|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 16:41:34   
Azure
Ma nema na cemu. Evo zvala sam TL. Na Dobrinji imaju samo za 2 godine pantalonice kao skijasko odijelo sa tregerima i jaknice, koje se moze kupiti odvojeno. A na butmiru imaju sam oneke narandjaste pantalonice skijaske. SVe manji brojevi, i nemaju puno. Te su pantalonice oko 23 ili 25 KM, pa ako kome pase zurite tamo.

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 16:46:50   
reallove
ma ne mislim na male radnje vec one po molovima u ammanu ima puno dobrih,mother care,exit,ot care,ima i u max puno lijepih stvari

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 16:54:31   
Azure
Nisam tamo isla. Dosli smo u zimu i mac je bila jako mala, pa je nismo htjeli vucarati, a nismo je imali s kim ostaviti niti bi ona ostala s nekim nepoznatim. Obisli smo par radnji kad smo isli traziti kolica, a garderobu u Ammanu nismo trazili. Vjerujem da u glavnom gradu ima dobrih stvari, kao u svakom glavnom gradu.

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 17:01:10   
reallove
ma ja se razbolim user posted image user posted image user posted image za onim stvarima stvarno ima super za bebe,preslatko

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
10.11.2009 20:40:02   
*Seve*
Mama juce svom jedinom kupila svasta...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Ima jos stvarcica od Snupy ali nisam mogla naci da postavim...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
10.12.2009 16:16:53   
teta berta
Samoda javnem da uMostaru u butiku "Mali princ" ima zaista veliko snizenje...Mi kupili duks, hlace(prelijepe, samtane),majica za 26 k,hlace debele 16 km...Ima za djevojcice a i zadjecake robice da se razbolis, dukseva po 13, 9 km...Kako sam vidjelajedan bijeli muski duks(18mj) 14 km,debeo prelijepi...
Eto pa otidite,necete se pokajati....

< Poruku je uredio teta berta -- 10.12.2009 16:18:28 >


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
10.12.2009 17:50:29   
mina23
Seve i ja iimam isto ovog medvjedic odijelo hahahah bas je slatko, jedva cekam da mu obucemuser posted image a u sledecu subotu idem u veliku kupovinu ako Bog da

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
10.12.2009 17:54:13   
jabuka28
user posted image Stil odjevanja moje djevojcice dok je

u vrticu toplo i udobnouser posted image

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
10.12.2009 17:56:03   
jabuka28
user posted image i helanke naravnouser posted image user posted image

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
16.12.2009 11:56:23   
Anoniman
Bila sam jucer u Azelu na Grbavici.Ima nekih snizenja...Npr. kupila sam Farah predivne pletene rukavice (s izvezenim ruzicama) za samo 1KM!!!
Pa ima gegica po 3, 9 i 10KM predivnih, pamucnih.
Kape za djecu(kao i sesirici) po 5KM.
Jakne za 30KM i za user posted image kao i za user posted image
Pa sta mi je posebno jeftino...komplet od 3dj. vesa za samo 2 KM(i zauser posted image i za user posted image )



(odgovor članu jabuka28)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
16.12.2009 12:10:00   
w.pooh




user posted image



I mi imamo ovakav skafanderuser posted image



_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.8.2010 12:52:13   
Yuna
Mi imamo gotovo svu dječju odjeću markiranu (benetton, esprit, sir oliver, iana, coconut baby...), ali ne zato jer sam to ja kupovala već su mi proslijedili rođaci. :)
Tako da kad šetamo ljudi vjerojatno misle ovi su puni para, a kad ono prazan novčanik. user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.8.2010 13:31:46   
Anoniman
Mi nemamo nista markirano niti nam treba.

(odgovor članu Yuna)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: koliko novca trošite na dje�ju od...
29.8.2010 13:52:04   
jasmin
Ja ne kupujem markirano sto zelim tako,nego jednostavno naidje val snizenja,robica bude bas povoljna i onda snizenje dobro iskoristim.Kupujem u H&M,next,mother care,city max,Debenhams,a naravno i ono sto mi se svidi u nekim drugim radnjama koje nisu `markirane`.Bitno mi je da je roba kvalitetna,a najljepsa robica mi je u H&M.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.8.2010 13:53:35   
bebana27
i u mene je gotovo sva roba iz vana markirana
uglavnom ovdje kupim ako mi nesto zatreba a posto sam u malom gradu u kojem nema nista za bebe pa ona mu uvijek nesto kupim kad idem kod svojih

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.8.2010 14:10:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: jabuka28

user posted image i helanke naravnouser posted image user posted image


ovakve mi imamo crne, roze, ljubičaste, crvene, sive.... i super suuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: koliko novca trošite na dje�ju od...
29.8.2010 14:34:35   
reallove

IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja ne kupujem markirano sto zelim tako,nego jednostavno naidje val snizenja,robica bude bas povoljna i onda snizenje dobro iskoristim.Kupujem u H&M,next,mother care,city max,Debenhams,a naravno i ono sto mi se svidi u nekim drugim radnjama koje nisu `markirane`.Bitno mi je da je roba kvalitetna,a najljepsa robica mi je u H&M.
ja volim mother care,uvijek imaju nekih snizenja,odjeca super,ja sam prezadovoljna,max istouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.8.2010 14:34:41   
bananica
gdje ste kupili ove helanke, super su?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: koliko novca trošite na dje�ju od...
29.8.2010 14:43:06   
reallove
a dok smo bili u bosni kupovali smo u radnji mislim da se zove vrtuljak,u trznom centru,jako povoljne cijene,kupovali smo trenerke po 25km,komplet sort i maica 11km,maice po6 i 9km,donji dio trenerke 10 kmuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: koliko novca trošite na dje�ju od...
29.8.2010 14:45:31   
reallove
i da,u inter sport ima lijepih stvari,mi smo kupili 2 trenerke i 2 para patika puma na snizenjuuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.8.2010 14:54:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

gdje ste kupili ove helanke, super su?


na pijaci, 5 KM user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: koliko novca troÅ¡ite na dje&#...
29.8.2010 16:20:33   
škorpija
moja prijateljica s posla u dugovima do guse, ali ne odustaje od beneton garderobe za diejte, toliko je optereena tim benetonom da me ozludjujeuser posted image , ja sma s druge strane po tom pitanju rigirizna, ne dam vie od 25-30 KM za djeciju trenerku pa da je zlatna. a fakat na polsu sam prvi put cula da ljud daju 50 km za djeciju majicu, 70 za duksericu, ja to ne razumijem i nikad necu razmijeti, zao mi je to kod nas nema c&a garderobe jer mi je to prelijepa garderoba , a kvalitetna  taman koliko treba, pa ne moroam jos troje djece odgojiti sa istom robicom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: koliko novca troÅ¡ite na dje�ju odjeću k...
29.8.2010 16:36:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

moja prijateljica s posla u dugovima do guse, ali ne odustaje od beneton garderobe za diejte, toliko je optereena tim benetonom da me ozludjujeuser posted image , ja sma s druge strane po tom pitanju rigirizna, ne dam vie od 25-30 KM za djeciju trenerku pa da je zlatna. a fakat na polsu sam prvi put cula da ljud daju 50 km za djeciju majicu, 70 za duksericu, ja to ne razumijem i nikad necu razmijeti, zao mi je to kod nas nema c&a garderobe jer mi je to prelijepa garderoba , a kvalitetna  taman koliko treba, pa ne moroam jos troje djece odgojiti sa istom robicom

Slazem se sa ovim.
Moje malene dosta toga dobije od tetke iz Berlina(TCM, H&M, C&A), a ja kupujem ako je neka akcija kod nas u Tifaniju, u Azelu, Amku, Fisu(u Vitezu, jer ovdje u Rajlovcu je sve bezveze). Za trenerke sam uvijek davala izmedju 15 i 30KM, za pantalone isto tako, majie od 3 u Azelu do 20KM u H&M-u, stramplice od 4 do 10KM. Malo skuplje platimo cipele i jaknu.
Imam dvije curic, p ce ova mladja dosta toga moci naslijediti od starijeuser posted image .
Odgajana sam tako da bi me bilo strah Boga nositi nesto preskupo, a komsija, prijatelj, rodjak nema ni osnovno za zivot...I nekako se tim povodim, mada to nije tema ove emisije.

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: koliko novca troÅ¡ite na dje�ju odjeću k...
29.8.2010 16:41:45   
Visnja RR
ja nemam pojma koliko trosim novca na odjecu...nesto dobijem nesto kupim... tudim se da ne pretjerujem s kupovinom .. i ne gomilam odjecu... radije novac trosim na igracke...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: koliko novca trošite na dje�ju od...
29.8.2010 17:37:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja ne kupujem markirano sto zelim tako,nego jednostavno naidje val snizenja,robica bude bas povoljna i onda snizenje dobro iskoristim.Kupujem u H&M,next,mother care,city max,Debenhams,a naravno i ono sto mi se svidi u nekim drugim radnjama koje nisu `markirane`.Bitno mi je da je roba kvalitetna,a najljepsa robica mi je u H&M.


Markirano??Sta znam  kupujem najcesce u H&M,Exitu, Name it. sad jeli to neka opasna marka ne vjerujem, meni je vaznije da to sto kupim da je udobno i kvalitteno, a sad ako je neka marka nemora znaciti da je i udobno...
Imamo jednu prodavnicu ovdje i za moj pojam je nenormalno skupa, mislim nije do para ali vise volim kupiti neku igracku, jer znam vise ce ga obradovati nego neka majica koju ce nositi mjesec dana...

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *