|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za useljenje
8.9.2013 20:15:11   
ajla86
treba mi poklon koji putuje u Ameriku....snaha nam iz Rijeke radi u Italiji.....znaci nesto sto ce prezivjeti putovanje...nakit i pare nedolaze u obzir zele uspomene od porodice....tipa neka fensi slika,posluzavnik.....al gdje kupiti jedino mi Vicko pada napamet...za galerije sam bekan pravi znam za Paletu jedino al nista im se nesvidza tu...znam da u Kralja Tomislava ima jedna al nisam otisla jos iz razloga sto neznam sta da trazim user posted image user posted image user posted image user posted image bitno je da je crno bjelo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Poklon za useljenje
9.9.2013 7:33:17   
mala86
ja kasnim sa jednim pokonom za useljenje vec skoro godinu user posted image
a bas se intezivno druzimo...
planiram ovaj mjesec to rijesit a u planu mi je lampa ali veca jer znam da joj to treba i bit ce narandjasta jer je sav boravak u tom tonu user posted image

cak sam se kontala dat i novac ali nesto me "strah" da ne potrose,pa danas sutra nemaju nista od kume

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Poklon za useljenje
29.9.2013 14:43:05   
Medoxba
Jedan lijep poklon, vidim da se mogu napraviti slike kakve hoćete, ja sam ovo poklonila svom dragom, i to sam napravila dvije koje se uklapaju jednaa i durgu i stavila na zid i ispalo je jako lijepo:

http://www.citydeal.ba/deals/slika-na-platnu-30x40-cm-uz-50-popusta_847.html

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 128
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *