|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virtuelna prijateljstva!
13.3.2013 9:46:41   
emi7908
Ja nikad nisam ni pomislila da bi mi neko iz virtualnog svijeta mogao postati blizak, ali RR je to promjenila.... Interesantno je kad svatiš da se iza nekih nikova krije osoba sa kojom si djelila školsku klupu,da iza nekih stoji žena koju poznaješ godinama, da ima i onih divnih bića koja stanuju ulaz do tvog... Nevjerovatno i onda se tako prijatno iznenadiš.
I drago mi je što sam upoznala divnih osoba, ja lično uvijek otvorim vrata svoga svijeta i života svima koji žele da budu dio istog..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Virtuelna prijateljstva!
18.6.2013 11:07:52   
palachinken
Ja sam i muža preselila iz virtuelnog u konkretni svijet, štobireklo, nemam problema s internet-prijateljstvima, ljubavima i ostalim međuljudskim odnosima.
Što prije prihvatimo tempo i aršine modernog svijeta, ljepše ćemo plivati u njemu.
A što se tiče RR, imamo finu ekipicu Zeničanki za popit kafu, ima divnih žena za prijateljevat' mimo RR, a vala neke kad izdaleka vidim, cestu pređem, da ne moram sresti user posted image
Žalim što mi neke nisu bliže, pa da srčemo kafu dok nam djeca stiču imunitet u parkovima user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Virtuelna prijateljstva!
18.6.2013 11:18:04   
veeseelaa
ja nekako vjerujem da su prava prijateljstva ona iz djetinjstva
a ko zna šta insana čeka u životu.....vjerujem da su virtulana prijateljstva ustvari više poznanstva....
mada ko zna....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Virtuelna prijateljstva!
18.6.2013 12:12:11   
EEDITH
virtuelno ili neko drugo,ako je iskreno i pravo ,onda je svakako prijateljstvo,
ovo je virtuelno vrijeme i sasvim je logično da imamo takva i prjateljstva,
meni je ranije to bilo malo čudno i možda sam imala prilično kočnica u svezi bilo koje vrste komunikacije ovog tipa,
no ,međutim kada sam stigla na rr i malo se opustila ,uvidjela sam da je to jedan lijep vid komunikacije,opuštanja,druženja,veoma korisnih savjeta...........a kada sam napokon i upoznala neke fine ženice shvatila sam koliko se mi žene znamo lijepo družiti i koliko smo spremne pomoći jedna drugoj.
nije da mi fali prijatelja u životu,imam ih sasvim dovoljno,ali svaki period života nam donosi nešto novo,pa tako i nova poznanstva i prijatelje



< Poruku je uredio eldinky -- 18.6.2013 12:13:06 >


_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Virtuelna prijateljstva!
18.6.2013 12:16:13   
mishkica

IZVORNA PORUKA: eldinky

virtuelno ili neko drugo,ako je iskreno i pravo ,onda je svakako prijateljstvo,
ovo je virtuelno vrijeme i sasvim je logično da imamo takva i prjateljstva,
meni je ranije to bilo malo čudno i možda sam imala prilično kočnica u svezi bilo koje vrste komunikacije ovog tipa,
no ,međutim kada sam stigla na rr i malo se opustila ,uvidjela sam da je to jedan lijep vid komunikacije,opuštanja,druženja,veoma korisnih savjeta...........a kada sam napokon i upoznala neke fine ženice shvatila sam koliko se mi žene znamo lijepo družiti i koliko smo spremne pomoći jedna drugoj.
nije da mi fali prijatelja u životu,imam ih sasvim dovoljno,ali svaki period života nam donosi nešto novo,pa tako i nova poznanstva i prijatelje



Svaka ti je zlatnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *