|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
7.12.2010 23:40:08   
Hannan
Ma, Dida se zadala krofne pravit, ko sisa misauser posted image user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
7.12.2010 23:46:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hannan

Ma, Dida se zadala krofne pravit, ko sisa misauser posted image user posted image




taman ja htjela napisati pravi mu Dida krofne sprijateljili su seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dido nemoj da se ljutisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
7.12.2010 23:55:04   
Dida79
Ja ne znam kako me ovaj moj ciko trpi ali znam da je i mis pobjegao od meneuser posted image user posted image

Bez zezanja nema ga...sve kontam da nije procitao sta sam pisala o njemu pa pobjegao glavom bez obzirauser posted image user posted image
danas je bila generalka i nigdje traga o njemu
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
7.12.2010 23:55:10   
Hannan
Noa, ako nam dida sad uleti gotove smo user posted image user posted image user posted image



_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
8.12.2010 0:02:25   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Hannan

Noa, ako nam dida sad uleti gotove smo user posted image user posted image user posted image



Uletila user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
8.12.2010 0:05:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: Hannan

Noa, ako nam dida sad uleti gotove smo user posted image user posted image user posted image



Uletila user posted image





ciu,ciu,ciuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
8.12.2010 0:07:42   
Dida79

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: Hannan

Noa, ako nam dida sad uleti gotove smo user posted image user posted image user posted image



Uletila user posted image





ciu,ciu,ciuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Igram igrica na fb a usi mi izgoriseuser posted image I sve kontam ko sad mahala o meni upadnem na rr kad imam sta vidjetiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
8.12.2010 0:11:42   
Hannan
Hahahaha, ja taman pomislila ti sklopila dogovor sa miskom, jedna krofnica i vaaaaaaan user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *