|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubav preko zice
26.7.2011 12:26:23   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

e stavila ja na temu film za preporuciti, ali i ovdje definitivno treba staviti, dakle pogledati film tice se upoznavanja preko neta

http://www.imdb.com/title/tt1529572/

Super je.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ljubav preko zice
7.8.2011 14:34:40   
balasgirl
Ljubav preko žiceuser posted image ??? Mišljenja sam da to može opstati, ako su partneri zaista srodne duše. Ja sam prije braka imala vezu od 4 godine koja je dvije godine funkcionisala preko žice i susrete svakog drugog vikenda. Ali, ali, ali.... Očito je (budući da više nismo skupa) nismo bili te srodne dušice. Što se mene tiče, uvijek postoji taj mali crv koji te onako istiha nagriza kada ti partner nije blizu.
Što se tiče upoznavanja na internetu, ja ne pripadam toj generaciji, u vrijeme kad sam ja "curovala" i mobitel je čudo... Ah, bilo je lijepo bez chata, msn-a, fb-a i inih čuda tehnike i tehnologije. Onako laganini sjediš s frajerom u parkiću, fisu, metalcu.... ova sad generacija ima sve dostupno i opet im ništa ne valja.


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ljubav preko zice
7.8.2011 19:54:18   
Anoniman
Mislim da sam previse oprezna (da ne kazem strasljivica) da bih zapocela vezu na ovaj naci.


(odgovor članu balasgirl)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Ljubav preko zice
7.8.2011 20:00:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

e stavila ja na temu film za preporuciti, ali i ovdje definitivno treba staviti, dakle pogledati film tice se upoznavanja preko neta

http://www.imdb.com/title/tt1529572/
Joj...ovaj film toliko moze biti realan...da mi se krv ledila...
Svakako da bi ga svi danasnji roditelji trebali obavezno pogledati.

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Ljubav preko zice
7.8.2011 20:07:17   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

e stavila ja na temu film za preporuciti, ali i ovdje definitivno treba staviti, dakle pogledati film tice se upoznavanja preko neta

http://www.imdb.com/title/tt1529572/
Joj...ovaj film toliko moze biti realan...da mi se krv ledila...
Svakako da bi ga svi danasnji roditelji trebali obavezno pogledati.



OJ, upravo ga gledam... ovaj film svaki roditelj treba pokazati svom djetetu, ne bitno jel musko ili zensko...

Tako je realan, ovo se desava po Svedskoj sad pa sad...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Ljubav preko zice
7.8.2011 22:51:09   
mala86
jel zna neko gdje ima ovo skinuti user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Ljubav preko zice
7.8.2011 22:54:24   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: mala86

jel zna neko gdje ima ovo skinuti user posted image


Ako skidas sa torentima onda imas na www.isohunt.com, tu ja skidam sve =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Ljubav preko zice
7.8.2011 23:01:10   
mala86

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: mala86

jel zna neko gdje ima ovo skinuti user posted image


Ako skidas sa torentima onda imas na www.isohunt.com, tu ja skidam sve =)


hvala user posted image
nasla sam na torentima,na www.yuwabits.com user posted image
pise zapola sata da ce biti skinuto

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Ljubav preko zice
8.8.2011 16:02:12   
mala86
pregleda ja sad ovaj film ali mi ovaj kraj user posted image nista mi nije jasno user posted image


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Ljubav preko zice
8.8.2011 16:04:05   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: mala86

pregleda ja sad ovaj film ali mi ovaj kraj user posted image nista mi nije jasno user posted image



Mislim da je ovaj kraj da svi roditelji razmisle... ipak su ti monstrumi medju nama, imaju porodice i zive normalan zivot...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Ljubav preko zice
8.8.2011 16:11:54   
mala86

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: mala86

pregleda ja sad ovaj film ali mi ovaj kraj user posted image nista mi nije jasno user posted image



Mislim da je ovaj kraj da svi roditelji razmisle... ipak su ti monstrumi medju nama, imaju porodice i zive normalan zivot...


sto ga bar ne nadjose user posted image ,a on "fin" porodicno covjek user posted image

a ovdje bi najveca krivica roditelja (po meni)
pustit dijete od 14 godina da do neka doba navece sjedi za laptopom i cata nekim tamo mi je van svake pameti!znam da je film ali vjerujem da ima toga i u stvarnom zivotu ,premalo kontrole

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Ljubav preko zice
8.8.2011 18:39:13   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: mala86


IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: mala86

pregleda ja sad ovaj film ali mi ovaj kraj user posted image nista mi nije jasno user posted image



Mislim da je ovaj kraj da svi roditelji razmisle... ipak su ti monstrumi medju nama, imaju porodice i zive normalan zivot...


sto ga bar ne nadjose user posted image ,a on "fin" porodicno covjek user posted image

a ovdje bi najveca krivica roditelja (po meni)
pustit dijete od 14 godina da do neka doba navece sjedi za laptopom i cata nekim tamo mi je van svake pameti!znam da je film ali vjerujem da ima toga i u stvarnom zivotu ,premalo kontrole


Poenta je da moze biti bilo ko iz naseg okruzenja, da  neko ko je divan i fin moze biti monstrum (musko ili zensko svejedno je). A to sto kazes krivica roditelja, pa i jeste i nije, ne moze roditelj bas dijete pratiti u stopu, svi smo mi nesto krili od roditelji, neki da puse, neki da imaju momka i tako te stvari. Na zalost internet i globalna mreza koliko ima svojih dobrih strana, po mom misljenju, vise ima mana. Svi mi moramo otvoriti sirom oci  i pokusati usmjeriti dijete na pravi put, a opet ni to sve nije garant da cemo uspjeti.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Ljubav preko zice
9.8.2011 9:09:09   
emma.L
Ja sam već razgovarala s MM-em da će komp biti u dnevnoj, da se zna kad je vrijeme za krevet i sa 14 godina (naravno da ne mora biti u 9 sati), da se čak i pretjeruje u razgovorima sa djecom i hvala Bogu na blokadi stranica (iako sam svjesna da se svugdje nađe svakakvih sadržaja user posted image ). Zaštititi ih u potpunosti ne možemo, ali možemo pokušati odgojiti normalne osobe koje neće nasjedati na svašta. 
Recimo kod moje rodice je komp u trpezariji i u pola dana njena curica od 11 godina na netu, i moja rodica vidi na ekranu tipa koji otkopčava kaiš (ne vidi mu facu, samo taj dio). Žena nije znala bi li iskopčala iz struje, razbila ekran, pokrila čime, kaže da se skoro upiškila od šoka, a malena se toliko prepala da mislim da joj napamet pasti više neće otvarati koješta. Napominjem, dijete je super odgojeno, i pravo dijete - curica ni na tragu puberteta još, skoro svo vrijeme se provodi kvalitetno jer roditelji ne rade, ali eto što se može svima dogoditi.  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Ljubav preko zice
10.8.2011 16:37:18   
Bebica11
evo da ja odgovorim na temu

Ja i mm smo se upoznali preko ziceuser posted image kako bi drugacije upoznala informaticarauser posted image
salim se, al posto smo u istom gradu, zicu smo zamijenili izlascima pa je veoma brzo i uslijedio brak hvala Boguuser posted image , ja i mm smo srodne duse i da nam nije bilo neta ne znam gdje bi se upoznali, posto nismo neke hodavcine, nismo cak ni slicne struke zica nas je spojilauser posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Ljubav preko zice
10.8.2011 21:05:03   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: Bebica11

evo da ja odgovorim na temu

Ja i mm smo se upoznali preko ziceuser posted image kako bi drugacije upoznala informaticarauser posted image
salim se, al posto smo u istom gradu, zicu smo zamijenili izlascima pa je veoma brzo i uslijedio brak hvala Boguuser posted image , ja i mm smo srodne duse i da nam nije bilo neta ne znam gdje bi se upoznali, posto nismo neke hodavcine, nismo cak ni slicne struke zica nas je spojilauser posted image

Ma vidi ti nje! user posted image
Citah ove postove iznas..Stvarno opreza nikad dosta niti dovoljno..Vama je poslo za rukom. Hvala Bogu da je tako. Hodavcine. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 65
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *