|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: herpes na usni
7.7.2013 17:54:10   
Sandrich
I ja imam herpes od rodjenja,jako cesto...kad sam se porodila odmah mi je par njih iskocilo na usnama i morala sam masku nosit kada sam uzimala bebu i to je to,bitno da na njih ne preneses a evo sad sam opet trudna i neki dan mi iskocio..tako da se ne sikiras..jedan tip zna biti opasan herpes zoster al to nije ovaj klasicni sto iskace na usni...btw... sve zivo sam isprobald krema kojekakvih i nista,jedino sto mi pomaze jeste cim osjetim peckanje etericno ulje od cajevca namazem,jest da ima jak miris al ja se vec navikla user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: herpes na usni
7.7.2013 17:56:50   
madam x
Bijelim lukom namazati...

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: herpes na usni
26.8.2013 21:09:47   
jaca89
Zdravo cure,nova sam na forumu i citala sam dosta sto ste pisale o herpesu ali jos uvijeksam zabrinuta,trudna sam 13 nedjelja a u 6 nedjelji sam imala herpes,inace ga imam najmanje tri puta godisnje,radila sam Torch i nalaz je bio herpes simplex IgM pozitivan 0,275 kroz trinaest dana sam ponovila torch i vrijednost se povecala na 0,475 ,ne znam sta da radim doktorica mi je rekla da na svoju odgovornost ostavljam bebu a danas me druga uputila da radim neki nalaz koji nema u BiH nego da idem u Beograd ili Zagreb,dosta sam citala po raznim forumima i vecina trudnica pise da nije opasan taj na usni al opet me strah,ne znam kako bi se odlucila ne daj Boze na abortus,jeli imao neko slicnu situaciju user posted image user posted image

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: herpes na usni
26.8.2013 23:00:58   
klemzi
Evo baš sam na prethodnoj stranici pisala da sam i ja imala herpes, skoro, u 22 sedmici. Moja dr nije pridavala tome neki veliki značaj, kaže da je bitno da nije prvi put aktivan herpes tek sad u t, pošto sam ja imala sto puta do sada, nisam se puno ni sikirala user posted image Nisam radila TORCH tada...jesam ranije i imam antitijela na herpesuser posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu jaca89)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: herpes na usni
27.8.2013 1:02:03   
jaca89
Meni kazu da nije dobro sto je u prvom tromjesecju,ja evo drugoj doktorici isla da vidim njeno misljenje i kod nje je slicno kao i kod prve,moze biti u bebe anomalije a moze biti da ne bude ali kaze inace se preporucuje abortus,i ja sam stalno imala herpes i imam antitijela al opet nista user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: herpes na usni
27.8.2013 1:06:07   
animagical
i ja sam imala herpes, na usni, drugi ili treci mj trudnoce..dr je rekao da je to nebitno, da je od pada imuniteta i da je samo opasno ako ej genitalni.

(odgovor članu jaca89)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: herpes na usni
27.8.2013 14:10:20   
jaca89
i ja se nadam da ce sve biti uredu i da ovo sto mi doktori govore samo pretjeruju user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: herpes na usni
25.5.2014 15:56:24   
lejan
Smije li se koristiti Viroleks mast za oci u trudnoci, evo ga hoce da mi izadje na kapku, nije prvi put stalno se desava ali je prvi put u trudnoc, 31 sam sedmica, imam Virolex u kuci zbog cestih problema s herpesom ali ne nam smijem li ga koristiti, do sutra ce izaci skroz pa ako neko zna smije li se koristiti molim da mi javi hvala user posted image

(odgovor članu jaca89)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *