|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
15.7.2009 23:50:11   
Anoniman
hahahaha, mi ko da radimo za konkurentske firme pa savjetujemouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
17.7.2009 13:51:45   
ziki
Mi smo u subotu kupili pekač hljeba, Moulinex od 1,0 kg. Pravila sam jednom francuski hljeb i ispao je suuper. To je bilo prvi hljeb koji sam napravila u životu user posted image  Danas ako Bog da pravim kolač po nekom od ponuđenih recepata pa javim šta sam uradila.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
17.7.2009 14:01:30   
Anoniman
Super ziki, javi kakav je kolac, mi evo danas pravili integralni, tj, jos se praviuser posted image
Tri put ura za pekac - ura,ura,ura!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
17.7.2009 14:24:08   
M kao Mama
Opasno se bavim mišlju da i ja ovu spravicu nabavim, još samo da premuntam muža i svekrvu, hahahaha

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
17.7.2009 14:32:27   
Anoniman
ja sam naprosto odusevljena, koji je to ukus covjece,mmmm,mi vise necemo kupovati hljeb definitivno,samo razna brasnauser posted image i sad sam makar sigurna sta jedem

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
17.7.2009 14:33:37   
M kao Mama
baš mije drago, meni svekrva često napravi domaći hljeb i zista je to užitak, a mogu misliti još ti iz aparata kakvi su. 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
17.7.2009 14:44:17   
Anoniman
kazem ti isplati se ako mislis prestati kupovati,a ako ce to biti jos jedan aparat koji smeta u kuci - nemoj, mi ko djeca se nadvirujemo nad prozorcic od pekaca i gledamo dokle je pravljenje hljeba stiglo,hahahahahaahh

a ukus je stvarno nevjerovatan, ovo ne lazem majke miuser posted image


< Poruku je uredio sahara -- 17.7.2009 14:45:01 >

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
17.7.2009 14:47:35   
ziki
Ma  Alma samo ih nagovori. Ja baš nisam probala al sam više vremena provela isčitavajući uputstvo user posted image al opcija odgoženog starta je super, ujutru te čeka gotov hljeb, miriše kuća

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
17.7.2009 15:02:38   
Suzana
Joj i ja sam se nafurala na pekač i domaći hljeb...
Sad kad smo bili na moru, svekar nam je svaki dan pravio!
Inače volim sve domaće, pa tako i domaći hljeb. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
17.7.2009 15:52:40   
bebbe RR
Pekač sam kupila prije nekoliko mjeseci. Od tada hljeb ne kupujem. Pravim ga svaki drugi ili treći dan, od raznih cjelovitih vrsta brašna, dodajem sjemenke... Svi u kući sada jako volimo taj hljeb i ako se nadjemo negdje da jedemo uobičajeni čini nam se bljutavog ukusa. Zato - svi koji misle stvarno koristiti - samo naprijed, vrijedno je. 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
20.8.2009 11:50:23   
merima_s
Jest da dolazi sezona somuna i necu prije bajrama hljeb praviti ali evo da vam otkrijem novi recept...rezultat mog experimenta s kojim sam prezadovoljna
U zadnje vrijeme uvijek pravim hljeb na brzom programu i mijesam razne vrste brasna. U posljednji koji sam napravila stavila sam sve sastojke kao za brzi hljeb samo sam umjesto 640 g bijelog brasna stavila 600 g bijelog i 40 g mekinja...i odusevila se. Hljeb je bio super mekan, imao je finu boju i ukusan samo tako . Moji su pola za dorucak pojeli (mm i Halima, bez mene)user posted image user posted image user posted image   Probajte necete pozaliti.


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
20.8.2009 12:06:01   
seli
može li mi neko objasniti?!
da li se u taj pekač stavi samo brašno ili se stavi tijesto?
Ako se stavlja već napravljeno tijesto kakva je onda razlika u odnosu na hljeb iz rerne?

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
20.8.2009 12:21:27   
Anoniman
seli, u pekac stvaljas brasno, vodu, so, kvasac i po zelji sjemenke, znaci sve samo istreses, namjestis program i cekas da on sve zavrsi, znaci tvoje je samo da izvadis kad je pecen, divotauser posted image

(odgovor članu seli)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
20.8.2009 13:53:25   
seli
i koliko se peče hljeb? Kako to izleda?da li se mogu peći i druga tijesta npr.lepine,zemičke...?
baš mi zvuči zanimljivo.
i koliko otprilike košta?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
20.8.2009 13:58:42   
seli
sada sam čitala predhodne postove.i vidim da je netko rekao da se hljeb peče i do 4 sata.pa koliko to onda potroši struje? pa u rerni ga mogu ispeći za 1 sat?

Kakva je razlika hljeb iz rerne i pekača?
a sve u svemu šmiga mi se user posted image

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
5.9.2009 23:08:25   
fanamatik
Što se tiče potrošnje struje, mislim da nije veća od uobičajene, jer on zapravo većinu vremena ne radi ništa, zavisno od programa, povremeno promješa i onda u finalnoj fazi je potrošnja velika. Imam taj pekač već 3 mjeseca i nisam primjetila neku razliku na računu za el.energiju.
Ipak, moje početno oduševljenje ovom spravom splasnulo je. Hljeb mi se mrvi! Iako ga pravim najmanje 3 put sedmično, i u principu nisam izbirljiva, voljela bih da je malo kompaktniji. Ima li neko neki savjet? Zaista mjerim sve regularno. Nisam oduševljena ni korom, iako stavim na najjače bude mi ipak blijeda i ne hrska, barem za moj ukus.
Heeeeelp! Zaista ne želim da ovo bude jedna od onih sprava koje sam kupila i ćušnula u neki zabačeni kutak, a takvih je mnogo user posted image .

OK, na skali od 1 do 10 zadovoljna sam 7.

I je li iko pravio čokoladni kolač u Moulinexu od 1 kg?

_____________________________

AIŠA, 27.06.2006.
MERJEMA, 17.07.2008.

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
30.10.2009 11:17:24   
shpagica
Zna li neko koliko kosta ovaj pekac (Moulinex Home Bread XXL)  i gdje da ga potrazim u SA?


[img=http://img340.imageshack.us/img340/9417/pekac.th.gif]

< Poruku je uredio shpagica -- 30.10.2009 11:18:13 >

(odgovor članu fanamatik)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
30.10.2009 12:12:06   
Anoniman
shpagica, mi imamo taj pekac i kupili smo ga u Merkuru na Stupu, a cijena, pa ne sjecam se tacno mislim izmedju 250 i 270 KM, a li ako ne mislis praviti bagete nemoj onda ovaj ni kupovati kupi onaj samo za hljeb, mislim iz iskustva ti govorim, mi jednom napravili bagete, zapravo su vise nalik vecim kiflamauser posted image

(odgovor članu shpagica)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
30.10.2009 12:21:15   
merima_s
Ja sam kupila u Merkuru 160 KM, XXL je samo sto nema dodatak za bagete. S tim je dosta skuplji. Pogledaj jos u Mercatoru.

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
30.10.2009 13:47:35   
Suzana
Evo gdje sve možeš kupiti Moulinex pekače za hljeb:

www.tefal.ba pa Gdje kupiti.
Gdje ima Tefala, ima i Moulinexa.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
9.1.2010 17:26:20   
mama2009
evo da se javim i ja......danas je "legao" moulinex pekac...mm i ja smo kao djeca od radnje do radnje isli dok nismo nasli.....

Na karaju je EŠ kompani najjeftiniji bio u odnosu na druge radnje (tehno market, robot, merkur, merkator).....

sad kao djeca nadvirujemo se i pratimo na prozorcicu sta se desava......

javim vam kakav je ispao


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
9.1.2010 17:35:09   
Anoniman
Super, i mi smo tako viriliuser posted image , samo da kazem da mi vise ne kupujemo hljeb nikako, samo domaci njopamouser posted image

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
12.1.2010 0:03:50   
mama2009
zanima me dal vi dobijete zlatnu boju hljeba, ja sam pokusala na sve moguce nacine, al zlatnu boju ne dobije user posted image , ako neko zna kakav savjet molim vas napisite.......da ne bude 2 dan razocarenje

thnx user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
12.1.2010 0:09:31   
teacher75
m i isto imamo mulinex-ov onaj srebre ne boje. u pocetku smo stalno pravili, probali skoro sve recepte, al se dosta mrvio,rasipao. mm je takodjer imao problema sa zgaravicom pa smo skontali da mu nesto ne odgovara taj hljeb jer kad smo ga prestali praviti prestala je i zgaravica. meni nije bio los, al mi se sad ne isplati da ga pravim samo za sebe

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
12.1.2010 0:11:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: fanamatik

Što se tiče potrošnje struje, mislim da nije veća od uobičajene, jer on zapravo većinu vremena ne radi ništa, zavisno od programa, povremeno promješa i onda u finalnoj fazi je potrošnja velika. Imam taj pekač već 3 mjeseca i nisam primjetila neku razliku na računu za el.energiju.
Ipak, moje početno oduševljenje ovom spravom splasnulo je. Hljeb mi se mrvi! Iako ga pravim najmanje 3 put sedmično, i u principu nisam izbirljiva, voljela bih da je malo kompaktniji. Ima li neko neki savjet? Zaista mjerim sve regularno. Nisam oduševljena ni korom, iako stavim na najjače bude mi ipak blijeda i ne hrska, barem za moj ukus.
Heeeeelp! Zaista ne želim da ovo bude jedna od onih sprava koje sam kupila i ćušnula u neki zabačeni kutak, a takvih je mnogo user posted image .

OK, na skali od 1 do 10 zadovoljna sam 7.

I je li iko pravio čokoladni kolač u Moulinexu od 1 kg?

sve gore navedeno potpisujem, i nama se mrvio, isli smo sve po receptima, pa smo kasnije u experimentisali malo al nismo uspjeli, pa smo ga na kraju prestali praviti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu fanamatik)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *