|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 22:20:23   
Anoniman
neki dan bio svekru rodjendan i odemo mi kod njih ,a ja sam  u autu Nikoli pricala kako treba otpjevati pjesmicu i taman ulazimo u stan a on s vrata:"  tetan vodjendan dedo medo"user posted image bas je ispalo kao da smo ga nagovarali,nije mi jasno samo otkud idejeuser posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 22:30:15   
Apotekarka
Uh iss isss gdje me nadjoste,ovaj kostur i misici,podsjetiste me na anatomiju i doktora koji nas peglao skrozzzz....maxila,mandibula aaaauser posted image user posted image
Da prijavim da mi dijete nista ne slusa,da nikako nece ni na tutu ni na solju,nosic jos pomalo ga zeza,solidno jede,spava tako-tako....
Mama 2009 Maloj Deniz zelim brz oporavak i povratak svojoj kucici mamici i tatici
Koko kako je veceras djecak



_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 7:41:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dadada

prije ces kosti na meni moci izucavatiuser posted image user posted image user posted image
user posted image


user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Lady26

Koji je fazon sa novom temom?

ja nisam ni registrovala da je nova user posted image bitno je samo da se pišeuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 7:58:06   
vila_7
hajde ako vam nije mrsko odletiti na anketu da mi odgovorite za zastitu od kamina i peci ! hvala user posted image

A ovjde da vas pitam - ove sto su davale u prirodni sok i cveklu,od kad ste davali i jeste probali prvo malo?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 8:06:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: helena_7

hajde ako vam nije mrsko odletiti na anketu da mi odgovorite za zastitu od kamina i peci ! hvala user posted image

A ovjde da vas pitam - ove sto su davale u prirodni sok i cveklu,od kad ste davali i jeste probali prvo malo?

eno sam ti odgovorilauser posted image
A mozes joj slobodno vec davati...kad se izrenda cvekla, mrkva i jabuka...pa kad to procijedis i tako ti ne ispadne puno soka...slobodno daj.

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 8:08:09   
Anoniman
tekja i marjanauser posted image user posted image user posted image user posted image
ovaj moj kad "pjeva" zvuci ko mackauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 8:10:36   
vila_7
ja sam mislila u sokovnik posto cemo i MM i ja, pa eto znam da ne valja pretjerati s cveklom...

P.S. a vidim i ti mrsavica jel? user posted image


< Poruku je uredio helena_7 -- 26.9.2011 8:11:06 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 8:17:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: helena_7

ja sam mislila u sokovnik posto cemo i MM i ja, pa eto znam da ne valja pretjerati s cveklom...

P.S. a vidim i ti mrsavica jel? user posted image

pa dovoljan je po fildzan tok soka dnevno...za sve vas...i uvijek ga frisko pravite ...ne valja kad oksidira

jesam...jesam...naravno, ono nisam ja na slici...da neki ne misleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 8:27:00   
vila_7
na kojoj nisi, na onoj sa kosturom ili nogama? user posted image user posted image user posted image
Znaci samo po fildzan, a mi (MM i ja) pili po casu od 2dc prije user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 8:34:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: helena_7

na kojoj nisi, na onoj sa kosturom ili nogama? user posted image user posted image user posted image
Znaci samo po fildzan, a mi (MM i ja) pili po casu od 2dc prije user posted image

nogama...nogamauser posted image user posted image user posted image

a vi ako mozete 2dl slobodno pijteuser posted image user posted image ...meni je to bas ko lijek...ruzno,brate...sva se stresemuser posted image user posted image ...djetetu nemoj vise od fildzana...barem ja ne bih

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 8:36:33   
mala86
jutroo user posted image

mi umorni ali sretni user posted image

evo slikice



user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 26.9.2011 11:38:19 >


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 8:45:55   
Anoniman
Pa SRETAN RODJENDAN LEONEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Predivan djecak...predivna torta...user posted image user posted image user posted image mama

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 8:49:29   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: helena_7

ja sam mislila u sokovnik posto cemo i MM i ja, pa eto znam da ne valja pretjerati s cveklom...

P.S. a vidim i ti mrsavica jel? user posted image




Ja pitah hoce li se za nas od 2-3 tema otvoriti,a oni nista,moram se i ja ovdje uvalitiuser posted image
A obavjest za Nou i breskvu da su uspjele zakljucati temuuser posted image user posted image user posted image

helena meni licno je svjeza cvekla jako teska,zeldac me zaboli...tako da ja svom A nisam nikada veliku kolicinu davala,budi obazriva i pomalo isprva daj,da ne zaboli stomo....Moj A jako voli mrkvicu i jabuku izrendanu,tako da mu to cesto pripremim


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:10:29   
vila_7
fakat oni ne misle razdvajati teme,al hajde sto vise -to veselije! user posted image

Ma nisam ni ja mislila njoj pogotovo dati puno,a prvo cem probati da vidimo da nema reakcije.

mala86...djecak presladak mali frajer,torta extra!


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:11:10   
Malenaoduvijek
dobro jutrouser posted image

sta je ovo nema me 2 dana i nova tema odmah?a i jeste bila poludila.

prvo da kazem mala torta je ekstrica user posted image user posted image

i da kazem da je ova mala u fraMenkama zgodna user posted image

tiki kako je Lanica jutros, jeste isli dr, vadili nalaze mozda?

ja ne volim cveklu, user posted image , jedino sam je pila kao sok kako doblemum rece, sveki mi pravila u trudnocama, a inace uh.
mm je voli kao salatu, a momcima je isto nisam davala, ne znam sta bih zapocela s njom, neka ih dok jos malo porastu tesko je to za zeludac.

inace sve ok, momci su dobro sto je najvaznije user posted image

marijana nikola je lutkica prava user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:15:26   
vila_7
jos jedno pitanje posto nemogu postaviti anketu-javlja gresku! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Beba ima osip oko usta bas zbog pljuvacke koje previse luci sad dok joj izbijaju zubi i jos plus valjda cucla na to,pa vjetar,...i bas joj oko usta grubo,nekad crveno,a ako ne namazem suho od vjetra. Trenutno mazem Becutanom jer je bas masan ali pomogne trenutno samo.
Cime bih mogla mazati?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:18:00   
mala86
hvala user posted image

na ovoj slikici je momak htio da uzme fotoparat pa je tako rukica poletila gore

a torta je bila predobra i okusom user posted image

idem sad ono sudje prat user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:24:42   
Malenaoduvijek
helena imas li nevena, moj L.je imao dosta dugo osip oko usta ali od antibiotika, ja sam mu mazala nevenom, a kad je bas bilo kriticno dr nam dala afloderm, ali samo tanko jer je kortizonski ali posto nista dr nije pomagalo morala sam.

a dobar je i pantenol 5 %, to nam je dermatolog prepisivao od JGL

a osip oko usta moze biti .i alergijauser posted image

< Poruku je uredio MALA1994 -- 26.9.2011 9:25:41 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:28:17   
vila_7
e kod nas nije alergija (bar ja mislim) jer cim zubici prestanu,prestane pljuvacke toliko biti i odmah cisto sve.A sad su joj iznikle 3 cetvorke, cetvrta raste i jos i trojke samo sto ne probiju-vec se vide. user posted image Pa to sve malo duze traje....A imam mast od domaceg nevena sveki pravi-moze li ta? 

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:28:38   
tekja
jutro..
 
Leon je premeden, a ja kontala on nama pokazuje koliko ima godinauser posted image ...ne rece nam, mala,  je l' spondz bob bio ukusanuser posted image ..predobro izgledauser posted image
 
Nama niko ne cestita prvu peticuuser posted image ...a nikla je bezbolno, V. tako tvrdiuser posted image
 
helena, uzmi bepanthen mast - ona je meni dobra za sve udarce, osipe, napuklu kozu i sl...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:30:31   
vila_7
a moze li WELEDA nevenova,posto samo nam ta pali i na guzi,ali ne znam smiije li se bas i oko usta

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:30:53   
Anoniman
jutro
evo nas sa kontrole . A. je ponovila bris grla nosa i sreca mm zamoli tetu mariju , inace nasu poznanicu koja radi u bolnici vidjeli je da zamoli u lab da nal bude danas gotovo da ne cekam opet  3 dana .
I ona odnese nal cekla 3 sata nal i odma gotovo (sto ti je veza ccc) . I naravno nije uredu dzaba boce user posted image onolike ima prisutnu stafikloku .
I dala  nam antibiotik i kapi za nos .....
Ja sam isto izvadila bris grla i nosa moj nece biti do srijede gotovo ajd meni se ne zuri eto......

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:30:55   
Lady26
Dobroooooooooooooooooooo jutrooooooooooooooooooooooooooooooooo user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:32:17   
Anoniman
mala...jel deRuser posted image user posted image ljubi mi bracuuser posted image user posted image user posted image user posted image
tekjauser posted image user posted image user posted image za petice...jos malo pa mozete u skoluuser posted image user posted image

ja evo cekam nebil se nakanio da doruckuje da idemo vaniuser posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:32:44   
Anoniman
puna je bolnica djece u cekaoni puna .Ped mi kaze ove nagle promjene su dovele do ovoliko bolseti .
Jer nije zdravo nikako u kuci hladno vani toplo ......
Cuvajte pilice , naoruzajte ih sto vise vitamina iako su zdravi da ih  prehlada zaobidje

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *