|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čaša sa kljunom
23.2.2009 9:49:01   
lejlaze
Daris ima kolekciju flasica, koje samo stoje za ukras. zadnju sam mu kupila tu sa kljunom. i u pocetku je po malo pio. joj kako mi je bilo drago. medjutim to je trajalo citavo jedno hapicenje i nece vise. ja mu tekucinu dajem kasikicom.

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Čaša sa kljunom
24.2.2009 22:44:38   
Romali
IZVORNA PORUKA: lejlaze

Daris ima kolekciju flasica, koje samo stoje za ukras. zadnju sam mu kupila tu sa kljunom. i u pocetku je po malo pio. joj kako mi je bilo drago. medjutim to je trajalo citavo jedno hapicenje i nece vise. ja mu tekucinu dajem kasikicom.


Identična situacija kod nas. Samo kašika prolazi.
Najgore je sad kad je prehlađen, jer mora piti puno toplog čaja da mu šlajm sazrijeuser posted image
Kašikom to dugo traje i sav bude mokar...
Zato mu već pomalo dajem da pije iz obične čaše.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Čaša sa kljunom
25.2.2009 0:21:32   
ElEmina
Ja sma mazi kupila tri, NUK, AVENT i NUBY. Iz NUKa kapa i ne koristimo je dok su Nuby i Avent super. Iz Aventa ne kapa a iz Nuby izlazi vise tekucine kad povuce tako da zaista ne pravim razliku. Od falilije dijasporaca:) smo dobili jednu koja zadrzava toplotu i ona je extra za caj, no nazalost nema je ovdje. A ime joj se izlizalo. Mislim da je bilo Playtex.

_____________________________

Mama voli mazu, maza voli mamu:)
18.04.08.

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Čaša sa kljunom
16.3.2009 22:05:27   
Cvrle
Moze jedno pitanje? Mi imamo Nuby čašu još odavno i kljun nastavak (tvrdi) za flašicu (umjesto dude) i htio je da povuče još od prvog puta međutim neće da proguta, nego sa kezom od uha do uha samo ispuhuje vodu vani - igra se. To isto radi i sa fildžanom. Inače pije strašno puno tekućine, pored mlijeka idu i sokovi i čajevi, sve ukupno 1,5 l dnevno pored cvrste hrane jer mu je 9,5 mjeseci. Kako da ga naucim da proguta ono sto povuce? (ovo traje mjesecima vec)

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Čaša sa kljunom
17.3.2009 7:48:45   
Hannah
Mi smo od 5. mjeseca počeli se učiti na čašu.
S vodom nam je kao kod tebe, povuče i pljune.
Ali mlijeko......... mljac, to iskapi do kraja user posted image

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Čaša sa kljunom
31.3.2009 7:42:42   
bebbe RR
Ja sam kupila prije par dana casu s kljunom od firme Tommee Tippee na kojoj pise 4+ mjeseca. Probacu je koristiti za vodu za neke dvije sedmice, kada se vratimo iz Sarajeva i nadam se da nece ostati kao samo jos jedna nepotrebna stvar u kolekciju nekih 15tak flasica, bezbroj dudica i slicno:) 
Poznajete li tu vrstu casa i jesu li OK? Nisam vidjela ovdje da ih je iko pomenuouser posted image Mozda sam se trebala informisati prije kupovineuser posted image


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Čaša sa kljunom
31.3.2009 8:32:21   
Crvena
Mi od sestog mjeseca redovno vodu i sokice pijemo iz Nukove case. user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Čaša sa kljunom
9.7.2009 15:06:30   
milenium
user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Čaša sa kljunom
9.7.2009 15:07:05   
milenium
Kakva su vaša iskustva s ovim čašama s kljunom i u kojoj dobi je poželjno da se uvede?je li pametno bebi koja doji uvesti ovu čašu?
koje marke su se pokazale kao najbolje?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Čaša sa kljunom
9.7.2009 15:09:21   
milenium
Ova casa ima tvrdji zeleni kljun i ona je od 12.mjeseca...

user posted image

A ova sa bijelim i meksim kljunom je od 6.mjeseca

user posted image  

kako se održava ovaj kljun,čini mi se nezgodan za pratiuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Čaša sa kljunom
9.7.2009 15:18:11   
mišur
Nije nezgodan, čini ti se... Ja ga perem detedžentom i vrućom vodom...
Luka ima ovu prvu varijantu!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Čaša sa kljunom
9.7.2009 15:21:31   
Romali
Imam ovu plavu Aventovu i još 3 druge, ali neće da pije ni iz jedneuser posted image
Jedino ponekad povuče iz Nuby, košta 7,50 KM u DM-u.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Čaša sa kljunom
9.7.2009 15:22:02   
meli
mi imamo ovu sa bijelim kljunom. eman rado pije iz nje a meni odgovara sto na curi iz nje. eman iz nje pije od 10 mjeseca a jos uvijek doji ( sad ima 16 mjs. ).
medjutim, malo je poteska za odrzavanje. nekako je onaj kljun bas tesko oprati. ja to cistim cackalicom. i onaj kao filter moras rastaviti da bi se dobro opralo. kljun na nasoj casi vise nije bijel nego je neke blijedo narandzaste boje ( od sokova ).
imam i neku tigex casu sa kljunom ali iz lahko prosipa tecnost pa je ne koristimo.

u svakom slucaju nije ti rano za uvodjenje case s kljunom. nadam se da ce ti druge mama dati jos koji savjet....


_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Čaša sa kljunom
9.7.2009 15:23:25   
lejlaze
I mi imamo tu Nuby iz DM, isto povuce samo ponekad. A prije sam mu kupila sa tvrdim kljunom nece ni nju. 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Čaša sa kljunom
9.7.2009 15:28:28   
bubamara80
I u nas je čvrsti kljun učili se od 6.mjeseca prvo nije kontao šta treba jer mora povući da bi krenula voda, pa je grickao kljun neko vrijeme.Onda sam ja pila i sisala da me vidi i skonta
i sve povučem pa kažem aaaaaaaaaaaah. I onda je i on povukao i zalio se sa vodom, ali čim je skontao kako funkcioniše da treba sisati to je i radio. Sada kad neko pije vodu on kaže za njega aaaaaaaaaaaaaah user posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Čaša sa kljunom
9.7.2009 18:13:06   
Amela V.
IZVORNA PORUKA: nesanica
Ja imam arsenal casa sa kljunom ali nece ni iz jedne da povuceuser posted image user posted image user posted image


Joj i kod mene je ista situacije, ni sama ne znam sta da radim, i onako slabo tecnosti pije, vodu pogotovo nece.
Jedini nacin da joj dam tecnosti (citaj soka) je kasicicom....

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Čaša sa kljunom
10.7.2009 23:59:56   
ANNIAN
Ja sam probala s najstarijom cijelu hrpu tih bočica i nakraju mi se Avent porazao kao najbolji, ne cure, nisu tvrde za povući tekućinu iz njih kao Nukova. Druga kćerka ima sada onu još veću od 3 dl Sport, a sin ima ovu sa zelenim kljunom. On svoju baca svugdje i ništa joj se nije desilo. Te Aventove fašice im dajem za vodu, čaj, sok. Za mljeko koristim od TIGEX 3 u 1 ja je kupujem u Hrvatskoj košta oko 60 kuna i super je. Od moje troje djece dvoje je imaju trenutno ( nema najstarija jer je njoj 6 godina)
Ova 3 u 1 ide od rođenja kako djete raste mjenjaš nastavke (cuca, kljun i nastavk da bude kao čaša).

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Čaša sa kljunom
11.7.2009 0:02:51   
ANNIAN
Imaš kupiti za sve Aventove novi kljun.

(odgovor članu ANNIAN)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Čaša sa kljunom
11.7.2009 22:52:19   
lida
Ni Mirza nece da pije iz flasice sa kljunom,uzme je popije gutljaj i onda se igra 

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu ANNIAN)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Čaša sa kljunom
11.7.2009 23:02:09   
liliputanka
Ja sam svojoj dala da pije iz Nubyeve kad je imala nepunih 5 mjeseci! I odmah ju je prihvatila, a vrlo brzo i naučila držati sama. Silikonski vrh se jako dobro održava, samo to oslabi s vremenom, tj. nama je oslabila valjda od toplijeg ćaja pa počne curiti sa strane ne na kljun.

_____________________________

Lorena, 22.10.2008.

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Čaša sa kljunom
1.8.2009 17:18:55   
bebacha
Mi smo se namjenjali tih casa,te nuby te neke nepoznate marke.Uglavno ni s jednom nisam zadovoljna ali to kod kuce nekako i podnosimo.Posto Ajla od septembra krece u obdaniste sad razmisljam dali da kupim novu i koju.Problem kod svih ovo casa je sto prosipaju tecnost ili kroz otvor ili poklopac ili sta ja znam kroz sto a da napomen da su sve non spill(valjda sam dobro napisala).kad god je nosim u torbi svu torbu pokvasi,kad Ajla uzme da pije tecnost joj ode po majici ili se poklopac sam otvori i slicno.pa bas mi je zao sa se takvi incidenti desavaju u obdanistu a ona jos nezna pit iz obicne case.sad mi treba savjet sta da radim,kad krene u obdaniste imat ce malo vise od 18 mjesci.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu liliputanka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Čaša sa kljunom
1.8.2009 17:54:24   
mamina cura
  Imas Nuk-ove, nubijeve i predpostavljam i od drugih firmi case sa kljunom koje ne pustaju tekucinu van. Na njima obicno to i pise kao NO DROP ili sl. Ja koristim Heni nubijevu kupljenu u DM-u.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Čaša sa kljunom
1.8.2009 17:57:02   
bebacha
napisala sam da su mi sve case na taj sistem i uredu je taj dio kroz koji ide tecnosti al uvjek od negdje drugo curi.nisam nimalo zadovljna s Nubiem.nisam nigdje vidjela te nukove,moram cu bolje potraziz

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Čaša sa kljunom
1.8.2009 18:00:40   
mamina cura
Ja imam i Timurovu, kupljenu za njega jako davno... u Turbo limacu. I jos uvijek se super drzi. Safety 1st - je marka valjda. Kako ja sad sve moram imati duplouser posted image  morala sam Heni kupiti novu i meni ne curi samo kad je vrela tekucina unutra ili ne namjestim dobro.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Čaša sa kljunom
1.8.2009 18:30:48   
bebacha
moram do  u Turbo limach da vidim tu casu a nadam se da ce se jos neko javit s prijedlogom

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *