po-tipu-koze/78761

Ipak smo mi svi različiti, različitih tipova kože i ne odgovara nam svima isto.



Ne mogu ni zamisliti da se ujutro ne zalijem sto hladnijom vodom da se razbudim. Nema mi nista draze user posted image A kad cistim lice onda pristajem i na toplu.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Kozmetika
5.11.2013 9:00:15   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: anagloria

ti ove nase nazivas strucnjacima , svaki dan mijenjaju misljenje da bih imali sto da nam pisu user posted image , najbolje da svaka od nas vidi sto je za nju najbolje ,
za mene nikad vise topla voda ...hladna voda i gel navece i ujutro ,moja Clinique nocna krema .

To je bila suština mog posta: ono što odgovara tebi, ne mora i meni.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu anagloria)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Kozmetika
5.11.2013 9:10:54   
mala_sa
IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: Galicia

Moram reci da sam prezadovoljna sa Maybelline BB kremom. user posted image
Imam problema sa rumenilom, nikako da potrefim boju/ton itd.


Je li ona u svijetlo plavoj tubi? Cakli li se lice poslije par sati, i prekriva li crvenilo?



Ovo je ta. Ne cakli se ni sekunde, cak je i ne osjetim nakon 5 minuta. Lagana na licu, ne zateze i nemam osjecaj one tezine. Meni prekriva crvenilo.




A vidjela sam i ovu user posted image ; bas cu je probati nakon ove sad sto imam. Ja imam stvarno cisto lice, samo sto imam crvene obraze, pa ne volim bas to "prirodno" rumenilo, i treba mi neka koja to fino "zamaskira" user posted image

< Poruku je uredio mala_sa -- 5.11.2013 9:11:44 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Kozmetika
5.11.2013 9:12:57   
MicoTico
Reče mi maloprije kolegica sa posla da je u Didacu snižena ArtDeco podloga za sjenke , sa 11,20 na 6,80.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: Kozmetika
5.11.2013 10:43:54   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: Galicia

Moram reci da sam prezadovoljna sa Maybelline BB kremom. user posted image
Imam problema sa rumenilom, nikako da potrefim boju/ton itd.


Je li ona u svijetlo plavoj tubi? Cakli li se lice poslije par sati, i prekriva li crvenilo?



Ovo je ta. Ne cakli se ni sekunde, cak je i ne osjetim nakon 5 minuta. Lagana na licu, ne zateze i nemam osjecaj one tezine. Meni prekriva crvenilo.


https://www.google.com/search?q=maybelline+bb+cream&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=uTp4UqHNDtTF4APH_YCwAw&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=653#facrc=_&imgdii=_&imgrc=tPMOb7Rq1uzZGM%3A%3BQsEWCwJRIWZ2_M%3Bhttp%253A%252F%252Fimg1.targetimg1.com%252Fwcsstore%252FTargetSAS%252F%252Fimg%252Fp%252F14%252F06%252F14060992.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.target.com%252Fp%252Fmaybelline-dream-fresh-bb-cream%252F-%252FA-14081984%3B410%3B410


ja sam danas isla ovo da kupim i nisam bila sigurna jel to to i sada vidim , mala tubica mada pise jedna kap je dovoljna sad ne znam sa bojama koju da uzmem kod nas ima samo tamna i svjetla nista izmedju doduse bledunjava sam . Jel ti ovo stavljas umejsto tecnog pudera ???


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: Kozmetika
5.11.2013 11:02:48   
Hannica
Ovo je nesto od kozmetike sto zaista volim i cesto koristim,predivno mirise i ljeti ga koristim umjesto parfema. Ponekad napravim pauzu i uzmem drugi da mi ne dosadi. Sad sam vidjela da postoji i parfem isti,da li je neko korostio,gdje ima kupiti i koliko je KM?user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: Kozmetika
5.11.2013 11:30:37   
anagloria
pa naravno ali mozda nekom drugom da ,nemamo svi problem sa kapilarima ...
svi iznesemo sto imamo a svako bira sebi sta mu odgovara npr.ako neko proba hladnu vodu
a ne odgovara mu naravno nece nastaviti da se umiva samo zbog toga sto mu je neko rekao
vec ce koristiti ono sto mu odgovara ali isto tako mnogo zena sigurna sam nikad nije ni probalo hladnu vodu
a mozda bi bas to bilo dobro za njihovo lice kao npr za moje ...
koliko god malo da spavam ako se umivam hladnom vodom na mom licu se ne vidi umor ...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: Kozmetika
5.11.2013 11:34:11   
bebaa

IZVORNA PORUKA: anagloria

pa naravno ali mozda nekom drugom da ,nemamo svi problem sa kapilarima ...
svi iznesemo sto imamo a svako bira sebi sta mu odgovara npr.ako neko proba hladnu vodu
a ne odgovara mu naravno nece nastaviti da se umiva samo zbog toga sto mu je neko rekao
vec ce koristiti ono sto mu odgovara ali isto tako mnogo zena sigurna sam nikad nije ni probalo hladnu vodu
a mozda bi bas to bilo dobro za njihovo lice kao npr za moje ...
koliko god malo da spavam ako se umivam hladnom vodom na mom licu se ne vidi umor ...

evo se od juče umivam hladnom vodom...ne mogu reći da osjetim ikakvu razliku....u svakom slučaju se bolje dohavizam sa hladnom nego s toplom vodom......user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu anagloria)
Neposredna veza do poruke: 888
   RE: Kozmetika
5.11.2013 11:35:34   
anagloria
svi koristimo sto nam odgovara ,topla mi je uvijek bila prijatnija i zato i jesam se toplom umivala
ali sad od kad sam pocela sa hladnom ,rekla sam nikad vise topla,od tople lice mi potamni a imam svjetao ten ...
user posted image ,nervira me ako lice ne blista,ako izgleda tamno i umorno...user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: Kozmetika
5.11.2013 11:45:26   
anagloria
meni je hladna voda uklonila umoran izraz na licu i koza je ponovo normalna
pre je bilo dana kad mi je izgledalo lice nekako opusteno a ne zategnuto plus nekako tamno ,nekako nezdravo i to je bio
jedini problem koji sam imala sa kozom...sad ponovo blistam zahvaljujuci hladnoj vodi user posted image
Hvala sto si podjelila sa nama svoje iskustvo sa hladnom vodom user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: Kozmetika
5.11.2013 11:50:43   
anagloria
dali si kad koristila neku masku koju si sama pripremala?

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: Kozmetika
5.11.2013 11:55:51   
bebaa

IZVORNA PORUKA: anagloria

dali si kad koristila neku masku koju si sama pripremala?


ne znam na koga s eodnosi pitanje......citiraj.....
a što se mene tiče nikad nikakve maske ni iz kućne radinosti niti kupovne nisam koristila......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu anagloria)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: Kozmetika
5.11.2013 12:01:10   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: Galicia

Moram reci da sam prezadovoljna sa Maybelline BB kremom. user posted image
Imam problema sa rumenilom, nikako da potrefim boju/ton itd.


Je li ona u svijetlo plavoj tubi? Cakli li se lice poslije par sati, i prekriva li crvenilo?



Ovo je ta. Ne cakli se ni sekunde, cak je i ne osjetim nakon 5 minuta. Lagana na licu, ne zateze i nemam osjecaj one tezine. Meni prekriva crvenilo.


https://www.google.com/search?q=maybelline+bb+cream&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=uTp4UqHNDtTF4APH_YCwAw&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=653#facrc=_&imgdii=_&imgrc=tPMOb7Rq1uzZGM%3A%3BQsEWCwJRIWZ2_M%3Bhttp%253A%252F%252Fimg1.targetimg1.com%252Fwcsstore%252FTargetSAS%252F%252Fimg%252Fp%252F14%252F06%252F14060992.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.target.com%252Fp%252Fmaybelline-dream-fresh-bb-cream%252F-%252FA-14081984%3B410%3B410


ja sam danas isla ovo da kupim i nisam bila sigurna jel to to i sada vidim , mala tubica mada pise jedna kap je dovoljna sad ne znam sa bojama koju da uzmem kod nas ima samo tamna i svjetla nista izmedju doduse bledunjava sam . Jel ti ovo stavljas umejsto tecnog pudera ???



Cini mi se da nema puno izbora u nijansama. I ja sam ti bledunjava a koristim "medium sheer tint". I naravno koristim umjesto tecnog pudera.

Hannice, ja sam koristila taj parfem i mlijeko za tijelo. Bas me baci u nostalgiju. Parfem je malo jaci od mlijeka, ali dobri su.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: Kozmetika
5.11.2013 12:11:25   
ena23
kao potpuni laik d pitam.. u cemu je razlika izmedju tecnog pudera i kreme u boji pudera? to su te bB kreme sto spominjete jel? ja odavno koristim neki max factor puder, nemam pojma ni koji ni sta, ai sad mi se pocela koze ljustiti zadnjih sedmica, pa misli malo promjeniti nesto. te kreme mi primamljivo zvuce.

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: Kozmetika
5.11.2013 12:12:53   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ena23

kao potpuni laik d pitam.. u cemu je razlika izmedju tecnog pudera i kreme u boji pudera? to su te bB kreme sto spominjete jel? ja odavno koristim neki max factor puder, nemam pojma ni koji ni sta, ai sad mi se pocela koze ljustiti zadnjih sedmica, pa misli malo promjeniti nesto. te kreme mi primamljivo zvuce.

puder je gusce texture i vise pokriva

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: Kozmetika
5.11.2013 12:17:02   
bebaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: ena23

kao potpuni laik d pitam.. u cemu je razlika izmedju tecnog pudera i kreme u boji pudera? to su te bB kreme sto spominjete jel? ja odavno koristim neki max factor puder, nemam pojma ni koji ni sta, ai sad mi se pocela koze ljustiti zadnjih sedmica, pa misli malo promjeniti nesto. te kreme mi primamljivo zvuce.

puder je gusce texture i vise pokriva

mene ova krema takođe interesuje.......ne znam koliko je dobra kao vid hidratacije ili zaštite....da li je samo za hajmo reći uljepšavanje ili ima efekta i kod zaštite lica i hranjenja kože.....i koja bi marka eventualno bila dobra za masno lice....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: Kozmetika
5.11.2013 12:36:15   
anagloria

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: anagloria

dali si kad koristila neku masku koju si sama pripremala?


ne znam na koga s eodnosi pitanje......citiraj.....
a što se mene tiče nikad nikakve maske ni iz kućne radinosti niti kupovne nisam koristila......



da tebe sam pitala ,mozda neko nesto i napise na tu temu ...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: Kozmetika
6.11.2013 8:27:34   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: ena23

kao potpuni laik d pitam.. u cemu je razlika izmedju tecnog pudera i kreme u boji pudera? to su te bB kreme sto spominjete jel? ja odavno koristim neki max factor puder, nemam pojma ni koji ni sta, ai sad mi se pocela koze ljustiti zadnjih sedmica, pa misli malo promjeniti nesto. te kreme mi primamljivo zvuce.

puder je gusce texture i vise pokriva

mene ova krema takođe interesuje.......ne znam koliko je dobra kao vid hidratacije ili zaštite....da li je samo za hajmo reći uljepšavanje ili ima efekta i kod zaštite lica i hranjenja kože.....i koja bi marka eventualno bila dobra za masno lice....user posted image


ja sam koristila od Nive i to je prvi produkt od Nive da meni ne pase dok mojoj snahi pase superrrr ja npr. najvise volim tecni ppuder od Oriflaim on mi je super on mi je najboljii al sam ga zaboravila uzet sada u BIH kad sam bila :((( al definitivno najbolji.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: Kozmetika
6.11.2013 8:37:51   
Mirkica
to je ovaj vidim ima i kod ans sad cu ja to poruciti al stvarno je ovo najbolej sto sam dosada probala

http://www.google.de/imgres?imgurl=http://gb.oriflame.com/catalog-images/product/global/21621_1.png&imgrefurl=http://gb.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode%3D21621&h=645&w=645&sz=177&tbnid=FXxDF60IJzvdWM:&tbnh=93&tbnw=93&zoom=1&usg=__HeiVI-JfJqRAOVzhoEyjcVn1zJs=&docid=BkNds84rO3KvqM&sa=X&ei=W_F5Ure5BITTtAbmp4CgAQ&sqi=2&ved=0CD4Q9QEwAg&dur=1029

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: Kozmetika
6.11.2013 8:47:53   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Mirkica

to je ovaj vidim ima i kod ans sad cu ja to poruciti al stvarno je ovo najbolej sto sam dosada probala

http://www.google.de/imgres?imgurl=http://gb.oriflame.com/catalog-images/product/global/21621_1.png&imgrefurl=http://gb.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode%3D21621&h=645&w=645&sz=177&tbnid=FXxDF60IJzvdWM:&tbnh=93&tbnw=93&zoom=1&usg=__HeiVI-JfJqRAOVzhoEyjcVn1zJs=&docid=BkNds84rO3KvqM&sa=X&ei=W_F5Ure5BITTtAbmp4CgAQ&sqi=2&ved=0CD4Q9QEwAg&dur=1029


ja ovaj koristim i extra mi je
sad cekam da mi stignu kuglice
jesil njih koristila.kakve su

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *