|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinički Centar Univerziteta bolnice Koševo
5.2.2010 15:39:39   
škorpija
ma to da se pojavila na koševu prije tri dana, a moguće gdje ima dima da ima i vatre. ka koga kgod sma od kolega novinara pitala za to jel se stvarno pojavila bakterija na KCUS-u u sarakevu, svi se odvale smijati, što znaši da nisu čista poslauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Klinički Centar Univerziteta bolnice Koševo
5.2.2010 15:41:02   
M kao Mama
Pa, oni neka se i dalje smiju, a ovi su imali, pa dva reda, dva reda, poslala sam ti PP

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Klinički Centar Univerziteta bolnice Koševo
5.2.2010 15:41:56   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma to da se pojavila na koševu prije tri dana, a moguće gdje ima dima da ima i vatre. ka koga kgod sma od kolega novinara pitala za to jel se stvarno pojavila bakterija na KCUS-u u sarakevu, svi se odvale smijati, što znaši da nisu čista poslauser posted image


šta pojavila, neki dan se ona javila na centrali KCUuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 5.2.2010 15:42:17 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Klinički Centar Univerziteta bolnice Koševo
5.2.2010 15:44:16   
škorpija
Pa, oni neka se i dalje smiju, a ovi su imali, pa dva reda, dva reda, poslala sam ti PP


ma nisam ove svoje ni pitala, već konkurencijuuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Klinički Centar Univerziteta bolnice Koševo
5.2.2010 15:45:21   
škorpija
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma to da se pojavila na koševu prije tri dana, a moguće gdje ima dima da ima i vatre. ka koga kgod sma od kolega novinara pitala za to jel se stvarno pojavila bakterija na KCUS-u u sarakevu, svi se odvale smijati, što znaši da nisu čista posla


šta pojavila, neki dan se ona javila na centrali KCU


vesela ti si povilenila načistouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Klinički Centar Univerziteta bolnice Koševo
5.2.2010 15:45:56   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Klinički Centar Univerziteta bolnice Koševo
5.2.2010 15:54:50   
sara.at
e draga vesela tebi je izgleda cjeli zivot veseo user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Klinički Centar Univerziteta bolnice Koševo
20.6.2010 9:11:00   
acudesa
Prenos postova sa Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?

IZVORNA PORUKA: vjestica

http://www.sarajevo-x.com/bih/drustvo/clanak/100'19074
sad sam našla ovaj tekst,
zna li iko išta detaljnije o tome?
ima li razloga za paniku?



IZVORNA PORUKA: tajra

I ja sam citala...
Strasno...

Samo sto ja vjerujem da je to nas nizak i uzasan nacin da se ubrzaju radovi na Jezeru, odnosno da da novac ko treba...
Jadno...


IZVORNA PORUKA: taurus

Ja sam čula da se priča o ovome ali ništa zvanično. Vjerovatno pokušavaju zataškati stvari kao što su to uradili i na klinici za ortopediju prije par mjeseci.
Ako je stvarno riječ o MRSA onda ima razloga za panikuuser posted image user posted image user posted image
Ova bakterija je jako opasna, ako dospije u krv dovodi do sepse i veoma je rezistentna na antibiotike.
Ali najgore ako se ne daj Bože zarazi novorođenče user posted image user posted image user posted image

Nadati se je da nije u pitanju MRSA i da će naše trudnice i bebe biti dobro


IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: tajra

I ja sam citala...
Strasno...

Samo sto ja vjerujem da je to nas nizak i uzasan nacin da se ubrzaju radovi na Jezeru, odnosno da da novac ko treba...
Jadno...

s obzirom da mi se približio termin poroda, ja bih radije povjerovala u tu verziju user posted image nego da je stvarno u pitaju bakterija



IZVORNA PORUKA: dinaa

Ovo sam cula na Tv prije nekoliko minuta,ja stvarno vise nemam komentar na nase zdravstvo i zdravstvene ustanove.A ako se dobro sjecam ima ovdje na forumu negdje tema o ovoj bakteriji i to da je najgore stanje na ortopediji ali sjecam se da se i GAK spominje.



IZVORNA PORUKA: lillyy85

Nemam riječi...Posebno nakon što su mi prije 3 dana dijagnosticirali svrab koji mi je prenijet četkom za nanošenje gela na uzv-u-tako mi je dermatolog ,mrtav hladan,objasnio user posted image

Sad me hvata strah da i kod mene nije to ta bakterija,zna li neko kakvi su simptomi jer meni ova krema za svrab ništa ne pomaže,i dalje se ranice šireuser posted image

U ponedjeljak idem dermatologu ali mislim da ako je to bakterija da se može utvrditi samo nalazima krvi i mokraćeuser posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: tajra

Znam, sreco...
Ja sam vodila trudnocu na Kosevu i tamo se poradjala, ali da sad moram na porod otisla bih u Vojnu bolnicu...

Tebi zelim da tvoja bebara sretno dodje na ovaj svijet i da je sve lose zaobidje...


IZVORNA PORUKA: lila25

slusala sam na dnevniku,ma to ce se zataskati kao i sva druga desavanja u KCUSA  ma nije ni cudo da se svi nismo zarazili ko je god gore i jedan dan proveo.Kakvi su uslovi dobro ista funkcionise,dr.snose dio krivice ali mislim da su ipak gospoda iz uprave klinickog centra najvise kriva sto nam je u ovakvoj funkciji ne samo gak vec citav klinicki centar.


IZVORNA PORUKA: anidla

ja sam poslije poroda imala infekciju rane, nisu imali vremena (kako su mi oni rekli) da mi rade bris rane da vide koja me bakterija napala user posted image user posted image user posted image user posted image umirala sam mjesec dana, nisam mogla umrijeti, bolovi nesnosljivi....

nekako je sve proslo (uz najjace antibiotike i ciscenje rane svaki dan)....

ali evo mene dole cesto svrbi, ne znam jel to povezanouser posted image

papa test uredan, sve ok, ali mene i dalje svrbi uzas user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: sarayka

Pošto radim u med.ustanovi cula sam od nekih Dr da je ovakva situacija bila prije jako cesta i ustaljena , i poslije dezinfekticije i svih metoda protiv toga sve bude kao ok, pa sad neznam...ne razumijem se zaista user posted image


IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: anidla

ali evo mene dole cesto svrbi, ne znam jel to povezanouser posted image

papa test uredan, sve ok, ali mene i dalje svrbi uzas user posted image user posted image user posted image




Joj anidla, to su one dosadne gljivice user posted image  Ja sam ih imala u 1. trudnoći i evo prije 2 dana su mi se opet pojavile user posted image user posted image  Baš sam zvala svoju dr. da zakažem termin za ponedjeljak.


IZVORNA PORUKA: anidla

enisa_sara, kako si se prvi put toga rijesila? sjecas li se? kako saznas (putem kojeg nalaza) da su to gljivice? smori me ovo vise! user posted image


IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Prvi put pomoću canesten vaginaleta. Par puta tokom trudnoće su mi se vraćale. Pretpostavljam da su to te iste gljivice, grozno su neugodne, gusti bijeli iscjedak user posted image user posted image  i užasno svrab iritira!


Putem kojeg nalaza? = ginekološki pregled.





_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu lemana)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Klinički Centar Univerziteta bolnice Koševo
28.4.2011 9:25:16   
mahalusa
Da malo osvjezim ovu temu sa informacijom da su uslovi na pedijatriji na Jezeru jos uvijek isti kao sto su bili u staroj bolnici. Znaci majke koje gore leze za svojom djecom i dalje imaju na raspolaganju plasticnu stolicu za spavanje. Znam zenu koja je gore 15 dana tako spavala, sto na stolici, sto u vreci za spavanje na golom podu.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Klinički Centar Univerziteta bolnice Koševo
28.4.2011 9:42:24   
emi7908
na žalost to je tako, i sama spavala nekoliko noći na tim istim stolicama i stvarno užas. hem su im sobe pretrapne krevetićima pa bukvalno ne možeš da dišeš.... a obroke smo dobivali na hodnicima koji su njima navodno sala za igranje,gledanje tv-a i sve što treba jednoj takvoj ustanovi a iz istog tog hodnika ide se u udjeljenje za plućne bolesti pa stvarno užas jedan..... hem što odeš bolestan i još dodatno pokupiš boleština... user posted image user posted image

(odgovor članu mahalusa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Klinički Centar Univerziteta bolnice Koševo
28.4.2011 10:40:32   
mahalusa
Upravo tako, djecu s virozama smjestaju u sobe zajedno sa djecom koja leze zbog nekih drugih oboljenja, pa i ona fasuju jos i viroze :(. Spomenutoj poznanici je dijete gore dobilo upalu pluca. Ja sam takodje s bebom gore nedavno bila, srecom samo dvije noci pa smo izgurali nekako. Ali zbog virusa se nismo micali, ne samo iz sobe, nego ni dalje od kreveta jer je s nama u sobi lezalo dijete s virusnom upalom pluca :S. Uzas. Btw, wc i kupatilo nemaju kljuca, tako da ne mozes ni u halu s mirom otici a da ni neko ne bahne na vrata :S.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *