|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prosidba
13.12.2011 14:42:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: henna ze

prvi put smo izašli 5.11. do tada smo se znali samo ćao za ćao..tog jutra me pitao jel se ti još zabavljaš (imala sam vezu 4 godine, ali je već sve bilo pred kraj i to jutro smo se posvadjali)..kažem ja mm..ma da..hmm ja bih te zvao da izadjemo večeras..pa dobro..
izašli smo tu noć..prelijepo je bilo...sutradan me moj momak zove kaže..jesi zeznuta, sve očekujem kad ćeš na vrata, a ti ni ne zoveš...e što sam te zvala..gotovo je)
taj dan kad smo izašli bio je petak..u utorak sljedeće sedmice, zove me mm i kaže hajde sidji pred zgradu trebam ti nešto dati...
izašli nas dvoje..šetamo bulevarom..a ja sve zavirujem..nema ništa..ni čokolade..ni cvijeća..i kontam e glupače vidi što te zezno.. i odjednom on iz džepa vadi prsten..bez kutije..bez ičega..onako samo..
kaže hoćeš li se udati za mene..ja ko budala odmah DA..vjenčali semo sa za 23.06. jer nije bilo datuma u opštini..vratila sam se kući..babo upravo ručao...batak mu se zaglavio u grlu..
eto 10 i po godina..prodje ko tren..

najača siuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Prosidba
13.12.2011 15:27:00   
Nedi
mm bio u gipsu sa štakamauser posted image Prevari me i zaručismo seuser posted image

Kako mm nije bas najbolje poznavao moje, ja sam njemu rekla kako sad mora ići i pitati mog tatu da li se ja mogu udati za njega a kao tata je skroz opasan (bila sam skroz ozbiljna) user posted image user posted image user posted image joj jesam grozna. I onako jadan u gipsu ( ja otisla po njega autom) nosi poklone i dolazi kod nas i sjeda. I poslije uvodnog dijela Kako ste, šta ima itd. sad treba preći na "stvar", uzvrtio se jadan, počeo se znojiti , nervoza ga spucala. Možda bi i pobjegao al mu gips i štake ne daju a ja namjerno nešto po kući da bude sam sa njima u d.boravku.
I kad je napkon ispričao šta je htio kažem mu da sam se šalila user posted image i svi se nasmijemo zajedno

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Prosidba
14.12.2011 8:38:40   
damma
IZVORNA PORUKA: henna ze

prvi put smo izašli 5.11. do tada smo se znali samo ćao za ćao..tog jutra me pitao jel se ti još zabavljaš (imala sam vezu 4 godine, ali je već sve bilo pred kraj i to jutro smo se posvadjali)..kažem ja mm..ma da..hmm ja bih te zvao da izadjemo večeras..pa dobro..
izašli smo tu noć..prelijepo je bilo...sutradan me moj momak zove kaže..jesi zeznuta, sve očekujem kad ćeš na vrata, a ti ni ne zoveš...e što sam te zvala..gotovo je)
taj dan kad smo izašli bio je petak..u utorak sljedeće sedmice, zove me mm i kaže hajde sidji pred zgradu trebam ti nešto dati...
izašli nas dvoje..šetamo bulevarom..a ja sve zavirujem..nema ništa..ni čokolade..ni cvijeća..i kontam e glupače vidi što te zezno.. i odjednom on iz džepa vadi prsten..bez kutije..bez ičega..onako samo..
kaže hoćeš li se udati za mene..ja ko budala odmah DA..vjenčali semo sa za 23.06. jer nije bilo datuma u opštini..vratila sam se kući..babo upravo ručao...batak mu se zaglavio u grlu..
eto 10 i po godina..prodje ko tren..


kraljicaaa user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Prosidba
14.12.2011 8:50:05   
Funky
Henna - tipično za tebe user posted image

Kod mene je upoznavanje bilo zanimljivo. Bio je Kurban Bajram 2007. Ni ja ni mm nismo htjeli izaći (s tadašnjim društvima) ali eto prevarili nas i izađemo. Mene su moje kolegice silom natjerale da idemo u jednu, hm kafanu user posted image  gdje smo bile inventar, naravno imale smo svoj stol i bile velike face. Međutim dođemo mi dole kad kaže meni gazda Funky nemam ti sto, neki stari ljudi sjeli na večeru brzo će ići pa hajd ti sjedni za drugi stol (stol je za 8 ljudi, a njih je već 4 sjedilo) i ja počnem, u svom stilu praviti scene...kao neću, ma jok, odoh kući (ja se nisam voljela pretjerano družiti s muškarcima user posted image )... Elem nagovore mene da sjednem konačno, kad tamo user posted image  macan u roze košulji WOW... sjednemo mi, on meni rječ ja njemu rječ... prođe sat vremena, dođe taj gazda da me prebaci za moj sto - sad ja neću da idem! Ma bruka živa...user posted image ... ća - ću... dan - dva .... 01.08.2009. dakle skoro 2 godine kasnije....sjedim sa mm gledam TV, zagrlili se i kaže on meni:"Ja bih da mi uvijek ovako sjedimo zagrljeni, ja bez tebe više nemogu. Hajde da se vjenčamo!" ... 15.08.2009. rekoh ja sudbonosno DA...

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Prosidba
14.12.2011 19:41:38   
MicoTico
MM me je zaprosio 7 dana veze. Nije to bilo ništa spektakularno, ni romatično, pravo onako u balkanskm sirovom stilu (iako je inače prava romantična dušica, izgleda da ga je prala trema , pa se kao pravio cool). Bio je katolički Božić, on mi kaže kao da ja moram biti njegova žena, i da se možemo vjenčati eto prvu subotu iza Nove godine, da nemamo šta čekati ( znali smo se dugo i bili smo radne kolege) Ni prstena ni cvijeća ni svijeća. Ja rekla ono kao usput, ma nema frke, važi, kontam zeza se čovjek. Kad prošlo par dana zove mog današnjeg svekra da se dogovore kad će kod mojih, da sve bude po protokolu. Smotao me u neznanju i na brzinu. E kad su došli mojima, onda je bio i prsten i cvijeće i sve po redu,.
Doduše, vjenčali smo se 9 mjeseci kasnije i ove godine proslavili 7 godina braka, a taj "nedostatak romantike " kod prosidbe mi svaku godišnjicu lijepo nadoknadi!



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Prosidba
14.5.2014 14:50:38   
selmich
Poznajem nekoliko osoba koje nikad nisu htjela da kazu kako su zaprosene. Komentati su bili nije to za javnost, ili to je licno, da bih na kraju saznala da je to bilo kao ono u autu "hoš se udat" evo ti prsten user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Prosidba
14.5.2014 19:49:10   
Galicia

IZVORNA PORUKA: selmich

Poznajem nekoliko osoba koje nikad nisu htjela da kazu kako su zaprosene. Komentati su bili nije to za javnost, ili to je licno, da bih na kraju saznala da je to bilo kao ono u autu "hoš se udat" evo ti prsten user posted image



Eh sad ja trebam cijeloj familiji i prijateljima ispricati kako je mm bio ko od majke rodjen sa prangijom od 20cm uperenom u mene sa prstenom u ruci, itd itd.
Kome sam htjela rekla sam istinu. Ostali ne moraju da znaju.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu selmich)
Neposredna veza do poruke: 82
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *