|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 0:04:52   
animagical

IZVORNA PORUKA: chantal


IZVORNA PORUKA: zinanina



Ima i tarzan...ja uvijek čitala TAP tri AN...dok ne skontah.user posted image



user posted image user posted image Hvala na prosvjetljenju! :P Čitam i kontam poznat mi je taj nick,samo sam ja čitala Tepran,hahhah,odmah pojednostavim u glavi,samo ne znam otkud da umjesto 3 ubacim R




ja ne smijem ni reci kako sam ga ja citala, jao bruke, pa ispadoh polupismenauser posted image

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 0:51:27   
Hanady RR
Ma ko je tarzan...
ja to čitam taptriahuser posted image user posted image

jao...
užas...nakraj mi pameti tarzanuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 0:56:50   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zinanina



A sebe ću pamtiti kao potpuno neupečatljivu na forumu user posted image a uživo ostavim dobar pečat.user posted image


Bogami možda ne nosaš pečat svima po forumu al mene si zapečatila...user posted image

za nekoga ko je neupečatljiv kako tvrdiš...mene plaho pečatom svojim opaliuser posted image


baš zezaš...ja te doduše pored ''pečata'' po tortama pamtim...i najačoj ''zdravo maco'' napravljenoj među majstor fondaticamauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 6:25:45   
madam x

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: zinanina



A sebe ću pamtiti kao potpuno neupečatljivu na forumu user posted image a uživo ostavim dobar pečat.user posted image


Bogami možda ne nosaš pečat svima po forumu al mene si zapečatila...user posted image

za nekoga ko je neupečatljiv kako tvrdiš...mene plaho pečatom svojim opaliuser posted image


baš zezaš...ja te doduše pored ''pečata'' po tortama pamtim...i najačoj ''zdravo maco'' napravljenoj među majstor fondaticamauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image nisam baš tolikouser posted image user posted image

Hvala za macuuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 8:11:44   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: lepetetka


idacha i njen humor, gamelli sa blizancima user posted image , ove drage žene što Animagical nabroja..
a bile su na temi i Rimljanka, Entinte, Mersiha,Gagach, Ašoni....
Cickolini se rijetko javi..


i meni nedostaju ove žene....sa teme dok smo trudne bile sailor moon, mjesečeva pratilja....bila je ono super generacija trudnica i beba 0-1.


I meni nedostaju sve sa teme bebe 0-1... neke su aktivne na drugim temama, ali mi svejedno nedostaju jer nisamo aktivne ko nekad user posted image

Iman, Rose, Leena, Esmina, SuperBeba, Medy, Rime, Asoni, Mina i jos puuuuno drugih

Lady nedostaju mi tvoji postovi i tvoj humor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepetetka user posted image


< Poruku je uredio Cickolini -- 13.9.2012 8:13:34 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 8:31:49   
riba78
rado se sječam druženja u čekaonici ,dragih trudilica ,zezanja do kasnih sati user posted image
prve koje sam upoznala na rr su Emy i Zoe ,one su me dočekale u čekonici user posted image budućamama ,Mersyuser posted image user posted image user posted image
i još mnogo dragih curica ,nadam se da če se ponekad javiti user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 8:33:23   
D_K

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ma ko je tarzan...
ja to čitam taptriahuser posted image user posted image

jao...
užas...nakraj mi pameti tarzanuser posted image user posted image user posted image


otkud ba tarzan!?
tap3ah - ja sve citala kao i hanady.. skontala sam ko je, ima dvojicu djecaka, mislim da se javio kad je dobio drugo dijete a najvise vremena provodi na vicevima i to bezobraznim user posted image user posted image ..
e cuj tarzan user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 8:34:49   
Hanady RR
Ovoj temi treba pormjeniti naziv...
malo malo neko me spominje a ja nisam stara ni ''vako'', a kamoli stara raja...ja sam raja i sad , nije da se hvalimuser posted image user posted image

želim da se odbranim do starosti...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 8:38:16   
D_K
A sebe ću pamtiti kao potpuno neupečatljivu na forumu a uživo ostavim dobar pečat.


ti si uzivo prava dusica a na forumu znas dobro podvući user posted image user posted image

< Poruku je uredio D_K -- 13.9.2012 8:44:29 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 8:39:09   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Cickolini

Lady nedostaju mi tvoji postovi i tvoj humor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



čuj nedostaju ti moji postovi?! ja sam tu, i više nego što trebauser posted image  ali tebe nema. rijetko se javljašuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 9:07:08   
Dzenana_G
Meni nedostaju sva raja sa teme trudnice 2009 ili ti bebe 2010.
Leena, Lilix, Zoe, Dora, Aida, Sulty, Aisa, Radoznalica, Idacha, Tajcika, Delfin, Bebacha... Mislim da sam jos nekoga trebala staviti, ali sad nemogu da se sjetim.
Neke su jos tu, s nekima se uzivo super druzim, a neke nisam cula vec dugo.
Uglavnom nedostaje mi nasa tema. Kad se samo sjetim tih razgovora, pogotovo kad smo bile trudnice .... Pa vjezbe user posted image
Sve vas user posted image user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 9:12:32   
henna ze
čudno je ovo..ovdje sam upoznala mnogo divnih ženica i stekla prijaletjice za cijeli život..
sem mojih prekokrasnih zeničanki...to su: nunichi-s njom se čujem često, breskva, koka i po..klemzi, funky- ludača..
klemzi za tebe user posted image .

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 9:12:36   
reallove
Ja nisam iz stare raje pa me niko ne pamti ni po cemuuser posted image

Meni jos fali Bambi,ne znam zasto se ne javlja,ali je bila draga...Nikita,ne vidjam ni njuuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 9:17:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: reallove

Ja nisam iz stare raje pa me niko ne pamti ni po cemuuser posted image

Meni jos fali Bambi,ne znam zasto se ne javlja,ali je bila draga...Nikita,ne vidjam ni njuuser posted image


e ako te niko nije ( a jeste ) zapatio do sada...hoće vala po temi segragacija spolova...user posted image

a nema kovrdža ko kod vas i okica ko kod vas i dodouše okice papriraju kod Amele uz Tursk ( nedotaje i ona)user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 9:18:04   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Cickolini

Lady nedostaju mi tvoji postovi i tvoj humor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



čuj nedostaju ti moji postovi?! ja sam tu, i više nego što trebauser posted image  ali tebe nema. rijetko se javljašuser posted image


Znam da si tu user posted image ali na onoj temi vas ima puuuuno pa vas ne mogu upratiti user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 9:18:18   
Anoniman
posto su dvije forumasice navele da me pamte po fizickom izgledu, a samo jedna po odredjenim karakternim osobinama (user posted image ), ja, nadalje i ubuduce, necu da tipkam, ima samo da fotke moje malenkosti stavljamuser posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 9:19:54   
reallove

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: reallove

Ja nisam iz stare raje pa me niko ne pamti ni po cemuuser posted image

Meni jos fali Bambi,ne znam zasto se ne javlja,ali je bila draga...Nikita,ne vidjam ni njuuser posted image


e ako te niko nije ( a jeste ) zapatio do sada...hoće vala po temi segragacija spolova...user posted image

a nema kovrdža ko kod vas i okica ko kod vas i dodouše okice papriraju kod Amele uz Tursk ( nedotaje i ona)user posted image

eto,izvuce me Galicia sa svojom temom,hajd fino...

Amela fali na forumu,nadam se da ce se javiti..cujemo se mi preko fb cestouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 9:34:34   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: reallove

Ja nisam iz stare raje pa me niko ne pamti ni po cemuuser posted image

Meni jos fali Bambi,ne znam zasto se ne javlja,ali je bila draga...Nikita,ne vidjam ni njuuser posted image


bas...ama..bas si zlocesta....znas da si moja "ljubimica"user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 9:39:29   
mamine oci
meni zaista fali stare raje ,nekako sam se uklapala u okolinuuser posted image sad malo teze ,ali se snalazim ,hvala zenicama sto me pamte samo po dobru,ja bih imala pisati zaista dosta toga ali se bojim da koga ne izostavim ,mada mislim da se one same prepoznaju ,one koje su mi bas legle, jer smo cesto u kontaktu i mimo foruma,one sa kojim ispijam kafe, sa kojim se cujem redovno znaju one ko su ;)naravno ima i onih sa kojima se ne slazem u misljenjima ali to ne znaci da one nisu fine,ja ne sudim po postovima ja tek kad upoznam licnost pricam sa njom pa tako mogu da procenim ,uglavnom moje misljenje o raji sa ringraje je vise pozitivno nego negativno;)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 10:05:29   
hapymum
user posted image user posted image sad citam ovu temu i vidim da je najakuelnija al mi brate nesto izgleda ko da oprostajna(ne daj Boze),takav dojam ostavljate kroz postove.

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 11:32:20   
reallove

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: reallove

Ja nisam iz stare raje pa me niko ne pamti ni po cemuuser posted image

Meni jos fali Bambi,ne znam zasto se ne javlja,ali je bila draga...Nikita,ne vidjam ni njuuser posted image


bas...ama..bas si zlocesta....znas da si moja "ljubimica"user posted image

user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 14:33:22   
madam x

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ma ko je tarzan...
ja to čitam taptriahuser posted image user posted image

jao...
užas...nakraj mi pameti tarzanuser posted image user posted image user posted image


otkud ba tarzan!?
tap3ah - ja sve citala kao i hanady.. skontala sam ko je, ima dvojicu djecaka, mislim da se javio kad je dobio drugo dijete a najvise vremena provodi na vicevima i to bezobraznim user posted image user posted image ..
e cuj tarzan user posted image


Znači ja sama čitam tarzan...user posted image haj dobro, bilo bi dobro da se javi pa da ga pitamo.user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 14:33:49   
madam x

IZVORNA PORUKA: D_K

A sebe ću pamtiti kao potpuno neupečatljivu na forumu a uživo ostavim dobar pečat.


ti si uzivo prava dusica a na forumu znas dobro podvući user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 14:37:30   
idacha
Krasna tema... J J
Jao, meni falite svi i čitav rr, kao ''zajednica''.. kad se samo sjetim koliko sam vremena provodila na rr-u, u prvoj trudnoci, pa nakon poroda, pa u drugoj trudnoci.. kad se samo sjetim kako je mm vec sumnjao da ''ašikujem'' sa nekim, koliko vremena provodim na netu i koliko se sama sa sobom smijem.. hehe...
Ja, nazalost, ili na srecu-nemam zaista vremena da budem aktivna na rr vise tako kako prije..
Nazalost, kazem, jer mi zasita nedostaje, a na srecu jer imam prelijep izgovor, a to su moja dva momka, koja sjednu na laptop cim krenem da ga upalim

Zaista sam provela krasne razgovore, noci, jutra i dane uz sve vas: Leena, Bambi, Aida, myb@by,  MjesečevaPratilja, Pahuljica, Gameli, palachinken, lepetetka, animagical, Mersiha, taurus, felix, Iman, Lady26, tajčika, teacher, ladyblue, entinte, kokaipo, Dženana_G, doublemum, jasmin, klemzi, Kanita25, bebacha, Mirkica, pocahontas, hanabanana, Selmamala, Selma A.M., medić slatki, Galicia, Ziki.,Chuci, milenium, reallove, Škorpija, canim, zeze, vesela, mamineoči, Sulty, Amam, Zie, Cickolini...
I, naravno, moja draga Jelena_T...
Znam, tu je još mnogo ženica, trudila sam se većine da se sjetim, a one koje ne spomenuh, neka ne zamjere...

Moderatori, big hug i za vas, nista bez vašeg učešća naravno.. Lejla K mi je strasno mnogo pomogla i hvala ti od srca na svim postovima podrške i savjetima..

sve je bilo lakše sa rajom sa rr.. i ono lošije i one lijepe stvari.. tempo života je danas haotičan, tako da se nadam da će uskoro doći vrijeme kada ću se opet moći pridružiti "staroj" raji... :)

Helem, ljubim vas sve puno punoooo... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 149
   [Obrisana poruka]
13.9.2012 14:39:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu idacha)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *