|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:42:54   
zeze

IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: zeze

Kad je vec rijec o nagradama, ja sam "pokupila" zlatno drvce. Ako nagrada ne moze doci do mog malog mjesta, ja je takodjer poklanjam :)

a gdje si ti ???? Ja mislila da si u Sarajevu


Ma jok. user posted image Donji Vakuf user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:43:49   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: zeze

Kad je vec rijec o nagradama, ja sam "pokupila" zlatno drvce. Ako nagrada ne moze doci do mog malog mjesta, ja je takodjer poklanjam :)


ako nema kod tebe LIsce kupimo ti mi nešto za 30 Km i pošaljemo poštomuser posted image
baš bi bilo cool da ti gaće il grudnjak doću poštom...muž bi bio šoKiratuser posted image
zamiš'ljam...pokazuješ gaće i kažeš dobila do RR na poklonuser posted image
sory grozna sam...al ne poklajaj dok ne vidimo šta i kakouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:46:37   
zeze
Hvala Hanady i to je velika usluga :D

Muz bi se obradovao, vise nego ja user posted image user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:48:31   
chuci
meni fale drvca


mogu li nam ih vratiti onako radi fore da iskoči ponekad poneko drvo, ne moraju stalno kao na nagradnoj igri ali par puta dnevno

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 604
   [Obrisana poruka]
16.3.2013 20:52:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:54:32   
zeze
ja nisam ni ocekivala neku nagradu niti sam se trudila da osvojim. Internet mi je uzasno spor, a trudila sam se da pomognem koliko sam mogla.

Usput da kazem, ovo je prvi put da sam osvojila nesto user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:54:35   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: chuci

meni fale drvca


mogu li nam ih vratiti onako radi fore da iskoči ponekad poneko drvo, ne moraju stalno kao na nagradnoj igri ali par puta dnevno

sto bi to bilo veselo, bila bi potraga ko da je zlatno user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:58:13   
chuci
IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: chuci

meni fale drvca


mogu li nam ih vratiti onako radi fore da iskoči ponekad poneko drvo, ne moraju stalno kao na nagradnoj igri ali par puta dnevno



sto bi to bilo veselo, bila bi potraga ko da je zlatno user posted image

i ubace nam brojače za drvca i ko najviše skupi u mjesec dana idu svi kod njega na kafu user posted image

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:58:21   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: zeze


IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: zeze

Kad je vec rijec o nagradama, ja sam "pokupila" zlatno drvce. Ako nagrada ne moze doci do mog malog mjesta, ja je takodjer poklanjam :)

a gdje si ti ???? Ja mislila da si u Sarajevu


Ma jok. user posted image Donji Vakuf user posted image


Lisca će nam reći gdje ima sve svoje prodajne objekte....ona koja ti je najbliža može biti mjesto gdje ćeš kupiti nešto po svom izboru.... ili kao što reče Hanady mogu uzeti nešto po tvojoj želji za tu cjenu i poslati tebi poštom...ali odmaram se dva dana pa neću da razmišljam koliko me posla čeka oko distribucije istih user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:59:26   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: chuci

meni fale drvca


mogu li nam ih vratiti onako radi fore da iskoči ponekad poneko drvo, ne moraju stalno kao na nagradnoj igri ali par puta dnevno



zanimljivo... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:59:35   
rose 87
i ja sam pisala na onoj chat temi ali se niko ne javi,pa evo i ovdje,ja sam u srijedu osvojila poklon spa & club ekoplanet,poklanjam user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 21:00:03   
chuci

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: zeze


IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: zeze

Kad je vec rijec o nagradama, ja sam "pokupila" zlatno drvce. Ako nagrada ne moze doci do mog malog mjesta, ja je takodjer poklanjam :)

a gdje si ti ???? Ja mislila da si u Sarajevu


Ma jok. user posted image Donji Vakuf user posted image


Lisca će nam reći gdje ima sve svoje prodajne objekte....ona koja ti je najbliža može biti mjesto gdje ćeš kupiti nešto po svom izboru.... ili kao što reče Hanady mogu uzeti nešto po tvojoj želji za tu cjenu i poslati tebi poštom...ali odmaram se dva dana pa neću da razmišljam koliko me posla čeka oko distribucije istih user posted image


čuj odmaraš
nema odmora klikaaaaaj



ups ponijelo me user posted image user posted image

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 612
   [Obrisana poruka]
16.3.2013 21:00:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 21:01:07   
bebana27
ja poklanjam svoju nagradu jednoj forumasici neka mi se javi u pp

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 614
   [Obrisana poruka]
16.3.2013 21:02:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 21:09:09   
bebana27
ja nisam toliko ulozila truda ali sam ucestvovala koliko sam mogla nisam tu radi nagrade ako neke misle sto sam procitala jedan komentar
eto ja svoju nagradu poklanjam pa neka neko ide umjesto umjesto mene da ne budem crna ovca medju ostalimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 21:20:54   
Anoniman
Ola, pobjednice moje.

Meni laltop otisao helac od silnog klikanjauser posted image i prvo sto sam uradila nakon sto sam shvatila da od klikanja nema nista, dijete uspavala i ja se ususkala pored nje da se ko co'jek naspavam nakon toliko vremenauser posted image

Rasturile smo ih da se o tome pise i dugo pamtiuser posted image Bravo MIuser posted image user posted image user posted image
Moram vam reci da sam ponosna sto sam dio nase rr, dokazale smo da nam srce kuca kao jedno po ko zna koji puta kad treba.Volim vas sve(dobro, mozda neke malo manjeuser posted image )
Ladyblue, cestitam ti na prvoplasiranom mjestu, zasluzila si ga. Lijep provod u Neumuuser posted image

PS- Visnja, a sta sam ja dobila? user posted image

(odgovor članu bebana27)
  Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 21:22:16   
Anoniman
ps, sanjala sam, majke mi, drvcauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 21:27:17   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ola, pobjednice moje.

Meni laltop otisao helac od silnog klikanjauser posted image i prvo sto sam uradila nakon sto sam shvatila da od klikanja nema nista, dijete uspavala i ja se ususkala pored nje da se ko co'jek naspavam nakon toliko vremenauser posted image

Rasturile smo ih da se o tome pise i dugo pamtiuser posted image Bravo MIuser posted image user posted image user posted image
Moram vam reci da sam ponosna sto sam dio nase rr, dokazale smo da nam srce kuca kao jedno po ko zna koji puta kad treba.Volim vas sve(dobro, mozda neke malo manjeuser posted image )
Ladyblue, cestitam ti na prvoplasiranom mjestu, zasluzila si ga. Lijep provod u Neumuuser posted image

PS- Visnja, a sta sam ja dobila? user posted image


fakat jel ti otišao laptop?
i meni se neku veče pregrijao jadan i ugasio, zato sam bila do 3, a mogla sam ja još, sa moba nemrem ništa..
a ja se pitam gdje nestade žena cccc..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 21:37:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lepetetka


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ola, pobjednice moje.

Meni laltop otisao helac od silnog klikanjauser posted image i prvo sto sam uradila nakon sto sam shvatila da od klikanja nema nista, dijete uspavala i ja se ususkala pored nje da se ko co''jek naspavam nakon toliko vremenauser posted image

Rasturile smo ih da se o tome pise i dugo pamtiuser posted image Bravo MIuser posted image user posted image user posted image
Moram vam reci da sam ponosna sto sam dio nase rr, dokazale smo da nam srce kuca kao jedno po ko zna koji puta kad treba.Volim vas sve(dobro, mozda neke malo manjeuser posted image )
Ladyblue, cestitam ti na prvoplasiranom mjestu, zasluzila si ga. Lijep provod u Neumuuser posted image

PS- Visnja, a sta sam ja dobila? user posted image


fakat jel ti otišao laptop?
i meni se neku veče pregrijao jadan i ugasio, zato sam bila do 3, a mogla sam ja još, sa moba nemrem ništa..
a ja se pitam gdje nestade žena cccc..

bio je preprljav i imao je navodno 3 operativna sistema instalirana, pa se najedanput ugasio i nije se mogao pokrenuti. Servis ga je srediouser posted image user posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 16.3.2013 21:38:43 >

(odgovor članu lepetetka)
  Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 21:39:10   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: lepetetka


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ola, pobjednice moje.

Meni laltop otisao helac od silnog klikanjauser posted image i prvo sto sam uradila nakon sto sam shvatila da od klikanja nema nista, dijete uspavala i ja se ususkala pored nje da se ko co'jek naspavam nakon toliko vremenauser posted image

Rasturile smo ih da se o tome pise i dugo pamtiuser posted image Bravo MIuser posted image user posted image user posted image
Moram vam reci da sam ponosna sto sam dio nase rr, dokazale smo da nam srce kuca kao jedno po ko zna koji puta kad treba.Volim vas sve(dobro, mozda neke malo manjeuser posted image )
Ladyblue, cestitam ti na prvoplasiranom mjestu, zasluzila si ga. Lijep provod u Neumuuser posted image

PS- Visnja, a sta sam ja dobila? user posted image


fakat jel ti otišao laptop?
i meni se neku veče pregrijao jadan i ugasio, zato sam bila do 3, a mogla sam ja još, sa moba nemrem ništa..
a ja se pitam gdje nestade žena cccc..

moj laptop je jednu noc poceo da krci i ja ga ugasim,jesam se prepala, mm nisam ni rekla, ujutro je sve bilo ok hB!

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 21:43:13   
vjestica
sreća moja imam servisera u kući user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 21:51:00   
lepetetka
luuuude smo majke mi user posted image user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 21:53:11   
Anoniman
Lude, jasta, to nam je sad kolektivna osobina.BA(kako nas revne protivnice prozvaseuser posted image user posted image ).
Da nismo lude, ne bismo pobjedile, ha jauser posted image user posted image

(odgovor članu lepetetka)
  Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 22:06:03   
gvendolina
ja samo kazem da je glupo sto su te nagrade u uopte uvrstene jer ima mnogo zena koje nisu iz Sa i 50% nagrada se nece iskoristiti bilo bi fer da se njima ponudi nesto simbicno u zamjenuuser posted image . nije uopste bitno kona ja vrijednost u pitanju bolje da je neka simbolicna nagrada,neki privjesak drvce na primjer user posted image
nisam se igrala zbog nagrada to sam davno naglasila vec zbog nase rruser posted image i nisam ni znala koje su dok nisam vidjela i sebe na listi.
meni licno ne odgovara ovaj spa pa ako je neko zainteresovan neka se javi ili ti tiki ako ces vec ici iskoristi i moju nagradu,ako mozes tm ostaviti samog s djecom 90 minuser posted image

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *