|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čaša sa kljunom
2.8.2009 0:41:36   
rozi
Ja imam 3 Aventove i svaka mi curi, ali ne na kljunu, vec na navoju. Nekada to budu kapljice, a nekada bas tece voda iz njih.

Citam da vecina vas ima super iskustva sa Aventom, pa mi nije jasno.  I moje prijateljice imaju isti problem kao i ja , tako da nemam pojma u cemu je fazon. Bas mi je krivo, jer nisu jeftine.

Da napomenem da sam sa obicnim Avent flasicama prezadovoljna, koristim ih vec godinu dana

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Čaša sa kljunom
15.1.2010 10:54:43   
Anoniman
Prvu casu sa kljunom sam mu kupila nukovu...najobicnija...svaki put sam se napatila prilikom otvaranja a i zatvaranja...a jos bi on prosuo svu vodu kada mu dam da sam nagne, pa sam jucer kupila aventovu magic nesto

e sad me interesuje, ona ima s unutrasnje strane gumu (kao dihtung) koja se moze skinuti..da li se ta guma skida prilikom pijenja ili je to dio tj. razlog zasto je casa magic...neka nova tehnologija...bla, bla...procitala sam i upute ali nista nisam nasla osim kako se guma stavljauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozi)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Čaša sa kljunom
15.1.2010 11:00:51   
noaa
dadada taj dihtung bi trebao sprijecavati curenje znaci tek kad andrej povuce tad tecnost curi a kad se on igra s njom ne moze prosuti.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Čaša sa kljunom
15.1.2010 11:06:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noaa

dadada taj dihtung bi trebao sprijecavati curenje znaci tek kad andrej povuce tad tecnost curi a kad se on igra s njom ne moze prosuti.


e hvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vec sam kontala da cu morati ja probati piti iz njeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Čaša sa kljunom
29.1.2010 22:35:04   
milenium
IZVORNA PORUKA: rozi

Ja imam 3 Aventove i svaka mi curi, ali ne na kljunu, vec na navoju. Nekada to budu kapljice, a nekada bas tece voda iz njih.

Citam da vecina vas ima super iskustva sa Aventom, pa mi nije jasno.  I moje prijateljice imaju isti problem kao i ja , tako da nemam pojma u cemu je fazon. Bas mi je krivo, jer nisu jeftine.

Da napomenem da sam sa obicnim Avent flasicama prezadovoljna, koristim ih vec godinu dana


i kod mene isto prolijeva na navoju a neznam štouser posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Čaša sa kljunom
29.1.2010 22:37:54   
milenium
pa sam mu onda kupila nukovu šaču s kljunom ali onim mekimkao cuca proziran i silikonski!taj kljun je izgrizao i mislila sam kupiti samo taj kljun da ne kupujem cjelu bocu(znam da od običnih boca ima posebno kupiti samo cuca)al od ovih ne znam da ima!bebilove marka isto ima kupit kljunova posebno al meni treba nuk a ne bebilove.jel itko kupovao ovaj nuk meki kljun?user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Čaša sa kljunom
29.1.2010 22:41:50   
milenium
ovakav kljun bi mi trebao samo što je moja boca veća i uža!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Čaša sa kljunom
29.1.2010 22:42:18   
milenium
di nestade slika?user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Čaša sa kljunom
29.1.2010 22:53:50   
Sonja
mi imamo ovu samo plavu
nadam se da ce slika uspjeti
user posted image

mekana je cuca i super je..lako je i drzatiuser posted image

< Poruku je uredio Sonja -- 29.1.2010 22:54:38 >


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Čaša sa kljunom
29.1.2010 23:35:12   
milenium













 

user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Čaša sa kljunom
29.1.2010 23:41:32   
Sonja
ja ti opet ne vidim slikuuser posted image
user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Čaša sa kljunom
29.1.2010 23:54:34   
Mya_81 RR
Mene zanima je li na ovim čašama imaju rupice različitih veličinauser posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Čaša sa kljunom
29.1.2010 23:58:27   
sporty mamaa
nasa nukova isto curi, bas bezveze, a nije jeftina uopce...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Čaša sa kljunom
30.1.2010 0:04:45   
Sonja
ova nasa ima 3 rupice gore na vrhu..
i pise da je od 5-6 mj
pa sad ne znam

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Čaša sa kljunom
30.1.2010 0:10:39   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Sonja

ova nasa ima 3 rupice gore na vrhu..
i pise da je od 5-6 mj
pa sad ne znam


Mi čaj pijemo s dudom od 0-3 mjeseca i stalno se zagrcne user posted image čak i mlijeko pijemo sa rupicama do 6 mjeseci tako da su ove čaše koje sam ja vidjela zaista bile sa velikim rupicama...možda nam samo treba mao više vremena da se nauči piti...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Čaša sa kljunom
30.1.2010 10:11:12   
škorpija
aventove čaše imaju 2 vrste, one od 6 mjeseci imaju silikonski kljun, a one od 12 mjeseci imaju kljun od tvrde plastike, a broj rupica je isti. ajdin se ne zagrcen kad pije iz te čaše jer treba dobro povući da popije vodu, ali zato je i ne voli. iše vli da pije iz obične čaše ali to obično završi teškim zagrcavanjem i iskašljavanjem

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Čaša sa kljunom
30.1.2010 14:21:35   
milenium
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

nasa nukova isto curi, bas bezveze, a nije jeftina uopce...


sporti mama,mi smo mislile na aventovu da curi oko navoja,ne nuk!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Čaša sa kljunom
30.1.2010 14:39:44   
Nejrica
Mi imamo 3 čaše različitih proizvođača i sa mekom cuclom i kljunom,ali ništa nije uspjelo.Jednostavno nije išlo,tako da sve stoje :( Ali srećom ubrzo je naučio da pije,ali iz male plastične flašice u kojoj kupujemo vodu,iz čaše baš i ne voli,ali trudimo se.

_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Čaša sa kljunom
4.2.2010 13:36:11   
Hannica
ja sam svojoj bebi vec od 4.mjeseca pomalo davala flasicu s kljunom,i sad sa 6 mjeseci pije sok sama iz nje.Mi smo uzeli NUK-ovu i prezadovoljni smo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Čaša sa kljunom
4.2.2010 13:47:57   
de_de
Je li ko koristio Nuby case sa kljunom i kakve su? Mi smo dobili tri iz Holandije za razlicite uzraste, a Keno je jos malen za casu sa kljunom. Vidjela sam i u Bingu da imaju.

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Čaša sa kljunom
4.2.2010 17:53:25   
ivanak
Moram i ja kupiti čašu sa kljunom. I preporučate mi koje? Nukovu ili Aventovu....

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Čaša sa kljunom
4.2.2010 18:13:10   
Hannica

IZVORNA PORUKA: ivanak

Moram i ja kupiti čašu sa kljunom. I preporučate mi koje? Nukovu ili Aventovu....
[/quot
Ja sam vec napisala da mi koristimo NUK-ovu i prezadovoljni smo.Beba pije iz nje a ne kapa nista okolo,ne znam sta jos da kazem,valjda su to najvaznije karakteristike.Avent-ovu nismo probali tako nemam sta reci za nju...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Čaša sa kljunom
4.2.2010 19:09:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivanak

Moram i ja kupiti čašu sa kljunom. I preporučate mi koje? Nukovu ili Aventovu....


ja sam imala nukovu (obicnu) jedva sam je otvarala i zatvarala, bas prava patnja i nije imala ovaj zastitni dihtung tako da se i tekucina prosipala (naravno kada okrene casu naopako)

A s ovom aventovom magic sam prezadovoljna jer se on moze sam sluziti s njom

Tako da moj glas ide za Avent

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Čaša sa kljunom
4.2.2010 19:12:46   
Mya_81 RR
Dadada, mislim da sam te vidjela u DM-u oko 16KM user posted image I je li rupica na njima puno velika...M se stalno zagrcne, a voljela bih joj kupiti da se sama uči piti jer vidim ima potencijala...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Čaša sa kljunom
4.2.2010 19:15:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Dadada, mislim da sam te vidjela u DM-u oko 16KM user posted image I je li rupica na njima puno velika...M se stalno zagrcne, a voljela bih joj kupiti da se sama uči piti jer vidim ima potencijala...


ma zagrcne se i andrej...ali brate zagrcnem se i ja...ma Minjica je vec velika cura...moze ona touser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *