|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolje prijateljice
21.1.2010 22:34:37   
acudesa
Hehehehe, kako sam se raspisala...sorry, krenulo meuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Najbolje prijateljice
21.1.2010 23:18:52   
Apotekarka
Moja najbolja prijateljica....
Kao male igrale smo se lutkicama,druzile,isle skupa u skolu svaki dan mada je ona mlađa dvije god.,setale,izlazile,zzabavljale se uvijek s dvojicom najboljih prijatelja,bile tu jedna za drugu uvijek,svaki dan nismo mogle jedna bez druge...
Onda je dosao moj veliki dan,skontala da se udajem pa tko bi mi drrugi bio kuma nego ona,najbolja osoba puna razumjevanja,spremna pomoci,iskrena,neiskvarena...bila je presretna od srece se rasplakala kad sam joj rekla da zeli da joj budem kuma...Jos uvijek je sve to ostala,ali vise nije kao prije...Ne posajecujemo se kao prije,cujemo se cestio i ona se udaje na ljeto sretna sam zbog nje ali zivotni putevi razdvoje ljude...user posted image Nemam joj sta reci kako sam rodila dolazila mi je jedno 5 puta,ja njoj jednom ali odnosi su drugaciji nismo vise one djevojcice sad smo sazzrele...pozelim vratiti vrijeme samo da se jednom s njom poigram barbika,da pune zivota prepricavamo jedna drugoj ljubavne avanture ali to je iza nas...Za moju svadbi svirali su za menbe i prijateljice moje od severine prijateljice i svaki put se rasplacem jer svaka rijec je istinita HEJ LJEPOTICE GDJE SU NASI SNOVI OSTALI,SVE SMO MI KAO PTICE SELICE SVAKA SVOME JUGU ODLETI...user posted image user posted image user posted image bEZ OBZIRA NA SVE STO JA NJOJ VISE NISAM NAJBOLJA ONA ZA MENE JEST I UVIJEK CE OSTATI...
Hvala joj za sve u zivotu...
Imam jos par dobrih prijateljica a ostalo su vise poznanici koji su s tobom sve fino a desi se da iza leđa ogovaraju...Tko zna da mi je mama ziva mozda bi ona bila najboljha moja prijateljica...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Najbolje prijateljice
21.1.2010 23:29:39   
Anoniman
Čitam ove naše postove i skoro svaki govori o nekom razočarenju. Ja ću se pokušati sjetiti nekog pozitivnog primjera vezanog za ovu temu.

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Najbolje prijateljice
21.1.2010 23:33:24   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Moja najbolja prijateljica....
Kao male igrale smo se lutkicama,druzile,isle skupa u skolu svaki dan mada je ona mlađa dvije god.,setale,izlazile,zzabavljale se uvijek s dvojicom najboljih prijatelja,bile tu jedna za drugu uvijek,svaki dan nismo mogle jedna bez druge...
Onda je dosao moj veliki dan,skontala da se udajem pa tko bi mi drrugi bio kuma nego ona,najbolja osoba puna razumjevanja,spremna pomoci,iskrena,neiskvarena...bila je presretna od srece se rasplakala kad sam joj rekla da zeli da joj budem kuma...Jos uvijek je sve to ostala,ali vise nije kao prije...Ne posajecujemo se kao prije,cujemo se cestio i ona se udaje na ljeto sretna sam zbog nje ali zivotni putevi razdvoje ljude...user posted image Nemam joj sta reci kako sam rodila dolazila mi je jedno 5 puta,ja njoj jednom ali odnosi su drugaciji nismo vise one djevojcice sad smo sazzrele...pozelim vratiti vrijeme samo da se jednom s njom poigram barbika,da pune zivota prepricavamo jedna drugoj ljubavne avanture ali to je iza nas...Za moju svadbi svirali su za menbe i prijateljice moje od severine prijateljice i svaki put se rasplacem jer svaka rijec je istinita HEJ LJEPOTICE GDJE SU NASI SNOVI OSTALI,SVE SMO MI KAO PTICE SELICE SVAKA SVOME JUGU ODLETI...user posted image user posted image user posted image bEZ OBZIRA NA SVE STO JA NJOJ VISE NISAM NAJBOLJA ONA ZA MENE JEST I UVIJEK CE OSTATI...
Hvala joj za sve u zivotu...
Imam jos par dobrih prijateljica a ostalo su vise poznanici koji su s tobom sve fino a desi se da iza leđa ogovaraju...Tko zna da mi je mama ziva mozda bi ona bila najboljha moja prijateljica...

Uvijek me rasplaces sa mamom user posted image user posted image user posted image user posted image .Mozda ces jednog dana imati kcerku i ona ce ti biti najbolja drugarica,to ti zelim od srca.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Najbolje prijateljice
21.1.2010 23:36:36   
Apotekarka
myb@by hvala ti...A draga moja tek sad shvatam sto je majka kad sam i sama majka i mnogo toga boli a vjeruj mi zeli svojoj curici ako je budem imala biti najbolja prijateljica da joj pruzim sve ono sto ja nisam imala...
A znajte kako zavidim nekim prijateljicama kad vidim kakav imaju odnos s mamom,ali drago mi je zbog njh mama je mama...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Najbolje prijateljice
21.1.2010 23:37:17   
Anoniman
Evo jednog primjera, poslije 8 dana provedenih u bolnici i na kraju ,nažalost drugog pobačaje, dolazim kući. Sutradan ujutro u 9 sati šaljem poruku dobroj prijateljici da dođe na kafu, ako ima vremena( čule smo se dok sam bila u bolnici, ali prije pobačaja) Ona odgovara:dolazim i stiže nakon 10 minuta. Ja sam bila ok, trebao mi je neko za razgovor. Ona kaže, ja sam sve pustila kraju, i njen muž kaže, idi, požuri.Kaže, mislila sam da ću te naći u Bog zna kakvom stanju. I došla je. A trebala žena tepihe prati ,pripremala krečenje.To mi je puno značilo.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Najbolje prijateljice
21.1.2010 23:39:45   
myb@by
Duso draga tvoja je mama svaki dan sa tobom znam da te malo tjesi ovo sto cu ti reci:"divna si majka svom bebacu,ja nemam bas puno vremena da pisem na forumu ali sve pratim i znam koliko se boris sama sa svojim piletom,predpostavljam da si tu osobinu naslijedila od svoje majke."
zaista covjek kad postane roditelj tek vidi sta to znaci.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Najbolje prijateljice
21.1.2010 23:40:53   
myb@by

IZVORNA PORUKA: zinanina

Evo jednog primjera, poslije 8 dana provedenih u bolnici i na kraju ,nažalost drugog pobačaje, dolazim kući. Sutradan ujutro u 9 sati šaljem poruku dobroj prijateljici da dođe na kafu, ako ima vremena( čule smo se dok sam bila u bolnici, ali prije pobačaja) Ona odgovara:dolazim i stiže nakon 10 minuta. Ja sam bila ok, trebao mi je neko za razgovor. Ona kaže, ja sam sve pustila kraju, i njen muž kaže, idi, požuri.Kaže, mislila sam da ću te naći u Bog zna kakvom stanju. I došla je. A trebala žena tepihe prati ,pripremala krečenje.To mi je puno značilo.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ma nisu sve prijateljice loše.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Najbolje prijateljice
21.1.2010 23:42:55   
Apotekarka
myb@by rasplakah meuser posted image user posted image user posted image
Zelim biti upola kao moja mama tek tada cu znati da sam prava osoba,majka,zena a nikad necu moci biti potpuno kao ona jewr onakva zena se jednom rađa...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Najbolje prijateljice
21.1.2010 23:45:59   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

myb@by rasplakah meuser posted image user posted image user posted image
Zelim biti upola kao moja mama tek tada cu znati da sam prava osoba,majka,zena a nikad necu moci biti potpuno kao ona jewr onakva zena se jednom rađa...

Sad i ti mene rasplaka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,necemo vise o tuznim stvarima.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Najbolje prijateljice
21.1.2010 23:47:22   
Hanady RR
ja u ''najbolju prijateljicu'' nikako nevjerujem. probala sam čak tri puat da je imam i avo kako je završilo
1. u osnovnoj školi najbolja prijateljica naljuti se na mene jer mi je tata kupio jaknu i čizme na rese kao kod one pjevačice iz Roxset.
2. u srednjoj školi najbolja prijateljica mi sa mojim dečkom na moru u krevetu završi slučajno
3. na faksu najbolja prijateljica se naljti na mene jer sam odlučila da sa svojim dečkom, sadašnjim mm izađem zamisite u subotu navečer, i sutradan mi kaže kako je ona izašla sa rajom bez mene i bilo joj divno u nekoj kafani kojoj nezna ime negdje u lukavici i da je shavtila da sam je ja sputavala.

nemam najbolju prijateljicu al imam more kolegica i prijateljica sa kojima kafu mogu popit, podjeliti dobre i loše stavri...a neke prijateljice i danas stavljam na ignore jer zaboga kako sam samo mogla posmiliti da neiskoritim karte za koncert koje mi je ona poklonila, pa to što mi je beba imala temperaturu nije mska svijeta.

Elem...
mama i seka i dosta...od njih glava kad zaboli od njih i prestane.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Najbolje prijateljice
21.1.2010 23:48:23   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Hanady

ja u ''najbolju prijateljicu'' nikako nevjerujem. probala sam čak tri puat da je imam i avo kako je završilo
1. u osnovnoj školi najbolja prijateljica naljuti se na mene jer mi je tata kupio jaknu i čizme na rese kao kod one pjevačice iz Roxset.
2. u srednjoj školi najbolja prijateljica mi sa mojim dečkom na moru u krevetu završi slučajno
3. na faksu najbolja prijateljica se naljti na mene jer sam odlučila da sa svojim dečkom, sadašnjim mm izađem zamisite u subotu navečer, i sutradan mi kaže kako je ona izašla sa rajom bez mene i bilo joj divno u nekoj kafani kojoj nezna ime negdje u lukavici i da je shavtila da sam je ja sputavala.

nemam najbolju prijateljicu al imam more kolegica i prijateljica sa kojima kafu mogu popit, podjeliti dobre i loše stavri...a neke prijateljice i danas stavljam na ignore jer zaboga kako sam samo mogla posmiliti da neiskoritim karte za koncert koje mi je ona poklonila, pa to što mi je beba imala temperaturu nije mska svijeta.

Elem...
mama i seka i dosta...od njih glava kad zaboli od njih i prestane.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super si me nasmijala bas ti hvala cijeli dan sam bljak.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Najbolje prijateljice
21.1.2010 23:50:24   
Apotekarka
Hanady legendo

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Najbolje prijateljice
21.1.2010 23:51:48   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Najbolje prijateljice
22.1.2010 0:30:17   
milenium
imam najbolju prijateljicu i tonu drugih.ona me zove kad god nešto treba i ja nju,viđamo se često,nisu nas razdvojili ni brakovi ni djeca.mm također ima najboljeg prijatelja i prijatelja ostalih više nego ja.ja ih zovem ekipa za 5. kad nam se pokvarilo auto na putu kad smo išli s mora jedan njegov prijatelj je ustao iz kreveta noću i došao po nas.kad je jedan njegov prijatelj izgubio ključeve na moru(upali mu u vodu nije mogao nać)mm je otišao od kuće na more k njemu u drugu državu da mu donese rezervne.(naravno prije je svratio do njegovih da mu daju ključe).jednom su nam dali ključeve od vikendice u planini.s drugima smo ljetovali u njihovom stanu na moru.itd itd.ma dali bi život jedne za druge tako imam osjećaj.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Najbolje prijateljice
22.1.2010 2:37:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: milenium

imam najbolju prijateljicu i tonu drugih.ona me zove kad god nešto treba i ja nju,viđamo se često,nisu nas razdvojili ni brakovi ni djeca.mm također ima najboljeg prijatelja i prijatelja ostalih više nego ja.ja ih zovem ekipa za 5. kad nam se pokvarilo auto na putu kad smo išli s mora jedan njegov prijatelj je ustao iz kreveta noću i došao po nas.kad je jedan njegov prijatelj izgubio ključeve na moru(upali mu u vodu nije mogao nać)mm je otišao od kuće na more k njemu u drugu državu da mu donese rezervne.(naravno prije je svratio do njegovih da mu daju ključe).jednom su nam dali ključeve od vikendice u planini.s drugima smo ljetovali u njihovom stanu na moru.itd itd.ma dali bi život jedne za druge tako imam osjećaj.

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Najbolje prijateljice
22.1.2010 8:19:28   
tea lana
Ja i moja najbolja prijateljica smo isle u srednju skolu skupa prozivjele smo dosta,lijepog ali i ruznog.
Shvatila sam da mi je najbolja prijateljica onog trenutka kad mi nisu bile potrebne rijeci nego sam iz njenih ociju mogla procitati kako se ona osjeca.I ona je udata danas se poradja,svim srcem sam uz nju.Mada se ne vidjamo cesto kao prije nekad sjednemo same nekad sa muzevima,ali se svakodnevno cujemo.Moja najbolja prijateljica je meni kao sestra.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Najbolje prijateljice
22.1.2010 8:43:42   
niki83
moja najbolja prijateljica mi je postala najbolja tek kada smo krenule na fax, iako smo zajedno isle i u srednju skolu..zblizile smo se. imale iste obaveze..milion stvari o kojima bismo mogle razgovarati..izlazile zajedno, imale drustvo, itd. a uvijek smo bile dosta razlicite, kako fizicki tako i po mentalnom sklopu..ipak to nas nije nikada omelo..kada sam se odlucila udati ona je bila ta koja je zajedno sa mnom plakala i smijala se, organizovala sve potrebno, izabrala vjencanicu i naravno na taj dan bila moja kuma..onog dana kada sam rodila svoju kcerku ona je bila ta koja me nazvala odmah poslije moje mame..dosla je u bolnicu i zajedno sa mojom sestrom iznijela moju bebu, i postavila se tako kao da je tetka mojoj djevojcici..iako vise nemamo isto drustvo to ne znaci da se nas dvije ne mozemo druziti,a jos smo "razlicite", ona nema porodicu, momka, ima sasvim drugaciji zivot od moga, ali i dalje je tu i moja je najbolja prijateljica...ali nije da nikad nismo imale sitnih trzavica..no sve se to prevazidje ako je osoba iskrena i prava..sorry ako sam zapetljala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Najbolje prijateljice
28.1.2010 12:21:05   
misica
Ja imam najbolju prijateljicu od malena znaci nekad kada smo bile 3 razred upoznale se to je bilo negdje 84 god .Zivjele satan do stana zivot nas razdvajao njena putovanja van grada, vracanja u Sarajevo pa zivjele zajedno i evo obadvije udate mada je ona sad u Banja L. ja u sarajevu nikad se nerazdvajamo nema dana da se necujemo cak nasim malisanima teteke. Evo dokovo pisem pravo mi nedostaje da kafenisemo. user posted image user posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Najbolje prijateljice
28.1.2010 15:05:36   
milenium
misiceuser posted image rastuži ti mene

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Najbolje prijateljice
28.1.2010 15:08:43   
misica
meni su mila sve naj drugarice van Sarajeva veoma sam vam tuzna jedino me spasava ovo cavrljnje sa vama .Hvala sto ste tu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Najbolje prijateljice
28.1.2010 15:25:11   
Nedi
Najviše bih voljela kad bi moja najbolja prijateljica bila mama, uvijek se rasplačem kad čitam vaše postove u kojima opisujete odnose sa mamom, kako vam je mama pomogla kad ste rodile, pa mama čuva dijete...user posted image user posted image user posted image user posted image a je nemam šta da napišemuser posted image user posted image user posted image
Jedini iskreni prijatelj i prijateljica je moj tata, pa mm.
A moja najbolja prijateljice me povrijedila...jako...ma za nju bih i ruku dala (nekad), ja slomljena, izgubila bebu i zovem je da mi dođe a ona mora "učiti" i "kupati se" ili šta već, a ja bih radi nje došla i na kraj svijeta. I sad se družimo, tračamo, popijemo kaficu ali ako bi njoj zatrebalo ni ja nebi došla...


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Najbolje prijateljice
28.1.2010 15:32:19   
milenium
nedi žao mi je što ću ti reć ali to ti i nije bila prijateljica.da je neka došla bi.
sjećam se jednom kad sam slomila nogu i noga u gipsu a ostala raja planirala u planinu,ja se jadna nisam ni nadala da ću ići s njima(jer ipak mi je noga slomljenauser posted image )i tako ja čamim u kući kad eto ti jednog auta ispred svira,ja poviri sa štakama kad moja prijateljica i par prijatelja iz naše raje,zovnula ih ona da dođu do mene tj po mene i da i ja idem s njima,nakon što su dugo nagovarali moje da me puste i ja sam pošla s njima(na prvom sicu s nogom na šajbiuser posted image ),onda smo se našli s ostalima,prešli u dđip podjelili se s dva auta i pravac PLANINA.user posted image user posted image user posted image
svoje prijatelje obožavam i držim do njihuser posted image  

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Najbolje prijateljice
6.2.2010 18:41:36   
acudesa
postovi prebačeni sa teme "Najbolji prijatelj/i/ice"

IZVORNA PORUKA: alesija

Ovih dana pravo puno razmisljam o prijateljima,kojih je svaki dan sve manje i manje... Prijateljica (ne racunajuci mamu i sestru) mislim da danas rijetko ko ima. Tek sad shvatam kako je rijec PRIJATELJ strasno jaka rijec i da covjek treba dobro razmisliti prije nego sto za nekoga kaze da mu je prijatelj.
MM i ja kako smo u braku fakticki nemamo pravih prijatelja...prije nego sto cemo se uzeti svi su bili odusevljeni sa nama,nasom svadbom, izlazili skupa, ma bas mislili da imamo prave prijatelje...al posle svadbe nas niko nikad vise nije nazvao, sretnemo se tu i tamo u gradu i to je to.... ne znam da li su ljudi toliko ljubomorni na tudje srece ili je nesto drugo u pitanju, ali samo znam da titulu prijatelja covjek stvarno treba zasluziti.... user posted image user posted image

Da li vi imate prijatelje??



IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja nemam mnogo ali ovo sto imam znam da su pravi i istinski...Imam svoju kumu vjencanu, koja je isla sa mnom i u srednju skolu, jednu prijateljicu u Ilijasu...ovo ostalo je tek drustvo za kaficu i to je to, njih dvije su mi bas bas prave prijateljice...od muskih jedino mi je kum praaavi prijatelj i s njim se najvise i vidjamo i druzimo, sto sve troje zajedno, sto mm sam s njim ...A mm isto tako, 2-3 prava prijatelja i ovo ostalo sve tako-tako....mada mislim da smo ipak mi jedno drugom najbolji prijatelj....



IZVORNA PORUKA: hanabanana

Da...većina tih prijateljstva je već punoljetna.
I mogu ih nabrojati na prste jedne ruke.



IZVORNA PORUKA: alesija

a to da smo jedno drugom najbolji prijatelji u potpunosti se slazem sa tobom user posted image ja imam jedan problemcic sto mm sve svoje drugove smatra super prijateljima,a svaki taj prijatelj gleda kako ce ga nesto zeznuti,ili zavaliti za nesto u poslu. Tako da dok ga ne lupi po glavi nesto on tek onda kaze meni u pravu si stvarno nemam istinskih prijatelja.  Kad smo kod kumova, i meni je bila drugarica kuma sa kojom sam odrasla, ali ne mogu reci da smo super prijateljice. Vidjamo se mi cesto,i pijemo kaficu, i ona ima malog bebaca ali nije mi to to....a sto se kuma tice heh to je odredila moja svekrva mm ko ce mu biti kum,mislim da sam sa tim sve rekla user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

U Bosni imam dvije prijateljice, jednu iz srednje skole, a druga mi je komsinica. Ovdje nemam prijatelja, jedino jetrva koja mi je bila vjencana kuma. Ali i ona je daleko nekih 200 km od mene, ali dobro se slazemo, njoj mogu sve da kazem, kao i ona meni i jako puno mi je pomogla do sada.



IZVORNA PORUKA: sejlana

Ma ko bi ga vise znao da li su pravi ili krivi?Dosta je prijateljstava iz interesa.Ja samo vjerujem u stara prijateljstva,a ima ih malo.Moja kuma(prijateljica iz srednje skole),druga je drugarica iz djetinjstva i mahale(ja njoj bila kuma),treca- kumina kolegica sa fax-a druzimo se nekih 7-8 godina.Za sve tri se se mogu zakleti da postene i iskrene prema meni i da su uz mene u dobru i zlu.To je prijateljstvo za cijeli zivotuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne vidjamo se cesto ali smo bas iskrene druge.
A sa ostalim nemam volje ni kafe popiti,da me glava ne zaboli.user posted image




IZVORNA PORUKA: lejlaze

Pored sestre, koja mi je prijatelj, imam prijateljicu, pravu i iskrenu, koja sa pravom ima titulu prijatelja. To prijateljstvo je iz predskolskih dana, skupa smo u skolu isle i sve do danas. Za nju sigurno znam da me nece iznevjeriti i da uvijek, ali bas uvijek mogu na nju racunati, sta god da je u pitanju. I zaista sam sretna sto postoji takva osoba u mom zivotu.
Moki, hvala sto postojis.




IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne vjerujem u prijeteljstva, svi su tu kad si lijep, zgodan imaš novca a kad si u gužvi svi se razbježe
Ja bar ne naleti na nekog kog bi mogla nazvati prijateljem sve je to raja za zezat se, nažalostuser posted image



IZVORNA PORUKA: tea lana RR

malo ih je ali su iskreni 



IZVORNA PORUKA: Anushka

ja se mogu pohvaliti sa dobrim prijateljima, prije svega bratuser posted image . U dosta prijateljica sam se razocaravala kroz zivot, i nemam ni jednu iz djetinjstva ili srednje skole da mogu nazvati prijateljicom. Ali imam 2 prava prijatelja iz perioda studiranja, vec 10 godina je pravo prijateljstvo - nismo u svakodnevnom kontaktu ali nam komunikacija nikada nije zaribala i uvijek se obradujem kontaktu sa njima. Imam i rodjaka koji nije u bosni ali i njega mogu nazvati pravim prijateljem, cak smo i prve koracice zajedno napravili prije mnoogo godina. Prije 6 godina sam upoznala jednu divnu osobu, koja mi je jedina prava prijateljica ne vidimo se cesto - obje imamo dijete + ona ima i posao - ali nikada nas odnos nije trpio zbog toga. Uvijek mi je toplo oko srca kad pomislim na njuuser posted image  a sto se drustva iliti raje tice, jos od ratnih vremena jedna veca grupa u komsiluku se okupljala da "ubije vrijeme", ja i mm smo se tada poceli i zabavljatiuser posted image  i do danas su mnogi otisli na sve kontinente, izgubio se kontakt, vecina se pozenila pa su njihove zene postale dio drustva(vecina je muskih) ali smo odrzali prijateljstvo i druzenje, i ako nista svaki 1.maj je zajednicki, kao i mnoge kafice, vikendi u kaficu u kojem vec 15 godina svi pijemo kafu. U medjuvremenu je kroz zivot proslo more svakakvih ljudi, nekih divnih nekih ne bas tako divnih, ali sa ovima je kliknulo i presretna sam sto ih imam. i moram spomenuti kuma koji je iz istog drustva, u 10 dana koliko sam bila u bolnici 3 puta je dosao sa mm, nije htio smetati i ulaziti ali je dolazio. I danas bi njega izabrala za staratelja alenu u slucaju ne daj Boze da nam nesto bude.



IZVORNA PORUKA: jasmin

Kao sto rece tea lana,malo ih je,ali su iskreni.Tesko
je danas naci osobu kraj koje mozes mirno sjediti da
ti ne pozavidi,da nije licemjerna,da je iskrena.....
Ali opet ih,hvala Bogu ima,i mogu reci da sam
zadovoljna.Bolje jedan ali vrijedan...insan.



IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Najbolji prijatelj mi je moj dragiuser posted image user posted image user posted image znam da njemu mgu reci sve i da ce jedini biti iskren sa mnom bez obzira na sve.....a prijateljica ima koliko ti dusa hoceuser posted image ali najbolje su mi moja mama i sekica(iako je mala) i mogu tu ubrojati seke od svog dragog i njegovu mamuuser posted image



IZVORNA PORUKA: Apotekarka

i meni je najbolji prijatelj moj mm,on je za ovih 5 godina bio sa mnom i u dobru i u zlu...








_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Najbolje prijateljice
6.2.2010 19:30:21   
Anoniman
Ja zaista imam mnogo prijateljica, mogla bih reci da svaka od njih odgovara jednoj strani moje licnosti. Jedna je otkacena do bola, druga je prekrivena i dodje mi kao relaksacija od ovog povrsnog svijeta, treca ima isti ukus kao ja pa se ludo provedemo u shopingu, jedna ima dijete koje je uzrasta kao moja Farah pa stalno imamo sta pricati o odgoju, opet druga je trudna pa razmjenjujemo simptome i zajedno otpuhujemo...user posted image
Sta hocu reci?
Imam mnogo prijateljica, ali samo dvije zaista osjecam u dubini duse.
To je moja M, s kojom sam dijelila klupu 4 godine  u Gimnaziji i V. koja je bila tu uz mene svo vrijeme studija.
M je divno stvorenje, bezazleno, leprsavo, naivno....djelile smo svaku misao, isle zajedno na svaki vazan dogadjaj, prespavale jedna kod druge beeeeezbroj puta, i porodice su nam se  zblizile zbog nas... zajedno smo plakale, smijale se, savjetovale jedna drugu, izvlacile iz neprilika, branile od drugih....Zarekle se da cemo jedna drugoj biti vjencane kume. Ona je otisla u jedan grad da studira, ja u drugi....nasa vidjanja su se prorjedila, ali smo i dalje bile u toku. I dalje je znala sve o meni i ja o njoj....Medjutim, ja sam ubrzo uplovila u ozbiljnu vezu(sa mm), dok ona nije mogla da nadje srodnu dusu nikako.Letila je iz jedne veze u drugu....nepromisljeno, bezglavo...bila je s tipovima koje smo nekoc zajedno prezirale...Moje rijeci nisu mogle doci do nje...kao nekad. Vise nismo mislile isto. Nismo se razumjele. Nismo imale iste ciljeve, motive, razloge, zivot...Ali opet je to bila moja M. Znam da me voli, da mi zeli dobro iako nismo na istim valnim duljinama....
Na dan moje udaje, bila je moja vjencana kuma, na dan kad sam diplomirala bila je uz mene, kad sam rodila nije mi dosla, ali smo se svako malo cule...Za prvi rodjendan Farah mi je dosla...Ne mogu reci da je prijateljstvo umrlo...ne, vec jednostavno smo zivjele dva razlicita zivota. Ono sto je meni bilo glupo, nezrelo...ona je dozivljavala kao nesto wow, a ono sto je bio moj centar svijeta ona nije mogla da shvati...Srljala je u nesto sto nije ONA, samo zato sto je sada bila okruzena nekim ljudima...Ma ne znam kako da vam opisem...? Bila je povodljiva, naivna...i na moje opaske pocela je drugacije gledati i reagovati(a nekad smo jedna drugoj mogle svasta reci, ako se radilo o nasem dobru). Pocele smo se sve vise i vise udaljavati...
Onda joj se desila ta velika tragedija....brat joj je ubijen......Joj tog bola....Samo kad se sjetim te sedmice....Nisam mogla da joj odem odmah. Muz, brat, moj otac i amidze bili su na dzenazi.......Ja sam otisla nakon mjesec...Stalno sam je zvala, bila uz nju...ali nisam mogla biti fizicki uz nju. Sada se kajem sto nisam nasla nacina da budem i na taj nacin tu...Ali eto... Poslije se sve promjenilo...Ja sam je zvala s vremena na vijeme, vazne trenutke joj cestitala...na tuzan datum podijelila s njom tugu...Ali sve je nekako ugaseno...Nema lazi, nema grubih rijeci, nema osude...samo daljina...I nema dana da ne pomislim na nju, nema dana da ne pozelim s njom uz kafu nase zivote procesljati...ali bojim se. Mozda je bolje ovako...
Druga moja najbolja prijateljica je V. Zajedno smo studirale u tudjem gradu, zajedno ucile, dijelile strahove, tajne, zivotne price, bile podrska jedna drugoj...ona se vratila u svoj grad poslije studija, a ja sam ostala tu...Cujemo se redovno, znam da na nju mogu racunati u svako doba dana-noci...Samo, eto kafu pijemo 2x godisnje evo vec 5-a godinauser posted image
Svoju M i V volim do neba i da im treba bubreg  dati, dala bih im...Znam da bi i one meni....Zivot nas je razdvojio, ali me je i pocastio sa dva iskrena dobrocudna bica...

Ali kao i sve vi, kazem da su mi najbolji prijatelji, naravno, moji roditelji, muz, brat...

< Poruku je uredio pahuljica farah -- 6.2.2010 19:38:02 >

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *