|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Aparati za kafe
3.12.2011 19:58:17   
mersiha 77
Ilhana ako nadjes povoljno ili cujes gdje ima ovaj dolce gusto
da mi javnes
snälla :)

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Aparati za kafe
10.12.2011 23:22:31   
mama2009
eh i ja sam se nalozila, plus dobila info da je u Slo ovaj najmanji aparat 140KM, tako da slijedece sedmice ako Bogda kupujem aparat

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Aparati za kafe
10.12.2011 23:28:33   
Hannan
Mi veceras u Bingu gledali 189KM, bas su bezobrazni ipak 50KM je razlika u cijeni...i ja bih ga voljela imati, ali pricekace neko pogodnije vrijeme. Inace pijem bosansku kahvu, ali ovo bih voljela imati za "djahkad"

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Aparati za kafe
10.12.2011 23:43:30   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Hannan

Mi veceras u Bingu gledali 189KM, bas su bezobrazni ipak 50KM je razlika u cijeni...i ja bih ga voljela imati, ali pricekace neko pogodnije vrijeme. Inace pijem bosansku kahvu, ali ovo bih voljela imati za "djahkad"


da to je cijena kod nas, vjerujem da je u Austriji, Njemackoj i sl jos jeftinije kao i sve drugo


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Aparati za kafe
12.12.2011 12:30:57   
Nunny
ja licno nemam aparat ali  sam probala chococino i fenomenalan je...iskreno razmisljala sam o kupovini, ali znajuci sebe koristicu ga 10-tak puta i samo ce skupljati prasinu user posted image posto nisam ljubitelj kafe...ovako kad se zazelim skoknem kod amani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
imaju li kod nas patrone  peach  tea-a???

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Aparati za kafe
23.12.2011 17:53:37   
mersiha 77


Ilhana sta mislis za ovaj,ovaj je u ELGIGANTENU 800 kr ali ti vrate 500 kada im posaljes jedan kupon koji dobijes?
jeli on dobar i znasli slucajno kakva je kafa?
javi mi molim teuser posted image

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Aparati za kafe
4.2.2012 18:03:21   
škorpija
mi smo dobili dolce gusto picolo, i iskreno epreso, intenso i lungo su mi neukusni, ni nalik espresu u kafiću, sve smo radili po putstvu, ali opet kontam da nismo šta zeznuli, macijato je dobar , ali kapućino i makijati barem meni imaju poptuno istiti ukus. simpa stvarka, ali sad kontam drago mi je što ga nismo kupili, već dobiliuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Aparati za kafe
4.2.2012 20:30:15   
Ilhana RR
Ja ne znam jel Espresso ko u kaficima jer ne pijem ga al moj rodjak koji drzi kafic kaze da mu je intenso ili kako se vec zove dobra al kaze da nas narod nije navikao na to... mi kupili obicni Espresso i sami punili kapsule i kaze on da je puno bolji, slicniji u kaficu =)

Macchiato mi je najbolji =) cappuchino mi je nako, valjda nema iste kolicine secera pa radi toga al kad se doda secer moze se piti ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Aparati za kafe
4.2.2012 20:46:42   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Ja ne znam jel Espresso ko u kaficima jer ne pijem ga al moj rodjak koji drzi kafic kaze da mu je intenso ili kako se vec zove dobra al kaze da nas narod nije navikao na to... mi kupili obicni Espresso i sami punili kapsule i kaze on da je puno bolji, slicniji u kaficu =)

Macchiato mi je najbolji =) cappuchino mi je nako, valjda nema iste kolicine secera pa radi toga al kad se doda secer moze se piti ;)

Jel se to mogu puniti one kapsule ua dolce gusto ili...? Mi razmisljamo da kupimo taj aparat ali su kapsule bas skupe.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Aparati za kafe
4.2.2012 22:36:24   
animagical
mogu, ima na youtube objasnjenje, nesto s alu folijom...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Aparati za kafe
27.9.2013 14:39:02   
elma.m
Mene zanima kako vi cistite aparat, pretpostavljam da kad voda prolazi kroz njega, uhvati se kamenac. Kako se cisti, kojim sredstvima ili mora na servis? I jel se nekom vec aparat kvario?

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 111
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *