|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 18:17:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

vidim ja tu nešto nije u redu user posted image , hej poslala sam ti mail zaboravila sam ti javituser posted image




sad cu pogledati i odoh sobu zavrsitiuser posted image pa navrati veceras da ti malo komplimentiramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image do srijede si mi ljepotica a vec u cetvrtak ko znauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1126
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 18:19:52   
mamine oci
ja mislim da mene noa stalno zamislja sa magicnom krpomuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1127
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 18:40:54   
Galicia
Mamine oci, ni tebe nisam nigdje vidjela al mislim da si njezna, da njeznija ne mozes biti. Visoka, zgodna, tamnokosa, duga kosa, oci krupne tamne.
Nemoj me samo udarati ako nisam pogodila.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1128
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 18:46:59   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Galicia

Mamine oci, ni tebe nisam nigdje vidjela al mislim da si njezna, da njeznija ne mozes biti. Visoka, zgodna, tamnokosa, duga kosa, oci krupne tamne.
Nemoj me samo udarati ako nisam pogodila.


"Utrefi" ti fino. user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1129
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 19:23:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja mislim da mene noa stalno zamislja sa magicnom krpomuser posted image





i svaki put kad brisem prasinu tebe se sjetimuser posted image user posted image user posted image user posted image

Nuneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 1130
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 21:32:24   
reallove
breskva i noa vi ste kraljice,bas se ismijah citajuci ove vase postoveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1131
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 22:28:38   
Medić*
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovdje trebaju medic slatki i mjeseceva pratilja da protabire ove postoveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



e moja Noa ove postove i zamisljanja ni najveci tim strucnjaka tesko bi protabirio user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1132
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 22:30:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovdje trebaju medic slatki i mjeseceva pratilja da protabire ove postoveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



e moja Noa ove postove i zamisljanja ni najveci tim strucnjaka tesko bi protabirio user posted image  user posted image  user posted image

kraljiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1133
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 22:31:21   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovdje trebaju medic slatki i mjeseceva pratilja da protabire ove postoveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



e moja Noa ove postove i zamisljanja ni najveci tim strucnjaka tesko bi protabirio user posted image  user posted image  user posted image

kraljiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hanady tj Zade user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1134
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 22:33:46   
Anoniman
medic samo nam reci ima li lijekauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 1135
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 22:34:52   
Medić*
ima, ima, hajte vi jos malo u zamisljanje a ja cu razmisliti sta mi je sa vama ciniti user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1136
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 22:40:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Breskva

vidim ja tu nešto nije u redu user posted image , hej poslala sam ti mail zaboravila sam ti javituser posted image




sad cu pogledati i odoh sobu zavrsitiuser posted image pa navrati veceras da ti malo komplimentiramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image do srijede si mi ljepotica a vec u cetvrtak ko znauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ako budu galonke možda i ostanem ljepoticauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1137
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 22:43:20   
Anoniman
Breskva ljepotice pogledah onouser posted image user posted image user posted image user posted image i napisah kratak osvrtuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image muti mi se nesto na desno oko i kroz maglu te vidim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1138
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 23:13:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia

I mene dadada zanima.
Zamisljam je kao mrsavu, zilavu, nemirnu, blijedog tena, sve joj se vene provide na licu od nemirnosti. A visoka, muskobanjasta malo, ali sexy. Kosa, tamno plava, skoro smedja, bez nekog oblika, naravno jer to njoj ide na zivce.
boldirano si pogodilauser posted image ...za sexy...jesam valjda mm...vjerovatno i jos nekim...barem bivsimuser posted image ...to fakat ne bih znala reci....piva mi je pored tekile najdraza...i to klipaca...vena po lici neImam...imam po rukama i prosirene po nogamauser posted image ...malokrvna sam od rodjenja...a kosa...zavisi kako me osisa...inace sam tamno smedja...skoro pa crna..mrzim se cesljatiuser posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 1139
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 23:21:13   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Galicia

I mene dadada zanima.
Zamisljam je kao mrsavu, zilavu, nemirnu, blijedog tena, sve joj se vene provide na licu od nemirnosti. A visoka, muskobanjasta malo, ali sexy. Kosa, tamno plava, skoro smedja, bez nekog oblika, naravno jer to njoj ide na zivce.
boldirano si pogodilauser posted image ...za sexy...jesam valjda mm...vjerovatno i jos nekim...barem bivsimuser posted image ...to fakat ne bih znala reci....piva mi je pored tekile najdraza...i to klipaca...vena po lici neImam...imam po rukama i prosirene po nogamauser posted image ...malokrvna sam od rodjenja...a kosa...zavisi kako me osisa...inace sam tamno smedja...skoro pa crna..mrzim se cesljatiuser posted image



Sto te zena "skenira"user posted image

Ja ne zamisljam ni one koje sam upoznala...
meni su sve samo slova... valjda profesionalna deformacijauser posted image user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1140
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 23:22:33   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Galicia

I mene dadada zanima.
Zamisljam je kao mrsavu, zilavu, nemirnu, blijedog tena, sve joj se vene provide na licu od nemirnosti. A visoka, muskobanjasta malo, ali sexy. Kosa, tamno plava, skoro smedja, bez nekog oblika, naravno jer to njoj ide na zivce.
boldirano si pogodilauser posted image ...za sexy...jesam valjda mm...vjerovatno i jos nekim...barem bivsimuser posted image ...to fakat ne bih znala reci....piva mi je pored tekile najdraza...i to klipaca...vena po lici neImam...imam po rukama i prosirene po nogamauser posted image ...malokrvna sam od rodjenja...a kosa...zavisi kako me osisa...inace sam tamno smedja...skoro pa crna..mrzim se cesljatiuser posted image




Psiholozi upomooooc Galicia pogadja sve redom user posted image


dadadu zamisljam kao pricljivicu, punu sala i fazona, opustenog stava user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1141
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 23:23:38   
Anoniman
tajra koje sam ja slovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 1142
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 23:24:09   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Galicia

I mene dadada zanima.
Zamisljam je kao mrsavu, zilavu, nemirnu, blijedog tena, sve joj se vene provide na licu od nemirnosti. A visoka, muskobanjasta malo, ali sexy. Kosa, tamno plava, skoro smedja, bez nekog oblika, naravno jer to njoj ide na zivce.
boldirano si pogodilauser posted image ...za sexy...jesam valjda mm...vjerovatno i jos nekim...barem bivsimuser posted image ...to fakat ne bih znala reci....piva mi je pored tekile najdraza...i to klipaca...vena po lici neImam...imam po rukama i prosirene po nogamauser posted image ...malokrvna sam od rodjenja...a kosa...zavisi kako me osisa...inace sam tamno smedja...skoro pa crna..mrzim se cesljatiuser posted image



Sto te zena "skenira"user posted image

Ja ne zamisljam ni one koje sam upoznala...
meni su sve samo slova... valjda profesionalna deformacijauser posted image user posted image




tajra tebe zamisljam poput ovih tvojih ljepotica na avataru, mislim da si (skoro pa) uvjek nasmijana i vedre naravi user posted image

(svjetlo) smedja kosa, valovita onako prirodnog izgleda srednje duzine, dobre linije i semi-casual stila tipa farmerice cizmice i topic user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1143
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 23:24:43   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: noa

tajra koje sam ja slovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hahaha i mene interesuju ta slova, koje sam ja slovo?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1144
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 23:29:44   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Djana

IZVORNA PORUKA: noa

tajra koje sam ja slovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hahaha i mene interesuju ta slova, koje sam ja slovo?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Noa je O.T. user posted image user posted image user posted image user posted image

A djana A P R I L user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1145
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 23:31:51   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Djana

IZVORNA PORUKA: noa

tajra koje sam ja slovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hahaha i mene interesuju ta slova, koje sam ja slovo?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Noa je O.T. user posted image user posted image user posted image user posted image

A djana A P R I L user posted image user posted image user posted image



Dobra ti ta slova user posted image  hihihihihihi

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1146
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 23:33:07   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Djana


tajra tebe zamisljam poput ovih tvojih ljepotica na avataru, mislim da si (skoro pa) uvjek nasmijana i vedre naravi user posted image

(svjetlo) smedja kosa, valovita onako prirodnog izgleda srednje duzine, dobre linije i semi-casual stila tipa farmerice cizmice i topic user posted image


Moze sve osim farmerica...

E, sad, kad god imam love, kovrdze smirim, user posted image user posted image user posted image
linija je na granici anoreksijeuser posted image user posted image user posted image
smijem se da ne poludim jer budali je svaki dan Bajramuser posted image user posted image user posted image

ali necemo biti sitnicaviuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1147
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 23:35:08   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Djana


tajra tebe zamisljam poput ovih tvojih ljepotica na avataru, mislim da si (skoro pa) uvjek nasmijana i vedre naravi user posted image

(svjetlo) smedja kosa, valovita onako prirodnog izgleda srednje duzine, dobre linije i semi-casual stila tipa farmerice cizmice i topic user posted image


Moze sve osim farmerica...

E, sad, kad god imam love, kovrdze smirim, user posted image user posted image user posted image
linija je na granici anoreksijeuser posted image user posted image user posted image
smijem se da ne poludim jer budali je svaki dan Bajramuser posted image user posted image user posted image

ali necemo biti sitnicaviuser posted image user posted image user posted image user posted image


Znaci tu sam hehehe jupiii user posted image . Ma kontam ja moras imati dobru liniju sa dvije male vragolanke hehehe. A samo se ti smij mila, smijehom strah pokrijem je moja himna hahaahha

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1148
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 23:46:51   
Galicia
Hebote, strah me same sebe sad. user posted image user posted image
Trebam li jos koga pogadjati?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1149
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
19.3.2011 23:54:06   
milenium
IZVORNA PORUKA: triputmama

za sve one sto me zamisljaju  za ticerku ,hanady, ella h, nedi chuchi,    pogotovo za milenium user posted image i apotekarkuuser posted image   specijalno   evo mene   user posted image user posted image user posted image     http://www.slikomat.com/slika/4771312.htm   evo mene 


user posted image ovako nekako sam te i zamišljala,super siuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *