|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 12:33:25   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al imam sliku auta hahahahah uh suze me obliše user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 12:35:44   
Visnja RR
aaaaaa treba okitit jelku... moram MM nagovoriti da je montira ....to nam najtezi dio posla izvaditi iz kutije pa lijepo montirati rasiriti grane... a ukrasavanje je ocas posla .... tu bas uzivamo...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 12:36:06   
veeseelaa
toliko sam se smijala da sam pala sa stolice user posted image
e stvarno je RR zabavan, hB pa postoji
Funky, Nedi user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 12:36:19   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Amrino

IZVORNA PORUKA: Amrino

Zene drage gdje cu kupiti BIJELU jelku u Sa?
Do sada sam samo vidjela u Merkuru neku od 70 KM.
Ukrase sam kupila jos mi jelka fali user posted image user posted image user posted image .



Zar niko nije vidio? user posted image



A što bona bijelu jelku?

I mi smo svoju u petak okitili, kika je oduševljena, ali joj treba drugih kuglica, ovih se nagledala, pa ćemo one poskidati čim kukpimo druge i njih postaviti ponovo :))


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 12:36:56   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

aaaaaa treba okitit jelku... moram MM nagovoriti da je montira ....to nam najtezi dio posla izvaditi iz kutije pa lijepo montirati rasiriti grane... a ukrasavanje je ocas posla .... tu bas uzivamo...


hahah i nama je najteži dio bio izvaditi je iz kutije i montirati.... nije da se hvalim al smo je brzo okitili user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 12:41:24   
babina beba
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

toliko sam se smijala da sam pala sa stolice user posted image
e stvarno je RR zabavan, hB pa postoji
Funky, Nedi user posted image


HB pa i veeseelaa postoji na forumu, mnoge bi teme bile monotone bez nje!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 12:43:14   
veeseelaa
hvala user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 14:39:53   
Neca xxx
Je li neko od vas kupovao jelku ovih dana pa da samnom podijeli info gdje su najpovoljnije. Treba mi jelka a ne bih da daje previse novaca za nju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 15:46:18   
Dida79
Mi sinoc bili u Robotu i vidjela sam ima kod njih jelki..onako srednje velicine imaju i u bijeloj boji cijena 9,90 km

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 15:57:32   
Neca xxx
Hvala na info Dido, bas cu otici da pogledam. Cijena mi se svidja, a nadam se da ce mi se dopasti i jelka. user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 16:04:41   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Hvala na info Dido, bas cu otici da pogledam. Cijena mi se svidja, a nadam se da ce mi se dopasti i jelka. user posted image


Ma hoce sigurno user posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 16:08:57   
ElmaB
Mi smo jelku okitili, čarapice okačili, i ujutro kada se probude aBd, dočekat će ih pokloni.user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 16:18:44   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Je li neko od vas kupovao jelku ovih dana pa da samnom podijeli info gdje su najpovoljnije. Treba mi jelka a ne bih da daje previse novaca za nju.



evo goedam ovaj reklami materijal Merkura...ima neka mala jelkica 45 cm kosta 4,60 km...sve kontam da nije neka greska user posted image
Ima jedna od 18 km al ona je onako poprilicno rijetka...120 cm
i ima od 87 km lijepa i gusta (ko moja user posted image ) 200 cm

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 16:22:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image

Prvo da naruzim ovu Nou kad kaze da joj dijete ne jedeuser posted image ,ma vidi je medenjak mali sa bucmastim obrazimauser posted image
Mi jos nismo okitili jelku za koji dan cemo,a ja se bas radujem tome cini mi se vise od A,valjda me vrati u djetinjstvouser posted image

potpisujemuser posted image bas je medena a vidi joj obrascica masallah mama mama ti il si corava il nam maslas user posted image  

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 16:22:41   
emma.L
Kod nas nema čarapa, nego pokušavam Emi prenijeti dio atmosfere iz moga djetinjstva: večeras sama treba očistiti čizmice i ostaviti u prozor da ih Sv. Nikola vidi. Pošto je bila dobra, može i dva para čizmica user posted image  ako ih fino očisti. I dobit će slatkiše. A jučer me pita 'kako se zove onaj čovjek koji će mi donijeti slatkiše' user posted image . A malo noviteta sam i ja uvela. Ako ne bude dobra krampus će joj ostaviti šibu, to recimo ja nisam imala kao mala. Valjda sam bila savršeno dijete user posted image .
Naša jelka je jučer okićena na želju MM-a, veliko dijete moje drago. Kao čudo izgleda jer sam umutila sve boje na nju kad je Ema bila novorođenče u nadi da će je malo zabeluhati da ne plače (a najljepše su mi one u dvije boje, u Mo je to kod nas bilo crveno i zlatno) i još Emili stalno preuređuje niže grane user posted image . A ovih dana želim otići po nove stolnjake i božićnu zvijezdu.
I tako sam sretna jer ove godine prvi put imamo Božić kod mene, kod nas u Sarajevu. Tata mi dolazi na Božić, izvukli smo se na bebu da ne moramo ići u Mo. I iskreno se nadam da će ovo postati tradicija.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 18:30:10   
Anoniman
to vi vec okitili Delkeuser posted image user posted image sta vam jeuser posted image user posted image user posted image
kad ide carapa?
sad ste me ucrnjaciliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 21:23:59   
milenium
IZVORNA PORUKA: dadada

to vi vec okitili Delkeuser posted image user posted image sta vam jeuser posted image user posted image user posted image
kad ide carapa?
sad ste me ucrnjaciliuser posted image user posted image user posted image



čarape se večeras stavljaju.
mi smo kao kod eme,po tradiciji stavljamo čizmice za sv.Nikolu,uz slatkiše ide i  jedna mala šibauser posted image user posted image user posted image nego gdje ima kupiti velikih jelka al gustih,sve što sam dosad takve gledala su oko 200 kmuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 21:34:16   
Anoniman
evo sam ko sumanuta trcala u konzum radi vasuser posted image
nakupovala slatkisa A. i mmuser posted image + po sibuuser posted image usput ubrala
ja nemam carapu...nisam slusalauser posted image ...ja cu da se grebem od djetetauser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 21:39:06   
Lulu_08
Ja planiram sljedeci vikend okititi stan, imam jako puno crvenih ukrasa (sve jos iz Holandije doneseno) kao i dosta svijecica i Deda Mrazova kao ukrase. Medjutim ove godine bih zeljela pomijesati crvenu sa zelenom bojom, tako da cu u petak/subotu ici u potragu za zelenim ukrasima aBd! Ako ne nadjem zelene onda ce kompromis biti bijeli!

Od djevera djevojka je opet tu (inace zivi u HR) pa cu nju zamoliti da mi pomogne sa montiranjem da ja ne rizikujem user posted image .



_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 21:40:07   
Lulu_08
A by the way, obzirom da su moji jos u holandiji, L. ce za vikend dobiti veliki paket od Svetog Nikole, jer je nana sacuvala njene cizmice kod sebe pa je on njoj tamo donio, jer nije imao prevozno sredstvo do BiH hahahha, joj sta sve covjek izmisli u zivotu nevjerovatno....A za NG ce joj Deda Mraz isto uciniti ali ce ovaj znati put do njenog stana heheehhe...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 22:00:09   
Anoniman
i nase cizmice su spremneuser posted image kod bake nam je sv.Nikola malko poranio pa smo vec veceras dobili svasta,Nikola me pita:"mama jel mi rodjendan" jer ne razumije da postoji jos jedan Nikola osim njegauser posted image ujutro ce dobitii u vrticu paketic i onda navecer idemo na priredbu i opet paketic,ma blago se djeciuser posted image

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 22:07:36   
Anoniman
Ja jos jelke nisam okitila,znam da nece prezivjeti ni dva dana user posted image Zato sam kupila one grancice sto svjetle,naljepnice za prozore

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 22:10:28   
milenium
IZVORNA PORUKA: marijanna

i nase cizmice su spremneuser posted image kod bake nam je sv.Nikola malko poranio pa smo vec veceras dobili svasta,Nikola me pita:"mama jel mi rodjendan"


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 23:43:04   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Običaji i uređenje doma za Božić i N.Godinu
5.12.2011 23:45:04   
Ilhana RR
Neda mi se citati unazad sve postove pa reko da vas pitam... sta uobicajeno stavljate u cizmice? Jel prave poklone ili samo nesto sitno?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Epiziotomija
sporty mamaa

Mislite li da bi se epiziotomija kao rutinska metoda trebala ukinuti??

Da (80%)

Ne (20%)


Broj svih glasova: 90

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *