|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Epilator
13.4.2009 23:19:57   
Anoniman
ništa azra, samo diši, opusti tijelo i vrlo je važno da zategneš kožu. Nakon nekog vremena će koža otupiti:), a svaki slj put će ti biti lakše, jer ćeš samo kupiti pojedine koje budu izvirivale. I nemoj otezati, već sjedi, završi i budi sretna jer si mirna i glatka bar tri sedmice(kod mene).

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Epilator
13.4.2009 23:52:45   
Sanchi_Sa
Prijateljica je dobila iz Slovenije takav identican epilator Silk-épil Xpressive, Type 5376- Serija 7280 i kosta 110 eura. Te serije jos uvijek nema u prodavnicama BiH; S obzirom da ona nikako ne koristi aparate za depilaciju, odlucila je da ga proda! Mislim da je cijena 150 KM;

Aquarius, ako si zainteresirana, javi se... 

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Epilator
17.4.2009 1:14:18   
aazra
IZVORNA PORUKA: Shee

ništa azra, samo diši, opusti tijelo i vrlo je važno da zategneš kožu. Nakon nekog vremena će koža otupiti:), a svaki slj put će ti biti lakše, jer ćeš samo kupiti pojedine koje budu izvirivale. I nemoj otezati, već sjedi, završi i budi sretna jer si mirna i glatka bar tri sedmice(kod mene).



Uspjela sam!user posted image Jedva nekako bile su bas puno izrasle i boljelo jeuser posted image ali sam uspjela.
Samo nije mi koza bas tako glatka, iako sam se namazala poslije epilacije, pa kontam da ponovim je li rano za sedam dana?
 
i da "Braun" Silk Epil prva ligauser posted image  bas mi je drago da nisam uzela neki drugi, sta bi ja bez RRuser posted image

_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Epilator
17.4.2009 10:06:37   
Atarka
Prosle godine sam u Sarajevu kupila ovaj rozi Silk Epil Xpressive 7280 tip 5376, cija je slika na pocetku teme. Svuda sam ga trazila i samo sam ga nasla u Merkuru na Stupu. Tada je kostao oko 177 km i nisam pozalila. Stvarno pocupa i najtanje dlacice, a ima lampicu koja osvjetljava kozu da nesto ne preskocite. Uz to dobijete jos nekoliko nastavaka za razlicite dijelove tijela. Inace epilatore koristim vec 10-ak godina, a dosada sam imala osnovni model Phillipsov Satinelle. Ispocetka malo boli i dlacice povremeno urastaju , ali sve u svemu puno bolja opcija od svakodnevnog brijanja.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Epilator
17.4.2009 10:10:11   
Atarka
Jos nesto, nemojte mazati kozu odmah poslije epilacije nicim, jer cete je dodatno iritirati. Najbolje je ostaviti neko vrijeme da se crvenilo povuce pa onda dobro nahranite kozu i tada ce biti glatka.  

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Epilator
13.5.2009 15:30:40   
aazra
Evo mene opet ima li neka od vas iskustva s urastanjem dlacica mozda sam trebala raditi piling ali nisam imala vremena.

sad moram opet da ih skinem a nisam ga koristila mjesec dana nadam se da nece boljeti kao na pocetkuuser posted image

_____________________________








(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Epilator
24.6.2009 19:31:12   
travnik
i kod mene su urastale dlacice poslije svakog epiliranja,dok nisam kupila kremu protiv urastanja dlaka od veet.super je.user posted image

_____________________________

farah ceza moja 09.06.98
arman mali princ 01.05.09

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Epilator
24.6.2009 20:07:13   
aazra
Ja sam probala s pilingom za tijelo i manje mi urastaju. I redovno se epiliram, prevazisla sam boluser posted image
Stalno govorim muzu da je ovo najbolje sto mi je mogao poklonitiuser posted image
Jedino mi nikad ne bude glatka koza, kontam da treba proci malo vremena malo mi to smeta,
ali ipak glavno je da mogu nositi suknjiceuser posted image

_____________________________








(odgovor članu travnik)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Epilator
7.8.2009 23:54:15   
Visnja RR
evo ja opet malo dizem temu...
iako mi se ovaj Beaun Silk Epil Comfort (prastari) nije pokvario...muz navalio da kupi novi...
ja znam da su te price o tim nekim dodatcima samo reklama...
i evo gledam po netu ima raznih novijih verzija braun-a...
molim za vas savjet! koji da uzmem?...
cjena nije bitna (al da manje boli je jako bitno) user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Epilator
8.8.2009 1:56:49   
aazra


Hej Visnja ja ti ne znam za ove druge modele od kad sam kupila ovaj svoj silk - epil,
prezadovoljna samuser posted image
Moguce da ovi malo bolji modeli imaju neke mogucnosti da se s njima depilira u bikini zoni, ili ispod pazuha ali ja to ipak ne bi imala hrabrosti.
Ovaj moj ima dvije brzine i masazer.
Inace jos uvijek imam malo problema s urastanjem dlacica, pa nekad ih malo cak pustim da izrastu kako bi ih lakse skinula.
Tako sam sretna sto sam odabrala "braun" ovi filipsovi imaju neke cvjetice i dizajn a nisu kvalitetni kao braun.
Jeste li vidjeli birin za dvadeset maraka?
taj ne bi probala ni besplatnouser posted image
Visnja zar tebi nisu prestale rasti ako ga vec tako dugo koristis?

_____________________________








(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Epilator
8.8.2009 14:52:28   
Visnja RR
hahaha aazra kakvo prestajanje...nikad one ne prestanu...mozda su malo tanje ili malo prorijede al ima ih... na zalost user posted image

ma evo gledala sam na netu...pa cu vjerovatno taj braun ruzicasti uzeti...
naravno da ne mislim ispod pazuha ...to radim ziletom a bikini zonu pincetom user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Epilator
18.5.2013 10:37:02   
MicoTico
Maloprije sam dobila katalog od Merkatora i ima na sniženju IPL aparat za epilaciju , 399 KM, Rowentin. Piše da može na rate uz zelenu pika karticu.
Ja kontala uzeti, pa ako ko ima kakva iskustva ,da podijeli sa mnom/namauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Epilator
28.5.2013 23:08:48   
Selminja
Visnja ja imam Braunov zeleni epilator, ima dodatak masazer koji nikad nisam koristila, samo mi smeta. Prije 5 godina je kostao oko 70km. Isti takav bez masazera rozi 10-ak km jeftiniji, isti potpuno. Imao 2 godine garancije, jos uvijke radi ko nov user posted image Ja sam prezadovoljna. U pocetku dlake urastaju vremenom manje. Na bol se naviknes, ja ne znam sta bih bez njega, jer imam jake dlacice.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Epilator
28.5.2013 23:22:00   
Aiša
Žene, kako se vi borite sa urastanjem dlačica? Upravo zbog toga sam ga prestala koristiti. Irastaju mi i na potkoljeniciuser posted image , pa mi je gore ono kasnije čupkanje i crvenilo - vratila sam se starim metodama.

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Epilator
28.5.2013 23:22:30   
amra_sa
Imam nov epilator, stoji mi u kutiji. Probala jednom i vidim nije to za mene, čupa brate. Mogla bih ga na bb.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Epilator
28.5.2013 23:26:39   
visnjica1
Nedavno sam kupila Braunov Silk epil 7 kostao je 140 € , + 5 dodatnih nastavaka masazer tokom depilacije svjetlo moze i pod vodu.Prezadovoljna sam

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Epilator
29.5.2013 0:05:08   
aazra

IZVORNA PORUKA: Selminja

Visnja ja imam Braunov zeleni epilator, ima dodatak masazer koji nikad nisam koristila, samo mi smeta. Prije 5 godina je kostao oko 70km. Isti takav bez masazera rozi 10-ak km jeftiniji, isti potpuno. Imao 2 godine garancije, jos uvijke radi ko nov user posted image Ja sam prezadovoljna. U pocetku dlake urastaju vremenom manje. Na bol se naviknes, ja ne znam sta bih bez njega, jer imam jake dlacice.


Ja imam isti taj evo vec cetvrtu godinu me sluzi kao nov user posted image

Urastanje dlacica je neminovno, ali to je samo na pocetku, stvarno svima savjetujem da se pretrpe malo user posted image

Jedino ako si tek pocela koristiti, a recimo ides na more onda tamo ponesi te jednokratne...tako sam ja radila, meni je super sto i kada dlacice narastu skroz su neprimjetne i to urastanje prestane nakon godinu, dvije najvise user posted image

_____________________________








(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Epilator
19.6.2013 16:17:47   
visnjica1
Drage moje nedavno sam kupila epilator braun 7 i vec sam ga koristila par puta s tim da sam prekuce sam bicem odstranila ostatak noge su mi bile kao iz fronta sa krasticama i sve krvave da li je to od urastanja dlacica ili...

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Epilator
19.6.2013 16:24:04   
Visnja RR
očito imaš problem sa urastanjem dlačica...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Epilator
19.6.2013 16:34:54   
visnjica1
Pa sta da prestanem koristiti ili da nastavim pa vremenom ce mozda i prestati urastati dlacice, ali ovo s bicem je uzas bilo.Koliko tebi traje rast dlacica kada ih odstranis epilatorom meni u jako kratkom peridu podju raste ne svugdje nego par ovdje par tu bas su razbacane.I da ne mogu ka koristit svakodevno jer mi noge budu strasno istackane (crvene) da lii to restaje vremenom ili.Hvala na odg

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Epilator
19.6.2013 16:45:20   
Visnja RR
ja sam vec odustala od epilatora jer mi za to treba mnogo vremena a uz Asju ga nemam...
prešla sam na vosak...mnogo brže ... stegnem zube i potegni user posted image ...ako ne uspijem sve danas zavrsim sutra....

a dok sam koristila epilator 10-12 dana bude uredno a vec nakon toga se pojavljuju isto tako nasumice...


moja prijateljica je zbog urastanja prestala kortisiti epilator... jer bi joj noge uvjek bile neuredne... pogotovo kad mora popraviti bicom..
vec godinama je samo na bicu



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Epilator
19.6.2013 19:59:05   
MicoTico
Ma meni su epilatori zakon, a kada mi se baš ne da, onda brzinski bic upotrijebim. Jedino mi krema smaranje, em smrdi ( sve i jedna, bez izuzetka) , em meni to nikakav efekat nema, isto ko brijanje.



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Epilator
19.6.2013 20:28:26   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Drage moje nedavno sam kupila epilator braun 7 i vec sam ga koristila par puta s tim da sam prekuce sam bicem odstranila ostatak noge su mi bile kao iz fronta sa krasticama i sve krvave da li je to od urastanja dlacica ili...



ja sam čula dosta slučajeva urastanja dlačica i upravo je korišten epilator ove firme..
meni je Phillips zakon i nikad mi nisu dlačica urastale..

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Epilator
19.6.2013 20:34:18   
MicoTico
Ja koristim Braun, najobičniji, i ne urastaju mi dlačice. Doduše, uradim dobra piling dan poslije depilacije. Kažu da je to dobro protiv urastanjauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Epilator
19.6.2013 20:45:27   
pocahontas
ja nikad ne radim piling i eto nemam problema hB..mora da je do kože onda..

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *