|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
5.5.2013 21:14:05   
MicoTico
Salmy, dodaš par kašika sode bikarbone u mašinu kad budeš prala veš, zajedno sa deterdžentom.
I obavezno očisti ormar u kojem su bile majice, lako se ponovo usmrdi. Nekako se taj smrad vlage uvuče.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
5.5.2013 21:32:33   
salmy
Hvala drage, stavila sam u masinu pa cu vidjeti rezultat

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
5.5.2013 21:35:39   
Hanady RR
salmy za sodu si čula...u mašinu...
a ormar draga moja dobro očisti i dobro izrači...da se osuši drvo koje si čistila...prije nego ga napuniš opet...
kad ga budeš čistila stavi sode bikarbone u jednu toplu vodu pa njom izbriši isto

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
5.5.2013 23:11:44   
Ben 10
Ne znam sa kojim si deterdžentom prala,ali meni je jednom od nekoga tecnoga det za crni ves tako ves smrdio ,da je bas fuj.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
7.5.2013 22:50:24   
škorpija
zna li neko kako mogu kupiti ove tablete

http://www.rsi-bih.com/16277.aspx

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
7.5.2013 22:58:32   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: škorpija

zna li neko kako mogu kupiti ove tablete

http://www.rsi-bih.com/16277.aspx

To je, čini mi se, kataloška prodaja?

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
7.5.2013 23:01:09   
škorpija
jest , kad ti ne treba ništa, ovi što nude takvu robu su stalno tu , kad ti treba ne mogu nikog da nađem, kontam da nije kakav ženica sa RR uključena u ovo pa da mi tušen tablete željezauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
7.5.2013 23:02:56   
canim
Ja znam zenu sto prodaje Rsi proizvode jer sam i ja a i moji bliznji koristili dosta toga ako hoces poslat cu ti njen broj.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
8.5.2013 12:17:32   
škorpija
hoću pošalji na pp

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
8.5.2013 14:17:44   
Daliyah92
Treba mi savjet. Naime, kad operem bijelu odjecu u masini sve budu neke fleke po odjeci user posted image I to kao da je neko ulje prolijeo na to sve. Nije masno ali tako te fleke izgledaju user posted image I kad sam oprala jednom spavacicu satensku (bijelu) i ona je tako bila kao da je necim umazana, jos je na dodir bila kao prljava, malo mi se cak i lijepila za ruke. Meni nije jasno sta je i od cega je. Filter redovno cistim, pa i masinu upalim da se opere iznutra. Ne znam je li nesto jos treba redovno cistiti, a da ja mozda nisam pazila user posted image I da, bijelo ne perem da 90, nego kao i drugu odjecu. Pisala sam vec za svoju masinu (automatska) i na njoj nemaju opcije da odaberem koliko stepeni, nego vruce, normalno i hladno. U uputstvu pise da je najbolje sve prati na srednjoj temp. (warm). Tako da ne znam je li tu grijesim ili negdje drugo?

Kako da rijesim taj problem? Ima li ko savjet?

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
8.5.2013 14:19:03   
maja78 RR
a je li moguce da ti ne izapira dobro masina

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
8.5.2013 14:21:39   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

a je li moguce da ti ne izapira dobro masina


Pa moguce je svasta, samo ja ne znam kako da otkrijem sta je problem.

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
8.5.2013 14:22:23   
Ben 10
Provjeri da ti nije otisla guma ,pa od nje ne ostaje to crno.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
8.5.2013 20:04:18   
vila_7
Daliyah i meni se to neki dan desilo ali samo na haljinici od curice i to joj novu kupila i znam da toga nije bilo jer sam je i pregledala i obukla prije pranja da vidim moze li joj. I kad se "oprala" bas kao umazane linije kao od motornog ulja-crne i ne smrde ali prstima kad sam presla-nije masno ali cudno..... Pokusala i otkuhati haljinicu - bezuspjesno i bacila je.
Nije se tako nesto vise javljalo, pa nisam ni istrazila do cega je

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
8.5.2013 21:55:49   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Treba mi savjet. Naime, kad operem bijelu odjecu u masini sve budu neke fleke po odjeci user posted image I to kao da je neko ulje prolijeo na to sve. Nije masno ali tako te fleke izgledaju user posted image I kad sam oprala jednom spavacicu satensku (bijelu) i ona je tako bila kao da je necim umazana, jos je na dodir bila kao prljava, malo mi se cak i lijepila za ruke. Meni nije jasno sta je i od cega je. Filter redovno cistim, pa i masinu upalim da se opere iznutra. Ne znam je li nesto jos treba redovno cistiti, a da ja mozda nisam pazila user posted image I da, bijelo ne perem da 90, nego kao i drugu odjecu. Pisala sam vec za svoju masinu (automatska) i na njoj nemaju opcije da odaberem koliko stepeni, nego vruce, normalno i hladno. U uputstvu pise da je najbolje sve prati na srednjoj temp. (warm). Tako da ne znam je li tu grijesim ili negdje drugo?

Kako da rijesim taj problem? Ima li ko savjet?


Daliyah provjeri u toku pranja, u vrijeme kad bi mašina trebala da zagrijava vodu da li su vrata topla. Meni su se fleke po vešu počele pojavljivati (vidjela sam ih na bijelom vešu, na šarenom od boje nisam user posted image ) onda kad mi je crkao grijač i mašina bi regularno prala ali sve potpuno hladnom vodom.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
8.5.2013 22:04:26   
visnjica1
Oprala sam nove crne hlace u masini na 40 s tim da stavljam uvijek prasak za bakterije u maloj kolicini i nikada mi nije ostalo bijelo na drugom vesu s tim da je na tim hlacama bijele crte probala sam rucno da isperem ali nisu se skinule ako iko zna kako da skinem bit cu mu zahvalna jer su nove hlace a i dizelove da bi ih tek tako zanemarila user posted image

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
9.5.2013 10:53:52   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Treba mi savjet. Naime, kad operem bijelu odjecu u masini sve budu neke fleke po odjeci user posted image I to kao da je neko ulje prolijeo na to sve. Nije masno ali tako te fleke izgledaju user posted image I kad sam oprala jednom spavacicu satensku (bijelu) i ona je tako bila kao da je necim umazana, jos je na dodir bila kao prljava, malo mi se cak i lijepila za ruke. Meni nije jasno sta je i od cega je. Filter redovno cistim, pa i masinu upalim da se opere iznutra. Ne znam je li nesto jos treba redovno cistiti, a da ja mozda nisam pazila user posted image I da, bijelo ne perem da 90, nego kao i drugu odjecu. Pisala sam vec za svoju masinu (automatska) i na njoj nemaju opcije da odaberem koliko stepeni, nego vruce, normalno i hladno. U uputstvu pise da je najbolje sve prati na srednjoj temp. (warm). Tako da ne znam je li tu grijesim ili negdje drugo?

Kako da rijesim taj problem? Ima li ko savjet?


Daliyah provjeri u toku pranja, u vrijeme kad bi mašina trebala da zagrijava vodu da li su vrata topla. Meni su se fleke po vešu počele pojavljivati (vidjela sam ih na bijelom vešu, na šarenom od boje nisam user posted image ) onda kad mi je crkao grijač i mašina bi regularno prala ali sve potpuno hladnom vodom.


Moguce da je ovo, bas cu provjeriti. Meni se cini da je bas u zadnje vrijeme prala hladnijom vodom.

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
9.5.2013 11:04:20   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Oprala sam nove crne hlace u masini na 40 s tim da stavljam uvijek prasak za bakterije u maloj kolicini i nikada mi nije ostalo bijelo na drugom vesu s tim da je na tim hlacama bijele crte probala sam rucno da isperem ali nisu se skinule ako iko zna kako da skinem bit cu mu zahvalna jer su nove hlace a i dizelove da bi ih tek tako zanemarila user posted image


Pogledaj pažljivije. Je li nešto na tkanini ili su bijele pruge nastale zato što se vlakana skinula boja? Da je to samo prašak to bi spalo dodatnim ispiranjem.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
9.5.2013 13:12:41   
Vinetu
Ooooo, ovo se može samo meni desiti!!!!!!! Greškom sam uključila pogrešno kolo na šporetu na kojem je bila plastična Tupperware zdejla. Dno zdjele se zalijepilo za kolo, kuća smrdi, a očekujem goste.
Da li da se nadam da će se plastika odlijepiti sa kola kad se kolo ohladi???
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
9.5.2013 13:22:15   
ziki
Ja bih plakala za posudomuser posted image
Odlijepit se neće koliko ja znam.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
9.5.2013 13:25:22   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Vinetu

Ooooo, ovo se može samo meni desiti!!!!!!! Greškom sam uključila pogrešno kolo na šporetu na kojem je bila plastična Tupperware zdejla. Dno zdjele se zalijepilo za kolo, kuća smrdi, a očekujem goste.
Da li da se nadam da će se plastika odlijepiti sa kola kad se kolo ohladi???
user posted image user posted image user posted image user posted image

polij hladnom vodom...
skini zdjelu...u nadi da ti ne bude sa rupom možeš je koristiti kad niko ne vidi...

a kući izrači propuhom...a na kolo ohlađeno naspi sode bikarbone...
kad poskidaš ostatke prebriši opet sodom nekoliko puta ....

i miris neki uvedi trenutno...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
9.5.2013 13:31:42   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: ziki

Ja bih plakala za posudomuser posted image
Odlijepit se neće koliko ja znam.


To je moja omiljena Tupperware zdjela... user posted image

IZVORNA PORUKA: Hanady RR
polij hladnom vodom...
skini zdjelu...u nadi da ti ne bude sa rupom možeš je koristiti kad niko ne vidi...

a kući izrači propuhom...a na kolo ohlađeno naspi sode bikarbone...
kad poskidaš ostatke prebriši opet sodom nekoliko puta ....

i miris neki uvedi trenutno...



Evo polila sam vodom. Dno je skroz zalijepljeno, a zdjela je totalno uništena... miris je brzo izlapio, otvorila sam pendžere...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
9.5.2013 13:33:37   
tajra26

IZVORNA PORUKA: Vinetu


IZVORNA PORUKA: ziki

Ja bih plakala za posudomuser posted image
Odlijepit se neće koliko ja znam.


To je moja omiljena Tupperware zdjela... user posted image

IZVORNA PORUKA: Hanady RR
polij hladnom vodom...
skini zdjelu...u nadi da ti ne bude sa rupom možeš je koristiti kad niko ne vidi...

a kući izrači propuhom...a na kolo ohlađeno naspi sode bikarbone...
kad poskidaš ostatke prebriši opet sodom nekoliko puta ....

i miris neki uvedi trenutno...



Evo polila sam vodom. Dno je skroz zalijepljeno, a zdjela je totalno uništena... miris je brzo izlapio, otvorila sam pendžere...


ne bi trebalo da smrdi...user posted image pokusaj sa sircetom i sodom i limunom... koja je zdjela da ti ja poklonim user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
9.5.2013 13:41:47   
ziki
Tajra ako si već zaredala sa poklanjanjem pokloni i meni jednuuser posted image
Vinetu nadam se da ćeš brzo očistit šporetuser posted image ja sam samo par puta kese istopila, to se lako skine, savjeta ti nemam

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: DOMAĆINSTVO: Potreban mi je savjet, hitno
9.5.2013 13:42:43   
damma

IZVORNA PORUKA: Vinetu

Ooooo, ovo se može samo meni desiti!!!!!!! Greškom sam uključila pogrešno kolo na šporetu na kojem je bila plastična Tupperware zdejla. Dno zdjele se zalijepilo za kolo, kuća smrdi, a očekujem goste.
Da li da se nadam da će se plastika odlijepiti sa kola kad se kolo ohladi???
user posted image user posted image user posted image user posted image


Odlijepit ce se zdjela sigurno al meni zao zdjele..
Prozraci kucu, zdjelu sklonij kad se odlijepi da je zaboravis..

Meni se isto od taper zdjele poklopac zalijepio kad nisam poludila, a 26 KM kosta da samo njeg narucim..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *