|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
2.4.2014 12:19:43   
anandi
Slazem se s dana.i i ja nakit obozavam, cak sam za svadbu nosila nakit od nane zlatni s biserima, preljep.
A sto se tice vjencanice za mene je glupost kupovat jer je preskupo, a opet san svih nas od detinjstva je da obucemo vjencanicu. Ja kad sam se udavala zaduzila sam agenciju "Dan iz snova" iz Gracanice, rade muz i zena, zena sve organizuje konobare, muziku,vjencanje,kicenje ama bas sve a muz joj je profesionalni kuhar tako da je on hranu spremao. Mi nismo brinuli nizasta, sve su njih dvoje rjesavali a u jutro sjeli smo na dorucku zajedno i rijesili finansije. Svadba mi je bila sa oko 128 zvanica, sjedilo se u hotelu nosila sam dvije vjencanice (jednu do 10 drugu drugu do jutra) naravno iznajmili smo i sve nas zajedno kostalo 8 000KM

(odgovor članu dana.i)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
2.4.2014 12:28:09   
minja_
s ovom pameti, vjencala bih se u kancelariji maticara, kada smo dosli da zakazemo datum vjencanja, s kumovima koje bih izvukla iz reda dok cekaju rodni list, a koje nikad do tad nisam srela, i samo se vratila u stan koji smo tih dana spremali.

zapravo, s ovom pameti, ne bih se nikako udavalauser posted image

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
2.4.2014 12:29:44   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Hannica

Vesela kako ne kontas,Lejla zeli da se rijesi svekrvinog nakita pa ce ga snahi utrpati. Jos ce i fina ispast,njeguje tradiciju,ovo-ono.user posted image


A ja mislila ispast samo fina. Žena me pročita ko Bukvar user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
2.4.2014 12:39:11   
ziki

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Hannica

Vesela kako ne kontas,Lejla zeli da se rijesi svekrvinog nakita pa ce ga snahi utrpati. Jos ce i fina ispast,njeguje tradiciju,ovo-ono.user posted image


A ja mislila ispast samo fina. Žena me pročita ko Bukvar user posted image

ne konta vesela to je tradicija i ljubav koja se prenosi sa svekrve na snahu generacijama user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
8.4.2014 21:23:20   
Bella.88
ja sam kupila i venčanicu(jednostavna je haman haljina) i haljinu i eno sedi u ormaru
bezveze bacila pare

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 105
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *