|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sisana kuma
8.2.2012 13:41:36   
Lady26
Ja Lanin pramencic drzim u kutijici za nakit, lijepa roza kutijica sa masnicom user posted image
A pramen zavezan rozom vrpcom user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: sisana kuma
8.2.2012 13:45:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: teacher75

lani je sisana kuma bila moja zaova (od mm sestra). sisanje se obavilo u igraoni medju prijateljima i djecicom. zaova je pripremila pravi spektakl oko svega toga. nabavila je crvene makaze (kombinacija metal i crvena plastika) i narucila je da se sasije jastucic presvucen crvenim plisem, na koji su bile zakacene makaze i plisana mala vrecica gdje je poslije ostavljen cuperak. dok je rezala cuperak, mala lanina rodica (stara samo 17mj.) je drzala taj jastucic tako da je bilo preslatkouser posted image zbog svega toga, odlucila sam da zaovu obradujem pa smo joj kupili esprit nausnice koje su joj se svidjeleuser posted image evo jedna slika na kojoj se vidi i jastuk i makaze i vrecica i slavljenicauser posted image

user posted image


evo ponavljam svoj postuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: sisana kuma
22.12.2012 8:12:07   
Ombra
mojoj princezi ce sad brzo godina dana...kuma ce mi biti prijateljica s posla koja mi je i privatno prijateljica....rekla sam joj da joj nista zlatno ne kupuje mada je ja mislim ona kupila hahahah....mislim, licno meni je ona vec kuma mom dijetetu...kupila joj je kad se rodila krevetac, madrac...ful opremu...svaki mjesec joj kupuje pelene, kasice, hape...bukvalno svaki mjesec kao da je njeno dijete...tako da zaista meni je cast sto ce ce ona biti mom dijetetu kuma i nista mi vise ne treba...nikakvi obicaji itd...iskreno jebo obicaje ako ce ti kuma samo taj dan biti kuma....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: šišana kuma
22.12.2012 10:01:00   
Crnkica
ako nemate ništa protiv,naslov sam retuširala da nebi bila i dalj kuma sisana umjesto šišana.

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: sisana kuma
22.12.2012 18:38:44   
ninuska
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: teacher75

lani je sisana kuma bila moja zaova (od mm sestra). sisanje se obavilo u igraoni medju prijateljima i djecicom. zaova je pripremila pravi spektakl oko svega toga. nabavila je crvene makaze (kombinacija metal i crvena plastika) i narucila je da se sasije jastucic presvucen crvenim plisem, na koji su bile zakacene makaze i plisana mala vrecica gdje je poslije ostavljen cuperak. dok je rezala cuperak, mala lanina rodica (stara samo 17mj.) je drzala taj jastucic tako da je bilo preslatkouser posted image zbog svega toga, odlucila sam da zaovu obradujem pa smo joj kupili esprit nausnice koje su joj se svidjeleuser posted image evo jedna slika na kojoj se vidi i jastuk i makaze i vrecica i slavljenicauser posted image

user posted image

.
evo ponavljam svoj postuser posted image


user posted image user posted image za organizaciju do detalja Kod nas je billa klasika. Moja sestra je bila kuma i sisala je obicnim makazama user posted image , a dobila je nausnice na poklon, ali jos nikad nismo probuslili usiuser posted image . Malo smo lijeni



< Poruku je uredio ninuska -- 22.12.2012 18:41:02 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: sisana kuma
18.2.2016 15:12:00   
mommyToBe
Drage zene,zelim da mi djecaku bude sisana kuma prijateljica koja je tu uz nas od prvog dana i koju maleni bas voli. Imate li neki simpatican,originalan nacin kako da je pozovem da mu bude kuma?

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: sisana kuma
18.2.2016 16:13:48   
anitaa
Ako ste već bliske način po meni nije toliko bitan, ali ako ti već to nešto znači mozda da napravis tortu koju ona voli i napises tekst, tipa Kuma budi mi ti, ime tvog djecaka..ili da joj kao on pokloni balon na kojem piše nesto slično, samo reci DA, haha..ili na adresu posaljes kao pismo ili cestitku gdje ćeš napisati koliko bi ti to značilo....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: sisana kuma
18.2.2016 16:14:30   
salmy
Mene je dobra drugarica noc prije tel pitala..hoces !i malog sutra sisnut? Malo sam zastala i rekla !aaaa hocu i vas ako treba...da me je neko drugi pitao noc prije nee bih sigurno..oona je svakako lujka ...tako da sam sve obavila po ps.💞

(odgovor članu mommyToBe)
Neposredna veza do poruke: 208
   Šišana kuma
18.2.2016 16:18:36   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Mene je dobra drugarica noc prije tel pitala..hoces !i malog sutra sisnut? Malo sam zastala i rekla !aaaa hocu i vas ako treba...da me je neko drugi pitao noc prije nee bih sigurno..oona je svakako lujka ...tako da sam sve obavila po ps.💞



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Šišana kuma
18.2.2016 16:19:26   
Visnja RR
to ja samo da ispravim sisanu u šišanu...pa ako nekog citirate ispravite same naslov....

hvala

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: sisana kuma
20.3.2016 23:07:09   
mommyToBe
Ima li neko kakav simpa tekst zahvalnice za sisanu kumu? :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: sisana kuma
21.3.2016 10:16:59   
anitaa
Kod vas to neke procedure, :-)

Šta znam , npr :"Draga moja kumo,
znaj da te volim puno...ti si moju kosu šišala, mama te je birala...za mene najbolju tetu, najbolju šišanu kumu na svijetu..."

Pišem na ovoj temi, jer kad je moja prijateljica bila šišana kuma mojoj S. nismo od tog pravili spektakl, niti sam sačuvala pramen, niti smo ovjekovječili slikom, niti se sredili, niti su tu pali neki strašni pokloni, a opet to je bila najprirodnija stvar na svijetu, da joj ona bude bar šišana kuma, kad već zbog različitih vjeroispovjesti nije bila kuma na krštenju..one se obožavaju i baš joj je kao tetka...ne znam, nisam neki formalista, valjda.

(odgovor članu mommyToBe)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: sisana kuma
21.3.2016 10:36:51   
mommyToBe
Razumijem Vas. Kod nas se radi o osobi koja je dobrim dijelom zasluzna zato sto se moj djecak i rodio,od trudnoce,preko poroda,...i onako je super osoba,pozitivna. Ja simboliku bas u tome vidim.

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: iana kuma
21.3.2016 11:01:57   
Visnja RR
Sigurna sam da će tebi riječi same doći user posted image Ipak je ti najbolje poznaješ... user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 21.3.2016 11:02:18 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mommyToBe)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: sisana kuma
21.3.2016 11:04:27   
anitaa
Ma to je bitno, to je jedan lijep, pozitivan događaj koji je svojevrsna kruna nekog odnosa ili prijateljstva....
....običaj baš nije zaživjeo u nekom mom okruženju u kojem sam odrasla, prvi put sam i čula u srednjoj školi, ali prihvatam i otvorena sam prema svemu što mi se sviđa, što smatram pozitivnim i što na kraju krajeva spaja, a ne razdvaja..
P.s. nisam zaista mislila ništa loše s procedurama, našalih se...

(odgovor članu mommyToBe)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: sisana kuma
21.3.2016 11:14:31   
Blue rose RR
Ja volim te "stare običaje" i nije mi mrsko neke od njih i provesti.
Kod nas je šišani kum bio :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 216
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *