|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laparaskopija
10.10.2008 11:04:33   
aldi
Buducamama izskla juče iz bolnice, operacija je prosla OK. Kući je odmara, imate pozdrave...

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Laparaskopija
10.10.2008 20:55:03   
bugaboo
Buduca mama, drzi se, i ja sam prosla sve sto i ti sada prije 8 mjeseci, pazi da ne nosis nista tesko bar mjesec dana da ti se ne daj boze ne stvore priraslice oko rane i iskoristavaj muza user posted image user posted image , meni je i prao i kuhao, on i mama na smjene user posted image . Zelim ti brz oporavak user posted image i naravno user posted image cim prije, a sad su ti sanse jos vece.

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Laparaskopija
12.10.2008 12:05:50   
maslačak82
Kod priprema za laparoskopiju, šta su doktori rekli za c. briseve, koliko ne smiju biti stariji od? 3mj.?  6mj.?


< Poruku je uredio maslačak82 -- 12.10.2008 12:06:07 >

(odgovor članu bugaboo)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Laparaskopija
12.10.2008 19:57:14   
lamama
Evo meni je zakazana laparoskopija i histeroskopija za 23.10. kod profesore Godinjaka. Zacervikalne briseve ne znam tečno koliko se uvažavaju, ali znam da sam ja radila mjesec pred laparoskopiju.

budućamama obavijesti nas kako je sve prošlo.b

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Laparaskopija
15.10.2008 11:49:23   
proljeće
Joj cure sad ste me zbunile za te cervikalne briseve jer sam ja naručena za laparaskopiju za 30.10. a taj mi nalaz u opšte nije tražio samo je rekao da donesem one standardne krvi,urina,rengen pluća i nalaz interniste iz doma zdravlja i iz bolnice ponovo isti ali od njihovog doktora što sam i uradila i samo me zakazao.
Nije valjda zaboravio ili  to ne radi svim ženama?
Ima li još neko da je samo sa ovim nalazima  radio lapararaskopiju?

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Laparaskopija
15.10.2008 12:10:23   
lamama
ja sam radila bez tih nalaza laparoskopiju kada sam imala vanmateričnu, ali sada za dijagnostičku laparoskopiju trazio mi je sve briseve,hormone i papa test. laparoskopija mi je zakazana za 23.10., još sedam dana.

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu proljeće)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Laparaskopija
15.10.2008 12:41:58   
maslačak82
Ja se prijavljujem za 11.11.2008.
Rekao da ne trebam ponavljati briseve, e sad da li to znači da su oni nužni inače uz laparo. ne bi ti znala reći.

Lamama-sretno!

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Laparaskopija
15.10.2008 17:25:49   
lamama
hvala puno, i tebi maslačak82 puno sreće.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Laparaskopija
15.10.2008 20:52:36   
vjestica
cure sretno  user posted image user posted image
moj termin za laparoskopiju i histeroskopiju je 22.10.

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Laparaskopija
15.10.2008 21:04:56   
maslačak82
E koliko nas ima za generalku!



user posted image


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Laparaskopija
16.10.2008 10:15:53   
budućamama
Drage moje,
uspjela sam se dokopati interneta, pa rekoh da vam se javim jer ste mi jako nedostajale.
Ja sam vam operisana 8.10. tako da mi je danas 8 dana od operacije i ja se već osjećam super. Pojavilo mi se krvarenje i to čista krv tek nakon pet dana od op i ja sam to pripisala preuranjenoj user posted image  i antibioticima.
U glavnom, sve je dobro prošlo, doc je zadovoljan pa sam i ja.
Pitajte ako vas šta interesuje. Veeelika pusa svima

ps. Pitanjce za cure koje su prošle laparo: kad ste se vratile na posao?Ja crkoh od dosade kod kućeuser posted image

< Poruku je uredio budućamama -- 16.10.2008 10:18:14 >


_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Laparaskopija
16.10.2008 10:50:45   
budućamama
Koliko sam sretna što sam uspjela doći do vas zaboravihuser posted image vam se svima ZAHVALITI od srca što ste mislile na mene i na svim lijepim željama koje su upućene na moju adresu.
Još jednom hvala od srca, vi ste moje curice drage user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Laparaskopija
16.10.2008 10:53:43   
mamy Sabina
Draga moja samo da ti zaželim sreću da taj plusić
što prije ugledaš!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Laparaskopija
16.10.2008 10:58:48   
budućamama
Hvala ti mila moja. U toku su psihofizičke pripreme za aktivnosti koje vode do toga da glupača ne dođeuser posted image
Konačno sam skinula i taj teret sa pleća (endometrijauser posted image ) i idemo u nove pobjedeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Laparaskopija
16.10.2008 12:43:40   
lamama
draga budućamama drago mi je da si se javila i da je sve dobro. je li ti prof. rekao kada možeš da radiš na bebici je li odmah ili treba da prođe neko vrijeme od laparoskopije.user posted image

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Laparaskopija
16.10.2008 12:45:11   
Makica29
Buducamama bas mi je drago da je sve proslo ok. Polip manje, a kako su jajovodi? user posted image
Zelim ti od sveg srca plusic vec ovaj mjesec user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Laparaskopija
16.10.2008 12:47:48   
budućamama
Nije mi ništa rekao koliko moram čekati. Ipak, mislim da i nema vremena koje bi trebali čekati, bitno je da nema krvarenja odnosno nekih nuspojava ili komplikacija i već se može raditi na bebi.
Tamo sam upoznala trudnicu koja mi je rekla da je kod prof Godinjaka zatrudnila odmah nakon laparoskopije, a i po svim web izvorima, kaže se da treba sačekati 7 dana da prestane iscjedak ili krvarenje i već se sedmi dan nakon op, naravno ukoliko je sve ok, možeš baciti u akciju.
Ja sad čekam da mi prođe glupača i idem u akciju user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Laparaskopija
16.10.2008 12:50:09   
lamama
Hvala na odgovoru i to mi je drago čuti da se može odmah u akciju, ni ja nemam više vremena čekati, nadam se da ti već sljedećeg mjeseca neće doćiuser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Laparaskopija
16.10.2008 12:51:09   
budućamama
Što se tiče jajovoda-prohodni su. I sve ostalo je hvala Bogu u redu.
Sad idem potpuno zdrava u borbu za bebu. Nadam se da će to biti kratka borbauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Makica29)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Laparaskopija
16.10.2008 12:54:05   
budućamama
hvala tebi mila na lijepim željama. I ja tebi želim, kao i svim našim trudilicama, da nam ovaj trud što prije urodi plodom user posted image user posted image user posted image

Zato je laparo divna stvar, oporavak traje tako kratko, a donosi tako puno dobrih stvari user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Laparaskopija
16.10.2008 12:54:34   
Makica29
Super BM user posted image  
I ja sam citala da su neke cure odmah isti mjesec u kojem su radile laparo. ostale trudne i zelim to i tebi i lamami user posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Laparaskopija
16.10.2008 12:56:42   
maslačak82
One sretnice čiji muževi imaju normo, moj ima oligo....

(odgovor članu Makica29)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Laparaskopija
17.10.2008 11:12:57   
lamama
budućamama imam pitanje za tebe, trebam leći dan prije laparoskopije u bolnicu, pa oko koliko sati si ti otišla.

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Laparaskopija
17.10.2008 11:17:43   
maslačak82
Meni su rekli da se moram javiti dan prije do 12h

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Laparaskopija
17.10.2008 11:19:32   
lamama
Hvala ti puno na brzom odgovoru, nije mi se išlo rano ujutru. Maslačak kada si ti zakazana za laparoskopiju.

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *