|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Do kada će cijene rasti,
19.9.2008 21:49:40   
Romali
Baš mi je nekakav loš dan, još me nađoste s ovom temom. Danas dvije kesice sitnica, ma bukvalno za jedan dan, platila 32 KM.user posted image Nema kraja ovom jadu i bezobrazluku...
Meni samo jedna stvar nije jasno-kako smo ovako mirni i ne reagujemo na ono što nam rade, kako 300 000 nezaposlenih ne ustane i napravi blokadu npr., neku demonstraciju, nešto da pokažu da su tu?! user posted image Svi, počevši od mojih roditelja ( mada moj tata uvijek prvi ustane kad je ovo u pitanju). U Hr.srednjoškolci digli grad na noge, izašli na ulice, blokirali ceste, a sve zbog zaključanih šk.vrata. A mi gladni pa... Ma baš sam nekakva tužna zbog nas samih...


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Do kada će cijene rasti,
19.9.2008 22:15:46   
dinaa
Dok od nas ne naprave jos vecu bijedu i sirotinju nego sto smo sada,ali bas njih briga njima je dobro i oni i ne razmisljaju o ovome a ja vjerujem da neko od nasih glavonja i procita ovo sto smo pisale da bi nam se i smijao,bruka.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Do kada će cijene rasti,
19.9.2008 22:39:16   
jasmina_mm
Joj drage moje i ja sam maksimalno smanjila kupovinu rijetko kakav luksuz priustim. Ovo je katastrofa ne znam koliko ce se moci izdrzati, a zima ide valja rezije placati...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Do kada će cijene rasti,
20.9.2008 8:32:19   
Crvena
Cijene ce i dalje rasti,nase plate ostati iste, a nasi politicari glasati da sebi povecaju plate. A mi cemo i dalje sutiti i trpiti, samo se pitam dokada?user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Do kada će cijene rasti,
20.9.2008 10:39:36   
medica
i kod nas je ista situacija.mm i idemo svaki mjesec u podmjeru i to idemosam u drvopromet jer nam je kao najjeftiniji,prije bi za 150km kupi sve sto nam treba asad nam izade racun oko 200km i to ne kupimo bas sve .
katastrofa,ali sta cemo mi kad nas niko nista ne pita a i kad govorimo ne cuje
o penzionerima da ne pricamo oni opet jedva kraj sa krajem sastavljajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Do kada će cijene rasti,
22.10.2008 12:49:36   
medica
ipak eto izgleda da cemo dozivit da nam i cijene idu doleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sinoc su najavili da ce hljeb pojeftinituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *