|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
15.9.2012 11:11:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ne volim svadbe, nisam tip za kolo i harmoniku, vjenčanice su mi presmiješne, nisam plaho romantična, prstenje ne nosim, običaje koji prate svadbe i sahrane ne podnosim.
I mm je isti, ko da sam ga ja birala user posted image

Nismo imali svadbu, nego ručak s porodicom i kumovima. Ostali, bujrum kasnije, kad god i koliko god.
To je meni bila obaveza koju treba otresti s ramena da bi počeli uživati zajedno u našoj šupi od 25m2.

kod nas sve isto osim sto nosimo prstenje i sto je supa od 49 kvadratauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
15.9.2012 11:12:45   
teacher75

IZVORNA PORUKA: draguljče

Hahah, a možete zamisliti mene koja je htjela vjenčanje samo sa kumovima i nabližom rodbinom, mislim na roditelje i braću i sestre, a na kraju se sve pretvorilo u svadbu sa skoro 500 ljudi. Ma poludjela sam, još nikad u životu nisam uzela da pogledam snimke.

a najveci crnjak je sto znam dosta ljudi koji su imali tako veliku svadbu, istrosili se, uvalili u kredite a poslije se jako brzo razveliuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
15.9.2012 11:13:41   
palachinken

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: palachinken

Ne volim svadbe, nisam tip za kolo i harmoniku, vjenčanice su mi presmiješne, nisam plaho romantična, prstenje ne nosim, običaje koji prate svadbe i sahrane ne podnosim.
I mm je isti, ko da sam ga ja birala user posted image

Nismo imali svadbu, nego ručak s porodicom i kumovima. Ostali, bujrum kasnije, kad god i koliko god.
To je meni bila obaveza koju treba otresti s ramena da bi počeli uživati zajedno u našoj šupi od 25m2.

kod nas sve isto osim sto nosimo prstenje i sto je supa od 49 kvadratauser posted image


I mi smo sad došli do 50 user posted image Ali onih 25 mi je baš ostalo u lijepom sjećanju user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
15.9.2012 12:12:37   
malena sharena
Ah, ja sam oduvijek mastala o koloni auta sa svatovima koji dolaze po mene, mnogo (ne previse) gostiju, restoranu, muzici, veselju, fotografijama za pamcenje koje cu pokazivati djeci i unucima. I bas takvu svadbu sam imala user posted image . Jedino nisam nosila vjencanicu, jer mi se tad vjencanice nisu svidjale. Sad mi se svidjaju user posted image . Sve je bilo odmjereno, bez nekog kica. Bilo je stotinjak ljudi, svatovi su dosli po mene kuci, malo posjedili, ''''isprosili'''' me, nikad necu zaboraviti momenat kad sam izasla iz sobe i ugledala muza, kako smo se gledali user posted image . Svadba je bila u restoranu, tamo je bilo i serijatsko vjencanje. Bilo je i harmonike i kolo se zaigralo, pjevale su se sevdalinke, hrana je bila tradicionalna bosanska. Nije predugo trajalo, za jedno popodne je sve zavrsilo. Na svadbi su bili sve nama dragi i bliski ljudi i opet nisu bili svi koji smo zeljeli da budu. Iduci jutro smo otisli na Bjelasnicu i tamo proveli sedam dana. Ja svadbe volim i uzivam na njima ako nema kica i cudnih obicaja.

< Poruku je uredio malena sharena -- 15.9.2012 12:14:01 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
15.9.2012 16:24:40   
vila_7
IZVORNA PORUKA: malena sharena

, svatovi su dosli po mene kuci, malo posjedili, ''''''''isprosili'''''''' me, nikad necu zaboraviti momenat kad sam izasla iz sobe i ugledala muza, kako smo se gledali user posted image .



Joj ovaj dio ni ja nikad necu zaboraviti - to je bio jedan jedini trenutak u cijelom danu kad su mi koljena zaklecala od neke cudne treme ko da ga prvi put vidim.....i onaj njegov pogled ....user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio vila_7 -- 15.9.2012 16:25:07 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
15.9.2012 16:35:14   
anidla
Volim svadbe, i gdje god da odem budem maksimalno opustena i vesela....

Imala sam svadbu, 120 zvanica, bili smo u jednom domu na Bistricaku u basti....divan dan, divni ljudi,dvina ja user posted image

ne kajem se,kajala bih se da takvu svadbu nisam napravila....

svemu sam se posvetila maksimalno, pravila sam s kumom rucno pozivnice, kicenje, sve....i uzivala sam !


jer takva sam ja :)

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
15.9.2012 18:08:32   
draguljče

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: draguljče

Hahah, a možete zamisliti mene koja je htjela vjenčanje samo sa kumovima i nabližom rodbinom, mislim na roditelje i braću i sestre, a na kraju se sve pretvorilo u svadbu sa skoro 500 ljudi. Ma poludjela sam, još nikad u životu nisam uzela da pogledam snimke.

a najveci crnjak je sto znam dosta ljudi koji su imali tako veliku svadbu, istrosili se, uvalili u kredite a poslije se jako brzo razveliuser posted image


Vjeruj mi da znam i ja takvih prilično. Kod nas još fercera, dokle će vidjećemo. user posted image Nad am se da se neću svrstavati u ove koje znamo i ti i ja. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
15.9.2012 20:15:44   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: vila_7

IZVORNA PORUKA: malena sharena

, svatovi su dosli po mene kuci, malo posjedili, ''''''''isprosili'''''''' me, nikad necu zaboraviti momenat kad sam izasla iz sobe i ugledala muza, kako smo se gledali user posted image .



Joj ovaj dio ni ja nikad necu zaboraviti - to je bio jedan jedini trenutak u cijelom danu kad su mi koljena zaklecala od neke cudne treme ko da ga prvi put vidim.....i onaj njegov pogled ....user posted image user posted image user posted image


Mi nismo znali kako ce ono drugo biti obuceno na vjencanju, pa nam je to bilo jedno lijepo iznenadjenje, mjerka on mene, mjerkam ja njega :)

I ja bih se kao anidla kajala da je bilo drugacije. A dan je bio divan, decembar, taj dan je pao prvi snijeg bas kako je MM prizeljkivao, one pahulje su dale neki lijep smek svemu.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
15.9.2012 20:22:07   
škorpija
svadbe ne volim, mm i ja smo se vjenačali a samo su kumovi bili prisutni, posvađali smos e sa pola familije jer nismo htjeli svadbu. nisam se nikad pokajala i sad bih isto uradila

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
15.9.2012 20:24:42   
Hanady RR
Mi ovakvu temu imamo...druagiji naziv...ali ''priča'' istauser posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/Vaše_vjenčanje%25%25/m_52343/tm.htm

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
3.10.2012 13:12:43   
EEDITH
zašto ne velika svadba,većini je to super kada gledaju u nekoj sapunici,a kod nas je "seljački"
ja sam imala svadbu-veliku ,nekih 150 zvanica i bilo je super,a još uvijek traje,već 10 god.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
3.10.2012 14:42:25   
palachinken

IZVORNA PORUKA: eldinky

zašto ne velika svadba,većini je to super kada gledaju u nekoj sapunici,a kod nas je "seljački"
ja sam imala svadbu-veliku ,nekih 150 zvanica i bilo je super,a još uvijek traje,već 10 god.

Meni je seljački i u sapunici user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
3.10.2012 15:17:25   
teacher75
i meniuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
3.10.2012 15:27:26   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: palachinken

Ne volim svadbe, nisam tip za kolo i harmoniku, vjenčanice su mi presmiješne, nisam plaho romantična, prstenje ne nosim, običaje koji prate svadbe i sahrane ne podnosim.
I mm je isti, ko da sam ga ja birala user posted image

Nismo imali svadbu, nego ručak s porodicom i kumovima. Ostali, bujrum kasnije, kad god i koliko god.
To je meni bila obaveza koju treba otresti s ramena da bi počeli uživati zajedno u našoj šupi od 25m2.

kod nas sve isto osim sto nosimo prstenje i sto je supa od 49 kvadratauser posted image


I mi smo sad došli do 50 user posted image Ali onih 25 mi je baš ostalo u lijepom sjećanju user posted image


isto, nije bilo kola, muzike i sl fazona, malo smo okitili auto, opstina samo mi i kumovi, u dzamiji ostale zvanice (UKUPNO 30-TAK) I TE ISTE ZVANICE NA RUCAK u jedan Turski restorancic potom mi u nas stancic od 47kvadrata Elh, i na bracno na Umruuser posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
3.10.2012 16:15:26   
malena sharena
Meni je interesantno upoznati obicaje u raznim kulturama, indijske, jevrejske, arapske svadbe, svaka je na svoj nacin lijepa. Jednom sam gledala dokumentarac o ciganskim svadbama i imaju jedan sega obicaj. Ono mlada se sprema, frka trka po kuci, puno gostiju, svatovi dolaze po nju, njena mati otvara vrata i fol se iznenadi, ne zna sta ce oni tu, pa kad joj kazu da su dosli po kcerku joj u nje, zena padne od soka pred svima unesvijest, a zene je poljevaju vodom user posted image . Odavno nesto ludje nisam vidjela user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
9.4.2014 13:02:01   
Ja ba
Definitivno što manje to bolje,barem iz mog ličnog iskustva.Doduše ovo je muški pogled user posted image
Sve te ceremonije hrpa gostiju i oblokavanje je veliiiki smor .Ako se več ima viška para potrošite ga na bračno putovanje što je iz mog iskustva odličan početak braka .

_____________________________

http://www.cestitkeza.com/

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
9.4.2014 13:14:41   
bebaa
user posted image

< Poruku je uredio bebaa -- 9.4.2014 13:15:15 >


_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Ja ba)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
9.4.2014 17:33:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Ja ba

Definitivno što manje to bolje,barem iz mog ličnog iskustva.Doduše ovo je muški pogled user posted image
Sve te ceremonije hrpa gostiju i oblokavanje je veliiiki smor .Ako se več ima viška para potrošite ga na bračno putovanje što je iz mog iskustva odličan početak braka .

Ovo ko da je mm pisao, da nije on novi clanuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ja ba)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
9.4.2014 19:20:57   
muaaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Ja ba

Definitivno što manje to bolje,barem iz mog ličnog iskustva.Doduše ovo je muški pogled user posted image
Sve te ceremonije hrpa gostiju i oblokavanje je veliiiki smor .Ako se več ima viška para potrošite ga na bračno putovanje što je iz mog iskustva odličan početak braka .

Ovo ko da je mm pisao, da nije on novi clanuser posted image

provjeri ti to Tiki...da nam nije novi clanuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
9.4.2014 19:22:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Ja ba

Definitivno što manje to bolje,barem iz mog ličnog iskustva.Doduše ovo je muški pogled user posted image
Sve te ceremonije hrpa gostiju i oblokavanje je veliiiki smor .Ako se več ima viška para potrošite ga na bračno putovanje što je iz mog iskustva odličan početak braka .

a ko može oboje dobro i dođe jelde user posted image
i velika svadba ako ženski pogled želi, i bračno putovanje i sve to bez kredita po mogućnosti...
elem iz ženskog pogleda...neke su se dobro udale, jelteuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ja ba)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
9.4.2014 20:18:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Ja ba

Definitivno što manje to bolje,barem iz mog ličnog iskustva.Doduše ovo je muški pogled user posted image
Sve te ceremonije hrpa gostiju i oblokavanje je veliiiki smor .Ako se več ima viška para potrošite ga na bračno putovanje što je iz mog iskustva odličan početak braka .

a ko može oboje dobro i dođe jelde user posted image
i velika svadba ako ženski pogled želi, i bračno putovanje i sve to bez kredita po mogućnosti...
elem iz ženskog pogleda...neke su se dobro udale, jelteuser posted image

A neke zene ne vole velika vjencanja, dovoljan im kvalitetan medeniuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
16.4.2014 14:54:07   
grozđe
Koga covjek da zovne, sve lazni jarani user posted image ...

meni je ovo danas sve ciganija...

sve se gleda ko ce vise, ko ce bolje, sta ce narod reci user posted image .....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
25.4.2014 16:42:33   
masnica
Kad samo pomislim da se moraš poljubiti sa 120 ljudi i rukovati u jednom danu ne bude mi dobro, nisam osoba koja previse voli dodire, i jos se moras svima smjeskati....user posted image
Jedva sam to podnijela

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
25.4.2014 18:16:42   
mala_sa
Mi smo imali veliku svadbu od 180 zvanica, i danas je se rado sjetimo :). I opet bismo istu napravili ;), samo bih ja sad iznajmila vjenvanicu a ne kupila :).

Sve zavisi od ukusa, i mogucnosti :)

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu masnica)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
27.4.2014 9:13:00   
glistica

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: draguljče

Hahah, a možete zamisliti mene koja je htjela vjenčanje samo sa kumovima i nabližom rodbinom, mislim na roditelje i braću i sestre, a na kraju se sve pretvorilo u svadbu sa skoro 500 ljudi. Ma poludjela sam, još nikad u životu nisam uzela da pogledam snimke.

a najveci crnjak je sto znam dosta ljudi koji su imali tako veliku svadbu, istrosili se, uvalili u kredite a poslije se jako brzo razveliuser posted image


Ta sam :). Prvo vjencanje, ja nisam zeljela uopste svadbu, samo rucak, ali mama od bivseg kaze ako ti se ne svidja, naci cu mu ja drugu. I danas se ne mogu nacuditi sebi kako sam bila blesava....I bijase to svadba od 200 uzvanika, da grad prica! I razvod isto tako da grad prica ( posto se nastavio trend mame i druge ). Drugo vjencanje, isto pocelo, zavrsilo sa 17 uzvanika, vjencanjem i vecerom. Evo nas jos skupa :). I tu se trend nastavio :), ja po svome hehe. Na kraju, sta je bitno je to da svako napravi onako kako mu srce zeli. Ako roditelji pritiscu i ne moze se s tim izboriti, taj brak nije vrijedan sklapanja. S druge ko zeli veliku svadbu pod svaku cijenu, mislim da i to vrijedi, pa bar i kredit uzeti. Na kraju krajeva, koristimo novac da bismo sebi snove ostvarili. Nekome je velika svadba vrijedna otplacivanja kredita. Meni licno su svadbe fuj ( i moja i tudja ), ali sreca pa nismo svi isti, inace bi nam ovaj svijet bio pravo dosadan :). Sretno Flufffy, ma sta odlucila.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *