|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
25.9.2010 10:27:46   
mama_debeljuca
Evo i ja konačno imam razloga da pišem na ovoj temi user posted image Upoznala sam jednu divnu, mladu ženu, našu Zoe i njenu ljepoticu,user posted image krofnicu Farah user posted image Živimo u istoj ulici user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
10.10.2010 19:55:07   
Anoniman
Lady26
Schecherlemica
mama2009
Nunny
jedna2u1
veesseela 
putnica (odrasle zajedno)
Dida79
megi
zvecka
salmy
frenkoza
Hanady
Mila81
Srculence
tajra
mamine oci
scarllet
Buba29
aazra
Nejrica
Rabi
tweety
anitaMO
noa
marijanna
iv@ncica
Romali
Ben10
anidla
nikita
Pahuljica
Visnja
sahara
malena_t
mama_alma
zaha
emma.L
remzy
Happy
HanaBana
MinaMM
assmirass
babina beba
chuci

eh nisam 100% sigurna ali cini mi se da sam upoznala i forumasicu dinaa (ako grijesim ispravi me, a nadam se da ne grijesim)... user posted image
aaaaaaaaa ko je sad mahalusa???

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
10.10.2010 20:03:19   
mamine oci
ja nesmijem pravit spisak jer je na moje zadovoljsvo  dukacak spisak divnih zena, upoznala sam dosta zena i bojim se da koju neizostavim lakse bi mi bilo kad bi napravila anketu "sve koje su upoznale mamine oci"user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
10.10.2010 20:05:08   
nikita
bambi i dinaa je bila tako da ne grijesis, a takoder ni ja ne smijem spisak pravit, pola sam nickova zaboravila :-( 

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
10.10.2010 20:08:50   
dinaa
Aaaaaa pa fino smo se ispricale user posted image user posted image user posted image  i ti opet nisi sigurna jesam li bilauser posted image user posted image user posted image  .

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
10.10.2010 20:15:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dinaa

Aaaaaa pa fino smo se ispricale user posted image user posted image user posted image  i ti opet nisi sigurna jesam li bilauser posted image user posted image user posted image  .




a jel da nisam tako strasnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
10.10.2010 20:24:12   
mamine oci
bila je juce i bubamara,saraya.Dalil@,zato ja nepravim sisak jer znam da cu nekog izostaviti

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
10.10.2010 20:27:28   
Mama1
Ja se moram pohvaliti :)))))) napokon i zvanicno sam upoznala Visnju :))))
pozdrav za Visnju


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
10.10.2010 20:49:30   
Anoniman
Lady26
Schecherlemica
mama2009
Nunny
jedna2u1
veesseela 
putnica (odrasle zajedno)
Dida79
megi
zvecka
salmy
frenkoza
Hanady
Mila81
Srculence
tajra
mamine oci
scarllet
Buba29
aazra
Nejrica
Rabi
tweety
anitaMO
noa
marijanna
iv@ncica
Romali
Ben10
anidla
nikita
Pahuljica
Visnja
sahara
malena_t
mama_alma
zaha
emma.L
remzy
Happy
HanaBana
MinaMM
assmirass
babina beba
chuci
dinaa
Mama1

ma znam da smo se upoznale ali meni malo ono sto smo pricale pa kontam da nisam sanjala... user posted image user posted image user posted image user posted image zao mi je sto nismo vise eglenisale, jer sam tebe bas posebno htjela upoznati... user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
10.10.2010 20:57:02   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Lady26
Schecherlemica
mama2009
Nunny
jedna2u1
veesseela 
putnica (odrasle zajedno)
Dida79
megi
zvecka
salmy
frenkoza
Hanady
Mila81
Srculence
tajra
mamine oci
scarllet
Buba29
aazra
Nejrica
Rabi
tweety
anitaMO
noa
marijanna
iv@ncica
Romali
Ben10
anidla
nikita
Pahuljica
Visnja
sahara
malena_t
mama_alma
zaha
emma.L
remzy
Happy
HanaBana
MinaMM
assmirass
babina beba
chuci
dinaa
Mama1

ma znam da smo se upoznale ali meni malo ono sto smo pricale pa kontam da nisam sanjala... user posted image user posted image user posted image user posted image zao mi je sto nismo vise eglenisale, jer sam tebe bas posebno htjela upoznati... user posted image




a što li se Bože mi ne upoznasmouser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
10.10.2010 20:58:59   
Mama1
Tebe sam 1 put vidjela i zapamtila  (povezala )  lik i nick  user posted image Veliki pozdrav
mama2009 sam na pokretnim stepenicama upoznala i nju sam ( povezala ) user posted image

Al Visnju hehe


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
10.10.2010 21:01:25   
Anoniman
pocahontas, ja tek sad vidjeh da si i ti bila... aaaaaaaaaaaaa... slijedeci put user posted image

(odgovor članu Mama1)
  Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
11.10.2010 0:14:05   
Anoniman
Lady26
Schecherlemica
mama2009
Nunny
jedna2u1
veesseela 
putnica (odrasle zajedno)
Dida79
megi
zvecka
salmy
frenkoza
Hanady
Mila81
Srculence
tajra
mamine oci
scarllet
Buba29
aazra
Nejrica
Rabi
tweety
anitaMO
noa
marijanna
iv@ncica
Romali
Ben10
anidla
nikita
Pahuljica
Visnja
sahara
malena_t
mama_alma
zaha
emma.L
remzy
Happy
HanaBana
MinaMM
assmirass
babina beba
chuci
dinaa
Mama1
Bubana

ma znam da smo se upoznale ali meni malo ono sto smo pricale pa kontam da nisam sanjala... user posted image user posted image user posted image user posted image zao mi je sto nismo vise eglenisale, jer sam tebe bas posebno htjela upoznati... user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
17.10.2010 1:39:26   
melly__
Mi veceras upoznali Miu i Minjicuuser posted image
Ljepotice obeuser posted image pozz za njih...

_____________________________

17.06.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
18.10.2010 1:33:06   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: melly__

Mi veceras upoznali Miu i Minjicuuser posted image
Ljepotice obeuser posted image pozz za njih...


user posted image user posted image user posted image user posted image Hvala user posted image

I meni je baš draggo da smo se napokon sreli i da smo vidjeli slatkiša malog...beba slatka, a fakat se brzo zaboravi kako budu mali user posted image A siperak mu je bio user posted image

Btw, tm mi je bio presmiješan kad reče onim vašim prijateljima 'ova je garant s foruma' user posted image user posted image user posted image Tako i moj sve isputuje kad vidi mamu s kolicima da li je znam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
18.10.2010 2:13:49   
melly__
Hvala user posted image
Mm je i inace jako duhovit,uvijek se zeza,poslije vas sreli neku ful napucanu mamicu samu kaze on :Sto ovu ne znas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

17.06.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
18.10.2010 7:36:31   
mala86
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Btw, tm mi je bio presmiješan kad reče onim vašim prijateljima 'ova je garant s foruma' user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  tako je isto reko kad sam ih ja zakocila na pijaci user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
18.10.2010 22:20:28   
neki
Ja ovde nisam pisala ima 100godinauser posted image user posted image user posted image
A sta cu kad nemam kaduser posted image

Nego konacno upoznah nasu dragu Hanady,zena je suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuperuser posted image Prijatna,luckasta,zraci pozitivnom energijom,ma super,superuser posted image user posted image user posted image

Onda Skvo,zamisljala sam je uvijek kao stogo ozbiljnu(mislim znam kako izgleda zena,ali je ne stigoh uzivo vidjeti i upoznati),tako mi je djelovala na slikama,ali ustvari je super,ali stvarnouser posted image Stalno je nasmijana,opustena i skroz jednostavna i ljepsa je uzivo nego na slikamauser posted image user posted image user posted image user posted image

Pozz za zeniceuser posted image user posted image user posted image


P.S.A o djecici nema potrebe da pricam,ne zna se koja im je sladjauser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio neki -- 18.10.2010 22:21:41 >

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
18.10.2010 22:24:54   
Hanady RR
neki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zaista mi je drago što sam te upoznala i tvoje mile dječake.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
18.10.2010 22:25:41   
neki
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

neki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zaista mi je drago što sam te upoznala i tvoje mile dječake.user posted image



Blagodarimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
18.10.2010 22:27:34   
Apotekarka
Da na svoj skromni popis dodam jos jednu divnu forumasicu dinaa,znaci
Adana
Niobe
Dinaa
Putnica
e povecat cu ja svoj spisak garantujem

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
18.10.2010 23:06:14   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

Ja ovde nisam pisala ima 100godinauser posted image user posted image user posted image
A sta cu kad nemam kaduser posted image

Nego konacno upoznah nasu dragu Hanady,zena je suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuperuser posted image Prijatna,luckasta,zraci pozitivnom energijom,ma super,superuser posted image user posted image user posted image

Onda Skvo,zamisljala sam je uvijek kao stogo ozbiljnu(mislim znam kako izgleda zena,ali je ne stigoh uzivo vidjeti i upoznati),tako mi je djelovala na slikama,ali ustvari je super,ali stvarnouser posted image Stalno je nasmijana,opustena i skroz jednostavna i ljepsa je uzivo nego na slikamauser posted image user posted image user posted image user posted image

Pozz za zeniceuser posted image user posted image user posted image


P.S.A o djecici nema potrebe da pricam,ne zna se koja im je sladjauser posted image user posted image user posted image


A, djeca su nam SVA stvarno posebna na svoj nacin..ljubim ih sve do jednog

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
18.10.2010 23:30:26   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: neki

Ja ovde nisam pisala ima 100godinauser posted image user posted image user posted image
A sta cu kad nemam kaduser posted image

Nego konacno upoznah nasu dragu Hanady,zena je suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuperuser posted image Prijatna,luckasta,zraci pozitivnom energijom,ma super,superuser posted image user posted image user posted image

Onda Skvo,zamisljala sam je uvijek kao stogo ozbiljnu(mislim znam kako izgleda zena,ali je ne stigoh uzivo vidjeti i upoznati),tako mi je djelovala na slikama,ali ustvari je super,ali stvarnouser posted image Stalno je nasmijana,opustena i skroz jednostavna i ljepsa je uzivo nego na slikamauser posted image user posted image user posted image user posted image

Pozz za zeniceuser posted image user posted image user posted image


P.S.A o djecici nema potrebe da pricam,ne zna se koja im je sladjauser posted image user posted image user posted image



Draga, moja ti zadovoljstvo mi je bilo da te upoznam...user posted image  Ja se iskreno nadam da je ovo pocetak naseg buduceg druzenja....user posted image

Ljubi mi djecake..slatke...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
18.10.2010 23:36:42   
Visnja RR
ja moram samo reci da sam upoznala jednu drugu neki
 
proljepšanu i podmlađenu... ko curica... jedva je prepoznah... daj recept zeno! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
19.10.2010 0:05:20   
neki
Ma zene drageeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image
Skvo,stvarno si me odusevilauser posted image I ja se nadam da cemo se cesce vidjatiuser posted image
Acudesa,zaboravih pohvaliti suuuuuper frizuru,ljepotice moja dragauser posted image

Visnja,evo da se javno zahvalim za Monteuser posted image
A sto se tice komplimenata,bas ste me postidile,hvala vam od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Recepta nema,osim sto sam non stop na nogama(osim kad spavamuser posted image )user posted image
Ljubim ja vas sveeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *