|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   hrapava i suha koza
1.11.2012 16:55:59   
didasa
Unaprijed se izvinjavam ako vec negdje ima nesto o ovome a ja ponovo otvorila temu,
naime moja beba ima skoro 3 mj. i ima uzasno suhu i hrapavu kozu.po rodjenju joj je bilo na rukicama i nogicama ipovuklo se samo od sebe nakon par dana.Prije 15 dana se sve vratilo i sad joj je cijelo tijelo takvo osim podrucja pelene tamo joj je koza super.dermatologu idemo vec 2 sedmice probali nekih kremica milion i opet nitsa ako je neko imao nesto slicno a auspio rijesiti plizzz kazite
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: hrapava i suha koza
5.11.2012 14:07:34   
JasnaO
Draga,

ne znam sta vam je rekao dermatolog, da li je neka alergija, kozna bolest ili slicno, meni se to desilo s mojom djevojcicom ali tek prije 2-3mj , njoj je sada godina, i pojavilo se u predjelu koljenja, i vanjskog dijela butina, i malo nesto na ledjima, od samog rodjenja koristili smo johnson beby kupku od lavande, ali sam joj prije nekoliko mjeseci kupila becutan, sada sam se ponovo vratila na johnson i pocelo se povlaciti, redovno joj tj nekih 5-6 puta na dan mazem tijelo nevenovom kremom, ili recimo Jecoderm krema je dobra, ne znam da li tvoja beba doji pa si joj mozda unijela nesto od hrane koja njoj ne odgovarauser posted image , prati sta jedes i kako joj koza reaguje, kada je kupas nemoj dugo jer topla voda jos vise isusuje kozu, ako nista ne pomogne mjenjaj doktora. Mojoj ljepotici je bolje, ali nismo prestali koristiti nevenovu kremu. Nadam se da sam ti bar malo pomoglauser posted image

(odgovor članu didasa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: hrapava i suha koza
5.11.2012 14:10:09   
Visnja RR
odvesti dijete pedijatru i traziti i misljenje dermatologa...jer za slucaj da je AD treba ga na vrijeme tretirati...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu JasnaO)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: hrapava i suha koza
9.11.2012 14:45:19   
didasa
Hvala draga na odgovoru i na savjetima.Jedino jekoderm nismo probali a i to cemo danas.U ponedeljak smo bili opet kod dermatologa i dobila je emulziju za suhu kozu i ako joj ne pomogne a nazalost ne pomaze da dodjemo opet u ponedeljak.Kod nje je cijelo tijelo suho.I ja sam pocela sa johnsonom sad koristim becolinovu kupku s anevenom i jos nekim biljem za osjetljivu kozu.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *