|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta ne volite kod osoba?
7.8.2010 12:51:50   
Visnja RR
ako svaka od vas  zadnji post ispravi u naslovu  pomoci ce da se greske ne ponavljaju user posted image  onda je na nama samo da ispravimo prvi post tj glavni naslov...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 7.8.2010 12:52:13 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.11.2010 15:05:05   
jasmin
Ne volim ZAVIST!!!Kada je neko sklon tome,pocinje da laze,da mrzi,da potvara,da izmislja,da pravi spletke,ljubomoran je,licemjeran,postaje ohol,a oholost je odvratna osobina :(...Sacuvaj nas Boze svega navedenog i okiti nas lijepim osobinama.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.11.2010 15:21:24   
Medić*
Ne volim osobe koje laskaju puno samo da bi ostavile dojam fine osobe, cisto mogu raspoznati kada je to laskanje u prazno, ne volim nametljive, zavidne i lakomislene kao i osobe koje pez potrebe pametuju user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.11.2010 15:25:44   
Anoniman
ja nevolim kad se neko folira!!!!A nema scimuser posted image eto to me najvise zicira,kao sve njeno je lijepo a tudje nevalja nista...
Prenositi nekom drugom stvari sta je ko rekao kazao,vidio imal mi ista mrze bjezim od toga ko djavo od krsta.......


(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.11.2010 15:31:25   
snijeg
Ne volim ljude koji se više bavim svim i svačim osim svojim životom.


I sa ovim ljudima ja mogu da živim, radim, sarađujem....ali eto nekako mi nisu dragi....sve ostale mane tipa "zavist, ljubomora, oholost" više posmatram kao bolest savremeno-materijalno-tradicijskog karaktera user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.11.2010 15:33:43   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ne volim osobe koje laskaju puno samo da bi ostavile dojam fine osobe, cisto mogu raspoznati kada je to laskanje u prazno, ne volim nametljive, zavidne i lakomislene kao i osobe koje pez potrebe pametuju user posted image


Slažem se sa tobom, samo što bih ja to narodski rekla: "Vole se uvlačiti nekome u stražnjicu", user posted image i to tako očito sa postaju ogavni.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.11.2010 15:35:56   
Apotekarka
Ne volim  laskanje tipa joj prelijepa si,prezgodna i tako to bas cisto ulizivanje
Ne volim lazljive osobe jdno prica a ti znas da to nije istina
Dvolicne i one koje su pune sebe i njihovo je sve najbolje i kad im npr.kolac ne uspije njihov je najbolji,odlican

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.11.2010 15:41:47   
ziki
IZVORNA PORUKA: jasmin

Ne volim ZAVIST!!!Kada je neko sklon tome,pocinje da laze,da mrzi,da potvara,da izmislja,da pravi spletke,ljubomoran je,licemjeran,postaje ohol,a oholost je odvratna osobina :(...Sacuvaj nas Boze svega navedenog i okiti nas lijepim osobinama.

Sa ovim se slažem


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.11.2010 15:44:03   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ne volim  laskanje tipa joj prelijepa si,prezgodna i tako to bas cisto ulizivanje
Ne volim lazljive osobe jdno prica a ti znas da to nije istina
Dvolicne i one koje su pune sebe i njihovo je sve najbolje i kad im npr.kolac ne uspije njihov je najbolji,odlican



Ja ovo kazem osobi za koju zaista iskreno mislim da je prelijepa.Npr.noa :).Nemam sta da se ulizujem,miljama je daleko,ne znam je,ali iskreno mislim da je prelijepa.

A i ja isto ne volim kada neko stalno daje do znanja da je u njegovom zivotu sve savrseno,pogotovo kada dozivim neki svoj neuspjeh.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.11.2010 15:57:15   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jasmin pretjerujesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al fino je cutiuser posted image
a ovaj drugi dio svog posta dozivih na svom vjencanju i na krstenju svog djetetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma kako sam samo bila bjesna na ljude koji su mi ovo napraviliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al Bog sve vidi on ce vratiti a mozda cu i ja prijeuser posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.11.2010 16:10:01   
Galicia
A ja ne volim osobe, i muskarce i zene koji su se udali/ozenili po svaku cijenu i sad pametuju oni su nesto kao pametniji. Eh cekicem bi im glave tucala.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.11.2010 16:21:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia

A ja ne volim osobe, i muskarce i zene koji su se udali/ozenili po svaku cijenu i sad pametuju oni su nesto kao pametniji. Eh cekicem bi im glave tucala.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.11.2010 16:22:40   
Lalana
ma na danasnjem vremenu, ne znam vise sta volim a sta ne volim kod ljudi, sve se izopacilo, sve sto se prije cijenilo sad je sramota i sto je bilo prije sramota sad se cijeni.user posted image


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.1.2011 23:22:16   
scarlett
Potpisujem Lalanu
Mene strašno nerviraju ljudi koji stalno paradiraju sa stavom kako oni uvijek moraju reči u lice sve što misle, više puta sam se uvjerila da nije tako i da to ne čine, samo pričaju, pa sad sumnjam i u one koji su možda stvarno takvi.
Nervira me i priča: Ja sam imao tad i tad ovo, ono... bala, bla , bla... - Ne interesuje me šta imaš sad, a pogotovo šta si imao user posted image
Ne volim priču o porijeklu, begovskom, vakom, nakom, djed pet put hadžija i tako to... To ti je djed ba - ko si tiuser posted image


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.1.2011 23:35:36   
lirio
ne volim ,,muzevire" koji guraju nos tamo gdje im nije mjesto...extra mi je ona narodna:,,prvo pometi svoju avliju..."

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.1.2011 23:35:52   
mamine oci
ne volim kad neko nezna da cjeni ni sitnice a sta je onda sa necim vecim,ne volim skrte i ne volim kad te se sjete samo kad im nesto trebas...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.1.2011 23:43:29   
teacher75
oholost, uzdizanje sebe, hinjaluk, laz i pretvaranje, nasilnost, dosadne ljude...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Sta ne volite kod osoba?
3.1.2011 23:56:09   
veeseelaa
ovisi od čovjeka do čovjeka... nekom neka osobina fino stoji user posted image user posted image user posted image user posted image
al definitvno ne volim ljude koji se ne znaju zezati, koji su preozbiljni, škrti, podli, proračunati, koji za svoj neuspjeh uvijek krive druge, koji samo pričaju o sebi ili o svojoj djeci ili muževima.... non stop (imam par ovakvih poznanica)
ne volim one koji ne vole drugačije, nacionaliste osobito izdvajam
Pun mi je ..... onih koji se osjećaju svugdje kao manjina, koji stalno misle da se svijet vrti oko njih, koji pametuju, imaju savjet za svakog, kritikuju tudje, ponižavaju druge, degradiraju ih na ovaj ili onaj način da bi istakli sebe, foliraju se da im nešto nije bitno a crkavaju za tim, one koji nemaju osjećaj za sirotinju, neukog, nemoćnog....

a što ne volem one koji upadaju u riječ, koji ispuštaju neartikulisane zvukove pri razgovoru, slažu face kriveći usta i sve što se da iskriviti na njihovm facama, kolutaju očima i smiju se na silu.... podilaze, nemaju svoj stav, boje se šefova, muževa, svekrva i ostalih....

itd ima tog još ali niko nije savršen


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 0:01:52   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ovisi od čovjeka do čovjeka... nekom neka osobina fino stoji user posted image user posted image user posted image user posted image
al definitvno ne volim ljude koji se ne znaju zezati, koji su preozbiljni, škrti, podli, proračunati, koji za svoj neuspjeh uvijek krive druge, koji samo pričaju o sebi ili o svojoj djeci ili muževima.... non stop (imam par ovakvih poznanica)
ne volim one koji ne vole drugačije, nacionaliste osobito izdvajam
Pun mi je ..... onih koji se osjećaju svugdje kao manjina, koji stalno misle da se svijet vrti oko njih, koji pametuju, imaju savjet za svakog, kritikuju tudje, ponižavaju druge, degradiraju ih na ovaj ili onaj način da bi istakli sebe, foliraju se da im nešto nije bitno a crkavaju za tim, one koji nemaju osjećaj za sirotinju, neukog, nemoćnog....

a što ne volem one koji upadaju u riječ, koji ispuštaju neartikulisane zvukove pri razgovoru, slažu face kriveći usta i sve što se da iskriviti na njihovm facama, kolutaju očima i smiju se na silu.... podilaze, nemaju svoj stav, boje se šefova, muževa, svekrva i ostalih....

itd ima tog još ali niko nije savršen



Sada si k'o Balaš u onoj pjesmi "Ne volem":)
No, slažem se s tvojim postom od riječi do riječi.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 0:03:06   
N_N
U ovom momentu.... tvrdoglave!! user posted image



_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 0:03:25   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ovisi od čovjeka do čovjeka... nekom neka osobina fino stoji user posted image user posted image user posted image user posted image
al definitvno ne volim ljude koji se ne znaju zezati, koji su preozbiljni, škrti, podli, proračunati, koji za svoj neuspjeh uvijek krive druge, koji samo pričaju o sebi ili o svojoj djeci ili muževima.... non stop (imam par ovakvih poznanica)
ne volim one koji ne vole drugačije, nacionaliste osobito izdvajam
Pun mi je ..... onih koji se osjećaju svugdje kao manjina, koji stalno misle da se svijet vrti oko njih, koji pametuju, imaju savjet za svakog, kritikuju tudje, ponižavaju druge, degradiraju ih na ovaj ili onaj način da bi istakli sebe, foliraju se da im nešto nije bitno a crkavaju za tim, one koji nemaju osjećaj za sirotinju, neukog, nemoćnog....

a što ne volem one koji upadaju u riječ, koji ispuštaju neartikulisane zvukove pri razgovoru, slažu face kriveći usta i sve što se da iskriviti na njihovm facama, kolutaju očima i smiju se na silu.... podilaze, nemaju svoj stav, boje se šefova, muževa, svekrva i ostalih....

itd ima tog još ali niko nije savršen



slažem se s tvojim postom od riječi do riječi.


user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 0:16:23   
lirio
 
IZVORNA PORUKA: teacher75

oholost, uzdizanje sebe, hinjaluk, laz i pretvaranje, nasilnost, dosadne ljude...

...potpisujem...


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 0:16:24   
veeseelaa
Sada si k'o Balaš u onoj pjesmi "Ne volem":)
No, slažem se s tvojim postom od riječi do riječi.


hahah neznam šta mi bi al svšta ja napisah.... al ovo generalno ne volim
al eto kažem opet ovisi od koga dolazi i u koji vakat
Imam jednog prijatelja koji je jako škrt al njemu to simpa stoji, on npr kad se šta treba platiti izvrće sve džepove i galami "vidi da nemam, odakle mi" hahaha
meni je to kod njega simpa al škrtost u smislu daj samo meni, nek drugi crkne mi je odvratna skroz
il traženje opravdanja zašto se za nekog nešto ne treba il ne može uraditi u smislu neke pomoći, kao jedna osoba iz mog bližeg okruženja večeras user posted image user posted image user posted image user posted image
njeno opravdanje za ne dati pomoć bilo je "što nije sebi stvorio, šta je radio do sada" meni je to fuj!!!!
čovjek nema i vozdra, šta ga rasklapaš do u detalje? samo da bi našla opravdanje da ne pomogne jadničkuuser posted image user posted image user posted image user posted image strašno, kako mizernih ljudi ima

E da još ne volim i one koji su koristoljubljivi, znam masu nekih ljudi koji se šlihtaju nekom bližnjem iz familije da bi ih stavio/la u testament, strašno, ovo mi je vrh odvratnih osobina

Ja ne bi to mogla kad bi umrla od gladi...


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 0:20:04   
veeseelaa
još su mi mrski oni koji za sebe misle da su oličenje stila, da oni nešto znaju o modi i samim tim daju sebi za pravo komentirati nečiji stajling i sl
Mislim ko je uopće od ljudi kompetentan za dati mišljenje o nečijem stilu??? ako izuzmeno one koji se bave modom i iza sebe imaju rezultate al običan svijet???? ma bježi tamo
ko ih uopće naloži da misle da su osobe od stila???  strašno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 0:20:16   
bebbe RR
Slažem se, Vesela.
I glede tih osobina koje su ti kod nekog iritantne . istina da je od osobe do osobe. Ja sam alergična na nepravilan i primitivan govor, a imam jednu beskrajno dragu drugaricu koja govori za moj pojam strašno, a volim je i sve to što ona govori mi je simpa, a s nekim drugim se ne bih htjela družiti koliko mi to ide na živce.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *