|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ne volite od hrane?
19.7.2011 21:43:34   
ElRa
kisele krastavce, sve vrste kiselih salata, jogurt, kiselo mlijeko, kajmak od mlijeka, pitu od tikve i zelja, ,
iznutrice,drob,glavusa, srce,mozak, jezik i takve ostale cudne stvari


< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:20:59 >

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Šta ne volite od hrane?
19.7.2011 21:50:39   
bambi7
Uh ja onaj sutlijas ne mogu primirisati, inace ostalo haman sve metem.....user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:21:08 >

(odgovor članu ElRa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Šta ne volite od hrane?
19.7.2011 22:28:25   
Skvo RR
Pa sta ne volim..? Ne volim masnu hranu.To mi je neki generalni kriterij. Nju nikako ne pravim i ne jedem. E, sada od "ostale" hrane imam omiljenu hranu i hranu koja me ne privlaci da je jedem (a u biti mogla bi je pojesti)....Kao znacajne predstavnike ove druge grupe izdvojila bi:
1. prasu
2. ribe iz konzerve
3. mlijeko
4. sve "kafurine" (to su ove 2u1, 3u1 i slicno)
5. ovciji sir




< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:21:17 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Šta ne volite od hrane?
19.7.2011 22:34:39   
aazra
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Pa sta ne volim..? Ne volim masnu hranu.To mi je neki generalni kriterij. Nju nikako ne pravim i ne jedem. E, sada od "ostale" hrane imam omiljenu hranu i hranu koja me ne privlaci da je jedem (a u biti mogla bi je pojesti)....Kao znacajne predstavnike ove druge grupe izdvojila bi:
1. prasu
2. ribe iz konzerve
3. mlijeko
4. sve "kafurine" (to su ove 2u1, 3u1 i slicno)
5. ovciji sir








To je nesto bez cega ja ne mogu zamisliti dan...ali ukusi su razliciti...zato ja ne volim bosansku pijem je samo u gostima ili kada mi neko dodje.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:21:28 >


_____________________________








(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Šta ne volite od hrane?
19.7.2011 22:36:32   
aazra
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: aazra

A mm se zeza da ce mi jednom nasuti u flasu od jogurta kefir da vidi moju reakcijuuser posted image



Vjeruj da ne bi skontala, današnji kefir nije ni nalik tom koji ti se zgadio. Znam ja, ja ga volim i moram pravit svoj uz pomoć kefirnih gljivica da bih dobila omiljeni napitak. user posted image Gotovo, niko više neće htjet pričat samnom user posted image



Nije valjda....Zar to ima za kupiti kefirnih gljivica..Dobro da znam ako nekad ne daj boze pomislim popiti otrovuser posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:21:39 >


_____________________________








(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Šta ne volite od hrane?
19.7.2011 22:38:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: ElRa

kisele krastavce, sve vrste kiselih salata, jogurt, kiselo mlijeko, kajmak od mlijeka, pitu od tikve i zelja, ,
iznutrice,drob,glavusa, srce,mozak, jezik i takve ostale cudne stvari



user posted image user posted image user posted image
eh ovako...sve ovo i ja ne gledam, ne kuham i ne jedemuser posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:21:53 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ElRa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Šta ne volite od hrane?
19.7.2011 22:39:33   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Pa sta ne volim..? Ne volim masnu hranu.To mi je neki generalni kriterij. Nju nikako ne pravim i ne jedem. E, sada od "ostale" hrane imam omiljenu hranu i hranu koja me ne privlaci da je jedem (a u biti mogla bi je pojesti)....Kao znacajne predstavnike ove druge grupe izdvojila bi:
1. prasu
2. ribe iz konzerve
3. mlijeko
4. sve "kafurine" (to su ove 2u1, 3u1 i slicno)
5. ovciji sir








To je nesto bez cega ja ne mogu zamisliti dan...ali ukusi su razliciti...zato ja ne volim bosansku pijem je samo u gostima ili kada mi neko dodje.



...a ja priznajem samo bosansku...sto je meni kafa...user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:22:05 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Šta ne volite od hrane?
19.7.2011 22:40:11   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: aazra

A mm se zeza da ce mi jednom nasuti u flasu od jogurta kefir da vidi moju reakcijuuser posted image



Vjeruj da ne bi skontala, današnji kefir nije ni nalik tom koji ti se zgadio. Znam ja, ja ga volim i moram pravit svoj uz pomoć kefirnih gljivica da bih dobila omiljeni napitak. user posted image Gotovo, niko više neće htjet pričat samnom user posted image



Nije valjda....Zar to ima za kupiti kefirnih gljivica..Dobro da znam ako nekad ne daj boze pomislim popiti otrovuser posted image




Gdje se to uopste kupuje?user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:22:26 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Šta ne volite od hrane?
19.7.2011 22:41:12   
aazra
Meni bosanska kafa tesko sjeda na zeludac tako je masna ...dok 3u1 posebno "nes" me tako oraspoloziuser posted image
Ali priznajem ni ja ne volim sve, nemaju sve isti okus...

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:23:17 >


_____________________________








(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Šta ne volite od hrane?
19.7.2011 22:41:41   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: aazra

A mm se zeza da ce mi jednom nasuti u flasu od jogurta kefir da vidi moju reakcijuuser posted image



Vjeruj da ne bi skontala, današnji kefir nije ni nalik tom koji ti se zgadio. Znam ja, ja ga volim i moram pravit svoj uz pomoć kefirnih gljivica da bih dobila omiljeni napitak. user posted image Gotovo, niko više neće htjet pričat samnom user posted image



Nije valjda....Zar to ima za kupiti kefirnih gljivica..Dobro da znam ako nekad ne daj boze pomislim popiti otrovuser posted image




Gdje se to uopste kupuje?user posted image user posted image


Da ako imaš nekoga van BiH...oni to u kesi nekoj prodaju a onda se ona množi...
sve znam smao sam propustila svoju pirliku kod lejle K...sad me podsjetisteuser posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:23:28 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Šta ne volite od hrane?
19.7.2011 23:00:24   
Anoniman
Slatki kajmak s  mlijeka.
Kuhanu mrkvu, brokoli,kelj,prasu , kupus slatki, kiseli volim, spinat, pecene-kuhane paprike u obzir  dolaze samo svjeze...

Morske plodove nikako gadi mi se kad to pogledam i pomirisem pa zato nikad nisam ni probala,(skoljke, sipe, rakove , itd) Probala sam neke ribe na zaru ogromne su bile i kosti su se lako vadile pa se nisam morala muciti ....
Meso: iznutrice, bubrege, srce,jetra, dzigerice , mozgove, trtice, onda ima neko jelo drhtavica  ga zovu daleko bilo to nikad moja usta okusiti nece...Ne volim ni divljac mislim na one koje se love, zecevi, srne , patke...
Od mesa jedem piletinu (prsa, batak) fasirano mogu mogu jagnjetinu ali  pod uslovom da je hladna manje kandise...Ne volim ni kuhanu piletinu ili u jos gorem slucaju kad je neko skuha pa ispeceuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ne volim masnu hranu, loj, jaja jedem samo ako su dobro kuhana ili pecena ,mlijeko mi se gadi popiti iz plasticne case...

Masline , mango, avokado, ne volim ni ubudjane sireve....
Ja sam bas izbirljiva na hrani,ne  mogu pojesti nesto mi ne mirise lijepo ,ne volim ni supe od zivotinjskih koscurina, pohovane jezike , ...Joj samnom u centru je bila familija Prusca redovno su  kuhali glave od zivotinja, jos je izvadi onaku jadnu na tepsiju one oci pobijelile, gledaju se u oci dok jedu ,Boze sacuvaj....Ne volim ni pitu od zare....


< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:23:44 >

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Šta ne volite od hrane?
19.7.2011 23:05:09   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: aazra

A mm se zeza da ce mi jednom nasuti u flasu od jogurta kefir da vidi moju reakcijuuser posted image



Vjeruj da ne bi skontala, današnji kefir nije ni nalik tom koji ti se zgadio. Znam ja, ja ga volim i moram pravit svoj uz pomoć kefirnih gljivica da bih dobila omiljeni napitak. user posted image Gotovo, niko više neće htjet pričat samnom user posted image



Nije valjda....Zar to ima za kupiti kefirnih gljivica..Dobro da znam ako nekad ne daj boze pomislim popiti otrovuser posted image




Gdje se to uopste kupuje?user posted image user posted image


Da ako imaš nekoga van BiH...oni to u kesi nekoj prodaju a onda se ona množi...
sve znam smao sam propustila svoju pirliku kod lejle K...sad me podsjetisteuser posted image


Ja sam naišla na neku "sektu" kefiraša koji tvrde da se gljive među ljudima isključivo šire na đabnoj verziji, te kad se kod nekog namnože viška on dalje dijeli. To je meni onako baš na dušu leglo, te sam ja svoje djelila. Malo su mi dodijale user posted image pa su sad u zamrzivaču, a uspjela sam jednu grupu i otjerat u smrt user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:23:57 >


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Šta ne volite od hrane?
19.7.2011 23:12:46   
Anoniman
Ja se zapitah sta ja uopste volim od hrane...jer sta ne volim ne bih stigla do sutra ispisati user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:24:10 >

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Šta ne volite od hrane?
19.7.2011 23:29:43   
Leena
Piletinu, "pečenja" i sva slicna mesa ( u stvari sva osim puretine i fasiranog), a od povrca samo prokulice ne volim.
Ostalo sve volimuser posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:24:21 >


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Šta ne volite od hrane?
20.7.2011 0:54:04   
Galicia
Jabuke i grozdje.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:24:31 >


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Šta ne volite od hrane?
20.7.2011 0:57:10   
esmina i bebina mam
Ja ne volem
lubenicu miris mi je odvratan a
mahune mogu pojesti a sto se mene tice mogu i izumrijeti.
Ribu u kuhanim oblicima bljaaaaaaaak


< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:24:47 >


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Šta ne volite od hrane?
20.7.2011 1:21:41   
malena.
meni bi lakse bilo pisati spisak sta volim,sigurna sam da bi bio kraci,a i sigurna sam da se necu sjetiti svega sto ne volim.al nek sam vala naisla na ovu temu,da se malo bacim na razmisljanje :-)
-mlijeko,mladi kajmak,sir suhi
-od mesa ne jedem svinjetinu,janjetinu,jedem samo junece meso i to crveno,bijelo nikad uhh,piletinu jedem...al kad ja jedem batak,zaista vise bude otpada,nego sto pojedem...filete jedem,i od ribe samo pastrmku,ostale ribe,i morske plodove dalje od mene,ne jedem divljac,i ne jedem ni od kojeg mesa one iznutrice,mozgove,jezike i to....
-ne jedem crni hljeb,ne volim onaj miris,ma nemogu ga nikako
-od povrca ne volim paprike,patlidzane,luk,brokule,karfiol,mahune,kupus,spanak,blitvu...nemogu se sjetit al ima jos toga(znam da volim paradaiz,krompir,tikvice,grasak)
-i npr,jaja jedem samo isprzena na maslacu,na ulju ne.
-nikad ne bih pojela corbu ako je ona voda tecna,nema sanse...jedem samo ako je gusta
-od pita jedem samo sirnicu i od tikve,ostale burek,krompiracu, ne volim
-nista kiselo,one salate mjesane,krastavce,paprike,kupus...dalje od mene.sirce isto tako
-ajvar,kecap,senf
-a da ne nabrajam one stvari tipa samo poli salamu,argetu pastetu...cokalade koje volim(rijetke su) i milion tih stvari,pa npr sok ne volim onaj nektar od breskve,pa neznam hocu li piti ili bi kasikom.
-ne volim zrelo voce...volim samo dok je tvrdo,bananu dok je jos zelena...i jos svsta nesta

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:24:59 >


_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Šta ne volite od hrane?
20.7.2011 1:39:41   
animagical
sad ce ovdje paljba ma mene sigurno,ali neka ce...mislim da su neki pobrzo zaboravili sta smo i sta nismo jeli u ratu...ja kad se sjetim hljeba od mekinja, ikara i pite od rize-e to mogu mirne duse reci da ne volim...nismo izbirljivi ni ja ni muz, jedemo sta god da spremim i nadam se da ni nas beban nece biti izbirljivuser posted image  

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:25:11 >

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Šta ne volite od hrane?
20.7.2011 6:00:44   
enči80
Animagicaluser posted image i da,slažem se sa tobom.U moju kuću jedino ne ulaze stvari koje vjerom nisu propisane a zna se koje su i margarin.Ostalo sve dolazi u obzir,i držim se one dok ne probaš nešto ne znaš da li valja ili ne .

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:25:23 >


_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Šta ne volite od hrane?
20.7.2011 8:01:42   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: animagical

sad ce ovdje paljba ma mene sigurno,ali neka ce...mislim da su neki pobrzo zaboravili sta smo i sta nismo jeli u ratu...ja kad se sjetim hljeba od mekinja, ikara i pite od rize-e to mogu mirne duse reci da ne volim...nismo izbirljivi ni ja ni muz, jedemo sta god da spremim i nadam se da ni nas beban nece biti izbirljivuser posted image  



Ljapa moja pametna trudnica user posted image user posted image user posted image  

Ovdje su mnoge od nas navele šta ne vole jesti,ali ipak puno ti stvari konzumiraju jer su neke od njih neophodne ...............Ja npr bamnju,ribu i mrkvu ne volim (kako sam i navela) ali sve to jedem .........
Tako da  skoro sve jedem osim onih iznutrica user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:25:35 >

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Šta ne volite od hrane?
20.7.2011 9:16:04   
Malenaoduvijek
malena. pa sta ti uopste jedes user posted image


a
ja sam kod mame izvoljevala svast nesto nisam jela, akako sam se udala pocela sam jesti stvari za koje sam mislila da necu nikada.

ali ne volim jaku hranu, zacinjenu, masnu, tesku....
npr.
janjetinu( ima mi jak miris)
morske plodove
salame i ostale preradjevine
bamnju
i sad se ne mogu vise nicega sjetitiuser posted image




< Poruku je uredio Blue rose RR -- 20.7.2011 12:25:51 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Šta ne volite od hrane?
20.7.2011 15:29:46   
Leena
enči, zašto margarin? Ne volis ili ima neki razlog zbog kojeg ne valja?? stvarno me zanima. Mislim ja bas rijetko to kupujem, jer ne jedemo ga onako, a u hranu ugl. stavljam biljni mrs, ali me zanima da znam ako ima nesto...

A u pravu ste. Ja ne jedem vecinu mesa, posebno piletinu, jer mi se povraca od toga, zeludac mi ne podnosi, mada bih voljela da mogu... Ali i to kuham. Mm mrzi rizu, ali je pojede kad skuham. Esma hoce svega. Jedino ne voli bas voce, samo iz kasice i jabuku onako, cim vidi da ne nesto crveno nece ni da okusi. Ugl. nismo izbirljivi pretjerano.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Šta ne volite od hrane?
26.7.2011 0:56:03   
malena.

IZVORNA PORUKA: MALA1994

malena. pa sta ti uopste jedes user posted image


a
ja sam kod mame izvoljevala svast nesto nisam jela, akako sam se udala pocela sam jesti stvari za koje sam mislila da necu nikada.

ali ne volim jaku hranu, zacinjenu, masnu, tesku....
npr.
janjetinu( ima mi jak miris)
morske plodove
salame i ostale preradjevine
bamnju
i sad se ne mogu vise nicega sjetitiuser posted image





bona ima bogami dosta stvari koje jedem :-)
a kad spomenu da si kod mame bila izbirljiva,kad je moj muz,tada momak dosao kod mene da ono objavimo mojim da cemo se vjencati,kaze babo o jadu ces se zabaviti dok ti ona nesto pojede :-)

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 123
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *